Remington, Sleek & Curl S6500 (Wąska prostownica)

Remington, Sleek & Curl S6500 (Wąska prostownica)

Pojemność 1 szt

Smukły kształt z zaokrąglonymi krawędziami umożliwia stworzenie 6 różnych stylów. W zestawie płyta DVD `Sekrety loków`.
Zalety:
- nowe płytki z powłoką Advanced Ceramic: 2x gładsza powierzchnia, 3x trwalsza,
- cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją 150 stopni C do 235 stopni C,
- blokada ustawionej temperatury i funkcja Turbo Boost,
- szybkie nagrzewanie - gotowa do użycia w 15 sekund,
- dłuższe i wąskie płytki 110mm,
- funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- automatyczne wyłączenie po 60 min.,
- obrotowy przewód,
- etui odporne na wysokie temperatury,
- wymiary (mm): 151x338x86,
- waga (g): 1059,
- gwarancja: 3 lata.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Produkt godny polecenia:-)

Prostownica godna polecenia. Zakupiłam prostownicę, aby zrobić sobie fryzurę na wesele i się sprawdziła w 100%. Można łatwo nakręcić włosy lub wyprostować. Regulacja temperatury pozwala dobrać sobie temperaturę do warunków i włosów. Kabel długi, więc można manewrować prostownicą. Szybko nagrzewa się. Ogólnie polecam

Super

Bardzo dobra, solidna prostownica do włosów. Moje włosy z natury grube, falowane, gęste i długie, a do tego kolor blond :) Prostownica świetnie sobie radzi z wygładzeniem włosów, są prościutkie i gładkie aż do następnego mycia. Dodatkowym dużym plusem jest wyświetlacz oraz możliwość regulowania temperatury. Kolejny plus za szybkie nagrzewanie. Nie zauważyłam jakiegoś zniszczenia czy spalenia włosów, dodam że prostownicy nie używam po każdym myciu. Próbowałam nią także kręcić duże loki i rzeczywiście sobie z tym nieźle radzi. Polecam bo jest to dobra, solidna prostownica którą można kupić na promocji za niewielkie pieniądze , a posłuży lata.

najlepsza

Bardzo lubię firmę Remington, która i tym razem mnie nie zawiodła. Sprzęt doskonale wykonuje swoje zadanie- to znaczy pięknie prostuje włosy na gładką taflę a także z łatwością tworzy przepiękne fale. Szybko się nagrzewa i nie szarpie włosów :)

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

CUDOWNA!

Totalny hit, jak dla mnie. Mam bardzo gęste, grube i kręcone włosy. Prostownicy używałam po każdym myciu włosów przez 6 lat. Pewnie używałabym jej dłużej, natomiast zepsułam ją z własnej głupoty (nadepnęłam :(). Bardzo dobra prostownica, szybko prostuje. Włosy są po niej gładkie i takie zostają aż do następnego prostowania (z innymi prostownicami miałam problem wywijających się końcówek). Serdecznie polecam

Jestem Bardzo Zadowolona

Bardzo dobra prostownica u mnie sprawdza sie w 100%
Dobrze prostuje włosy. Moje włosy są wygładzone. Nie puszą się.
Ma bardzo delikatną powierzchnie dla włosów. Bardzo szybko się nagrzewa.
Posiada obrotowy przewód.
Jestem bardzo zadowolona z tej prostownicy.
Z czystym sumieniem POLECAM !

Wielkie NIE!

Kupiłam Remington Sleek and Curl z oficjalnego sklepu allegro. Serdecznie nie polecam tej prostownicy. Prostuje i kręci nie najgorzej, ale jakość wykonania i materiały, z których została zrobiona pozostawiają wiele do rzeczenia (porównuję tu do prostownicy, którą kupiłam 10 lat temu za 24,99 zł, która to jest o wiele lepiej zrobiona, a ma wszystko to samo co Remington oprócz wyświetlacza lcd. Niestety po 10 latach praktycznie codziennego użytkowania odmówiła współpracy.).
Co do Remingtona, to są to jedne z najgorzej wydanych przeze mnie pieniędzy w życiu, ale skoro kupiłam to muszę używać. A osobiście uważam, że 105 zł które za nią zapłaciłam to wcale nie jest tak mało.

Daję 2 gwiazdki bo jednak prostuje i kręci loki.

Bardzo dobra i niedroga

Kupiłam ją 3 lata temu, na allegro za jakieś 110zł. Nie mam zbyt dużej wiedzy na temat innych prostownic, ale tą mogę szczerze polecić każdemu.

Plusy:
- idealnie i szybko prostuje włosy
- szybko się nagrzewa
- można nią kręcić loczki
- zmiana temperatur
- opakowanie
- łatwość w użytkowaniu
- długie płytki

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: jedna

Mój ideał!

Świetna prostownica.
Moje włosy są ciężkie w prostowaniu a Remington S6500 potrafi sobie z nimi dać radę. Wystarczy 1-2 pociągnięcia i już mam prosty kosmyk :)

Plusy :
- szybko się nagrzewa
- łatwo prostuje włosy
- nie pali włosów
- śliskie płytki
- możliwość ustawienia temperatury

Minusy :
- brak ;)

Używam tego produktu od: Od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Codziennie mogę wyglądać inaczej

Dostałam prostownicę w zeszłym roku. Był to preznt gwiazdkowy od rodziny. Używam jej od czasu do czasu gdy zależy mi na innym wyglądzie niż zazwyczaj. Ponieważ nie używam jej zbyt często, to moje włosy zdrowo wyglądają i końcówki nie są zniszczone. Fajne jest to, że jak zależy mi na lokach, to mam loki, a jak chcę mieć idealnie proste włosy, to mam proste. Sprzęcik jest fajny, ale sama bym go nie kupiła, gdyż jest dość drogi.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Mega mi się podoba. Można też zrobić nią loki.
* szybko się nagrzewa
* obrotowy kabel (lubię się nim bawić :P)
No niestety prostownica to prostownica- niszczy włosy.
W Media Expert widziałam za około 160zł ale można kupić tanio na internecie.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: zero

Daje radę z każdym rodzajem włosów, rewelacja

zupelnie nie rozumiem moich poprzedniczek, które negatywnie wypowiadają sie na temat tej prostownicy, testowałam ja juz chyba na kazdym rodzaju wlosow nawet na naturalnych loczkach i zawsze sobie radzi. Sama mam gęste, zdrowe włosy i idealnie prostuje włosy juz na najniższej temperaturze. A co do kręcenia-równie swietnie sobie radzi, szczególnie na krótkich włosach-super efekt mozna osiągnąć juz po kilku minutach, loki jakie tylko sobie wymarzymy , na początku miałam problemy z kręceniem jednak gdy poznamy dobrze tą prostownicy nie bedzie dla nas problemu ze zdrobieniem każdej z fryzur. Szczególnie polecam filmiki instruktażowe na youtubie; firma remington pokazuje jak tą prostownica zrobic wiele fajnych fryzur. Co dalej, jakość-jakość prostownic remington jest rewelacyjna, przed ta prostownica miałam rowniez prostownicy remingtona i przez jakies 5lat nigdy nie sprawiła żadnego problemu, do tej pory swietnie działa. Prostownica nie psuje wlosow, płytka prostownicy jest rewelacyjna. Kabel nie stoi w miejscu tylko sie obraca co jeszcze bardziej ułatwia nam prostowanie/kręcenie. Co do nagrzewania w 15sekund co wydaje sie nie możliwe a jednak to prawda! Regulacja temperatury. Poza tym prostownica jest wąska i lekka co jest bardzo wygodne w użyciu. Nie mam żadnego ale , jest sie w stanie wyczarować każdą fryzurę ta prostownica, polecam serdecznie każdemu!

Używam tego produktu od: Od listopada 2014
Ilość zużytych opakowań: Jedna prostownica w uzyciu

Zadowolona :)

Na wstępie zaznaczam, że to moja pierwsza prostownica, także nie mam porównania z innymi. Kupiłam ją z myślą nie o prostowaniu, ale o kręceniu moich włosów, które z natury są raczej proste, z niewielką tendencją do puszenia się przy wilgotnej pogodzie, do tego dość grube, długie i gęste, co stanowi prawdziwe wyzwanie dla wszelkich urządzeń do stylizacji.
Zacznę od spraw technicznych.
Zalety:
- tak jak obiecuje producent nagrzewa się w kilkanaście sekund,
- łatwa w obsłudze (cyfrowy wyświetlacz, blokada ustawionej temperatury),
- lekka i wąska, wygodnie leży w dłoni,
- dzięki ceramicznym płytkom gładko sunie po włosach, nie ciągnie ich i nie plącze,
- przydatna blokada płytek, ułatwiająca przechowywanie prostownicy,
- długi, obrotowy kabel - ważne przy samodzielnnym kręceniu loków z tyłu głowy,
- praktyczne etui odporne na wysoką temperaturę, w związku z czym nie trzeba czekać aż prostownica całkowicie ostygnie.
wady:
- obudowa mocno się nagrzewa, w związu z czym łatwo się oparzyć, zwłaszcza przy braku wprawy,
- długo stygnie.
Efekt:
Ustawiam ją zwykle na 190 st. Pozwala stworzyć naturalne, miękko układające się loki, jednak ich wykonanie wymaga pewnej wprawy i taktyki. Zaokrąglone krawędzie płytek ułatwiają wykonanie zadania. W połączeniu z kosmetykiem termoochronnym (u mnie olejek z Garniera - ochrona do 230 st.) nadaje włosom ładny połysk. Zniszczeń nie zauważyłam, ale też używam jej rozsądnie, w zasadzie od wielkiego dzwonu. Szkoda, że efekt nie jest zbyt trwały... Bez lakieru do włosów (stopień utrwalenia 5), fryzura szybko traci formę i gubi skręt. Ale tak jak wspomniałm moje włosy są "trudne" ;)
Generalnie za tę cenę warto.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu