Sleek & Curl S6500 (Wąska prostownica)

Sleek & Curl S6500

Cena już od 87,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Smukły kształt z zaokrąglonymi krawędziami umożliwia stworzenie 6 różnych stylów. W zestawie płyta DVD `Sekrety loków`.
Zalety:
- nowe płytki z powłoką Advanced Ceramic: 2x gładsza powierzchnia, 3x trwalsza,
- cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją 150 stopni C do 235 stopni C,
- blokada ustawionej temperatury i funkcja Turbo Boost,
- szybkie nagrzewanie - gotowa do użycia w 15 sekund,
- dłuższe i wąskie płytki 110mm,
- funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- automatyczne wyłączenie po 60 min.,
- obrotowy przewód,
- etui odporne na wysokie temperatury,
- wymiary (mm): 151x338x86,
- waga (g): 1059,
- gwarancja: 3 lata.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 11

Bardzo dobra i niedroga

Kupiłam ją 3 lata temu, na allegro za jakieś 110zł. Nie mam zbyt dużej wiedzy na temat innych prostownic, ale tą mogę szczerze polecić każdemu.

Plusy:
- idealnie i szybko prostuje włosy
- szybko się nagrzewa
- można nią kręcić loczki
- zmiana temperatur
- opakowanie
- łatwość w użytkowaniu
- długie płytki

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: jedna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1120081].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Mój ideał!

Świetna prostownica.
Moje włosy są ciężkie w prostowaniu a Remington S6500 potrafi sobie z nimi dać radę. Wystarczy 1-2 pociągnięcia i już mam prosty kosmyk :)

Plusy :
- szybko się nagrzewa
- łatwo prostuje włosy
- nie pali włosów
- śliskie płytki
- możliwość ustawienia temperatury

Minusy :
- brak ;)

Używam tego produktu od: Od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1045046].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Codziennie mogę wyglądać inaczej

Dostałam prostownicę w zeszłym roku. Był to preznt gwiazdkowy od rodziny. Używam jej od czasu do czasu gdy zależy mi na innym wyglądzie niż zazwyczaj. Ponieważ nie używam jej zbyt często, to moje włosy zdrowo wyglądają i końcówki nie są zniszczone. Fajne jest to, że jak zależy mi na lokach, to mam loki, a jak chcę mieć idealnie proste włosy, to mam proste. Sprzęcik jest fajny, ale sama bym go nie kupiła, gdyż jest dość drogi.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043121].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 11

Mega mi się podoba. Można też zrobić nią loki.
* szybko się nagrzewa
* obrotowy kabel (lubię się nim bawić :P)
No niestety prostownica to prostownica- niszczy włosy.
W Media Expert widziałam za około 160zł ale można kupić tanio na internecie.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: zero

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042854].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 29

Napisanych recenzji: 383

Daje radę z każdym rodzajem włosów, rewelacja

zupelnie nie rozumiem moich poprzedniczek, które negatywnie wypowiadają sie na temat tej prostownicy, testowałam ja juz chyba na kazdym rodzaju wlosow nawet na naturalnych loczkach i zawsze sobie radzi. Sama mam gęste, zdrowe włosy i idealnie prostuje włosy juz na najniższej temperaturze. A co do kręcenia-równie swietnie sobie radzi, szczególnie na krótkich włosach-super efekt mozna osiągnąć juz po kilku minutach, loki jakie tylko sobie wymarzymy , na początku miałam problemy z kręceniem jednak gdy poznamy dobrze tą prostownicy nie bedzie dla nas problemu ze zdrobieniem każdej z fryzur. Szczególnie polecam filmiki instruktażowe na youtubie; firma remington pokazuje jak tą prostownica zrobic wiele fajnych fryzur. Co dalej, jakość-jakość prostownic remington jest rewelacyjna, przed ta prostownica miałam rowniez prostownicy remingtona i przez jakies 5lat nigdy nie sprawiła żadnego problemu, do tej pory swietnie działa. Prostownica nie psuje wlosow, płytka prostownicy jest rewelacyjna. Kabel nie stoi w miejscu tylko sie obraca co jeszcze bardziej ułatwia nam prostowanie/kręcenie. Co do nagrzewania w 15sekund co wydaje sie nie możliwe a jednak to prawda! Regulacja temperatury. Poza tym prostownica jest wąska i lekka co jest bardzo wygodne w użyciu. Nie mam żadnego ale , jest sie w stanie wyczarować każdą fryzurę ta prostownica, polecam serdecznie każdemu!

Używam tego produktu od: Od listopada 2014
Ilość zużytych opakowań: Jedna prostownica w uzyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025545].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 424

Napisanych recenzji: 1205

Zadowolona :)

Na wstępie zaznaczam, że to moja pierwsza prostownica, także nie mam porównania z innymi. Kupiłam ją z myślą nie o prostowaniu, ale o kręceniu moich włosów, które z natury są raczej proste, z niewielką tendencją do puszenia się przy wilgotnej pogodzie, do tego dość grube, długie i gęste, co stanowi prawdziwe wyzwanie dla wszelkich urządzeń do stylizacji.
Zacznę od spraw technicznych.
Zalety:
- tak jak obiecuje producent nagrzewa się w kilkanaście sekund,
- łatwa w obsłudze (cyfrowy wyświetlacz, blokada ustawionej temperatury),
- lekka i wąska, wygodnie leży w dłoni,
- dzięki ceramicznym płytkom gładko sunie po włosach, nie ciągnie ich i nie plącze,
- przydatna blokada płytek, ułatwiająca przechowywanie prostownicy,
- długi, obrotowy kabel - ważne przy samodzielnnym kręceniu loków z tyłu głowy,
- praktyczne etui odporne na wysoką temperaturę, w związku z czym nie trzeba czekać aż prostownica całkowicie ostygnie.
wady:
- obudowa mocno się nagrzewa, w związu z czym łatwo się oparzyć, zwłaszcza przy braku wprawy,
- długo stygnie.
Efekt:
Ustawiam ją zwykle na 190 st. Pozwala stworzyć naturalne, miękko układające się loki, jednak ich wykonanie wymaga pewnej wprawy i taktyki. Zaokrąglone krawędzie płytek ułatwiają wykonanie zadania. W połączeniu z kosmetykiem termoochronnym (u mnie olejek z Garniera - ochrona do 230 st.) nadaje włosom ładny połysk. Zniszczeń nie zauważyłam, ale też używam jej rozsądnie, w zasadzie od wielkiego dzwonu. Szkoda, że efekt nie jest zbyt trwały... Bez lakieru do włosów (stopień utrwalenia 5), fryzura szybko traci formę i gubi skręt. Ale tak jak wspomniałm moje włosy są "trudne" ;)
Generalnie za tę cenę warto.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979743].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

okropność

Totalnie zgadzam się z @provitamina. Ta prostownica to jest masakra jakaś. Niestety nie mam porównania do innych prostownic ponieważ to była moja pierwsza ale przyznam że jestem strasznie zawiedziona. Kupiłam ten sprzęt zachęcona pozytywnymi recenzjami na wizażu właśnie i zawiodłam się niesamowicie. Ja mam w sumie z natury proste włosy a prostownicę kupiłam tylko dlatego by w razie sytuacji jak chciałabym mieć na jakąś impreze może takie proste włosy jak druty ale przez dzień cały trochę się odkształciły to wtedy bym je sobie wyprostowała i tyle. I przyznam że efekt jest całkiem okej ale tylko jak przejade po paśmie nie wiem z 15 razy. Masakra! Także dla tak błahej sprawy jak prostowanie w nagłych przypadkach nie będę wywalała tej prostownicy i kupowała nowej bo to tylko strata pieniędzy by była. Lecz jednak nie będę ukrywała że prostownica jest tragiczna.

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978055].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Nie nie i jeszcze długo długo nie!!

Zdecydowanie najgorsza jakiej zdarzyło mi się użyć. Mam długie i bardzo gęste włosy... wymagające, jednak do tej pory nawet stara prostownica rodem z bazaru dawała sobie z nimi radę. Raczej nie widzę plusów (poza tym że ładnie wygląda).
Efekt - jak przejadę po paśmie 10 razy to widzę jakąś różnicę. Płytki nie przylegają do siebie idealnie wiec żeby wyprostować włosy trzeba bardzo mocno ją ściskać. Po wyprostowaniu (?) włosów padam z sił a palce aż pieką od bardzo nagrzanej wierzchniej strony. Przy kreceniu nie obejdzie sie bez oparzenia palców- płytki są za bardzo wysuniete na boki. Dla mnie tragedia. Używam tylko dlatego że nie mam innej ale wciąż szukam dobrej dla siebie. Jak widać jednak po komentarzach innych strach pomyslec jaka bedzie nastepna- trzeba samemu wyprobowac. Tej nie polecam.
-kabel

Używam tego produktu od: 6 mcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965152].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 83

Polecam!!

Jest to jedna z lepszych prostownic jakie miałam okazję używać. Co prawda moje włosy są raczej proste (bardzo rzadko je prostuję) ale zdarza się że zobaczę gdzieś nieodpowiednio ułożony kosmyk. Kupiłam ja głównie ze względu na to, że robi ona również loki. Jako że w momencie w którym ją kupowałam (ponad rok temu) nie udało mi się znaleźć lokówki która poradziłaby sobie z moimi długimi bardzo gęstymi włosami postanowiłam zacząć je kręcić za pomocą prostownicy. Tu sprawdziła się idealnie. Wychodzą piękne fale, które naprawdę potrafią się długo utrzymać.
prostownica szybko się nagrzewa, ale po jej wyłączeniu równie szybko się chłodzi

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943557].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Udany zakup

Jest to moja pierwsza prostownica z prawdziwego zdarzenia. Moja wcześniejsza kupiona za grosze nie dawała kompletnie żadnego efektu, powiedziałabym, że włosy się jeszcze bardziej skręcałyy po jej użyciu :) Tą natomiast jestem zachwycona.

Zalety:
:) wyświetlacz i zakres temperatury od 150 do 230 stopni. Jeżeli prostuję całe włosy absolutnie wystarcza 170-180 stopni, jeśli prostuję tylko pojedyncze kosmyki przy twarzy-150 stopni. Nie ma potrzeby palić włosów wyższą temperaturą.
:) przy odpowiedniej pogodzie (a wiadomo że tylko ona ma wpływ na to, czy włosy zostaną proste i neispuszone) włosy są idealnie proste, miękkie, gładkie, błyszczące, efekt trzyma się nawet 2 dni
:) bardzo szybko i łatwo je wyprostować
:) nie szarpie włosów
:) można używać do kręcenia włosów (trzeba przy tym jednak trochę wprawy, mi niezbyt wychodzą, ale raczej z tym nie eksperymentuję bo mam naturalnie kręcone włosy)
:)jest wygodna w użyciu, ma długi, obrotowy kabel i możliwosć blokady płytek
:) termoodporny pokrowiec
:) cena promocyjna- kupiłam za 100 zł

:| wyłacza się sama po godzinie -nie wiem,nie miałam okazji sprawdzić, myślę jednak, że ten cza powinien być skrócony do 15-30 minut

Wady:
:( zauważyłam, że płytki nie przylegaja do siebie idealnie, ale nie ma to raczej żadnego wpływu używanie
:( na początku używania bez wprawy łatwo się nią oparzyć, bo nagrzewa się cała przednia część

Mimo kilku wad jest moim KWC, gdyż idealnie spełnia moje wymagania a te wady są bardzo nieznaczne :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923317].usefull || 0 }}% pomocna.