Catrice, Mousse Mattifying Make-up (Podkład matujący w musie)

Catrice, Mousse Mattifying Make-up (Podkład matujący w musie)

Aksamitny mus stapiający się z cerą i pozostawiający ją matową. Nadaje się do każdego rodzaju cery. Dostępny w 4 odcieniach.
-010 Light Beige
- 020 Natural Beige
- 030 Warm beige
- 040 Golden Beige.

ideał!

długo szukałam idealnego podkłądu i w końcu go znalazłam!
ale po kolei
+ cena - jak na to, co robi, niska!
+ matuje - naprawdę byłam w szoku, że nie muszę używać pudru
+ świetnie kryje - aczkolwiek nie mam jakiś strasznych problemów z cerą - ale moje niewielkie niedoskonałości kryje świetnie
+ idealny kolor - mam najjaśniejszy i jak dla mnie jest idealny do mojego koloru skóry
cóż więcej mówić! w dotyku genialny, świetnie się nakłada, rozprowadza. nie schodzi, wygląda mega naturalnie, nie ciemnieje. mimo nieciekawego skladu - nie zapycha! jedyną wadą jest jego mała pojemność - mam wrazenie, ze wystarczy mi go na krótko, jesli będę uzywac go na co dzien. ale okaze sie :)
świetny! mój nr 1 aktualnie :)

I tak i nie

Podkład w musie to rzecz za którą ja niestety już nie przepadam , ten z catrice mimo wszystko zapowiadał się dobrze, gdyby nie jego kolor który w przypadku najciemniejszego wpada w pomarańcz;/

Godny polecenia dla cer mieszanych.

Lubię podkłady w musie, jednak często stosuję je oszczędnie, zamiast korektora, tylko na wybrane partie twarzy.

Zalety:
+ wygodne i solidne opakowanie
+ dogodna oferta cenowa
+ nie robi plam, brak tzw. efektu ciastka
+ nie roluje się
+ dobrze kryje, ale wygląda naturalnie
+ matuje
+ nie trzeba go przypudrowywać
+ ma przyjemną konsystencję musu, nie jest suchy, tylko satynowy

Neutralne/ minus:
- delikatnie ściera się w ciągu dnia
- stosowany na cała twarz jest niezbyt wydajnym produktem
- podkreśla suche skórki
- ma delikatnie żółto- pomarańczowe tony

Mój numer 1!

Jest to jak do tej pory najlepszy podkład jaki używałam, a miałam styczność z wieloma. Podczas mojego poszukiwania idealnego podkładu wpadłam na ten o to mus z Catrice już jakiś rok temu i pozostałam z nim do dzisiaj. To moje must have! Używam go na co dzień i jak do tej pory jest najlepszy.

+nie waży się
+sprawia że twarz wygląda na wygładzoną, promienną!
+ utrzymuje się dosyć długo, chociaż wymaga poprawek po 4 h jednak nie robi mi to większego problemu
+ matuje
+ ma ładne żółte kolorki

-jest mało wydajny
-przy złym rozprowadzeniu może robić plamy

Mus wybrałam całkiem przypadkiem. Drogeria Natura miała akurat promocję -40%. Produkt okazał się idealny do mojej skóry. Bardzo dobrze się rozprowadza, ja używam gąbeczki. Idealne krycie bez efektu maski,naturalne zmatowienie i ujednolicenia kolorytu. To są główne zalety produktu.

Ciemnieje

Podkład wybrałam, ponieważ bardzo lubie podkłady w formie musu.
+Bardzo dobrze matuje, dzięki czemu nie musze poprawiać swojego makijażu w ciągu dnia.
+Super kryje
+Cena
+/- Opakowanie. Wizualnie jestem jak najbardziej na tak. Niestety jest w ogóle nie praktyczny jeżeli chodzi o wydobywanie produktu. Pomagam sobie pędzelkiem.
- Minusem tego podkładu jest to że bardzo mocno ciemnieje gdy jest już nałożony na skórę przez co nawet najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny.

Super pomarańczowy

Mam cerę bardzo z duża ilością pigmentu pomarańczowego, także mus jest dla mnie rewelacyjny. Kolor 015 na wakacje i 025 na słabiej opaloną buzię.
+ odcienie
+ bardzo dobre krycie
+ długo się utrzymuje
+ nie zauważyłam zapychania
+ CENA!

- opakowanie (wsadzanie palców do słoiczka - FU)

Jestem bardzo zadowolona.

Kupiłam, bo zawsze chciałam przetestować podkład w musie, no i w końcu mi się trafił. Jakoś tego sławnego z essence się bałam, ale Catrice zaufałam bez zbędnych oporów.
+ ŚWIETNE KRYCIE. Naprawdę. Mam cerę problematyczną, a więc mam co nieco do ukrycia, a on spełnił swoją rolę znakomicie.
+ MAT. Daje perfekcyjny mat. Skóra jest matowa i nie ma mowy, aby trzeba było ją czymkolwiek jeszcze matowić.
+ WYDAJNOŚĆ. Niby taki mały, niepozorny, a tu proszę bardzo. Starczył mi na pół roku i to spokojnie. Używałam dosyć sporo.
+ OPAKOWANIE. Jak dla mnie śliczne. Mogłoby być w nim nieco więcej produktu, no ale słoiczek jest bardzo ładny.
+ TRWAŁOŚĆ. Według mnie trwały, ale ja nie mam przetłuszczającej się cery w strefie T czy gdzieś indziej, więc u mnie bez poprawek trzymał się cały dzień.
+ KOLOR. Najjaśniejszy nie jest jak dla mnie zbyt pomarańczowy czy różowy. Jest w sam raz, ale gama kolorystyczna nie powiem, mogłaby być większa.
- CENA. Produktu mimo wszystko mamy mało, mimo że wystarcza na długo, ale cena mogłaby być nieco niższa, bo mam wrażenie że dopłacam za sam słoiczek. :-)

Ostatecznie jak najbardziej polecam.

średni

średniej jakości produkt, dla niewymagających.
plusem jest duża wydajność, starcza na kilka miesięcy, dostępność i cena też na plus.

produkt ma słabe krycie , nie zakryje większych niedoskonałości.
w opakowaniu wygląda ciemniej niż na twarzy, więc nie należy zrażać się najjaśniejszym kolorem, który wygląda na lekko pomarańczowy w opakowaniu.\

posiadaczki długich paznokci mogą mieć spory problem w nabieraniu produktu ;) dla mnie szklany pojemniczek jako opakowanie bardzo przypadł do gustu.

produkt nie matuje w ogóle, koniecznie trzeba użyć pudru matującego jeśli nie chcemy się świecieć a w środku dnia (u mnie jest to około 5h) twarz znowu zaczyna się mocno świecieć więc nie obejdzie się bez ponownego przypudrowania.

produkt ma fajną lekką konsystencje, co wg mnie jest na duży plus bo nie czuć go na twarzy, ale jednak nie bardzo trwałą.

podusmowując: zakupu nie żałuję, ale drugi raz po produkt nie sięgnę.

Porażka

Podkład kupiłam za namową konsultantki w Hebe.Hmm w skrócie totalna porażka wysusza mega twarz podkreśla skórki, Próbowałam go nakładać na wiele sposobów ale niestety ... poddałam się i wylądował w koszu.Nie polecam do suchej skóry. Miałam wcześniej podkład maybelline w musie i ten nawet nie ma co porównywać klapa na całej linii nawet konsystencja nie przypomina musu.

Taki sobie.

Konsystencja bardzo mi odpowiada, całkiem dobrze kryje, jednakże na mojej cerze szybko sie ściera, matuje tylko przez chwilę. Odcienie wpadają w lekki pomarańcz co jest zdecydowanym minusem. Mało wydajny, skończył sie bardzo szybko.

Używam tego produktu od: 2-óch tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Jest jedno ale...

Przejdę od razu do oceny.

Plusy:
+ bardzo fajna konsystencja (!!!), super naprawdę jest świetna i przyjemnie się nakłada + opakowanie
+ cena
+ wydajność
+ super krycie
+ matuje

Wszystko świetnie, gdyby nie jeden minus...
Mam wrażenie, że najjasniejszy kolor jest taki pomarańczowy. Kiedy naloze go na twarz to mam po prostu takie odczucie. Jak przypudruje jasnym pudrem to aż tak tego nie widać. Aczkolwiek moja skóra się święci po kilku godzinach (taka już cera) i znów powraca ten pomarańczowy odcień... Nie wiem też czy nie sciera się za szybko.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc