Żel pod prysznic

Żel pod prysznic

Zawiera wodę termalną z Iwonicza Zdroju, która dzięki unikalnemu składowi - licznym minerałom i mikroelementom, takim jak: krzemionka, wapń i kwas metaborowy działa na skórę tonizująco oraz łagodzi podrażnienia. Nie narusza naturalnej bariery hydrolipidowej skóry i utrzymuje jej naturalne Ph. Nie podrażnia skóry, przywraca jej odporność. Łatwo się rozprowadza i zmywa. Nie wysusza skóry nawet przy bardzo częstym użyciu.
Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową, a także specjalnie opracowany, dobrze tolerowany przez skórę biokompleks substancji o różnorodnym działaniu:
- Ekstrakty z koniczyny czerwonej oraz arniki, wyciąg z aloesu - mają działanie łagodzące podrażnienia;
- Ekstrakt ze słodkich migdałów - utrzymuje odpowiednie natłuszczenie skóry, doskonale ją odżywia i wzmacnia jej barierę hydrolipidową;
- Alantoinę - ma własności wygładzające i zmiękczające skórę. Wykazuje działanie łagodzące podrażnienia co jest szczególnie wskazane w preparatach polecanych dla delikatnej, podrażnionej skóry;
- d-Panthenol - jest silnie działającym stymulatorem wzrostu i odnowy komórek naskórka jak i skóry właściwej. Wykazuje silne działanie gojące przy różnych rodzajach skóry i błon śluzowych. Łagodzi podrażnienia i nieprzyjemne objawy wywołane czynnikami alergogennymi.

kit

żel ściąga wysusza, po jego zastosowaniu nie czuć żadnego komfortu, wręcz przeciwnie - nienaturalne napięcie skóry - jakie nie przytrafiło mi się nawet po mydle
tuba jest niepraktyczna, bo zel wylewa się natychmiast po jej otwarciu, nawet bez wyciskania
ogólnie nie polecam

Używam tego produktu od:2 m-cy

jest OK :)

Żel do mycia.
Dobry produkt, używam zarówno do mycia twarzy, jak i na podrażnioną skórę ciała.
Kupiłam ten żel, żeby moja twarz mogła trochę "odpocząć" od Purritinu ;)
Dość dobrze się pieni, podobnie jak Purritin, czyli nie tak "Drogeryjnie". Zmywa makijaż, nie używam wodoodpornych kosmetyków więc nie wiem, jak sobie z nimi radzi.
Ma bardzo delikatny zapach, prawie niewyczuwalny.
Dość wydajny.
Ogólnie produkt godny polecenia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

zaczynał wysuszać

W założeniu miał łagodnie oczyszczać, w praktyce - już po krótkim czasie zaczął wysuszać i znacznie uwrażliwił skórę na czynniki zewnętrzne, przez co była bardziej skłonna do podrażnień...

Używam tego produktu od: przez 1 opakowanie

Cellulit mity

kojący

Na podrażnioną skórę stanowi ratunek. Nie tylko nie wysusza, ale nawilża skórę, bardzo łagodny. Doskonale sprawdza się po kąpielach słonecznych, przynosił ulgę. Ma delikatny, neutralny, przyjemny zapach.
Konsystencja zbyt rzadka, niewydajny.

Świetny i ekonomiczny!

Nie jestem pewna, czy mam ten sam produkt, na moim napisane jest po prostu "żel do mycia", a pod spodem, że przeznaczony jest zarówno do twarzy jak i do ciała (a na webstronie Iwostinu znalazłam tylko ten ze zdjęcia, zakładam więc, że właśnie jego używam :)) - stosuję go do mycia twarzy! I jestem zachwycona, zwłaszcza biorąc pod uwagę relację pojemności do ceny, bo jakość prównywalna jest spokojnie z "Toleriane" LPR.
Żel świetnie się pieni, doskonale usuwa makijaż, nie podrażnia, nie szczypie, nie powoduje ściągnięcia skóry. Twarz pozostaje nawilżona, gładka, porządnie acz łagodnie oczyszczona. Nie stymuluje powstawania zaskórników ani pryszczy, koi istniejące stany zapalne, co dla mnie - posiadaczki cery tzw. problemowej i wrażliwej - jest kluczowe.
Wydajność bardzo duża, choć faktycznie nie wiem jak by się spisał w myciu całego ciała.
Do twarzy rewelka, dwa razy droższego "Toleriane" jest w opakowaniu o prawie połowę mniej!

w porządku

zgadzam się w większości z poprzedniczka, jest w porzadku ale bez rewelacji - na pewno nie wysusza skóry - to plus, ale rzeczywiście jest mało wydajny - to minus. Używałam go pod prysznic, bo woda strasznie mi wysusza skóę, szczerze mówiąc liczyłam na więcej - a to taki w sumie zwykły żel.

Nie mam przekonania...

Z używanych przeze mnie kosmetyków z serii Iwostin ten jest zdecydowanie najsłabszy. Wprawdzie nie podrażnia i nie wysusza, ale chyba też nie za bardzo nawilża. Krzywdy żadnej nie robi, ale bez rewelacji. Nie jest też zbyt wydajny. Zdecydowany minus za nieszczelną nakrętkę, sporo mi wyciekło i muszę go trzymać na leżąco.