Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

All - Over Face Color (Brązujący puder mineralny)

All - Over Face Color (Brązujący puder mineralny)

Puder nadaje cerze blasku. Jest to uniwersalny puder pochodzący ze 100% czystych minerałów. Może być użyty pod lub na pokład Bare minerals albo może być zmieszany z dowolnym pudrem w celu uzyskania muśniętej słońcem cery. Idealnie wtapia się w skórę dając aksamitne wykończenie.

Niepozorny

Na produkt ten trafiłam przypadkiem w TKMaxx, spodobał mi się jego ciemno-czekoladowy kolor. Jako, że był to maleńki słoiczek w postaci próbki (0,57g!) z marszu pomyślałam, że jest to po prostu pigment do powiek. Chwyciłam, zaczęłam używać jako mineralnego cienia i byłam naprawdę zadowolona z tego ciepłego matu.

Jako, że jestem bardzo jasną karnacją i nigdy nie udało mi się dobrać dobrego koloru bronzera czy pudru do konturowania, nie było dla mnie dziwnym wypróbować "cień do powiek" w takim charakterze- zwykle używałam właśnie ich do swojej bladej, piegowatej cery. Jakiż przeżyłam szok, gdy okazało się po roztarciu na policzkach i spojrzeniu na twarz w pewnym ułożeniu, że to nie żaden mat ;) Wyglądałam jakbym wykonturowała buzię pudrem i rozświetlaczem. A raptem musnęłam nim tylko policzki!

Efekt jaki ten produkt daje na twarzy to glow a\\\'la Khloe Kardashian, lekko opalona cera oraz niesamowita, optyczna gładkość. Skóra wygląda jak po fotoszopie, a my jakby malował nas świetny wizażysta. Zgadzam się z każda poniższą opinią.

Ponad to, co już zostało wspomniane, cena regularna produktu nie odstrasza biorąc pod uwagę fakt, że jest to najbardziej wydajny produkt jaki było mi dane używać. W przypadku mojej białej skóry wystarczy kapka, ćwierć szczypty dosłownie, by nadać buzi pożądany efekt jednocześnie nie zamieniając się w Królową Egiptu tudzież okolicznych solarek. Jedno sypnięcie z dozownika starcza mi na 3-5 aplikacji. Pędzel lekko przytykam do pudru i strzepuję maksymalnie jak się da z powrotem do opakowania. Używam też naprawdę miękkiego pędzla żeby ograniczyć czepianie się do niego pigmentu i stworzyć jedynie woal koloru. Nie nakładam go jak minerały, na mojej cerze wmasowywanie pudrów flat-topami czy kabuki powoduje podrażnienie cery oraz suche placki. Wolę delikatnie stemplować koniuszkiem pędzla buzię, następnie delikatnie całość rozetrzeć smyrającymi ruchami. Efekt? Po prostu zdrowa, piękna cera.

Po takim porannym zabiegu nie ma potrzeby bym malowała oczy, wystarczy tusz, przejechanie brwi żelem dyscyplinującym i voila! Obcy ludzie w pracy prawią mi komplementy, jak to Pani świeżo wygląda, zazdroszczę tyle energii od rana, Pani Alu, jaka radość dziś od Pani bije... No przecież nie odpowiem, że to nie ja tylko mój bronzer ^^

Istnieje dla mnie jednak pewien zasadniczy minus. Opakowanie mimo, że solidne i trwałe- nie nadaje się do szybkiego makijażu. Z tego względu nie używam produktów sypkich na co dzień, rano mam dosłownie kilka minut na makijaż, często na tyle mało, że rzęsy maluję już w autobusie. Opcja z odkręcaniem, wysypywaniem, odmierzaniem i strzepywaniem jest dla mnie zbyt czasochłonna zwłaszcza, że podczas samej aplikacji muszę bardzo uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy więc sama w sobie zajmuje dobrą chwilę. Nie używam go więc codziennie. Samo opakowanie owszem jest porządne, ale przebrzydkie. Wieczko zrobione jest z tworzywa łapiącego puder więc dość często trzeba je przecierać bo bardzo szarzeje. 5 gwiazdek dostałby gdyby miał formę prasowaną lub jakiś inny patent pudełeczkowy :)

Aha, ową próbkę mam od wiosny zeszłego roku. Używałam jej do września, teraz od marca znów jest w ruchu i nie doszłam nawet do połowicznego jej ubytku. A używam kilka razy w tygodniu więc jest to zdecydowanie najlepiej zainwestowany pieniądz jaki w kosmetyk kiedykolwiek włożyłam. Znając życie pełnowymiarowym opakowaniem dzieliłabym się jeszcze z wnuczką :P

Używam tego produktu od: wiosna 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006260].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Bronzer jest rewelacyjny. Występuje w trzech odcieniach, z których mam dwa: faux tan i a little sun, mimo, że najbardziej podoba mi się ten, którego nie mam, czyli warmth. Cóż, tak wyszło.
-cena
+wydajność
+mimo wysokiej pigmentacji, szczególnie ciemnego odcienia łatwo go aplikować
+naturalny efekt
+piękne rozświetlenie
+trwalość.

Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[847782].usefull || 0 }}% pomocna.

zdecydowanie

Zaczęłam używać tego brązera przez przypadek. Do tej pory używałam ziemi egipskiej, która była moim numerem 1 wśród brązerów do czasu aż kupiłam zestaw startowy w Sephorze, do którego brązer był dodany.

I co? ziemia egipska poszła narazie w odstawkę :)

Brązer ten jest mega wydajny - używam od pół roku i jeszcze bardzo dużo go zostało :) Wystarczy dosłownie odrobinka aby uzyskać cudwny efekt. Buzia wygląda bardzo naturalnie :) Mam ciemną karnację - oliwkową i pasuje do mnie idealnie.

Z pewnością gdy mi się skończy kupię następny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[801848].usefull || 0 }}% pomocna.

Trik - jak powiększyć usta bez zastrzyków

Zdaje egzamin

Mam ten bronzer od trzech lat, lecz nie uzywam go zima - wtedy po prostu preferuje chlodny look zamiast skory musnietej sloncem;-)

Znacznie czesciej uzywam go jako cien do powiek niz brazer (bronzer?), jest niezwykle wydajny.

Duzym plusem tego pudru brazujacego jest to, ze jego odcien dopasuje sie do wiekszosci cer, np na mojej skorze niektore brazery wygladaja zbyt brazowo, przypominajac brudne smugi, lub zbyt pomaranczowo, a ten jakos tak naturalnie sie z nia komponuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[762351].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt magiczny!!!!!!

To jest bardzo dziwny produkt...dlaczego??? Ponieważ wystarczy odrobinka, dosłownie szczypta, aby uzyskać bardzo intensywny i widoczny brąz na twarzy. Bardziej określiłabym to jako pigment-bo naprawdę nie spotkałam jeszcze czegoś, co w takiej ilości zrobiłoby nam Egipt na twarzy.Dlatego właśnie trzeba bardzo uważać, bo można przegiąć.Pięknie rozświetlona i promienna buzia, jak po wakacjach nad lazurowym morzem. 100% naturalny skład, mega lekkość i niewyczuwalność na twarzy. Opakowania na duży plus- bardzo praktycznie zamykane-nic się nie zmarnuje. W ogóle jestem zachwycona, że odkryłam tą markę- zostanie ze mną na długo. Polecam,

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[724670].usefull || 0 }}% pomocna.

Nareszcie KWC pośród bronzerów

Jestem posiadaczką bardzo jasnej cery, do tej pory większość bronzerów robiła ze mnie cegłę. Nieestetyczne plamy nijak pasujące do karnacji.

Ten produkt kupiłam w ciemno, a raczej zakupiłam go w zestawie "Get started".

Pamiętam,że podczas czytania składu pudełka najbardziej zwróciłam uwagę na podkład mineralny i korektor.Na bronzer przymknęłam oko i jeszcze zanim otrzymałam paczkę postanowiłam,że go sprzedam na Allegro.

Gdy otworzyłam słoiczek,byłam przerażona. Kolor tak ciemny,że nawet ciemnej karnacji mógłby zrobić krzywdę. No ale nic chciałam szybko spróbować i czym prędzej wystawić na aukcji.

Nałożyłam załączonym do zestawu pędzelkiem,bardzo oszczędnie, ale stwierdziłam,że prawie go nie widać,więc opruszyłam poliki większą ilością. To co uzyskałam przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania.

Puder cudownie konturuje twarz tworząc ciepły migoczący woal, każdy pędzel świetnie o rozetrze na policzkach i nada tym partiom wręcz efekt tafli.
Naprawdę byłam w szoku.
Ten ciemny w słoiczku kolor,robi cuda,pięknie rozświetla i jednocześnie brązuje.

Ważne aby nakładać go kolistymi ruchami przez dłuższą chwilę delikatnie masując,wtedy efekt wygładzenia jest niesamowity.

Cera wygląda naprawdę zdrowo.Oczywiście jak przy każdym bronzerze trzeba pamiętać aby nie przesadzić z ilością,ale tutaj nawet mała ilość daje ładny efekt.

Polecam wypróbować nawet małą próbkę.
Naprawdę warto.

I o ironio z całego zestawu Get stated używam tylko tego bronzera,prawie non stop.

Moja miłość.Zdecydowanie KWC :)

Używam tego produktu od: pół oku
Ilość zużytych opakowań: ciągle piewsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[660234].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjny!

same plusy:)
+ baaaardzo wydajny
+ nie zapycha
+ trwały
+ ładnie modeluje policzki

Nie wróciłabym teraz do różów, wolę używać tego pudru, bo można go nakładać z różną intensywnością, w różne miejsca, cudo:)
minusów nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[586607].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Na początku nie byłam do niego przekonana, ale z czasem...cudo!
Plusy:
- bardzo wydajny
- lekki
- nie zapycha
- nie uczula
- naprawdę daje efekt muśniętej słońcem twarzy
- można nim wymodelować twarz
Minusów: nie zauważyłam:)
Bardzo polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[465050].usefull || 0 }}% pomocna.