Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Lactacyd, Femina Plus +, Płyn ginekologiczny do higieny intymnej

Lactacyd, Femina Plus +, Płyn ginekologiczny do higieny intymnej

Delikatny płyn do higieny intymnej, nie zawierający mydła i substancji zapachowych.
Dzięki wysokiej zawartości naturalnego kwasu mlekowego i niskiemu odczynowi pH Lactacyd Femina Plus pomaga odbudować równowagę pH okolic intymnych, łagodzi podrażnienia i likwiduje upławy.
Płyn jest szczególnie polecany podczas menstruacji, w okresie ciąży i menopauzy, a także po kuracji antybiotykowej.

Bardzo dobry

Do higieny intymnej używam praktycznie tylko produktów marki Lactacyd i są to bardzo dobre produkty. Podobnie jak płyn ginekologiczny Femina Plus+. Używam go raz na jakiś czas i jest przede wszystkim bardzo delikatny i skuteczny. Łagodzi podrażnienia i uczucie swędzenia. Odnośnie upławów nie mogę się wypowiedzieć, bo nie mam tego problemu. Płyn jest bezzapachowy, dobrze się pieni, więc jest bardzo wydajny i do tego tani. Szkoda tylko, ze nie ma wersji z pompką, bo byłaby o wiele bardziej funkcjonalna :-(
To kolejny produkt marki Lactacyd, na którym się nie zawiodłam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547626].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok.

+ Dobrze, że bezzapachowy.
+ Nie podrażnia, jest naprawdę bardzo delikatny.
+ Ma dużą wydajność, dobrze się pieni.
+ Jest tani, wiele razy widzę za 9 czy 10 zł na promocjach.
+ Pozostawia uczucie odświeżenia.

-/+ Nie wiem czy likwiduje upławy. Mi się zdarza je mieć czasami między miesiączkami. Mam wrażenie, że nie likwiduje, tylko jakby hamuje przed wydostaniem się na zewnątrz.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432661].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatność to jego drugie imię

Płyn jest bardzo delikatny. Oczyszcza bardzo dokładnie miejsca intymne. Pomaga zwalczać infekcje intymne. Niewielka ilość w kontakcie z wodą tworzy ogromną ilość piany. Uzywanie tego produktu to czysta przyjemność

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1421341].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja bikini rodzaje

Najlepszy

Jest to zdecydowanie najlepszy żel do higieny intymnej. Jest bardzo delikatny, pomaga w stanach zapalnych, nie podrażnia, odświeża, dba o skórę, ma dobry skład, jest niezwykle wydajny. Polecam nie tylko w czasie problemów z infekcjami, ale do codziennego stosowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413786].usefull || 0 }}% pomocna.

godny polecenia płyn :)

Płyn znajduje się w małe plastikowej butelce zamykanej na "klik". Ma idealną konsystencję, nie przelewa się przez palce :) więc ma dobrą wydajność, 200 ml wystarcza mi na kilka miesięcy!

+ wydajny
+ cena
+ łagodzi podrażnienia
+ super odświeża
+ dobrze czyści
+ nie podrażnia
+ nie wysusza
+ chroni przed infekcjami

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383541].usefull || 0 }}% pomocna.

Używam na zmianę z innymi z serii.

Przez wiele miesięcy używałam płyny Białego Jelenia, później romansowałam z Ziają, aż w końcu kupiłam Lactacyd. Od tamtej pory nie zmieniam już firmy, jedynie skaczę z wersji na wersję. Przypadły mi do gustu wszystkie, a najbardziej różowa.
Nadmienię, że nie mam problemów z infekcjami i upławami, kupuję go ze względu na to, że jest delikatny.

Plusy:
+ Jest delikatny, nie podrażnia, nie wysusza.
+ Dobrze myje i pielęgnuje wrażliwe okolice intymne.
+ Jest wydajny, nie potrzeba go dużo.
+ Delikatny zapach.
+ Ładne opakowanie, z wygodną pompką.
+ Ogólnodostępny.
+ Cena, często bywa w promocji.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379441].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Faktycznie płyn łagodzi podrażnienia i pomaga zlikwidować upławy oraz swędzenie jakie przy infekcji towarzyszy, ale niestety infekcje lubię nawracać i żaden płyn nas nie wyleczy, ale przyniesie ulgę nie raz przy infekcjach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379186].usefull || 0 }}% pomocna.

Ratunek

Kupiony jako ostatnia deska ratunku w lecie podczas upałów
uratował mnie od dyskomfortu
ukoił i to po 1 użyciu
odświeża
dba jak dotąd żaden płyn
jest ideałem

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343211].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie ma lepszego... żelu do twarzy!

Żel zakupiłam do mycia całego ciała, zachwycona wspaniałym składem. I sprawdza się - do higieny intymnej (na prawdę pomaga!), do włosów, do ciała, a co najważniejsze... do twarzy!
Twarz wieczorem najpierw masuję olejem, następnie wszystko zmywam tym żelem. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że ostatnio dostałam kilka próbek różnych żeli i pianek do twarzy - różnych marek, formuł etc. Wypróbowałam jednego i byłam przerażona - w ogóle, w żadnym stopniu nie zmył oleju, musiałam poprawić Lactacydem. Myślę sobie - zdarza się, widocznie jest słaby. A później... dokładnie to samo było z wszystkimi innymi, poza jednym, który owszem - olej zmył, ale pozostawił twarz bardzo wysuszoną i ściągniętą.
Po tych bardzo nieudanych próbach z kosmetykami do twarzy przeznaczonymi, potulnie wróciłam do Lactacydu, wdzięczna, że taki produkt istnieje - który IDEALNIE myje twarz (zmywałam nim nawet makijaż wodoodporny kiedy raz zapomniałam oleju!!!) a jednocześnie jest bardzo łagodny i zostawia twarz gładką i nawilżoną. I D E AŁ
+wspaniały skład
+doskonale się wywiązuje z zapewnień producenta
+nadaje się do mycia wszystkiego
+łatwo dostępny
+niezastąpiony do twarzy!
+bardzo delikatny, przyjemny zapach

-wolałabym formę z pompką

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333131].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny!

Nie wyobrażam sobie dbania o higienę okolic intymnych bez niego. Bardzo łagodzi podrażnienia. Dobrze się pieni i myje. Usuwa nieprzyjemny zapach. Sam zapachu nie ma, co mnie cieszy. Bardzo wydajny. Dość drogi, ale jak ktoś miewa często problemy ze stanami zapalnymi, to naprawdę warto.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281331].usefull || 0 }}% pomocna.