Illumination (Podkład rozświetlający)

Illumination (Podkład rozświetlający)

`Illumination` to lekki, rozświetlający podkład w kilkunastu naturalnych odcieniach. Dzięki odbijającym światło pigmentom tuszowane są wszelkie niedoskonałości cery, a skóra wygląda na zdrową i promienną.
Produkt wzbogacony w faktor ochronny SPF 15, zapakowano w poręczną buteleczkę z pompką.

Cena: ok. 160zł / 30ml

dla mnie bomba

podkład kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami na temat podkładów HR, a podkłady rozświetlające najbardziej mi odpowiadają.Urzekł mnie jego kolor- wreszcie znalazłam odcień idealny dla mojej skóry(104)..cera po nim jest wypoczęta, nabiera pięknego blasku i nie jest sucha.Sam podkład nie daje mocno kryjącego efektu, co dla mnie jest plusem, bo nie mam kłopotów z cerą.Wprawdzie nie miałam okazji testować jego wytrzymałości bo po powrocie do domu zmywam make up ale jestem z niego zadowolona.Idealnie stapia się ze skórą, łatwo się rozprowadza, cera jest cudownie gładka i rozświetlona. Jedyny minus(za co zabrałam mu gwiazdkę) to pompka która dozuje zbyt dużo kosmetyku.Najprawdopodobniej kupię go jeszcze raz, chyba że zachce mi się eksperymentów=)
Dodam jeszcze że mojej mamie i koleżance bardzo sie spodobał i wyraziły chęć zakupienia owego kosmetyku=)

Używam tego produktu od:2 mies

na lato fajny !

Uzywalam go jakis czas temu i zostolo mi cos na dnie, ostatnio z koniecznosci (zagubilam kosmetyczke :) )uzylam pare razy wiec ocenie...
podklad faktycznie jest leciutki i rozwietla buzie, nie daje mocnego krycia, a jedynie delikatne wiec do cer problemowych moim zdaniem sie nie nadaje. Latwo sie rozprowadza (ja zadnych smug nie mialam) , w mojej ocenie trzeba uzyc jeszcze pudru sypkiego, chyba ze ktos lubi sie swiecic, no i bez p.sypkiego jednak za szybko z twarzyczki mi znikal :) (5-6 godz)
na lato calkiem fajny...
dozownik w buteleczce b. przydatny, chociaz na poczatku i tak mialam problem zeby nabrac tyle ile trzeba, ale przynajmiej higienicznie :)

Jestem zawiedziona

Zastanawiam się jak taki drogi kosmetyk może być tak kiepski? Po pierwsze fatalnie się nakłada, zostawia smugi, muszę go najpierw rozsmarować w dłoniach z kremem i dopiero wtedy estem w stanie go nałożyć, po drugie wydaje mi się, że trzeba mieć nieskazitelną cerę gdyż nawet najdrobniejsze pajączki, każde zaczerwienienie jest widoczne a po kilku godzinach podkład znika z mojej twarzy. Będę go łączyła z innym podkładem i chyba tylko tym sposobem zużyję go do końca.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

WŁOSY lokówka objętość

Swietny!

Zachecona wysoka ocena skusilam sie i nie zaluje. Do tej pory rzadko uzywalam podkladow, ale ten jest tak leciutki, ze uzywam go codziennie. Dziwnym trafem odkad zaczelam go uzywac zebralam juz kilka komplementow na temat swojej zadbanej skory :-). Ten podklad tak idealnie stapia sie ze skora, ze w ogole nie widac, ze ma sie go na twarzy, a jednoczesnie twarz wyglada duzo lepiej, jest bardziej promienna. Fakt, nablyszcza skore, wiec zwolenniczki matujacych podkladow nie bylyby zadowolone, ale to nablyszczanie nie wyglada zle. Nie wiem jak poradzilby sobie z cera z wiekszymi problemami, ale dla mojej jest bardzo dobry. Nie pokusze sie o maksymalna ocene poniewaz nie mam zbyt duzego porownania, do tej pory uzywalam tylko dwoch podkladow.

cudowny!!!

Zakochałam się w nim od pierwszego użycia! :)Idealnie stapia się ze skórą i ładnie wyrównuje koloryt naprawdę mocno rozświetlając cerę - wygląda to ślicznie! - intrygująco, ale jednocześnie naturalnie - nie rzuca się w oczy tak jak typowy rozświetlacz.Niestety nie matuje a wręcz lekko nabłyszcza twarz, ale robi to tak subtelnie, że wygląda to jak efekt zamierzony. :)Wytrzymuje bardzo długo na buzi, nie ciemnieje, nie robi smug, idealnie się nakłada.Świetnie ożywia zmęczoną, poszrzałą cerę.Ilość zużytych opakowań: pół

dobry

Podkład na pozór idealny - daje naturalny efekt, łatwo się rozprowadza, jest trwały, pięknie rozświetla skórę. Na mojej skórze jest niewidoczny, a efekt wyrównania kolorytu cery jest. Tyle plusów. Po kilku godzinach podkład sprawia, że skóra zaczyna błyszczeć bardziej niż w przypadku innych kosmetyków tego typu, konieczne, a nawet niezbędne stają się bibułki matujące.