Dove, Hair Therapy, Color Repair Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

Dove, Hair Therapy, Color Repair Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

Czy wiesz, że farbowane włosy tracą kolor głównie dlatego, że są zniszczone? Zaawansowana regenerująca technologia Dove zawiera `Micro Moisture Serum`, które pomaga regenerować powierzchnię włosów, żeby pomóc zatrzymać w nich kolor oraz `Fibre Actives`, które posiadają właściwości wnikania w głąb włosów i regenerowania ich od środka. Zapewnia Twoim włosom intensywny i długotrwały kolor.

Stale w użyciu

Odkryłam go dzięki przyjaciółce, gdy będąc u niej umyłam włosy tą "żółtą" wersją i zakochałam się w zapachu jaki się na nich utrzymywał. Jest to bardzo dobry szampon, ale jego drugą, nieodłączną połówką musi być odżywka. Ładnie myje włosy, ładnie się pieni i ten zapach! Trzeba go tylko czasami odstawiać na pewien czas, bo włosy się przyzwyczajają i my się przyzwyczajamy. Co do utrzymywania koloru, to ciężko mi powiedzieć... myślę, że nie wypełnia tego zadania, bo gdy moje blond rozjaśniane włosy żółkną muszę przerzucać się na inny, srebrny szampon, żeby je ratować. Ale może ze względu profilaktycznych go kupuję ;)

Lubię to

Kolejny produkt dove , który zdobył moje serce. Szampon bardzo ładnie pachnie, jest gęsty co za tym idzie wydajny, bo jego niewielka ilość wystarcza. Nie wiem jak radzi sobie solo z ochroną koloru bo zawsze używam odżywki z tej samej serii i w duecie mogę śmiało napisać że tak, chroni kolor. Włosy po myciu są gładkie, dobrze się rozczesują. No i zapach. Dove ma swój specyficzny, kremowy zapach który mi bardzo odpowiada i który się utrzymuje po wysuszeniu na włosach. Polecam serdecznie

Chroni kolor

Szampon używam by chronić kolor włosów farbowanych i produkt ten z obietnicy się wywiązuje. Jest łagodny i nie wypłukuje koloru. Po konieczne jest użycie odżywki, bo włosy są splątane . polecam po farbowaniu, gdy najwazniejsza jest ochrona koloru.

REMINGTON 80 YEARS OLD

Eh...

Szampon bez odżywki to po prostu szampon. Pieni się, zapach utrzymuje się dwa dni na włosach jak reszta szamponów, które używałam, ale włosy nie są błyszczące, miękkie... nawet nie ułatwia rozczesywania. Znam tańsze produkty, które działają lepiej.

Polecam, to dobry szampon.

Kupiłam go z dwa tygodnie temu, ale myślę że osąd już mogę wydać. Jest to bardzo dobry szampon, zresztą jak większość produktów DOVE. Jako że uwielbiam tą markę skusiłam się na ten szampon, mimo że moim ulubieńcem jest pantene pro V. Myślę,że ten dove mu dorównuje. Fajna konsystencja,zapach,wydajny jest. Ogólnie polecam.

Miłe zaskoczenie

Super szampon. Kupiłam go, bo został jako jedyny (nie mam farbowanych włosów) i okazał się strzałem w 10! Na pewno będę do niego wracać. Jest super, włosy lśniące, lekkie, zdrowe :) TAK TAK TAAAK!!

Szampon używam już dłuższą chwile i jestem z niego zadowolona. Ma bardzo ładny zapach, dobrze się pieni, włosy są dokładnie wymyte, łatwo się po nim rozczesuje i zauważyłam, że żywy kolor po nim dłużej się utrzymuje.

Tłuste włosy w parę godzin

Niestety po tym i po wszystkich szamponach włosy przetłuszczają mi się w przeciągu 3/4 godzin! Wiadomo jakie przykrości się z tym wiążą, przykry zapach, łupież... Okropne. Mam takie skłonności do niektórych szamponów, więc dziewczyny które też zauwazyły u siebie takie przypadki z szamponami (nawilżającymi itp) to niech nie kupują żeby oszczędzić sobie kilku przykrych dni!

Mógłby być lepszy

Szampon ma gęstą, kremową konsystencję. Bardzo ładnie pachnie. Niestety jest bardzo niewydajny-żeby porządnie umyć włosy trzeba użyć dużej ilości. Nie zatrzymuje on koloru i mam wrażenie że nie oczyszcza włosów zbyt dobrze, czyli nie spełnia swojej podstawowej funkcji.

nie kupię ponownie

Szampon kupiłam ze względu na to, że potrzebowałam czegoś małego i poręcznego na wyjazd. Skuszona obietnicą że utrzymuje kolor włosów farbowanych na dłużej zdecydowałam się go kupić.Niestety zawiodłam się. Kolor bardzo szybko zaczął się zmywać więc szampon nie spełnił swojej podstawowej funkcji. Co do oczyszczania skory głowy to oczyszczał ją dobrze ale trochę podrażniał i powodował swędzenie. Mimo, że moje włosy po keratynowym prostowaniu są gładkie to po tym szamponie zauważyłam więcej odstających kosmyków więc podejrzewam, że może mocno puszyć włosy.Jeśli chodzi o wydajność to jest ona jak najbardziej zadowalająca. Szampon ma kremową konsystencję i przyjemny zapach. Kupiłam go za ok. 6 zł w Biedronce.

podrażnia...

Mam włosy farbowane, suche, bardzo długie. Na początku byłam zachwycona szamponem. Był wydajny, dobrze się pienił i mył, włosy były nawilżone (nie splątane jak w przypadku niektórych szamponów). Niestety, po 2 tygodniach stosowania pojawił się u mnie swędzący łupież. Taki efekt mam po niektórych szamponach. Być może to nie łupież, tylko jakieś mocne podrażnienie skóry. Jestem zawiedziona, bo liczyłam na to, że będę mogła używać go dużo dłużej. Na włosach sprawdzał się dobrze.
Butelkę oddałam mojej mamie, która stosuje go już kilka miesięcy, kupuje nowe opakowania i efekt podrażnienia u niej nie wystąpił. Jest bardzo zadowolona. Efektu przedłużającego trwałość farby do włosów nie zauważyłyśmy.

Nie zachwyca...

Niestety, rozczarowałam się tym produktem, po marce Dove spodziewałam się czegoś lepszego. Przede wszystkim już sam zapach odrzuca, jest bardzo chemiczny i co gorsza - bardzo intensywny. Mocno drażniący także dla otoczenia. Poza tym, nie zauważyłam żadnego super działania na włosy, owszem są trochę wygładzone, ale nie błyszczą, raczej powiedziałabym, że są matowe, nie są odżywione. Ogólnie produkt dobrze się pieni, ale nie jest wydajny, opakowanie jest źle skonstruowane, ciężko się je otwiera, pod koniec bardzo ciężko wydobyć zawartość. Nie polecam.

Plusy
- odświeżający
- dobra konsystencja
- świetnie się pieni
- dobrze oczyszcza
- nie obciąża włosów
Minusy
- nie działa tak jak powinno
- niemiły zapach
- nie nadaje blasku
- powoduje puszenie włosów
- niewygodne otwarcie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie