Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Hair Therapy, Color Repair Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

Hair Therapy, Color Repair Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

Cena już od 8,64 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Czy wiesz, że farbowane włosy tracą kolor głównie dlatego, że są zniszczone? Zaawansowana regenerująca technologia Dove zawiera `Micro Moisture Serum`, które pomaga regenerować powierzchnię włosów, żeby pomóc zatrzymać w nich kolor oraz `Fibre Actives`, które posiadają właściwości wnikania w głąb włosów i regenerowania ich od środka. Zapewnia Twoim włosom intensywny i długotrwały kolor.

w butelce
>250ml
Skóra głowy
normalna
Włosy
rozjaśniane

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycerin, Benzophenone-4, Carbomer, Citric Acid, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine, Dimethiconol, Disodium EDTA, Gluconolactone, Glycol Distearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Mica, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, PEG-45M, PPG-12, Silica, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Sulfate, Styrene/Acrylates Copolymer, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, TEA-Sulfate, Trehalose, Triethanolamine, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 77891

Tłuste włosy w parę godzin

Niestety po tym i po wszystkich szamponach włosy przetłuszczają mi się w przeciągu 3/4 godzin! Wiadomo jakie przykrości się z tym wiążą, przykry zapach, łupież... Okropne. Mam takie skłonności do niektórych szamponów, więc dziewczyny które też zauwazyły u siebie takie przypadki z szamponami (nawilżającymi itp) to niech nie kupują żeby oszczędzić sobie kilku przykrych dni!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369021].usefull || 0 }}% pomocna.

Mógłby być lepszy

Szampon ma gęstą, kremową konsystencję. Bardzo ładnie pachnie. Niestety jest bardzo niewydajny-żeby porządnie umyć włosy trzeba użyć dużej ilości. Nie zatrzymuje on koloru i mam wrażenie że nie oczyszcza włosów zbyt dobrze, czyli nie spełnia swojej podstawowej funkcji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1298451].usefull || 0 }}% pomocna.

nie kupię ponownie

Szampon kupiłam ze względu na to, że potrzebowałam czegoś małego i poręcznego na wyjazd. Skuszona obietnicą że utrzymuje kolor włosów farbowanych na dłużej zdecydowałam się go kupić.Niestety zawiodłam się. Kolor bardzo szybko zaczął się zmywać więc szampon nie spełnił swojej podstawowej funkcji. Co do oczyszczania skory głowy to oczyszczał ją dobrze ale trochę podrażniał i powodował swędzenie. Mimo, że moje włosy po keratynowym prostowaniu są gładkie to po tym szamponie zauważyłam więcej odstających kosmyków więc podejrzewam, że może mocno puszyć włosy.Jeśli chodzi o wydajność to jest ona jak najbardziej zadowalająca. Szampon ma kremową konsystencję i przyjemny zapach. Kupiłam go za ok. 6 zł w Biedronce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253523].usefull || 0 }}% pomocna.

Dekoloryzacja włosów

podrażnia...

Mam włosy farbowane, suche, bardzo długie. Na początku byłam zachwycona szamponem. Był wydajny, dobrze się pienił i mył, włosy były nawilżone (nie splątane jak w przypadku niektórych szamponów). Niestety, po 2 tygodniach stosowania pojawił się u mnie swędzący łupież. Taki efekt mam po niektórych szamponach. Być może to nie łupież, tylko jakieś mocne podrażnienie skóry. Jestem zawiedziona, bo liczyłam na to, że będę mogła używać go dużo dłużej. Na włosach sprawdzał się dobrze.
Butelkę oddałam mojej mamie, która stosuje go już kilka miesięcy, kupuje nowe opakowania i efekt podrażnienia u niej nie wystąpił. Jest bardzo zadowolona. Efektu przedłużającego trwałość farby do włosów nie zauważyłyśmy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1161506].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zachwyca...

Niestety, rozczarowałam się tym produktem, po marce Dove spodziewałam się czegoś lepszego. Przede wszystkim już sam zapach odrzuca, jest bardzo chemiczny i co gorsza - bardzo intensywny. Mocno drażniący także dla otoczenia. Poza tym, nie zauważyłam żadnego super działania na włosy, owszem są trochę wygładzone, ale nie błyszczą, raczej powiedziałabym, że są matowe, nie są odżywione. Ogólnie produkt dobrze się pieni, ale nie jest wydajny, opakowanie jest źle skonstruowane, ciężko się je otwiera, pod koniec bardzo ciężko wydobyć zawartość. Nie polecam.

Plusy
- odświeżający
- dobra konsystencja
- świetnie się pieni
- dobrze oczyszcza
- nie obciąża włosów
Minusy
- nie działa tak jak powinno
- niemiły zapach
- nie nadaje blasku
- powoduje puszenie włosów
- niewygodne otwarcie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041619].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Przetestowałam wiele szamponów i ten jest po prostu mega! Wszystko jest tak jak należy. Konsystencja, zapach i działanie. Włosy są cudowne w dotyku i kolor włosów farbowanych nabiera blasku i pięknego odcienia. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 duże z przerwami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988599].usefull || 0 }}% pomocna.

dobrze utrzymuje kolor, ale mnie lekko uczula

Mam ten szampon razem z odżywką i maską.
*Zapach początkowo mnie drażnił, mojemu ukochanemu się podoba, a ja wgl przestałam go zauważać.
*Kolor - bardzo intensywny, woda nie zostaje zabarwiona w trakcie farbą, kolor lepiej się utrzymuje jest nadal wyrazisty i w refleksami. Jak najbardziej efekt, o który w nim chodzi jest.
*Nie widać tego, włosy wyglądają całkiem ładnie, ale w dotyku czuć, że są trochę obciążone.
*Szampon ten dostałam, ale osobiście wolę delikatniejsze szampony np. dla dzieci lub bez sls.
*Delikatnie podrażnia skórę mojej głowy - czuć delikatne swędzenie skóry.
*Mocno się pieni, nie spływa z głowy i nie dostaje się do oczu.
*Butelka jaka jest każdy widzi - biała, specyficzny kształt, ani ciekawa ani nieciekawa.
PODSUMOWANIE: Świetnie utrzymuje kolor jest żywy i intensywny. Jednak mnie on uczula, więc wylądował w koszu nim się skończył, swędząca skóra to nic przyjemnego.
Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980399].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię go

Szampon Dove do włosów farbowanych jest dobrym produktem i mogę go polecić z czystem sumieniem. Ma gęstą konststencją i przyjemny zapach. Włosy są po nim miękkie, puszyste i lśniące. Nie zauważyłam, żeby wpływał na trwałość koloru, ale może to wynikać z faktu, że farbuję włosy na rudo i kolor dość szybko płowieje. Jednak szampon podkreśla kolor włosów i nadaje im zdrowy blask.

Jedynym minusem jest wydajność tego produktu. Mam krótkie włosy, prawie do ramion, a szapomn (350 ml) wystarczył mi zaledwie na 1.5 miesiąca

Używam tego produktu od: używałam 1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe (350 ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973186].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy ! :) Polecam

Od jakiegoś czasu farbuję włosy. Zaczełam stosować więc szampony do włosów farbowanych. Natrafiłam na szampon Dove właśnie do tego rodzaju włosów. I jestem od tego czasu jego wielką fanką ;D

Włosy po użyciu tego szamponu są miękkie w dotyku, lśniące, puszyste, nie przetłuszczają się tak szybko. Cieżko mi stwierdzic czy dzięki niemu kolor po farbowaniu utrzymuje się dłużej ponieważ na moich włosach kazda farba nie wypłukuje się szybko ;)

Gorąco polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970847].usefull || 0 }}% pomocna.

trochę obciąża, ale wciąż bardzo dobry.

Szampon trafił do mnie dzięki akcji testowania.

Mam włosy długie, gęste, w dobrej kondycji, ale dość przetłuszczające się.

+szampon ma perłową konsystencję, więc jest to produkt bardziej obciążający niż produkty o przezroczystej konsystencji. Generalnie tak działa. Dobrze oczyszcza nawet mocno brudne włosy, ale efekt trwa około doby. Później włosy wyglądają już na nieco nieświeże. Korzystając z tego szamponu musiałam myć włosy regularnie co dwa dni, a zazwyczaj robię to co dwa lub częściej nawet co trzy dni.
+dzięki dość obciążającej formula szampon sprawia, że włosy wyglądają jak z reklamy szamponu :) Są bardzo gładkie, lśniące i błyszczące. Rozczesują się bez problemu, nie ma konieczności używania odżywki. Z efektów wizualnych jestem bardzo zadowolona.
+co do działania na włosy farbowane. Posiadam takie i wydaje mi się, że w duecie z odżywką zadziałał całkiem fajnie. Moje włosy farbowane w pierwszych dniach sierpnia wciąż mają na sobie ładny kolor. Nie jest to oczywiście odcień, który miałam w pierwszych dniach po farbowaniu, ale wypłukał się bardzo fajnie - delikatnie.
+ co do wydajności to jest dość kiepska, ponieważ szampon skończył mi się po miesiącu,
+opakowania jest podobne dla wszystkich produktów dove. Ładne, ale jego minusem jest fakt, że nie można go postawić na głowie :)

Szampon spodobał mi się na tyle, że jestem skłonna kupić go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957053].usefull || 0 }}% pomocna.