Hamamelis Bebe, Żel do mycia włosów i ciała

Hamamelis Bebe, Żel do mycia włosów i ciała

Łagodny żel do mycia włosów i ciała przeznaczony dla dzieci i niemowląt. Może być stosowany po ukończeniu 1 miesiąca życia. Zawiera wyciąg z hamamelisu o właściwościach uśmierzających; łagodzący wyciąg z nagietka i słodkich migdałów, które odżywiają skórę, chronią przed wysuszeniem. Stosowanie żelu sprawia, że ciało jest dokładnie oczyszczone a włosy miękkie i błyszczące. Produkt przetestowany dermatologicznie, okulistycznie (nie szczypie w oczy) , jest hypoalergiczny, nie zawiera substancji koloryzujących ani mydła.
Produkt posiada świadectwo PZH-HŻ i opinię IMiD

przyjemne mydelko dla doroslych

nie odwazylam sie dac go mojemy alergikowi
mydelko kupilam dla siebie jakoo delikatne mydelko
i taki tez jest
bardzo ladnie lekko przyjemnie pachnie czyms pomiedzy rumiankiem dziecieca slodycza a damskimi ladnymi perfumami
zapach jest lekki i ulotny
ladnie sie pieni
jest przezroczystawe
ani geste ani zadkie

butelka jest duza i wydajna

skora delikatna umyta i swieza

jest ciekawym mydelkiem

Używam tego produktu od: 6 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Dla dzieci? No nie wiem...

Moim zdaniem:
-żel super.
-Pięknie pachnie...chce mi się zjeść po myciu te moje pociechy.
-brak podrażnień
-skórka gładka i miła
- dość wydajny

Ale niestety to nie żel dla mnie, więc nie ja go powinnam oceniać. A moje dziecko (starsze, bo młodsze jeszcze nie głosuje) kategorycznie odmówiło mycia się nim!
A zdarzyło się to po raz pierwszy! Synek był zawsze zachwycony nowymi mydełkami a tym razem opłukał się z obrzydzeniem. Powiedział: Mamo! Jak to śmierdzi! I było po myciu.
Za to niestety lecą YR dwie gwiazdki. W końcu to mały jest odbiorcą tego żelu a nie ja. Faktycznie zapach jest mało dziecinny...bardzo ziołowy.

Używam tego produktu od: kupiłam drugi raz w przeciągu dwóch lat

podbierałam dziecku...

Ten żel występuje chyba w kilku wersjach. Ta, którą ja kupiałm dla dziecka była doskonała. Zapach nie do opisania, w sumie jak na produkt dla dzieci może i zbyt intensywny, ale nam się podobał i nie powodował żadnych podrażnień. Formuła żelu z szamponem bardzo fajna dla dzieciaków, a i ja skorzystałam - wybierając sie na kilkudniowy wyjazd zwinęłam ten żel z półki i rozkoszowałam się jim przez kilka dni. Produkt bardzo dobry, na pewno jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od:starczył na ponad miesiąć

Bordowe usta H&M

jestem zadowolona

Uzywalam tego produktu glownie jako zelu pod prysznic - dobrze sie pienil, latwo splukiwal z ciala, dokladnie zmywal zabrudzenia. Kilka razy zastosowalam awaryjnie jako szampon - tez wszystko ok - nie szczypie w oczy, wlosy ladnie pachna. Takze awaryjnie uzywam jako zelu do mycia buzi - bez podraznien.

ilość zużytych opakowań: 4

ten zapach

moby zel jest ok nawilzal i to dosc mocno, ale ten zapach, taki intensywny ze mnie po nim mdlilo. Dalam go mezowi zeby zuzyl ale tez nie byl zachwycony, a jak myslal ze juz skonczyl butelke to ja mu z szafki druga przed nos podstawilam (zakupilam 2 w cenie jednego hihihi), a moj maz w szoku bo juz byl szczesliwy ze skonczyl ten smrodek. Niby on ladnie pachnie ale przez ta intensywnosc zapachu jest dla mnie nie do wytrzymania

nie tylko dla bobasow

- dla wszystkich. Swietny szampon (wloski mieciutkie), dobry plyn pod prysznic i do kapieli - jednoczesnie mozna uzywac jako plynu do higieny intymnej. Swietnie sprawdza sie jako plyn do mycia twarzy. Nie powoduje podraznien. No i przyjemnie - wcale nie "dzidziusiowo" pachnie. Wyglada na to ze to znajomosc na dluzej ;-).

Fajnisty!

Mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić to , co napisałam zgłaszając ten kosmetyk.Świetny produkt godny polecenia. Sprawdza się jako żel do mycia ciała (bardzo dobrze się pieni i myje)oraz szampon do włosów (obfita piana, cudowny zapach i czysta głowa).Zapach jest naprawdę trwały, utrzymuje się na włosach jak i na skorze, a przy tym nie podrażnia.Używanie tego żelu to czysta przyjemność zarówno dla rodzica jak i dla dziecka (nie szczypie w oczy). ...