Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Kobo Professional, Scenic Look Mascara (Tusz do rzęs 3 w 1)

Kobo Professional, Scenic Look Mascara (Tusz do rzęs 3 w 1)

Efekt teatralnego spojrzenia!
Nowoczesna formuła bogata w naturalne woski, polimery i mikrosfery:
- ekstremalnie zwiększa objętość rzęs o 300%,
- maksymalnie pogrubia, wydłuża i rozdziela,
- pielęgnuje i regeneruje rzęsy od wewnątrz.

Początkowo zachwyca...

Pierwszy raz zetknęłam się z tym tuszem dwa lata temu, kupiłam go po przecenie -50% w ciemno. Zakochałam się od pierwszego użycia. Rzeczywiście ma suchą konsystencję, ale odpowiadało mi to, bo już przy pierwszym użyciu robił bardzo dobry efekt. Rzęsy był pogrubione, wydłużone i wyglądały na gęstsze. Niestety jego trwałość to ok. miesiąc, bardzo szybko zamienił się w kamień.
Tęskno mi było za nim i czekałam na kolejną przecenę, gdyż 25 zł za tusz, który zasycha w ciągu miesiąca, to nieco za dużo. W końcu się doczekałam i kupiłam go ponownie w lecie 2014. Z radością zaczełam go używać i tym razem jego sucha konsystencja zaczeła mnie dobijać. Obsypywał się, drażnił oczy, odbijał się na powiekach. Ogółem koszmar. Tym razem nie czekałam aż całkowicie wyschnie, lecz po kilku dniach dostawiłam go na bok. Nie mam pojęcia dlaczego dopiero za drugim podejściem okazał się totalną klapą. Być może zaczęłam wymagać czegoś więcej od tuszy, albo poprzedni egzemplarz był bardziej udany...? Nie wiem i się nie dowiem, ponieważ nigdy więcej nie wydam ani złotówki na ten tusz.

Jedną gwiazdkę daję za to, że jednak za pierwszym razem bardzo go polubiłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[975657].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywne zaskoczenie

Na wstępie zaznaczę, że wcześniej nie znałam tej firmy i to pierwszy kosmetyk Kobo, który mam.
Dostałam tusz w prezencie i po przeczytaniu recenzji przeraziłam się, ale dałam mu szansę. Okazał się zaskakująco dobry - łatwo maluje się nim rzęsy, które wygladają ładnie, nie sklejają się, tusz wydłuża i pogrubia, dobrze się trzyma, nie rozmazuje się, jest trwały i wydajny - używam go już dłuższy czas i nic złego się nie dzieje. Z tego, co widzę, jest niedrogi, więc cena też ok.
To lepszy tusz od Max Factor 2000 Calories, który używam równolegle. Minusów nie widze.

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967538].usefull || 0 }}% pomocna.

słabiutko ;/

Mimo zapewnień producenta tusz ten okazał się jak na razie najsłabszym produktem jaki miałam z firmy KOBO.
Po pierwsze do gustu nie przypadła mi klasyczna szczoteczka,
która niestety skleja rzęsy i utrudnia ich dokładne rozczesanie ;/
Oprócz tego tusz pozostawia na rzęsach grudki, których nie da się wyczesać.
Nałożenie dwóch warstw wymaga nie tylko umiejętności, ale również sporo cierpliwości i czasu ;/
Konsystencja tuszu jest sucha i podczas malowania
mamy uczucie "ciągnięcia" rzęs ;/
Efekt też nie należy do spektakularnych, o scenicznym nie ma mowy ;/ Owszem rzęsy są podkreślone, lekko podkręcone, delikatnie pogrubione i minimalnie wydłużone.
Jednak dla mnie jest to za mało. Od tuszu przede wszystkim oczekuje rozdzielenia rzęs, a ten niestety ma z tym problem. Naprawdę liczyłam na efekt wow (wszak efekt sceniczny to wg mnie efekt wow), ale niestety przeliczyłam się. Jest to typowy średniaczek, który sprawdzi się na co dzień, ale na większe wyjście nie polecam.

lusem jest, że tusz się nie osypuje, nie podrażnia oczu.
Minusem - tworzy grudki, szybko wysycha i daje przeciętny efekt.
Cena również jest minusem, bo za 15 ml zapłacimy ponad 20 zł.

Używam tego produktu od: październik 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966075].usefull || 0 }}% pomocna.

Test domowych sposobów czyszczenia Beauty Blendera

zdecydowanie nie polecam

Skusiłam się tym, że kosmetyki kobo reklamowane są jako kosmetyki naturalne i dostępne w drogeriach natura. Skusiłam się na ten tusz, mimo wielu negatywnych opinii na wizażu i to był bład.

Tusz wywiązuje się tylko ze swojej podstawowej funkcji - barwi na czarno ... i tyle. Przy moich krótkich cienkich rzęsach efekt jest niewielki, a wręcz minimalny, a oczekiwałam iście scenicznego efektu (bazując na napis na opakowaniu scenic look i xxl).. na doadatek jest dosść suchy. Na plus mogę powiedzieć tylke, że jak ktoś ma żadkie rzęsy to na pewno ich nie sklei :)

Nie polecam, w tej cenie jest wiele znacznie lepszych produktów.

Używam tego produktu od: pażdziernik 2014
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie - uff

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959044].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Tusz kupiłam skuszona promocją, nie jest on najlepszy, ale też nie jest najgorszy.

+ rzęsy stają się dłuższe i podkręcone
+ nie skleja ich
+ naturalny efekt

- szybko wysycha i wtedy tworzy grudki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[767067].usefull || 0 }}% pomocna.

kiepściutkoooo

zmuszona szybkim zakupem tuszu do rzes + zbombardowana promocyjna cena dalam sie skusic na ten wynalazek firmy kobo, jednak absolutnie nie spelnl on moich najmniejszych oczekiwan

(-) piewsze zaskoczenie: wszystkie tusze wydluzajace jakie do tej pory uzywalam mialay sylikonowa szczoteczke a tu standardowa bez udziwnien
(-) tusz wydawal mi sie wyschniety juz po pierwszej aplikacji
(-) wcale nie wydluza :-( pomimo duzej wprawy nie udalo mi sie obejsc bez starej silikonowej szczoteczki i dopiero wtedy osiagnelam dlugie rozczesane rzesy
(-) tworzy na rzesach nierownomierna papke

jedna gwiazdke dodaje za cene i to bedzie dla mnie nauczka aby nie zawsze ufac takim promocjom

nie polecam :-(

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[735166].usefull || 0 }}% pomocna.

beznadziejny !

Jego "swiezosc" po pierwszym uzyciu trwała moze 2 tygodnie po czym poprostu wysechl. Tusz strasznie sie ostypuje nawet przy nałozeniu jednej warstwy. A co do tego niby cudownego "scenic look" to raczej efekt jest bardzo delikatny i naturalny.
Jedyny plus to szczoteczka ktora ładnie rozczesuje rzesy.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[619134].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale szybko wysycha

To czego szukam w tuszu to przede wszystkim wydłużenie. Nie lubię nienaturalnie grubych rzęs i ten tusz po pierwszym użyciu był idealny - rzęsy długie jak z reklamy w gazecie. Byłam bardzo zadowolona i kupiłam następne opakowanie - za każdym razem prosząc panią z drogerii by poszukała świeży na zapleczu. Na nie wiele się to zadało bo tusz rzeczywiście bardzo szybko wysycha i generalnie powinno się go kupować co miesiąc. Gdyby nie ten defekt byłby to mój największy hit.

Używam tego produktu od: niecały rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[595146].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie spełnił moich oczekiwań

Początkowo tusz wydawał się być idealny,pogrubia,wydłuża,podkręca i rzęsy wyglądają wspaniale.Niestety po ok.tygodniu zaczyna wysychać,staje sie bardzo gęsty i ciężko się go nakłada.
Nie jest warty swojej ceny...

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[544579].usefull || 0 }}% pomocna.

tusz zbyt szybko się starzeje

Natknęłam się na tusz przypadkiem w drogerii i postanowiłam wypróbować. Szczoteczka wyglądała ładnie, konsystencja tuszu też w porządku. Kupiłam.
Przez pierwsze 2 tygodnie sprawował się całkiem dobrze - pogrubiał, trochę wydłużał, nie sklejał. Może leciutko się sypał.
Po 2 tygodniach - masakra. Jakby zasechł albo wyparowały z niego płyny. Zrobił się gęsty, suchy. Na rzęsach tworzył grudki, bardzo się sypał. Nie dało rady się nim malować, więc musiałam kupić inny tusz.
Dodam, że termin jego przydatności mijał dopiero za jakieś półtora roku.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[516256].usefull || 0 }}% pomocna.