Piękno Natury, Krem pod oczy

Piękno Natury, Krem pod oczy

Zgłaszająca osoba: IwonaC

Kremik ten zawiera wyciąg z korzenia pietruszki, świetlika lakowego i bławatka. Dobrze się wchłania, pachnie delikatnie, idealnie nawilża okolice oczu i przynosi im ukojenie po dniu spędzonym przed ekranem komputera. Można go stosować na dzień pod makijaż i na noc. Ja używam go tylko na noc i to mi w zupełności wystarcza.

Cena: ok. 10 zł / 50 ml

uwaga: proszę nie oceniać tutaj produktów z odnowionej serii Piękno Natury PLUS ! Jeżeli masz produkt z tej serii, najpierw zgłoś go do katalogu. Dziekujęmy - Redakcja

Niezły :)

Mam 22 lata i szukałam kremu, który: zapobiega powstawaniu zmarszczek i wygładza lekko te już istniejące (u mnie kurze łapki), nie uczula, rozjaśnia cienie pod oczami i zmniejsza worki, który można stosować na dzień i na noc, no i który nawilża :). Po miesiącu stosowania nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego(co prawda producent go nie obiecuje, ale myślałam, że może jednak...) ani zlikwidowania worków pod oczami czy rozjaśnienia cieni(no może troszeczkę rano, po zastosowaniu na noc,ale prawie niezauważalnie). Za to mogę powiedzieć, że krem fajnie nawilża i ma przyjemną konsystencję, dzięki której nadaje się też pod makijaż. No i jest wydajny. Jednak dla mnie to trochę za mało,więc dalej będę szukać ideału :) Polecam młodym osobom bez większych problemów z oczkami :)

prawie ideał

Kremik ma lekką konsystencję i delikatny, przyjemny zapach. Dobrze i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Można go stosować i na dzień i na noc i pod makijaż. Jeśli chodzi o działanie, to kremik przede wszystkim dobrze nawilża skórę, lekko koi (choć nie aż tak jak żel z Flos Lek'u ze świetlikiem i chabrem bławatkiem) i rzeczywiście rozjaśnia cienie pod oczami (to ta pietruszka:)). Ale niestety, mimo zapewnień producenta, słabo (choć nie mogę powiedzieć, że wcale) radzi sobie z workami :( Gdyby nie ten drobny fakt byłby prawie że idealny. A dlatego "prawie że", gdyż osobiście nie odpowiada mi trochę ta duża tubka. Niby przez to krem jest baaardzo tani, ekonomiczny i wydajny, ale jak dla mnie aż za bardzo i po dłuższym czasie stosowania musiałam sobie zrobić przerwę, bo mi się zwyczajnie znudził ;) Teraz znowu do niego wróciłam i już się cieszę :D że go kończę. Choć z drugiej strony nie wiem z czego tu się cieszyć, skoro teraz wydostanie go z tubki jest dość trudne... przydałby się "dzióbek" zamiast tej wielkiej dziury, przez którą czasem wylatuje za dużo kremu. Podsumowując, gdyby tak jeszcze miał lepszą tubkę i całkiem likwidował te wstrętne worki, byłby idealny

Używam tego produktu od roku z mała przerwą / Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

17.12.04. Kupić już go nie kupię, bo teraz moja skóra pod oczami potrzebuje silniejszych wrażeń, ale polecam nadal :)

dla młodych idealny

długo naszukałam się kremu pod oczy dla kobitek przed 25-tą wiosną.Większość tego typu kremów jest po 25 albo już typowo przeciwzmarszczkowych.Gdy już dzięki opinii poprzedniczek i strony internetowej Kolastyny zdecydowałam się na ten krem okazało się,że w Łodzi( mieście rodzinnym Kolastyny) trzeba się nieźle nachodzić,żeby go kupić, ale udało się i jestem bardziej niż zadowolona.Jest to leciutki krem oparty na naturalnych składnikach, dobrze się wchłania, nie jest tłusty, swietnie nawilża.Jest wydajny i przede wszystkim jest w duzym opakowaniu( 50ml), a w przypadku takich kremów opakowania są z reguły 15 ml.Podsumowując dobry jakościowo i ekonomiczny produkt za dobrą cenę.Zapłaciłam 10 złJestem w trakcie 1-szego opakowania

depilacja ciąża

dobry

duża pojemność, a niedrogi. Rozjaśnia troszkę cienie pod oczami (przynajmniej takie wrażenie odnoszę), zapobiega powstawaniu worków pod oczami. Mi się podoba.

b. dobry

Lekka konsystencja, delikatny zapach, wydajny. Stosuję go rano i wieczorem, również wklepuję odrobinę w powieki. Wygładził mi drobne zmarszczki i rozjaśnił cerę pod oczami. Bardzo dobrze nawilża i żeczywiście bardzo szybko przynosi ulgę zmęczonym oczom. Stosuję go już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona. Dobry efekt małym kosztem.Nie podrażnia oczu.