Oriflame, Giordani Gold, Rich Body Cream (Krem do ciała)

Oriflame, Giordani Gold, Rich Body Cream (Krem do ciała)

Idealne połączenie elegancji zapachu z dobroczynnym działaniem substancji wygładzających i nawilżających skórę.

balsamy
zapachowa
w słoiku
Struktura
lekkie
krem
100 – 250ml

Kocham perfumy, kocham i balsam

Od wielu lat uwielbiam perfumy Giordani Gold, więc nie mogłam sobie odmówić również balsamu z tej samej linii.

Krem zamknięty jest w plastikowym, całkiem eleganckim, słoiczku. Ja lubię takie opakowania, bo bez najmniejszego problemu mogę używać kosmetyku do samego końca. Balsam ma konsystencję budyniu. Jest lżejszy od maseł, więc łatwo rozsmarowuje się na skórze. Nie bieli. Pozostawia lekki film na skórze za sprawą parafiny. Skóra po aplikacji jest wygładzona i miękka, ale jest to efekt wizualny, bo skład kremu jest kiepski i za bardzo nie ma czym nawilżać czy odżywiać. Aczkolwiek dla mnie kosmetyk perfumowany ma przede wszystkim pachnieć i tu sprawdza się w 100%. Pachnie mocno i długo utrzymuje się na skórze.
Niestety, przy ataku AZS moją skórę podrażnia za sprawą konserwantów, powodując zaczerwienienie i pieczenie, więc wrażliwce powinny stosować go ostrożnie.

Cena regularna wysoka, więc najlepiej polować na promocje. Dostępny u konsultantek.

Obłędny zapach

+produkt można porównać do balsamów perfumowanych, często sprzedawanych w zestawach z perfumami,
+jakość zapachu jest obłędna, utrzymuje się cały dzień (a nawet i dłużej), pachniemy tak mocno, że nie potrzeba już używać perfum,
+zapach bardzo przyjemny, elegancki, z klasą, mocny jak diabli,
+wydajny,
+piękne, luksusowe opakowanie,
+doskonale nawilża,
+z pewnością kupię ponownie,

-/+ przeciętnie się wchłania,
-/+ słoik to nie jest najlepsze rozwiązanie,
-/+ konsystencja mleczka, a wyciągać nam go każą ze słoika...
-/+ cena nawet w promocji nie jest najniższa, jednakże uważam, że produkt jest jej wart

Świetny kosmetyk, luksusowy w swoim działaniu. Zachęcam jednak do zapoznania się z zapachem przed zakupem, ja go uwielbiam, ale spotkałam się z głosami, że jest bardzo retro i kojarzy się z kobietą mocno dojrzałą. Nie przeczę, faktycznie jest specyficzny. Niemniej jednak, mnie pasuje.

Przyzwoity

Komplet do perfum.
Nasze ciało pachnie jednym, eleganckim zapachem,
długo się utrzymuje.
Bardzo fajnie się nakłada i wchłania.
Pielęgnuje skórę, nie wysusza.
Minus, że nie odżywia dogłębnie skóry.

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Rewelacja dla zmysłów!

Uwielbiam zapach Giordani Gold, dlatego też nie odejmę produktowi gwiazdek za to, że jego opakowanie nie jest zbyt poręczne. Słoiczek nie jest foremny, krem zbiera się po bokach, ogólnie nie ma konsystencji masła, a kremu właśnie - więc nie jest łatwo wydobywać go palcami, o wiele lepiej pasowałby do standardowego opakowania, z drugiej jednak strony takie opakowanie dodaje mu więcej luksusu. Pachnie obłędnie, hipnotyzująco, wcale nie ciężko, chociaż sam zapach jest intensywny. Nawilża, regeneruje, ale nie wchłania się szybko. Przyjemna konsystencja, dobrze się rozprowadza. Delikatnie za drogi, ale i tak warto. Pachnie aż do umycia skóry/wyprania ubrania.
Plusy
- delikatny
- łatwość użycia
- wydajność
- efektywność
- przyjemny zapach
- nawilża
- kremowa konsystencja
Minusy
- cena
- wolno się wchłania
- uczucie lepkości
- marne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

szału nie ma!

Jedyny plus tego produktu to ZAPACH! Jest po prostu przepięęęęękny! :)

Ja na szczęście kupiłam go w promocji, ale nawet za 19.90 nie opłaca się kupować tego produktu. Lepsze działania mają masła za 10 zł, niestety...

Konsystencja jest bardzo rzadka, nie nawilża skóry na długo, jedyne co daje, to fajny zapach na naszej skórze. Nic poza tym :(

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

mgiełka czaru :)

gdyby nie zapach (kiedyś przedobrzyłam z EdT Giordani i mnie lekko mdli ten zapach :( ) byłoby 5 * jak przy okazji Serene czy Tsun Lai. Krem ma bardzo "bogatą konstystencję" jak budyń, świetnie nawilżą, odżywia, sprawia ze po jego użyciu skóra jest mięciutka, elastyczna i wyraźnie gładka :D :D :D do tego przepięknie pachnie, nie nachalnie ale za to długo wyczuwa się mgiełkę unoszącą się na naszym ciele :) EdT oddałam mamie ale sobie zostawiłam krem bo z nim nie da się przedobrzyć, pozostawia uczucie luksusu.Wydajny,szybko się wchłania.Wymarzone uzupełnienie do wieczorowych kreacji :)

Długo, cudnie pachnie :)

Nareszcie była spora promocja (19,90zł), a więc nabyłam sobie ten kremik do ciała. Przede wszystkim przepięknie pachnie, tak orientalnie ale niezbyt ciężko. Zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze (nawet pachną mi nim sweterki :D Ma ładne opakowanie. Niestety wg mnie jest zbut gęsty, bardzo ciezko go rozsmarować a więc skóra nie jest nakremowana zbyt dokładnie, szczególnie jeśli rano się spieszę. Co do nawilżania to jest raczej słabe, skór anadal jest sucha i troszkę szorstka, aczkolwiek nie tak bardzo jak po innych balsamach do ciała:). Jest wydajny. Za zapach i przyjemność stosowania daję mu 4 **** Cena regularna zbyt wygórowana, ale jeżeli jest w sporej promocji to będę kupować :).
Używam tego kosmetyku od2óch tygodni / ilość zużytych opakowań: niecałe pół pierwszego i będą następne (jezeli będą w promocjach, bo tak to za drogo :()
Recenzja: ...