Oriflame, Eclat, Parfum

Oriflame, Eclat, Parfum

Wiecznie młode połączenie bogatych nut kwiatowych ze słodkim i ciepłym wnętrzem promienieje wdziękiem i elegancją.

Cena: 150 zł/ 15 ml

tylko te opakowanie

Ładny, słodki zapach. Na wieczór. Trwałość - jak większość zapachów Oriflame - niezbyt długa, parę godzin. Zapach bardzo delikatny.Najbardziej wkurające jest zamknięcie - przez ten plastik włożony w szyjkę flakonu cieżko jest wyjąć korek. Wiem, że trzeba chronić by korek nie wypadł i perfumy nie wylały się, ale bez przesady. Cena regularna trochę za wysoka, ale ja kupiłam na allegro za niespełna 50 zł z przesyłką.

Używam tego produktu od: od kilku m-cy

piękna klasyka

Produkt moge polecic z czystym sumieniem kobietkom lubiacym pachnąc elegancko i niebanalnie..nozdrza facetow sa pobudzone i nie przejda oni obok bez komentarza..;] co istotne: zapach trwaly, opakowanie bez atomizera sprawia ze nigdy nie przesadzimy z jego ilosci choc bywa to ciezkie w uzyciu;/ przynajmniej dla mnie ;]

Używam tego produktu od:2lat

Elegancka i wyrafinowana

Śliczne perfumy, jedne z najlepszych Oriflame. Zapach piękny, niebanalny, trochę oryginalny. Używając go mozna poczuć się damą w pełnym tego słowa znaczeniu. Według mnie najbardziej pasuje do dziewczyn zadbanych, nowoczesnych i odnoszących sukces.