Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

NaturVital, Sensitive Hair Mask Aloe Vera Juniper Zimbro (Maska dla wrażliwej skóry głowy)

Odżywka dla osób o wrażliwej skórze głowy nie zawiera barwników, silikonów, parabenów ani olei mineralnych.

bardzo dobry produkt ( z małym minusem)

Bardzo dobry humektantowy, łatwo dostępny, tani, a działanie wprost magiczne! Starcza na baardzo długo, mi wystarczył na 3 miesiące regularnego stosowania. Włosy perfekcyjne nawilżone. Odejmuje pół gwiazdki za zbyt wodnistą konsystencję, ale i tak jest cudowny. Poręczne opakowanie, otwierane od góry.

Najlepsza odżywka nawilżająca!

Zdecydowanie polecam, zwłaszcza osobom majacym problem z nadmiernym przesuszeniem czy suchym łupieżem. Maska cudownie nawilża, ma bardzo dobry skład. Za każdym razem kiedy moje włosy lub głowa potrzebowały nawilżenia spisywała się na medal. Wydaje się, że jedyne z czym ktoś mógłby mieć potencjalnie problem (mi nie przeszkadzał) to dość intensywny zapach.

To się nazywa maska!

Aloesowe cudo <3 Ma tak naturalny skład, że już lepiej być nie może. Mam włosy wysokoporowate, puszące się. Ta maska doskonale je nawilża. Moje włosy po użyciu są gładkie, przede wszystkim bardzo miękkie, a skóra głowy nawilżona, bez łupieżu.
Maska ma charakterystyczny zapach, ale można do niego przywyknąć. Póki co dostępna jest chyba tylko w Naturze lub przez Internet. Cena regularna moim zdaniem jest dość wysoka przy tej pojemności i dosyć niskiej wydajności. Mimo wszystko ciężko narzekać skoro to chyba jedyna taka maska, tak dobrze nawilżająca i naprawdę dbająca o włosy od wewnątrz. Polecam wszystkim, bo działa cudownie!

Manicure - kolorowy french

Najlepsza aloesowa maska do włosów :)

Zacznijmy od składu - dość krótkiego, lecz treściwego: zawiera głównie emolienty, i dość wysoko tytułowy sok z liści aloesu, oraz ekstrat z owoców jałowca. Aloes jak wiadomo świetnie nawilża, a jesli chodzi o drugi główny składnik to jałowiec jest idealny do pielęgnajcji skóry tłustej, trądzikowej, a co za tym idzie idealnie nada się do włosów przetłuszczających się i tych z łupieżem. Dlatego też maskę warto nakładać również na skórę głowy, a nie tylko na same włosy.
Jeśli chodzi o działanie, mam włosy raczej wysokoporowate i cienkie ;) używałam maski na różne sposoby i nigdy w żaden sposób ich nie przeciężyła. Włosy po jej użyciu są nawilżone, lekkie i miękkie w dotyku. Zdarzało się, że w zależności od pogody włosy po tej masce bardziej się puszyły, kwestia dodania do niej odrobiny oleju i po sprawie, a taki zabieg potrafi dać jeszcze lepsze efekty niż sama maska ;)
Jeśli chodzi o zapach jest on dla mnie raczej neutralny +/-
Co do opakowania w ogóle mi ono nie przypasowało, bardzo ciężko je otworzyć, musialam tradycyjnie odkręcać maskę, aby móc ją użyć.
Konsystencja jak na maskę przystało jest gęsta i "puszysta" :)
Podsumowując zdecydowanie polecam tę maskę :)

W końcu znalazłam odpowiednią maskę do moich włosów ☺

Mam kręcone włosy włosy tendencja do puszenia długo szukałam maski która polubia moje włosy i w końcu znalazłam. Ta maska jest swietna !!! Podkresla loki włosy sa mile w dotyku. A co najważniejsze nie pusza się. Jedynie trzeba dodać do maski olejku bi bez tego jednak mogę się spuszyc ale mi aż tak jak wcześniej. Polecam

Nawilża

Lubie kosmetyki z aloesem. Dobrze na mnie działają.
Zapach aloesu jest dobrze wyczuwalny więc coś co lubię. Odpowiednia konsystencja powoduje że nie spływa z włosów a po użyciu włosy są miękkie i puszyste.
Niestety ma pojemność 300 ml co przy moim codziennym stosowaniu nie jest dużą pojemnością. Może to kwestia tego że przyzwyczaiłam się do litrowych masek.
Ciężko jest ją dostać.

Świetna

Bardzo lubię tę maskę, ale niestety trudno ją dostać. Jedna z najlepszych nawilżających masek do włosów, jakie stosowałam. Stosuję na całą długość włosów, bo świetnie nawilża także skórę głowy i nie przyspiesza przetłuszczania włosów. Włosy są lekkie i puszyste, ładnie odbite od nasady. Dobrze się sprawdza i latem, i zimą przy kaloryferach i suchym powietrzu. Ładnie pachnie, ma wygodne opakowanie. Cena ok za taką jakość.

świetna!

Po przeproteinowaniu, bo niestety udało mi się do tego dojść zadziałała fantastycznie, jej cena mogła by być niższa ale generalnie skład i zapach to wynagradza :)

aloes <3

+ cena ok. 20 zł za 300 ml
+ skład, krótki, aloes jest wysoko :)
+ wydajna dzięki gęstej konsystencji wystarczy niewiele produktu by pokryć całe włosy
+ nie uczula
+ włosy są nawilżone, wygładzone, miękkie i dociążone
+ skalp jest ukojony

Maseczka spisała się rewelacyjnie na moich niskoporowatych włosach :)

Świetna maska

Plusy:
+ nawilża i odżywia
+ włosy przy regularnym stosowaniu maski są miękkie, wygładzone, jedwabiste i przyjemne w dotyku
+ produkt naturalny - bez barwników, silikonów, parabenów i olei mineralnych
+ przyjemny aloesowy zapach
+ duża pojemność za względnie niską cenę
+ wydajna - służyła mi kilka miesięcy

Minusy:
- opakowanie jest trochę nieporęczne
- dostępność - u mnie tylko w Naturze

Zależy

Początkowo używałam tej maski na 30 minut po myciu, niestety po takim zastosowaniu włosy tworzyły nieestetyczne kolonie, o dziwo były obciążone. W dodatku po zwinięciu ich w koczka lekko się puszyły. Po kilku nieudanych zastosowaniach kosmetyku odłożyłam maskę na półkę, gdzie spędziła kilka tygodni, jak nie miesięcy. Wróciłam do niej, kiedy źle dobrałam produkty przy myciu szamponem, musiałam wyjść z domu, a nie chciałam znów męczyć włosów detergentami. Wówczas przypomniałam sobie o metodzie mycia odżywką, przeczytałam jednak, że wykorzystujemy w niej sporo kosmetyku. Szczerze mówiąc, zapomniałam spojrzeć na skład. :D Na szczęście ta maseczka idealnie nadaje się do mycia.
Nie kupię jej ponownie ze względu na cenę, nie jest może bardzo wysoka, ale znam dużo tańsze produkty, które do mycia sprawdzają się równie dobrze. Chociażby odżywki Joanny, które są też bardziej dostępne.

Trzeba odpowiednio użyć :P

Moje włosy z natury są puszące się, cienkie, gęste, lekko falowane, średnio-porowate. Jest to jedna z niewielu masek która potrafi przywrócić moim włosom nawilżenie. Niestety przekonałam się o tym dopiero po jakimś czasie.

Nietrafione podejścia:
Na początku nakładałam ją na różne sposoby, bo robiła z moich włosów SIANO jeszcze gorsze niż było wcześniej. Nakładałam ją solo przed myciem, po myciu, po myciu pod kompres na 1h, na 5min. Tragedia. Nie dość że nie pomagała moim włosom, to jeszcze robiła z nich gorsze siano niż były, a uwierzcie mi, moje włosy były okropnym sianem właśnie z racji, że nie potrafiłam ich nawilżyć. Maska kosztowała 20zł i miała sprawić cuda z moimi włosami a tu taki bubel? NO NIE. No kurde... NO NIE. Boże, czy ty to widzisz?!?

Trafione podejście:
Mieszanie z olejem. Wypróbowałam tego dopiero gdy kończyło mi się opakowanie po tych wszystkich nietrafionych próbach. Mianowicie olejowałam włosy przez całą noc, co niestety również nie przynosiło pozytywnych efektów, ale przynajmniej nie przynosiło złych :P W każdym razie dałam tej masce kolejną szansę nakładając ją właśnie na naolejowane włosy na około 1h przed myciem. Umyłam włosy szamponem i już podczas mycia czułam, że są zdecydowanie wygładzone. W ten sposób odkryłam że to jest JEDYNY sposób na nawilżenie moich włosów jaki działa :P Maska nawilża włosy, natomiast olej zapobiega uciekaniu wody z włosa i voila - moje włosy nagle nie są sianem :D :D :D (Duo olej + maska można również uskutecznić zwyczajnie mieszając maskę z olejem, niekoniecznie nakładając go uprzednio na włosy na całą noc :P)

PLUSY
+ PRAWDZIWIE NAWILŻA (jeśli użyję ją z olejem), a co za tym idzie
~ wygładza
~ eliminuje puszenie
~ nadaje blask
+ dostępność dosyć dobra, mianowicie jest stacjonarnie w drogeriach Natura
+ ładny zapach
+ po umyciu oraz odlepieniu naklejki mamy poręczne opakowanie które możemy wykorzystać na wiele sposobów :P

WADY:
- cena? choć za to nawilżenie jestem w stanie nadal wydawać na nią złocisze, gdyż używam jej zazwyczaj po farbowaniu henną, oraz w międzyczasie gdy stracą nawilżenie, mniej więcej co 2 tygodnie