NaturVital, Sensitive Hair Mask Aloe Vera Juniper Zimbro (Maska dla wrażliwej skóry głowy)

Odżywka dla osób o wrażliwej skórze głowy nie zawiera barwników, silikonów, parabenów ani olei mineralnych.

Cudowna

Ta maska to prawdziwy hit dla moich wysokoporowatych włosów. Dzięki niej odkryłam moc aloesu!
Zalety:
- działanie - wygładza, nabłyszcza, niweluje puszenie, robi wszystko to co powinna
- wygodne opakowanie
- wydajność
- cena
Minusy:
- zapach
- dostępność (tylko w Naturze i to nie w każdej)
Bardzo polecam!

Dobry nawilżacz

Maska fajnie nawilża włosy i je dyscyplinuje. Po jej użyciu są miękkie i lejące. Można ją również nakładać na skórę głowy. Udało mi się przy jej pomocy nawilżyć skalp i usunąć łupież :) Bardzo polecam

nawilża i dodaje blasku

Maska mieści się w wygodnym słoiczku. Ma odpowiednią konsystencję oraz ciekawy zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Maska znacząco wpływa na wygląd i kondycję włosów. Doskonale nawilża. Pięknie nabłyszcza. Przy regularnym stosowaniu włosy stają się elastyczne. Cena jest adekwatna do jakości. Gorzej jest z dostępnością. Z tego co orientuję się znajdziemy ją tylko w Naturze.

Nieskuteczna

Kupiłam zachęcona opiniami w internecie. Krótki nie chemiczny skład, naturalne składniki. Opakowanie z klapką, bardzo praktyczne i wygodne w użyciu, o ile nie trzeba go ze sobą nigdzie zabierać. Kremowa konsystencja, trawiasty zapach, ogólnie produkt wydajny. Nie pomógł moim włosom, a nawet zaszkodził. Łupież i wypadanie włosów mi zafundował, nie polecam.

Hit

Wydajna, nawilżająca, wygładzająca. Jedyny minus to opakowanie-ciężko się wyjmuje. Ale i tak na pewno kupię kolejne opakowanie bo fajnie działa na wlosach

bardzo dobry produkt ( z małym minusem)

Bardzo dobry humektantowy, łatwo dostępny, tani, a działanie wprost magiczne! Starcza na baardzo długo, mi wystarczył na 3 miesiące regularnego stosowania. Włosy perfekcyjne nawilżone. Odejmuje pół gwiazdki za zbyt wodnistą konsystencję, ale i tak jest cudowny. Poręczne opakowanie, otwierane od góry.

Najlepsza odżywka nawilżająca!

Zdecydowanie polecam, zwłaszcza osobom majacym problem z nadmiernym przesuszeniem czy suchym łupieżem. Maska cudownie nawilża, ma bardzo dobry skład. Za każdym razem kiedy moje włosy lub głowa potrzebowały nawilżenia spisywała się na medal. Wydaje się, że jedyne z czym ktoś mógłby mieć potencjalnie problem (mi nie przeszkadzał) to dość intensywny zapach.

To się nazywa maska!

Aloesowe cudo <3 Ma tak naturalny skład, że już lepiej być nie może. Mam włosy wysokoporowate, puszące się. Ta maska doskonale je nawilża. Moje włosy po użyciu są gładkie, przede wszystkim bardzo miękkie, a skóra głowy nawilżona, bez łupieżu.
Maska ma charakterystyczny zapach, ale można do niego przywyknąć. Póki co dostępna jest chyba tylko w Naturze lub przez Internet. Cena regularna moim zdaniem jest dość wysoka przy tej pojemności i dosyć niskiej wydajności. Mimo wszystko ciężko narzekać skoro to chyba jedyna taka maska, tak dobrze nawilżająca i naprawdę dbająca o włosy od wewnątrz. Polecam wszystkim, bo działa cudownie!

Najlepsza aloesowa maska do włosów :)

Zacznijmy od składu - dość krótkiego, lecz treściwego: zawiera głównie emolienty, i dość wysoko tytułowy sok z liści aloesu, oraz ekstrat z owoców jałowca. Aloes jak wiadomo świetnie nawilża, a jesli chodzi o drugi główny składnik to jałowiec jest idealny do pielęgnajcji skóry tłustej, trądzikowej, a co za tym idzie idealnie nada się do włosów przetłuszczających się i tych z łupieżem. Dlatego też maskę warto nakładać również na skórę głowy, a nie tylko na same włosy.
Jeśli chodzi o działanie, mam włosy raczej wysokoporowate i cienkie ;) używałam maski na różne sposoby i nigdy w żaden sposób ich nie przeciężyła. Włosy po jej użyciu są nawilżone, lekkie i miękkie w dotyku. Zdarzało się, że w zależności od pogody włosy po tej masce bardziej się puszyły, kwestia dodania do niej odrobiny oleju i po sprawie, a taki zabieg potrafi dać jeszcze lepsze efekty niż sama maska ;)
Jeśli chodzi o zapach jest on dla mnie raczej neutralny +/-
Co do opakowania w ogóle mi ono nie przypasowało, bardzo ciężko je otworzyć, musialam tradycyjnie odkręcać maskę, aby móc ją użyć.
Konsystencja jak na maskę przystało jest gęsta i "puszysta" :)
Podsumowując zdecydowanie polecam tę maskę :)

W końcu znalazłam odpowiednią maskę do moich włosów ☺

Mam kręcone włosy włosy tendencja do puszenia długo szukałam maski która polubia moje włosy i w końcu znalazłam. Ta maska jest swietna !!! Podkresla loki włosy sa mile w dotyku. A co najważniejsze nie pusza się. Jedynie trzeba dodać do maski olejku bi bez tego jednak mogę się spuszyc ale mi aż tak jak wcześniej. Polecam

Nawilża

Lubie kosmetyki z aloesem. Dobrze na mnie działają.
Zapach aloesu jest dobrze wyczuwalny więc coś co lubię. Odpowiednia konsystencja powoduje że nie spływa z włosów a po użyciu włosy są miękkie i puszyste.
Niestety ma pojemność 300 ml co przy moim codziennym stosowaniu nie jest dużą pojemnością. Może to kwestia tego że przyzwyczaiłam się do litrowych masek.
Ciężko jest ją dostać.

Świetna

Bardzo lubię tę maskę, ale niestety trudno ją dostać. Jedna z najlepszych nawilżających masek do włosów, jakie stosowałam. Stosuję na całą długość włosów, bo świetnie nawilża także skórę głowy i nie przyspiesza przetłuszczania włosów. Włosy są lekkie i puszyste, ładnie odbite od nasady. Dobrze się sprawdza i latem, i zimą przy kaloryferach i suchym powietrzu. Ładnie pachnie, ma wygodne opakowanie. Cena ok za taką jakość.