Eclat EDT

Eclat EDT

Wyrafinowany i ponadczasowy zapach, w którym nuty kwiatowe współgrają z gorącym sercem ambry.

Cena: 105 zł / 50 ml

Senny waniliowiec

Pierwsza butelke Eclat dostalam jakies 5 lat temu,zuzylam szybko.Zapomnialam az po raz drugi dostalam i teraz przywoluje u mnie sentymentalne wspomnienia.To zapach ktory idealnie nadaje sie do snu.Jest spokojny,taki cichy,lekko pobrzmiewajacy na skorze.Waniliowy z jakims trawiastym kwiecistym akcentem.Cieply i nie drazniacy,elegancki i kobiecy.Przypomina mi o wspanialych czasach i dobrze go znowu od czasu do czasu uzyc:)Wspaniale sie w nim zasypia.Za dnia troche sie gubi bo trwaloscia i intensywnoscia zedycowanie przegrywa.
Butelka mam ta pierwsza wersje ,nie po przmianie i zdecydowanie nie podoba mi sie,nakretka bije tanioscia.

Używam tego produktu od: 5 lat temi i dzis
Ilość zużytych opakowań: 2x50ml

Zagłaskany kot

Nie wiem co jest z nimi nie tak. Używałam ich dawno temu, ale do dziś pamiętam to dziwne uczucie "oblepienia" zapachem - jakby mnie osaczył, otoczył, ograniczył i jeszcze coś na "o-".

Na początku zachwyt. Piękny, słodki, elegancki zapach. Miałam ochotę wylać na siebie całą butelkę, albo chociaż ją... wypić. Taki był śliczny, cudowny i słodki. Jednak z upływem czasu zaczął się do mnie kleić, miałam wrażenie, że zaraz cichaczem, wiotką żółtą smugą, wsączy mi się do nosa i zadusi, zabierze cały tlen i albo zacznę oddychać tą słodyczą albo zginę. Nie wiem co to jest, jeśli to ma być słynne "otulanie", to ja bardzo dziękuję. Nie chcę.

Może z nim jest jak z kotem? Głaskany mruczy, wygina grzbietek, mruży oczka, ale kiedy pieszczot jest za dużo, kuli się, zaczyna bić ogonem i szukać drogi ucieczki. Zatem troszeczkę Eclat może zachwycać, na krótko i od święta, ale co dzień... Nie umiem sobie tego wyobrazić.

Używam tego produktu od: dawno dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całkiem spora próbka

bardzo przeciętne

Zapach niczym się nie wyróżnia. Jest typowy, bardzo przeciętny. Na początku bardzo mi się podobał, dlatego go kupiłam. Jednak szybko się ulatnia. Używałam tej perfumy na oficjalne okazje, gdzie nie wypadało rzucać się w oczy i "nos" :) Jest dość elegancki i raczej nie przeszkadza innym, za to te gwiazdki. Jednak to zupełnie nie mój styl, po prostu do mnie nie pasuje. Równie dobrze mogłoby go nie być.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Elegancka słodycz

Nienachalna słodycz w eleganckim wydaniu, do tego nie jest mdła i męcząca ani ulepkowata. Wyczuwam kwiaty kojarzące mi się z fioletem i jakby nutę truskawki, wszystko elegancko i subtelnie podane. Buteleczka ładna. Chciałabym ocenić całokształt na 3, 5 pkt stąd muszę kombinować z gwiazdkami i dam 4 pkt za zapach a 3 za buteleczkę choć równie dobrze mogłoby być odwrotnie. Co mi w nim przeszkadza, to że wydaje mi się, że jest zbyt ulotny.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1, 5 ml?

Nudziarstwo

Zapach w stylu, którego nie lubię. moje perfumy moga byc bardzo perfumowe i bardzo eleganckie, ale nie moga byc tak do przesady ugrzecznione. A Eclat taki właśnie jest. Bezbarwna mieszanka kwiatów na bazie z mocno rozcieńczonej wanilii. Nuda :ziewam: Nie zmienia się prawie wcale, zostaje blisko skóry, za to trwałość wprost rewelacyjna - cały dzien, kilkanaście godzin. Bardzo dyskretny zapach, jeśli ktoś takiego szuka to polecam. Ja dziekuję.
Buteleczka ładna, elegancka prostota

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:próbka

Eleganckie

opakowanie; proste, ale wg mnie ta prostota pasuje do nich.

trwałość; są delikatne, więc może tak bardzo się ich nie wyczuwa. Chociaż po kilku godzinach mam wrażenie że się ulatniają.

wydajność; bez zastrzeżeń

Zapach; Kobiece, nadają aurę elegancji. Podobają mi się chociaż tylko na specjalne okazje (lub od czasu do czasu) bo mi się wydaję że przy częstym stosowaniu mogą męczyć.

Używam tego produktu od: czerwca 2009

był, ale już nie.

dostałam go w prezencie i spodobał mi się już na samo dzień dobry. powiem, że zahipnotyzował mnie zapach, bo gustuję w delikatnych i subtelnych.
ale niestety zapach nie utrzymuje się długo, co jest oczywiście minusem. poza tym niezwykle szybko mi się znudził, zaczął mnie męczyć i nie kupię następnej buteleczki mimo tego że cena nie jest wygórowana.
tym perfumom już podziękuję. ;)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

zawiódł

Kilka lat temu byłam zachwycona tym zapachem. Niedawno znalazłam próbkę sprzed lat, powąchałam i niedługo po tym kupiłam eclat. Żałuję. Nie sposób go nosić na sobie.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: nie użyję

Srednie

Perfumy nic specjalnego.Nie zachwycily mnie ani zapachem ani opakowaniem.Trwalosc tez taka sobie.Od czasu do czasu mozna uzyc bo zapach delikatny,kobiecy,ale nie za czesto bo łatwo sie nudzi.

Używam tego produktu od:3miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go

OH YES!

Jestem zdecydowanie na tak. Zapach delikatny, świeży i elegancki. Nie należy do woni lekkich, ani do przytłaczających. Woda trwałością nie grzeszy, ale utrzymuje się dobrych kilka godzin. Buteleczka skromna, miła dla oka.
Eclat używam do dżinsów i żakietu.
Długo szukałam zapachu w tym stylu i w końcu znalazłam. Mój zapach na codzień!

Używam tego produktu od: ???

Nie polecam!!!!

Cos koszmarnego!! Z taka tandeta nie spotkalam sie nigdy!!! Kupilam tę wode niby w promocyjnej cenie....za 40 zl. Nie warte nawet 4 zl!!! Pachnie tylko w butelce....opakowanie koszmarne...zwlaszcza tandetny korek. Generalnie uwazam, ze produkty sprzedawane przez firme Oriflame sa ponizej poziomu pospolitych kosmetykow typu Niwea albo szare mydlo. Tylko oszukuja kobiety kuszac pieknie wydanymi katolagami i "niby" promocjami. Na to im nie szkoda nakladow i pieniedzy ale na jakosc szkoda....Nie kupie juz nic nigdy z tej firmy i szczerze wszytkim potencjanym klientkom odradzam. Lepiej kupic krem do rak np. Neutrogena albo krem z polskiej firmy np. Dermica niz wyrzucac pieniadze w bloto inwestujac w te najgorszej z mozliwych jakosci "kosmetyki"...

Używam tego produktu od:użyłam parę razy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 op.....reszta do wylania do muszli klozetowej

Podebrałam kilka razy mamie tą wodę. Niestety zapach nie spodobał mi się i choć nie jest zbytnio ciężki to boli mnie po nim głowa. Jest w tym zapachu coś, co mnie denerwuje i nie mogę go znieść na sobie. Na mamie jest już trochę lepiej, ale i tak go nie lubię ;)

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:kilka psików z maminego flakonika ;)