Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Wow! Energy, 2 w 1 kremowy peeling mycie + złuszczanie

Wow! Energy, 2 w 1 kremowy peeling mycie + złuszczanie

Innowacyjna formuła 2w1 kremowego peelingu to połączenie pielęgnacji oczyszczającej i złuszczającej. Jak działa? delikatnie oczyszcza skórę: złuszcza martwy naskórek; odświeża i nadaje skórze promienny wygląd ; przywraca skórze energię i naturalną witalność! Składniki aktywne: naturalna witamina C + minerały.

Cena: 13,99zł / 150ml
/s/

fajny, na noc

daje 3,5 gwiazdki ponieważ na noc jest fajny
z rana nie koniecznie (napisałam czemu w minusach)
no i przy suchej cerze jest bardzo dobry ;)
+ nie wysusza skóry
+delikatnie peelenguje
+zapach
+można używać go nawet codziennie ponieważ jest dość delikatny

- (i to wielki)niedługo po użyciu go (przy cerze tłustej i mieszanej) cera robi się tłusta
- jeśli ktoś liczy na dobre oczyszczenie to ten peeling jest za delikatny

czy kupiłabym go ponownie napisałam nie wiem ponieważ staram używać się teraz raczej bardziej naturalnych produktów

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: 2/3 jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[862477].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy do tej pory

Świetny, najlepszy jaki do tej pory miałam.
Mam cerę mieszaną, tłustą na czole i nosie, suchą na brodzie i policzkach.

+ nawilża, ale nie natłuszcza, po dłuższym stosowaniu twarz jest nawilżona i przez cały dzień się nie świeci
+ nie ściąga skóry i nie wysusza
+ usuwa zaskórniki
+ przyjemna konsystencja i zapach
+ nie pojawiają się nowe wypryski

Używam tego produktu od: cały czas, czasem na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[840018].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry peeling w niskiej cenie

Peeling bardzo fajnie sprawdził się na mojej skórze. Zdziwiłam się bo nie podrażnił jej jak większość peelingów.
\\nZalety:
\\n-Tani
\\n-Łatwo dostępny
\\n-Bardzo wydajny
\\n-Piękny zapach
\\n-Wygodne opakowanie
\\n
\\nJak na razie jeden z lepszych peelingów, ale teraz szukam takiego który bardzo dogłębnie oczyści moją twarz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[833268].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż Maybelline

Super

Używam go kilka razy w tygodniu.

+delikatnie peelinguje
+ma ładny, delikatny zapach
+wygodne opakowanie
+bardzo wydajny
+nawilża
+ładne opakowanie

Minusów brak. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[810781].usefull || 0 }}% pomocna.

Peeling bez rewelacji, gęsty i trudny w spłukiwaniu

Co tu dużo mówić, wiązałam z nim duże nadzieje ze względu na widoczną już w opakowaniu konsystencję. Wydawało mi się, że ilość drobinek odzwierciedli efekty, tymczasem figa z makiem. Trochę odświeża cerę, ale ani nie poprawia kondycji cery długofalowo ani nie nawilża.
Poza tym, jak na tytułowe "mycie" jest jednak zbyt długoziarnisty.

+zapach
+cera tuż po zmyciu
+wydajność

-trudno go spłukać
-końcówka jest niemożliwa do wydobycia
-mimo wszystko zbyt gęsty
-działa krótkofalowo, na chwilę

Używam tego produktu od: około roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[797669].usefull || 0 }}% pomocna.

Podoba mi sie.

Po przeczytaniu opini łapie sie za głowe. Stosuje go i naprawde lepiej moja twarz wyglada, ale nie wiem czy mam przestać, bo od jakiegos czasu mam wiecej naczynek czerwonych obok policzka, nie wiem czy to przez jego czy przez co... moze zle fluidy..

- ciezko go zmyc
- drobinki wcierane w twarz daja troche bolu...

+ redukuje zaskórniki
+ oczyszcza
+ redukuje trądzik
+ wydzielanie sebum
+ promienna twarz

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[769360].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na nie.

Produkt nie zaskakuje . Gdy go używam to mam uczucie jak bym wcierała tłusty krem z drobinkami które ciężko zmyć. Nie robi nic pożytecznego .
Plusy :
+cena
+ oczyszcza , ale bez rewelacji
+ładne , szczelne opakowanie
I to tyle , co mogę powiedzieć pozytywnie.
Minusy :
-zapach , po prostu chemiczny.
- konsystencja kremu z ziarenkami , po czym "krem" znika i trę twarz ziarenkami , co gwarantuje czerwoną twarz
- nie poprawia stanu cery
-nie nawilża
- nie usówa nawet w najmniejszym stopniu wyprysków
Nie polecam.

Używam tego produktu od: 24 grudnia
Ilość zużytych opakowań: Jakieś pół opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[758849].usefull || 0 }}% pomocna.

Są lepsze

Generalnie peeling nie jest zły. Coś tam niby ściera, ale nie widzę żadnego efektu oczyszczenia, zmniejszenia skłonności do zaskórników, czy zmatowienia skóry. Więc po co go używać? Peeling jest bardzo wydajny, wystarczył mi na kilka długich miesięcy, dość trudno zmywa się go z twarzy, tzn. na skórze zostają te małe drapiące drobinki i trzeba ją naprawdę baaardzo obficie spłukiwać. Zapach jest dość cheminiczny, ale nie nieprzyjemny. A, no i peeling nie jest zbyt mocny, więc nie podrażnia skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[738344].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny, świetniusi, świetniusieńki !!!

Plusy:
+ ślicznie pachnie
+ jest bardzo wydajny (starcza na długo)
+ dobrze złuszcza
+ po długotrwałym stosowaniu poprawia koloryt skóry
+ cena
Minusy:
- nie zaobserwowałam ;P
Używam tego produktu od: Miałam jedno opakowanie kilka tygodni temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno calusieńkie O.o

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[732048].usefull || 0 }}% pomocna.

godny polecenia

Miło mi, że piszę kolejną pochlebną recenzję kosmetyku. Zresztą fajnie jest testować takie produkty, które coś pozytywnego robią.
Ten kosmetyk jest wart uwagi. Przy czym nie należy nakręcać się tym, co producent napisał na opakowaniu, bo można się przeliczyć. Tak trochę jest w tym przypadku.
Jest to po prostu bardzo dobry peeling. Jako żel był dla mnie trochę za mocny, ale okazjonalne stosowanie było bardzo korzystne.
Zalety:
+ fajna, kremowa konsystencja, dosyć gęsta ( ale nie za bardzo, taka idealna dla mnie ) plus oczywiście drobinki, których jest dużo ( ale nie za dużo) i są drobne.
+ nie podrażnia skóry jest łagodny ( skóra po zastosowaniu nie jest zaczerwieniona)
+ przyjemnie pachnie
+ skóra jest miękka i gładka
+ stosowanie 3-4 razy w tygodniu ( jak zaleca producent) było dla mnie zbyt dużym wyzwaniem, bo skóra nie zareagowała zupełnie. Powstała mi jedna krostka na policzku, co mnie zirytowało. Poza tym nie zauważyłam różnicy
+ przyjemny kosmetyk , podobny do innych peelingów ( ale tych "dobrych")

Polecam,warty wypróbowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[724491].usefull || 0 }}% pomocna.