Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Farmina, Retimax 1500 (Maść ochronna z witaminą A)

Farmina, Retimax 1500 (Maść ochronna z witaminą A)

Retimax 1500 wskazany jest do miejscowego stosowania na skórę w stanach jej odwodnienia i suchości, w przypadku łagodnych podrażnień, otarć lub łuszczenia się naskórka. Działa regenerująco na naskórek po lekkich oparzeniach i odmrożeniach. Pomocny w pielęgnacji popękanych kącików ust, wspomagając naturalny proces gojenia. Używany ochronnie u dzieci, zapobiega pieluszkowym podrażnieniom skóry. Idealny do stosowania po opalaniu, korzystaniu z solarium, chemicznym usuwaniu naskórka oraz skórnych zabiegach laserowych.
- Odżywia skórę dzięki zawartości witaminy A, będącej niezbędnym regulatorem odnowy komórek.
- nawilża głęboko skórę
- chroni skórę i pozostawia uczucie naturalnej miękkości i gładkości.
Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

regenerujące, ochronne
w tubce
Struktura
bogate
krem
<50ml

Dobra

Lubię maść z witaminą A. Ma wszechstronne działanie. Ja używam głównie na usta. Żadne balsamy czy pomadki nie zdziałają takich cudów jak maść z witaminą A. Ta jest dobra, ale moim zdaniem Nie tak dobra jak maść Hasco Lek.

Plasterek na wszystkie bolączki ;)

Gdzieś przez przypadek wyczytałam o cudowności tej maści więc postanowiłam kupić.
Stosuję ją gdy:
-moja skóra na twarzy potrzebuje nagle ratunku /czasem robi mi się jakiś suchy placek/
-pod oczy -doskonale nawilża, regeneruje
-po depilacji /zwłaszcza bikini/.
To jeden z najtańszych sposobów na regenerację skóry.
Poleciłam już kilku znajomym i wszyscy są bardzo zadowoleni.

Na wszystko

Maść rozwiązuje wiele problemów - suche, spierzchnięte usta, wysuszona skóra, podrażnienia np. po depilacji, suche skórki wokół paznokci,drobne ranki, zmarszczki pod oczami Jest bardzo tania i bardzo skuteczna. Szkoda tylko, ze nie ma w duzych opakowaniach.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Numer 1 w domowej apteczce

Maść po raz pierwszy dostałam od mamy gdy poparzyłam dłonie wrzątkiem, maść uratowała mnie przed bliznami. Stosuje ją również do wyprysków przeważnie po 2,3 posmarowaniach problem znika. Dla mnie tu numer 1 w domowej apteczce.

Polecany przez Maxineczkę

Kupiłam z polecenia youtuberki, bo mówiła, że działa cuda, a niestety nie do końca jest tak silna w swoim działaniu jak przypuszczałam. O wiele bardziej lubię inną maść z witaminą A (firma Hasco Lek). Ta jest, owszem, dobra, ale nie radzi sobie rewelacyjnie z wypryskami, podrażnieniami, czy suchą skórą. Jej działanie jest raczej umiarkowane, nie zawsze potrafi mi pomóc, gdy mam nagły wysyp. Tak czy siak, spróbuję ją zużyć, choć będzie to trudne, bo jest bardzo wydajna i wrócę do mojej ulubionej.

Warto ją mieć na łazienkowej półce

Maść mieści się w tubce. Nie jest to najwygodniejsze opakowanie, ale działanie tego cuda rekompensuje tę niewygodę. Maść jest gęsta, koloru białego. Ma wiele zastosowań. Świetnie likwiduje przesuszenia: na ustach, dłoniach. Pomaga na swędzenie i pieczenie skóry. Natychmiast przynosi długotrwałą ulgę. Jest bardzo pomocna jeśli mamy podrażnione, wysuszone i zaczerwienione skrzydełka nosa podczas uporczywego kataru. Nie wyobrażam sobie jej nie mieć na łazienkowej półce, szczególnie zimą. Dodam, że jest niedroga. Kosztuje kilka złotych. Jej zaletą jest wydajność. Wystarczy niewielka ilość, aby przyniosła ukojenie.

Niezastąpiona!

Maść jest po prostu niezastąpiona w pielęgnacji! Spora dawka witaminy A, (retinolu) w niskiej cenie, świetnie sprawdza się na podrażnionej detergentami skórze rąk, szorstkich łokciach, wysuszonych na wiór ustach i ... jest genialnym kremem przeciwzmarszczkowo-nawilżającym pod oczy z retinolem :-) Przy osłabieniu odporności, używam jej do leczenia głęboko pękniętej skóry przy paznokciach, gdy mam popękane usta... Ulga i pomoc prawie od razu :-) Mam w domu, w pracy, w torebce :-) Gorąco polecam na różne problemy skórne.

Najtańszy retinol w najczystszej postaci

Najlepszy i najtańszy kosmetyk, w którym znajdziemy tak dużą dawkę wit. A. Inne, nawet najdroższe kosmetyki mogą się schować przy tej polskiej maści. Gęsta, wydajna, skoncentrowana maść, która nałożona w niewielkiej ilości przynosi natychmiastowe ukojenie. Niestety jest gęsta i nie nadaje się pod podkład, jednak spełnia swoją rolę w 100%. Doskonała na suchą skórę, podrażnienia, zaczerwienienia. Działa już po pierwszym użyciu. W wygodnym opakowaniu, które wszędzie można ze sobą zabrać. Niezbędnik w każdym domu.

Dobra maść

Lubię stosować produkty apteczne zwłaszcza, że mam często bardzo suchą skórę dla której produkty drogeryjne to za mało. Maść wspomaga gojenie wszelkich zadrapań i otarć, jak również wspomaga zaleczanie suchych miejsc na ciele. Jest dostęna w każdej aptece, co ważne zacnie leczy zajady.

Bardzo dobra maść

Kupiłam z polecenia w aptece i jestem bardzo zadowolona . Ta maść sprawdza sie lepiej niż niejeden krem. Dobrze natłuszcza skórę i jest delikatna. Ma przyjemny owocowy zapach . Nie pachnie apteka jak większość maści . Skóra po jej użyciu jest odżywiona i zregenerowana . To bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie.

Must have w kosmetyczce

Maść gości w mojej kosmetyczce od bardzo dawna. Idealnie sprawdza się zimą, kiedy mam spierzchnięte usta i nawet najlepsze basamy, pomadki ochronne wymiękają. Dostępna w każdej aptece w bardzo dobrej cenie, powinna znaleźć się w każdym domu. Ma wiele zastosowań, nie uczula. Zimą stosuje ją również na kolana, ponieważ zawsze o tej porze roku mam na nich bardzo przesuszoną skórę.

Skuteczny :-)

Fajny tani krem z dużą dawką witaminy A, bardzo dobrze natłuszcza skórę, i przy regularnym stosowaniu łagodzi podrażnienia i wysuszenie skóry na rękach. Przyśpiesza gojenie się ranek. Jest tani i niestety opakowanie nie jest praktyczne, często się gnie i w efekcie robią się w nim dziury podczas wyciskania kremu. Mimo wszystko polecam bo jest bardzo skuteczny.