Farmina, Retimax 1500 (Maść ochronna z witaminą A)

Farmina, Retimax 1500 (Maść ochronna z witaminą A)

Sprawdź ceny produktu

Retimax 1500 wskazany jest do miejscowego stosowania na skórę w stanach jej odwodnienia i suchości, w przypadku łagodnych podrażnień, otarć lub łuszczenia się naskórka. Działa regenerująco na naskórek po lekkich oparzeniach i odmrożeniach. Pomocny w pielęgnacji popękanych kącików ust, wspomagając naturalny proces gojenia. Używany ochronnie u dzieci, zapobiega pieluszkowym podrażnieniom skóry. Idealny do stosowania po opalaniu, korzystaniu z solarium, chemicznym usuwaniu naskórka oraz skórnych zabiegach laserowych.
- Odżywia skórę dzięki zawartości witaminy A, będącej niezbędnym regulatorem odnowy komórek.
- nawilża głęboko skórę
- chroni skórę i pozostawia uczucie naturalnej miękkości i gładkości.
Produkt przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie.

krem
<50ml
regenerujące, ochronne
w tubce
Struktura
bogate

KWC

Po aplikacji gdziekolwiek tego specyfiku skóra staje się miękka, gładka rewelacyjnie nawilżona. Maść dość dobrze się rozprowadza, goi i ukoi skórę. Nie wyobrażam sobie,aby zniknęła z półek,dla mnie jest niezbędna i niezastąpiona-jedyna na przesuszoną skórę, a wiele kremów testowałam.Na usta też rewelacyjna !!!!!!
A cena jest śmieszna, normalnie tego nie rozumiem- płaciłam 3,50 zł, a widziałam w internecie taniej !!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 opak

świetny

zawartość wit A chyba w tej maści jest najwyższa, stosowałam jakiś czas do twarzy, pomimo gęstej konsystencji nie zapchał porów, chociaż ja nie mam do tego jakichś szczególnych skłonności, ciężko się wchłania dlatego można stosować właściwie tylko na noc lub w naprawde bardzo mroźne dni dla ochrony skóry, w tym celu sprawdza sie rewelacyjnie, skóra nie jest podrażniona, tylko otulona &quot;kołderką&quot;. zastosowany na poważne wypryski goi w ciągu nocy, ładnie i delikatnie złuszcza niedoskonałości pozostawiając coraz gładszą skórę, stosowałam do pielęgnacji tatuażu i bardzo szybko się wygoił, używam też na noc do stóp i rąk i zniknął mój odwieczny problem z przesuszeniem i podrażnieniem, jedynym minusem jest dość słaba dostępność, mi udało się znaleźć tylko w jednej aptece, zawsze w domu i w torebce mam zapas

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: około 5