Dove, Repair Therapy, Intense Repair Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Dove, Repair Therapy, Intense Repair Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Szampon do włosów Dove Intense Repair został stworzony z myślą o włosach zniszczonych. Szampon zawiera `Micro Moisture Serum`, które chroni i wzmacnia włosy od cebulek aż po końce, oraz `Fibre Actives`, które wnikają w głąb włosów odbudowując je od środka. Pomaga w odbudowie włosów, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek.

Słaby produkt

Szampon znajduje się w plastikowej butelce z zatrzaskiem. Butelka jest w miarę przezroczysta, więc pod światło można zobaczyć, ile produktu już zużyliśmy. Zapach bardzo ładny, świeży, długo utrzymuje się na włosach. Konsystencja bardzo gęsta, dzięki niej szampon jest wydajny. Produkt ten dobrze się pieni, jednak mam wrażenie, że włosy po nim wyglądają, jakby były nieświeże. Kompletnie nie nawilża ani nie wygładza, włosy są bardzo nieprzyjemne w dotyku, szorstkie, a końcówki potrafią się plątać i puszyć. Nie polecam.

mój ulubieniec

Powróciłam do tego szamponu po przetestowaniu wielu innych, bo bardzo go lubię.

Szampon ma gęstą, kremową konsystencję i widoczie odżywia oraz nawilża włosy. Trzeba oczywiście pamiętać, żeby używać też szamponów innych firm, bo inaczej włosy przyzwyczają się do jednego produktu i przestanie on na nie dobrze działać.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe i trzecie w trakcie

SUPER!!!!

używam ten szampon razem z odżywką z tej samej linii. chciałam odżywić moje włosy po zimie. to był strzał w 10!

+szampon ślicznie pachnie
+ma świetną konsystencję
+dobrze się pieni i mam poczucie, że każdy włosek jest umyty ;)
+wydajny (wystarczy niewielka ilość, a przez pianę rozprowadza się na całej długości)
+nie obciąża włosów
+sprawia, że są miękkie, lśniące, delikatne, łatwo się je rozczesuje
+nie uczula
+nie podrażnia
+nie mam po nim łupieżu
+włosy są świeże i nie trzeba ich myć codziennie

wad nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Godny polecenia

Szampon jest bardzoo wydajny włosy po nim są bardzo miekkie i lsniące. Zapach jest przyjemny.

Używam tego produktu od: od dziś

dobra ale bez podniety

MAm problem z łamaniem i wypadaniem wlosów. Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane ale staram się robić co mogę aby wybierać dobre szampony, które nei będą ich dodatkowo obciążały a jednoczesnie będą przeciwdziałaly wypadaniu.

Szampon ten jest dobry. Włosy mam lśniące widać, że są jakby odzywione ale niestety wypadanie jakie było takie jest. Być może mamy okres jesienny i tak cyz siak włosy będą wypadały.

Szampon ten jest zawsze w mojej łazience, oprócz niego zawsze jeszcze jakiś inny testowy się tez znajduje. Szampon Dove jest sprawdzony i wiem że mi nie zaszkodzi , także zawsze do niego wracam

Nie polecam

Ten szampon stosowałam kilka razy w przeciągu lat, ciągle myśląc- może tym razem okaże się dobry. Niestety nie...

Plusy
Ładne i poręczne opakowanie
Kremowa konsystencja, dobrze się pieni
Przyjemny zapach
Dostępność i wydajność

Minusy, które go dyskwalifikują
Plącze moje włosy tak jakbym użyła szamponu ziołowego
Podrażnia skórę głowy do tego stopnia, że swędzi strasznie...

Dopiero niedawno zaczełam zagłębiać się w składy kosmetyków i najprawdopodobniej jest w tym szamponie coś, co może bardzo podrazniać skórę głowy.

Używam tego produktu od: co pewnien czas, od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry

Kosmetyki Dove do włosów znam od dawna i zawsze odpowiadały moim włosom.

Teraz miałam okazję przetestować serię Repair Therapy.

Konsystencja szamponu:
super, ani za gęsta ani za rzadka, idealnie się nakłada, nie spływa, dobrze się rozprowadza, dobrze nalewa z opakowania, bez problemu dozuje

na włosy długości prawie do łopatek naprawdę wystarczy niewielka ilość aby dobrze je umyć, czasem przed nałożeniem mieszam go z wodą i wtedy wydajnośc wzrasta jeszcze bardziej.

Działanie:
i tu pojawia się mały minusik, bo o ile stosując z odżywką z tej samej serii jest super, włosy są gładkie, błyszczące, o tyle w stosowaniu z innymi odżywkami moje reagują juz puszeniem się lekkim, myślałam, że mi się wydawało że może to wina czegoś innego, ale sprawdziłam drugi raz i moja teza się potwierdziła.
Zestaw szampon + odżywka = REWELACJA
inne zestawienie z odzywką niestety mi nie pasuje.

Zapach :
no boski po prostu, ale ja kocham intensywnie pachnące kosmetyki do włosów, a po tej seri moje włosy pachną jeszcze na długo po umyciu, nie mówię, że na drugi dzień też jeszcze czuć na włosach bo nie ale do wieczora to spokojnie.

ładne, w stonowanej kolorystyce, takie lubię.

Zestaw ten uratował moje włosy przed wysuszeniem po rozjaśnianiu i w trakcie zapuszczania,a więc spełnił swoje zadanie i jestem mu bardzo wdzięczna.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Bardzo fajny szampon

Kupiłam ten szampon zachęcona opiniami na KWC. Od szamponu oczekuję, że po użyciu go, moje włosy będą miękkie i nie poplątane podczas mycia, jak to zwykle bywa przy użyciu innych szamponów. Ten kosmetyk spełnia moje oczekiwania w pewnym stopniu. Włosy są zdecydowanie bardziej miękkie, chociaż to nadal nie jest to na czym mi zależy.

Fajna konsystencja, wydajny.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

tak i nie

Kupiłam go na przecenie w Rossmannie za ok 9 zł i nie żałuje wydanych na niego pieniędzy, jednak nie do końca spełnia moje oczekiwania.
Po umyciu i wysuszeniu włosy są super miękkie i wydają się nawilżone, jednak strasznie się puszą (coś okropnego) i pod koniec dnia włosy wyglądają jak siano dosłownie. Strasznie suche i na drugi dzień rano strasznie tłuste u nasady - DO CODZIENNEGO UŻYTKU SIĘ NIE NADAJE!

Jednak ma i dobre strony o których muszę wspomnieć. Moje włosy są faliste i po wyprostowaniu po ok 1h lub przy dużej wilgotności powietrza zaczynają się wykręcać.
Tutaj wielkie WOW ze strony tego szamponu. Po umyciu nim włosów, wysuszaniu a następnie wyprostowaniu efekt prostych włosów do ponad 24h nawet przy dużej wilgotności powietrza!! Pierwszy raz się stykam z szamponem po którym efekt prostowania jest tak długi (nie puszą się jak przed prostowaniem :O) bez używania dodatkowych kosmetyków.
Przez to duże WOW będę się starać zawsze go mieć w łazience, bo używam go jak idę np na imprezę. gdzie prostuje włosy i chcę aby ten efekt się utrzymał. - GDY CHCE MIEĆ PROSTE WŁOSY PRZEZ DŁUGI CZAS DAJE MU TAK

+/- wydajność taka sobie

Świetny!

Ten szampon Dove, który otrzymałam dzięki Wizaż.pl do przetestowania był pierwszym kosmetykiem do włosów tej firmy, którego miałam okazję używać. Bardzo chciałam móc wypróbować go i móc wyrobić sobie na niego własną opinię :) Ale do rzeczy :)- pomimo, że coraz więcej osób zdaje sobie już sprawę, że szampon nie może zregenerować włosów, ponieważ nie takie jest jego zadanie - ma oczyścić i umyć skórę głowy i włosy, w przypadku szamponów charakteryzowanych jako "regenerujące" nie należy zapominać o składnikach, które może nie "regenerują", ponieważ nie są w stanie tego zrobić trzymane kilkadziesiąt sekund na włosach, ale łagodzą działanie silniejszych detergentów, które musi zawierać każdy szampon, by spełnić swoją rolę. W tej kwestii szampon Dove spisuje się na medal. Podczas mycia włosów nie ma się wrażenia agresywnego tarcia, pocierania włosów; włosy są oczyszczone bez nadmiernego ich wysuszenia. Włosy zniszczone są już dostatecznie "odwodnione", więc nie potrzebują dodatkowej utraty nawilżenia.
Jako posiadaczka właśnie takich włosów- zniszczonych, osłabionych, kruszących się mogę powiedzieć, że dzięki temu szamponowi polubiłam mycie włosów. Już nie mam wrażenia, że szkodzę moim włosom i pozbawiam je nawilżenia. Najlepsze efekty na włosach obserwuję po nałożeniu na nie później jeszcze regenerującej maski, ale myślę, że szampon odegrał tu też dużą rolę. Moje włosy są teraz świeże, lśniące, miękkie i pięknie pachną :) polecam wypróbować :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe opakowanie

chyba najlepszy?

Wydaje się, że szampon to szampon -ma myć i właściwie tyle. Teraz przekonałam się, że jest inaczej. To chyba najlepszy szampon jaki miałam...i musi coś w tym być, bo o ile do odżywki do włosów przykładam ogromną wartość to szampony traktuje po macoszemu. A ten mnie zaskoczył:
+malutka ilość wystarczy do umycia włosów dość długich
+świetnie się pieni
+usuwa zanieczyszczenia
+ładny, delikatny, nienachalny zapach
+włosy nie są "kosmate", sianowate i posupłane
+nawilża
+ładnie się błyszczą (ale tu też rola odżywki)
No to chyba znalazłam mój szampon :)

Ilość zużytych opakowań: 1..i jeszcze jest

Super kosmetyk!!!

Szamopn marzenie!!!
Dostałam do przetestowania. Spełnia obietnice producenta, pięknie pachnie i wspaniale oczyszcza, regeneruje zniszczone i suche włosy. Wiem coś na ten temat bo przetestowałam już chyba setkę szamponów dostępnych na rynku.
Gorąco polecam!!! Z czystym sumieniem warto spróbować. Dove spisuje się na medal.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 małe