Dove, Repair Therapy, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Odżywka do włosów Dove Intense Repair została stworzona z myślą o włosach zniszczonych. Odbudowuje włosy, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Zaawansowana regenerująca technologia Dove zawiera `Fibre Actives`, które wnika w głąb włosów, żeby odbudowywać je od środka, oraz `Micro Moisture Serum`, które odżywia włosy, nawilża i pomaga regenerować ich powierzchnię od cebulek aż po same końce.

Najlepsza drogeryjna odżywka

Moje włosy lubią się kołtunić na końcach i tylko ta odżywka je dyscyplinuje :)

+ zapach
+ działanie - to co obiecuje producent, to odżywka robi
+ łatwość aplikacji
+ cena
+ dostępność
+ włosy robią się gładkie i odżywione
+ często na promocji
+ wygładza

- szybko się zużywa - jest dosyć ciekła

Poprawia wygląd włosów :)

Zawsze jesienią lubię nakarmić swoje włosy jakąś bogatszą odżywką - lepiej znoszą wtedy chłód i wiatr. Wybrałam Dove do włosów zniszczonych i to był strzał w dziesiątkę. :) Włosy po umyciu i zastosowaniu kosmetyku były cudownie miękkie, dociążone i błyszczące. Właśnie takiego efektu oczekuję od odżywek do włosów. Dodatkowym atutem jest piękny zapach. Odżywki z Dove zdecydowanie służą moim włosom (długim, o raczej przeciętnej grubości i gęstości). Ta często bywa w promocji, także warto się zaopatrzyć i zachwycać ładnymi, zadbanymi włosami. Oczywiście nie polecam używać non-stop, bo przekarmimy włosy silikonami i nie będą nam za to wdzięczne.

fajna ale nie rewelacyjna

Mam długie włosy które dość intensywnie wypadają i są rozdwojone.
Odżywka super pachnie, włosy fantastycznie się rozczesują, błyszczą i z daleka wyglądają świetnie... No właśnie...Ale nie do końca regenerują i ograniczają wypadanie. Lubię ją bo nie obciąża moich włosów i pomaga mi w ich stylizacji, ale nie zauważyłam większej różnicy w poprawie ich kondycji.
Odżywki używam zgodnie z zaleceniem, staram się odżywiać na tyle odpowiednio, na ile pozwala mi na to czas i portfel, włosy podcinam,więc liczyłam na trochę lepszy wynik. Co nie zmienia faktu że i tak ją lubię i używam, dopóki nie znajdę cudu na moje włosy :)

Jak zamaskować siwe włosy

Wspaniała

Odżywka Dove miała piękny zapach,ktory pozostawal na wlosach az do kolejnego mycia.Dzialanie jak maseczki.Świetnie odżywiała,regenerowała,nawilżała.Po użyciu włosy były sypkie i lśniące.Wyglądały na bardzo zadbane,a to tylko odżywka...

Nawilżenie które czuć od nasady po same końce

Jedna z moich ulubionych odżywek- zapach i naprawdę mocne nawilżenie włosów, które mycie po myciu wzmacnia i regeneruje włosy , które stają się coraz mocniejsze. W bardzo widoczny sposób zniwelował u mnie suchość i podatność na łamanie kosmków. Jestem nim zachwycona. Stosunkowk tani a naprawdę dobry. Nie jest bardzo wydajny , ale dla mnie najważniejsze jest, że działa.

Jestem na tak!

Odżywka ma dobroczynny wpływ na moje włosy. Doskonale pielęgnuje i odżywia zniszczone pasma. Po kilku użyciach włosy są mniej łamliwe i mniej podatne na uszkodzenia. Idealnie współgra z szamponem z tej samej serii. Dzięki gęstej konsystencji aplikacja jest prosta i przyjemna. Odżywka ma delikatny zapach i poręczne opakowanie.

No fajna :)

Godna polecenia odżywka do włosów, która jest dostępna wszędzie . Cena również zadowalająca. Dobrze działa na moje włosy i potrafi je ujarzmić :)
+ dobre nawilżenie
+ładniutki zapach
+łatwe rozczesywanie
+wydajna- mała jej ilość starcza na moje długie włosy

Warto wypróbować :)

Dobre nawilżenie

Nie będę oryginalna w swojej wypowiedzi i powiem wprost: lubię odżywki Dove :)
Obecnie używam tej i nie mam się do czego przyczepić - dobrze nawilża włosy, jednak nie obciąża ich, pomimo tego, że używam dużej ilości odżywki. Włosy po wysuszeniu są miłe w dotyku, łatwo się rozczesują i nie plączą się. Cena jest adekwatna do jakości, chociaż często kupuję na promocjach, bo, jak już wspomniałam, dużo odżywki zużywam. Opakowanie estetyczne i przyjemne dla oka. Zapach typowy dla Dove: subtelny i ładny.
Polecam.

fajna

Lubię odżywki Dove. Ta nie odbiega od reguły. Jest gęsta, ładnie pachnie, łatwo rozprowadza się na włosach. Nie potrzeba jej wiele nałożyć.
Moje włosy po niej są ładnie dociążone, łatwiej się rozczesują, nie przetłuszczają się szybciej, są lśniące. Nic więcej właściwie od odżywki nie wymagam.
Podoba mi się też estetyka Dove. Opakowania oprócz tego, że są ładne są też wygodne, a sama odżywka nie jest droga. Ciągle do niej wracam i będę wracać. Polecam.

Jak większość produktów DOVE- super

Wiem, wiem, wychwalam tą firmę pod niebiosa jakby mi płacono za reklamę hehe co akurat nie jest prawdą ale dobry produkt obroni się sam.
Mam włosy suche i zniszczone, kruszące się z rozdwajającymi się końcówkami- spowodowane w głównej mierze długotrwałym rozjaśnianiem.
Odżywka spełnia swoją funkcję- czuć że włosy są odżywione, lśniące, ślicznie pachną, mniej się kruszą, nie widać takiego wysuszenia, super się rozczesują, mniej się plączą.
Standardowo wykonana jak dla mnie ze zbyt grubego plastiku co wpływa na wyciskanie resztek produktu ale dobrze że można ją postawić do góry dnem co sprawia że można wydobyć z niej praktycznie całą zawartość.
Minusem jest to że strasznie szybko się kończy :( a jednak trochę kosztuje więc w ostatnim czasie wyparł są kallos. Z sentymentu i tak bede do niej wracać

Włosy łatwo się rozczesują

Odżywka jest bardzo wydajna. Ma gęstą, białą konsystencję, która łatwo się nakłada. Zapach odżywki jest słodki, ale przyjemny.
Produkt ten wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Włosy, po spłukaniu odżywki bardzo łatwo się rozczesują i nabierają blasku. Są nawilżone i miękkie w dotyku.

gdyby nie ten zapach

Lubię to odżywkę, ponieważ po użyciu moje włosy są miękkie, sypkie, lśniące i nawilżone, nie mam problemu z ich rozczesaniem, ale zapach jest okropny :( jest dość intensywny i po prostu jak go czuję to mnie mdli.. Odżywkę dostałam w prezencie i pod względem działania jest świetna, ale muszę używać jej na wdechu..