Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Repair Therapy, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Repair Therapy, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Cena już od 23,15 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka do włosów Dove Intense Repair została stworzona z myślą o włosach zniszczonych. Odbudowuje włosy, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Zaawansowana regenerująca technologia Dove zawiera `Fibre Actives`, które wnika w głąb włosów, żeby odbudowywać je od środka, oraz `Micro Moisture Serum`, które odżywia włosy, nawilża i pomaga regenerować ich powierzchnię od cebulek aż po same końce.

No fajna :)

Godna polecenia odżywka do włosów, która jest dostępna wszędzie . Cena również zadowalająca. Dobrze działa na moje włosy i potrafi je ujarzmić :)
+ dobre nawilżenie
+ładniutki zapach
+łatwe rozczesywanie
+wydajna- mała jej ilość starcza na moje długie włosy

Warto wypróbować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567331].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobre nawilżenie

Nie będę oryginalna w swojej wypowiedzi i powiem wprost: lubię odżywki Dove :)
Obecnie używam tej i nie mam się do czego przyczepić - dobrze nawilża włosy, jednak nie obciąża ich, pomimo tego, że używam dużej ilości odżywki. Włosy po wysuszeniu są miłe w dotyku, łatwo się rozczesują i nie plączą się. Cena jest adekwatna do jakości, chociaż często kupuję na promocjach, bo, jak już wspomniałam, dużo odżywki zużywam. Opakowanie estetyczne i przyjemne dla oka. Zapach typowy dla Dove: subtelny i ładny.
Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493026].usefull || 0 }}% pomocna.

fajna

Lubię odżywki Dove. Ta nie odbiega od reguły. Jest gęsta, ładnie pachnie, łatwo rozprowadza się na włosach. Nie potrzeba jej wiele nałożyć.
Moje włosy po niej są ładnie dociążone, łatwiej się rozczesują, nie przetłuszczają się szybciej, są lśniące. Nic więcej właściwie od odżywki nie wymagam.
Podoba mi się też estetyka Dove. Opakowania oprócz tego, że są ładne są też wygodne, a sama odżywka nie jest droga. Ciągle do niej wracam i będę wracać. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474621].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Jak większość produktów DOVE- super

Wiem, wiem, wychwalam tą firmę pod niebiosa jakby mi płacono za reklamę hehe co akurat nie jest prawdą ale dobry produkt obroni się sam.
Mam włosy suche i zniszczone, kruszące się z rozdwajającymi się końcówkami- spowodowane w głównej mierze długotrwałym rozjaśnianiem.
Odżywka spełnia swoją funkcję- czuć że włosy są odżywione, lśniące, ślicznie pachną, mniej się kruszą, nie widać takiego wysuszenia, super się rozczesują, mniej się plączą.
Standardowo wykonana jak dla mnie ze zbyt grubego plastiku co wpływa na wyciskanie resztek produktu ale dobrze że można ją postawić do góry dnem co sprawia że można wydobyć z niej praktycznie całą zawartość.
Minusem jest to że strasznie szybko się kończy :( a jednak trochę kosztuje więc w ostatnim czasie wyparł są kallos. Z sentymentu i tak bede do niej wracać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440986].usefull || 0 }}% pomocna.

Włosy łatwo się rozczesują

Odżywka jest bardzo wydajna. Ma gęstą, białą konsystencję, która łatwo się nakłada. Zapach odżywki jest słodki, ale przyjemny.
Produkt ten wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Włosy, po spłukaniu odżywki bardzo łatwo się rozczesują i nabierają blasku. Są nawilżone i miękkie w dotyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1415496].usefull || 0 }}% pomocna.

gdyby nie ten zapach

Lubię to odżywkę, ponieważ po użyciu moje włosy są miękkie, sypkie, lśniące i nawilżone, nie mam problemu z ich rozczesaniem, ale zapach jest okropny :( jest dość intensywny i po prostu jak go czuję to mnie mdli.. Odżywkę dostałam w prezencie i pod względem działania jest świetna, ale muszę używać jej na wdechu..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365961].usefull || 0 }}% pomocna.

U mnie nie działa

Odżywka jest gęsta, o pięknym , delikatnym zapachu. dobrze rozprowadza się na włosach, nie ma problemu z jej spłukaniem. Ale niestety u mnie nie działa. Nie zauważyłam regeneracji moich kosmyków. Przez pierwszych kilka godzin po zastosowaniu, włosy są odrobinę gładsze i bardziej miękkie, ale potem znów wracają do swojego pierwotnego stanu- stają się szorstkie, puszą się, łamią się i wpadają. Odżywka jedynie ułatwia odrobinę rozczesywanie, ale to wszystko i dla mnie niestety za mało. Wydajność- średnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353891].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój must have!!!

Zakochałam się w tym produkcie. To ona uratowała moje włosy. Odżywiła je i teraz prezentują się przepięknie. Odżywka nie jest droga, ma piekny zapach i działanie takie jak obiecuje producent. nie zamierzam zamienić jej na żadną inna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1326271].usefull || 0 }}% pomocna.

Najwspanialsza

Przetestowałam już sporo odżywek, jako że jestem posiadaczką kręconych włosów, również te z przeznaczeniem do fal i loków. Jednak niewiele produktów w tej cenie może się nią równać.
Po użyciu włosy są miękkie, nie puszą się, nie plączą. Nie powoduje również przetłuszczania. Jednym słowem dla mnie idealna. A do tego wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303171].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Bardzo dobra odżywka, doskonale nawilża, włosy są odżywione i mięciutkie. Nie jest za rzadka ani za gęsta. Przyjemny zapach długo utrzymuje się na włosach. Nie obciąża i nie prowadzi do przetłuszczania się włosów. Bardzo ją lubię i często do niej wracam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1292266].usefull || 0 }}% pomocna.