Repair Therapy, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Repair Therapy, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Cena już od 24,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka do włosów Dove Intense Repair została stworzona z myślą o włosach zniszczonych. Odbudowuje włosy, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Zaawansowana regenerująca technologia Dove zawiera `Fibre Actives`, które wnika w głąb włosów, żeby odbudowywać je od środka, oraz `Micro Moisture Serum`, które odżywia włosy, nawilża i pomaga regenerować ich powierzchnię od cebulek aż po same końce.

gdyby nie ten zapach

Lubię to odżywkę, ponieważ po użyciu moje włosy są miękkie, sypkie, lśniące i nawilżone, nie mam problemu z ich rozczesaniem, ale zapach jest okropny :( jest dość intensywny i po prostu jak go czuję to mnie mdli.. Odżywkę dostałam w prezencie i pod względem działania jest świetna, ale muszę używać jej na wdechu..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365961].usefull || 0 }}% pomocna.

U mnie nie działa

Odżywka jest gęsta, o pięknym , delikatnym zapachu. dobrze rozprowadza się na włosach, nie ma problemu z jej spłukaniem. Ale niestety u mnie nie działa. Nie zauważyłam regeneracji moich kosmyków. Przez pierwszych kilka godzin po zastosowaniu, włosy są odrobinę gładsze i bardziej miękkie, ale potem znów wracają do swojego pierwotnego stanu- stają się szorstkie, puszą się, łamią się i wpadają. Odżywka jedynie ułatwia odrobinę rozczesywanie, ale to wszystko i dla mnie niestety za mało. Wydajność- średnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353891].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój must have!!!

Zakochałam się w tym produkcie. To ona uratowała moje włosy. Odżywiła je i teraz prezentują się przepięknie. Odżywka nie jest droga, ma piekny zapach i działanie takie jak obiecuje producent. nie zamierzam zamienić jej na żadną inna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1326271].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Najwspanialsza

Przetestowałam już sporo odżywek, jako że jestem posiadaczką kręconych włosów, również te z przeznaczeniem do fal i loków. Jednak niewiele produktów w tej cenie może się nią równać.
Po użyciu włosy są miękkie, nie puszą się, nie plączą. Nie powoduje również przetłuszczania. Jednym słowem dla mnie idealna. A do tego wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303171].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Bardzo dobra odżywka, doskonale nawilża, włosy są odżywione i mięciutkie. Nie jest za rzadka ani za gęsta. Przyjemny zapach długo utrzymuje się na włosach. Nie obciąża i nie prowadzi do przetłuszczania się włosów. Bardzo ją lubię i często do niej wracam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1292266].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra ale bez szału

Muszę powiedzieć ,że jest to dobra odżywka na co dzień. Fajnie rozprowadza się na włosach nie spływa z włosów. Zapach bardzo ładny typowy dla produktów Dove taki kremowy.Włosy po jej zastosowaniu są miękkie i odżywione , bardzo dobrze się rozczesują i błyszczą.Cena nie jest wygórowana jak na produkt tego typu . Myślę ze warto spróbować , jest fajnym dopełnieniem szamponu z tej serii.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287941].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje włosy ją uwielbiają!

To zdecydowanie najlepsza odżywka jakiej używałam do tej pory, a muszę przyznać, że testowałam już ogromne ilości różnych produktów tego typu.

Pierwsze plusy jakie dostrzegłam od razu, to piękny, delikatny zapach i gęsta konsystencja, która nie spływa z włosów. A efekt po umyciu? Przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Ze względu na zbliżającą się wielkimi krokami pełnię lata i duże ilości słońca, moje końcówki były ostatnio lekko sianowate i przesuszone. A po tej odżywce? Wow, wyglądają na mega zadbane, są idealnie miękkie w dotyku i świetnie się układają. Są lekkie, ale jednak odpowiednio dociążone. To lubię!

Na pewno będę do niej wracać, bo sądzę, że znalazłam swój ideał wśród odżywek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219756].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt. Dove jak zwykle nie zawodzi.

Super odżywka.

+ Dostępność.
+ Cena - częste promocje.
+ Przyjemny zapach.
+ Idealnie wygładza włosy.
+ Ułatwia rozczesywanie.

- Średnio wydajna to jedyny minus ;)

Jedna z lepszych odżywek jakie do tej pory stosowałam. Chętnie do niej wrócę za jakiś czas.

Używam tego produktu od: styczeń 2016

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139896].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemna odżywka

Przeczytałam pozytywne opinie na temat tej odżywki i nie zawiodłam się. :)

Plusy:

+ przyjemnie pachnie,
+ cena,
+ dostępność,
+ wydajność,
+ praktyczne opakowanie,
+ działanie: fajnie nawilża, włosy, wygładza je, dyscyplinuje.

Idealna do codziennego używania. Co prawda, nie ma jakiegoś efektu wow, ale nie wpływa negatywnie na włosy :)

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087061].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielki zachwyt

Od dawien dawna moja ulubiona odzywka. Na moich włosach wraz z szamponem z tej serii spisuje się rewelacyjnie. Ładnie dociąża włosy. Po jej użyciu są miękkie, super się rozczesują. Nawet moje sianowate i zniszczone końcówki są miękkie i gładkie. Dodatkowo ładnie pachnie i ma ładne opakowanie. Na pewno kupię znowu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1084556].usefull || 0 }}% pomocna.