Repair Therapy, Intense Repair Conditioner (Odżywka do włosów zniszczonych)

Repair Therapy, Intense Repair Conditioner

Cena już od 24,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka do włosów Dove Intense Repair została stworzona z myślą o włosach zniszczonych. Odbudowuje włosy, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Zaawansowana regenerująca technologia Dove zawiera `Fibre Actives`, które wnika w głąb włosów, żeby odbudowywać je od środka, oraz `Micro Moisture Serum`, które odżywia włosy, nawilża i pomaga regenerować ich powierzchnię od cebulek aż po same końce.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 113

Moje włosy ją uwielbiają!

To zdecydowanie najlepsza odżywka jakiej używałam do tej pory, a muszę przyznać, że testowałam już ogromne ilości różnych produktów tego typu.

Pierwsze plusy jakie dostrzegłam od razu, to piękny, delikatny zapach i gęsta konsystencja, która nie spływa z włosów. A efekt po umyciu? Przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Ze względu na zbliżającą się wielkimi krokami pełnię lata i duże ilości słońca, moje końcówki były ostatnio lekko sianowate i przesuszone. A po tej odżywce? Wow, wyglądają na mega zadbane, są idealnie miękkie w dotyku i świetnie się układają. Są lekkie, ale jednak odpowiednio dociążone. To lubię!

Na pewno będę do niej wracać, bo sądzę, że znalazłam swój ideał wśród odżywek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219756].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 56

Napisanych recenzji: 832

Bardzo dobry produkt. Dove jak zwykle nie zawodzi.

Super odżywka.

+ Dostępność.
+ Cena - częste promocje.
+ Przyjemny zapach.
+ Idealnie wygładza włosy.
+ Ułatwia rozczesywanie.

- Średnio wydajna to jedyny minus ;)

Jedna z lepszych odżywek jakie do tej pory stosowałam. Chętnie do niej wrócę za jakiś czas.

Używam tego produktu od: styczeń 2016

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139896].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 17

Napisanych recenzji: 68

Przyjemna odżywka

Przeczytałam pozytywne opinie na temat tej odżywki i nie zawiodłam się. :)

Plusy:

+ przyjemnie pachnie,
+ cena,
+ dostępność,
+ wydajność,
+ praktyczne opakowanie,
+ działanie: fajnie nawilża, włosy, wygładza je, dyscyplinuje.

Idealna do codziennego używania. Co prawda, nie ma jakiegoś efektu wow, ale nie wpływa negatywnie na włosy :)

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087061].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 239

Wielki zachwyt

Od dawien dawna moja ulubiona odzywka. Na moich włosach wraz z szamponem z tej serii spisuje się rewelacyjnie. Ładnie dociąża włosy. Po jej użyciu są miękkie, super się rozczesują. Nawet moje sianowate i zniszczone końcówki są miękkie i gładkie. Dodatkowo ładnie pachnie i ma ładne opakowanie. Na pewno kupię znowu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1084556].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 1

Mocna czwórka

Odżywkę Dove kupiłam w zeszłym tygodniu w Rossmanie, akurat była na nią promocja , zapłaciłam więc niecałe 8 zł.
Co mogę powiedzieć po 3 użyciach?
-piękny zapach
-włosy po niej są miękkie i błyszczące
-na pewno nawilża włosy
-niewielka ilość wystarcza na moje dość długie włosy
Oceniam ją na mocną czwórkę, z pewnością kupię ją jeszcze kiedyś ponownie, aczkolwiek moje włosy po pewnym czasie przyzwyczajają się do danych produktów dlatego też chcąc nie chcąc muszę je zmieniać.

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1058076].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 151

Świetny produkt

Odkąd pamiętam używam odżywek z Dove, są naprawdę rewelacyjne i działają na włosach cuda.

+piękny zapach
+bardzo dobrze nawilżają włosy, nawet, gdy były bardzo przesuszone to ta odżywka dawała sobie z nimi radę
+włosy łatwiej się rozczesują
+są miłe i bardzo miękkie w dotyku
+są sypkie i nie puszą się
+włosy nie są obciążone, nie przetłuszczają się szybciej
+mają taką konsystencję, która nie spływa z włosów podczas nakładania
+wydajna nawet przy codziennym stosowaniu

Stosowałam już wiele odżywek jednak zawsze powracam do Dove. Nie znalazłam żadnej innej lepszej.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041164].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 58

super!:)

Ta odżywka zdecydowanie dołącza do grona moich ulubionych odżywek. :) Odkąd pamiętam te produkty z dove robiły mi cuda z włosami. Z szamponami jest różnie, ale odżywki, mega.

+ Wydajność. Jeśli na długie włosy odżywka starcza na ponad miesiąc to naprawdę jest dobrze, dodam, że myję włosy 2-3 razy w tygodniu.
+ Konsystencja. Nie jest za rzadka, nie za gęsta, taka idealna, dobrze rozprowadza się ją po włosach.
+ Zapach. Odżywka dla mnie musi pozostawiać po sobie miły zapach na włosach i ta też włąśnie to robi. Jest przyjemny, na pewno nie kipi chemią, utrzymuje się u mnie na kolejny dzień.
+ Działanie. Jest to pierwsza odżywka, która po ścięciu końcówek zapobiegła rozdwajaniu się, więc naprawdę duży, duży plusik za to. Włosy są lekkie, gładkie, miękkie, przyjemne w dotyku, nie puszą się, no o takie efekty chodzi w odżywce. :) DO tego przestały się łamać. Bo moje wypadanie włosów to inna sprawa, przeciez na skalp odzywek sie nie nakłada. Z włosami robi wszystko co najlepsze.

POLECAM!

Używam tego produktu od: 1,5miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1kończy się :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039460].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 70

Swego czasu bardzo pomogła

Parę lat temu eksperymentowałam z farbowaniem - przez co oczywiście włosy miałam bardzo suche i zniszczone. Po używaniu tej odżywki moje włosy
naprawdę odżyły! A było to, podkreślam, parę lat temu a doskonale to pamiętam. Chyba świadczy to więc o tym jak pozytywnie bylam zaskoczona.

(+) działa: włosy stały się miękkie
(+) działa szybko: już po kilku użyciach
(+) nie za trudna do spłukania
(+) łatwo dostępna i nie za droga
(+) nie wywołała żadnych problemów (np. łupieżu)

Minusów nie zauważyłam.
Obecnie jej nie potrzebuję, ponieważ jestem bardziej świadoma jak należy dbać o włosy regularnie.

Spełniła moje oczekiwania, bardzo polecam!

Używam tego produktu od: parę lat temu przez około pół roku
Ilość zużytych opakowań: bodajże dwa całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027915].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 7

jestem na tak!

od początku jej używania byłam nią zachwycona. spełnia swoje zadania perfekcyjnie.

PLUSY :
- włosy miękkie,
- redukcja rozdwojonych włosów,
- po kilku użyciach widać już znaczną poprawę,

MINUSY :
nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021637].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 121

Przeciętna.

Kiedy miałam dość mocno zniszczone włosy to ta odżywka faktycznie dawała jakieś efekty, dzięki bombie silikonów i innych "ulepszaczy". Teraz gdy stan moich włosów uległ niesamowitej poprawie, dzięki kuracji olejkami i naturalnymi produktami, odżywki i maski tego typu już nie robią na nich wrażenia.
Bez promocji jest dość droga, mało wydajna i nie zapewnia nawilżenia a jedynie iluzję zadbania. Rasowe włosomaniaczki z pewnością będą wiedziały o co mi chodzi ;) nie polecam odżywek tego typu ;)

Używam tego produktu od: 2 tygodznie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016506].usefull || 0 }}% pomocna.