Believe, Eau de Toilette

Believe, Eau de Toilette

Magia egzotycznej tureckiej róży i uwodzicielski czar jaśminu. Świeżej nucie brzoskwini towarzyszy zmysłowy zapach ambry i drewna cedrowego.

Cena: 85 zł / 50 ml

Słodziak.

Bardzo ładny zapach.
Używałam go ok. 10 lat temu będąc uczennicą ostatniej klasy gimnazjum.
Zapach jest idealny dla młodych osób, słodki i ciepły, taki przytulny.
Kojarzył się z jesienią i jabłkami w karmelu.
Trwałość była nawet przyzwoita, zwłaszcza, że używałam go w parze z kremem do ciała o tym samym zapachu.
Chętnie kupiłabym jeszcze.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu

Cudeńko

Wielka szkoda, że ten zapach nie jest już dostępny, chętnie skusiłabym się na zakup flakonu. Perfumy ciepłe, delikatne, zmysłowe, bardzo trwałe, w przystępnej cenie. Długi czas szukałam czegoś dostępnego na rynku i podobnego do Belive. I znalazłam-Linstant de Guerlain. Ale to nie to samo.

Używam tego produktu od:używałam pare lat temu
Ilość zużytych opakowań:niestety tylko 1+ wcześniej-kilka próbek

otulający i czarujący

Bardzo ładny, aczkolwiek rzeczywiście słodki zapach.
Najpierw pożyczyłam od konsultantki zestaw próbek, i to był jedyny, który mnie zainteresował. Później "chodził" za mną, aż zdecydowałam się na przetestowanie go z próbek. Mam 3 próbki po 2ml, co daje łącznie 6ml zapachu, spokojnie wystarczy żeby się nim psikać miesiąc. Co też chętnie czynię :) Kupiłam sobie też spray do ciała z tej serii zapachowej. To naprawdę ładny, ciepły, urzekający zapach, wprowadza mnie w dobry nastrój, mam jednak czasem wrażenie, że jest za ciepły i za słodki. Innymi słowy, nie na każdą okazję i porę roku. Po kilku godzinach pozostawia lekką ale wyczuwalną poświatę, nie znika tak całkowicie. Raczej go nie kupię, bo kupiłam go głównie aby go wypróbować (mam mnóstwo innych zapachów), poza tym jest dość drogi, ale sprawia mi wielką przyjemność używanie go. Ta kompozycja zapachowa sprawia, że czuję się lepiej. Podobnie zresztą jak w przypadku GoodLife'a, z tym że GoodLife jest bardziej optymistyczny i daje większego powera ;) a ten jest bardziej spokojny, relaksujący, na zimowe popołudnia i wieczory.

Dieta na AZS

słodki

Zapach nie dla mnie. Dla mnie jest za słodki. Jest stworzony dla pań, które przepadają za właśnie takimi woniami.