Hakuro, Pędzel do podkładu H54

Hakuro, Pędzel do podkładu H54

Pojemność 1 szt

Pędzel typu `kulka`, służy do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Może być stosowany do nakładania kosmetyków brązujących lub różów.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

cóż mam z tym hakuro

Lubię go tak samo jak H53, choć oba służyły mi do innych produktów. H54 ma zdecydowanie dłuższe włosie, jest mniej zbite. Idealnie sprawdzał się do pudru mineralnego - dobrze wbijał go w skórę i rozprowadzał bez smug i plam. Półokrągły kształt był dla mnie idealny i do stemplowania, i do kolistych ruchów.
Moim zdaniem H54 nie nadaje się do płynnych podkładów (szczególnie tych cięższych) - za długie włosie.
Był jednym z ulubieńców - był, bo tak jak pozostałe hakuro zaczął tracić włosie. Napis na trzonku bez naruszenia, skuwka mocno trzyma się trzonka, tylko łysieje niemiłosiernie. dlatego idzie do kosza. Ale rozważę jeszcze czy nie wrócę do niego. W hebe niby są podobne, a jednak nie to samo ...

Ulubieniec

Latem nie lubię nosić kremowych podkładów i przechodzę tylko i wyłącznie na podkłady mineralne a do ich nakładanie nie ma jak dla mnie lepszego pędzla niż H54.
Jest odpowiednio miękki a za razem gęsty ale nie za bardzo(jak jest w przypadku H53).
Dobra jakość pędzla. Nie wypadają włosy, trzonek dobrze zamocowany, mimo częstego mycia nic się nie poluzowało, napisy się nie wycierają a farba nie odpryskuje i nie zdrapuje się. Świetnie sprawdza się też do pudrowania czy do nakładania różu.
Nie jest może najpiękniejszy ale taki klasyczny look jest OK.

Lubię do pudru.

Pędzel spełnia się bardzo dobrze w byciu pędzlem do pudru.Lubie nim go nakładać.Jest delikatny i miękki.Uwielbiam nim czasem nakładać róże i bronzery.

Manicure z chmurkami

Kocham ten pędzel!

Zdecydowanie mój ulubieniec. Bardzo miękki, wygodny, niedrogi. Uwielbiam z niego korzystać. Posiadam też 2 pędzle "flat top" z Hakuro, jednak moim zdaniem ten jest dużo lepszy. Dużo lepszy do minerałów, bo co do podkładu to jeszcze zależy jaki mam kaprys. Obawiałam się z początku trochę jego kształtu i tego, jak się będzie z nim pracować, jednak niepotrzebnie.
Całym sercem polecam. :)

Do podkładu - NIE. Do pudru - TAK !

Właśnie z takim zamiarem go kupiłam - aby nakładać nim puder. Kompletnie nie wyobrażam sobie go w połączeniu w podkładem. Włosie jest dość długie, ładnie zaokrąglony kształt zapewnia miłe uczucie podczas użytkowania. Nie jest bardzo zbite, ale też nie bardzo luźne i to właśnie w moim przypadku zapewnia świetny efekt po nałożeniu pudru. Pozwala wpracować go w skórę, ale nie daje płaskiego matu, tak jak puszki. Sprawdza się również przy wpadkach z różem lub bronzerem - można ładne rozetrzeć produkt na granicach albo rozjaśnić go pudrem. Rączka jest typowo matowa, dość gruba i dobrze leży w dłoni. Napisy od początku naszej znajomości (prawie 3 lat) ani troszkę się nie zmazały. Nie wypadł mi także ani jeden włos. Jasne włosie bezproblemowo domywa się olejkiem z Isany. To jeden z ciekawszych pędzli w mojej kolekcji :)
(PS. Nie kupie go ponownie, bo nie ma takiej potrzeby - te pędzle służą długimi latami :) )

jestem na tak :))

Myślę, że nic nie przebije efektu jaki daje Beauty Blender, ale ten pędzel stoi zaraz za nim, jest świetny:)

+ cena
+ porządna rączka
+ dobrze leży w dłoni
+ włosie nie wypada
+ dobrze się czyści
+ nie odkształca się
+ bardzo dobrze rozprowadza podkład, nie tworzy smug, efektu maski

Jest starszy niż mój dyplom.

Bardzo lubię ten pędzel. Jest wielofunkcyjny. W zasadzie wystarczyłby mi tylko on.
Cechy:
- porządne wykonanie
- wygodnie leży w dłoni
- delikatne, syntetyczne włosie, bardzo milutkie
- włosie jest zbite
- główka zaokrąglona
- używam go do nakładania podkładu, aby nie pochłaniał go zbyt wiele najlepiej wylać odrobinę na dłoń i dobierać niczym malarz farbę z palety
- dobrze rozciera, dobrze wklepuje
- świetny także do nakładania różu i konturowania twarzy brązerem
- mam już go wiele lat i nadal jest w stanie idealnym, ze skuwki starł siętylko napis
Reasumując, to naprawdę godny polecenia produkt.

Dobry

Czasem używam go do podkładu, a czasem do pudru.
Włosie po myciu wraca do formy.
Dość długo schnie.
Starł się napis z rączki.
Nie rozkleił się.
Dobrze nakłada podkład jak i puder.
Nie robi plam na twarzy.
Nawet dobrze się domywa.

genialny

plusy: nie pozostawia smug, gęsty, miękki, zachowuje swój kształt po umyciu, chyba jeszcze ani jeden włosek nie wypadł
minusy: jak dla mnie cena, choć jest jej wart

Ilość zużytych opakowań: całe

idealny pod każdym względem

Od tego pędzla zaczęła się moja wielka miłość do tej marki! Używam go do nakładania podkładu.

Plusy:
- nie zostawia smug
- nie pochłania dużo podkładu
- zachowuje swój kształt po myciu
- jest łatwy do umycia
- nie gubi włosia
- jest miękki

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Extra!

Świetny pędzel ja go używam do bronzera,uwielbiam takie okrągłe zbite włosie do bronzerów.Miękkie włosie,elegancko się prezentuje.Mam około 3 lata i włosie nadal jest mięciutkie i nie wyleciało ani 1 włosek :) Cena ok.35 zł -Warto!

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Idealny i ulubiony

Używam go od dłuższego czasu do nakladania podkładu i nie zamieniłabym go na żaden inny.

Plusy:
-brak efektu maski po nałożeniu podkładu;
-nie robi smug;
-nie wchłania zbyt duzo podkładu;
-miękki i delikatny dla twarzy;
-po roku uzywania nie jest zniszczony oraz nie traci włosków;

Minusów nie zauwazyłam ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel