Pędzel do podkładu H54

Pędzel do podkładu H54

Cena już od 32,31 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Pędzel typu `kulka`, służy do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Może być stosowany do nakładania kosmetyków brązujących lub różów.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 14

genialny

plusy: nie pozostawia smug, gęsty, miękki, zachowuje swój kształt po umyciu, chyba jeszcze ani jeden włosek nie wypadł
minusy: jak dla mnie cena, choć jest jej wart

Ilość zużytych opakowań: całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1071331].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

idealny pod każdym względem

Od tego pędzla zaczęła się moja wielka miłość do tej marki! Używam go do nakładania podkładu.

Plusy:
- nie zostawia smug
- nie pochłania dużo podkładu
- zachowuje swój kształt po myciu
- jest łatwy do umycia
- nie gubi włosia
- jest miękki

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031620].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 202

Extra!

Świetny pędzel ja go używam do bronzera,uwielbiam takie okrągłe zbite włosie do bronzerów.Miękkie włosie,elegancko się prezentuje.Mam około 3 lata i włosie nadal jest mięciutkie i nie wyleciało ani 1 włosek :) Cena ok.35 zł -Warto!

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022538].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - glitter nails

Napisanych recenzji: 1

Idealny i ulubiony

Używam go od dłuższego czasu do nakladania podkładu i nie zamieniłabym go na żaden inny.

Plusy:
-brak efektu maski po nałożeniu podkładu;
-nie robi smug;
-nie wchłania zbyt duzo podkładu;
-miękki i delikatny dla twarzy;
-po roku uzywania nie jest zniszczony oraz nie traci włosków;

Minusów nie zauwazyłam ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982028].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 82

Uwielbiam go

Wielofunkcyjne cudo!
Można nim nałożyć róż, bronzer, puder, podkład... i wszystko wygląda bardzo dobrze :)
O ile do podkładów wolę płaskie pędzle (H51), to jednak róż nakłada się nim świetnie i bardzo ładnie wygląda, tak samo jest z bronzerem i pudrem.

Plusy:
Włoski nie wypadają
Jest poręczny
Wart swojej ceny
Wygodny

Minusy:
Brak

Do podkładu to on jest średni, ale jak kto lubi ;)

* Musiałam edytować opinię, bo pomyliłam numerki pędzli

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976480].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

o hakuro

Mam ten pędzel od 3 lat i nie zanosi się na koniec tej znajomości. Nakładam nim podkład,

plusy:
- niezniszczalny - nic się nie gubi, nie rozkleja, nie zmienia, nie niszczy, nie spiera
- doskonale rozprowadza podkład
- nie zjada za dużo podkładu (w tym względzie nie ma ideałów)
- cena
- w odniesieniu do droższych pędzli z naturalnego włosia do nakładania podkładu jest lepszy
- nie zniszczył się mimo, że pedzle piorę w zwykłym szamponie dla dzieci

minus:
- moja jedyna wątpliwość jest taka, że być może mój pędzel jest dziełem przypadku:) bo miałam także flat top Hakuro i rozkleił sie po 2 msc (odpadl trzonek) i szybko się włosie zniszczyło

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: cały jeden pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974205].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Niezastąpiony ;)

Zawsze nakładałam podkład palcami lub gąbką. Postanowiłam jednak zakupić pędzel do podkładu i wypróbować go. Zakupiłam na allegro pędzel Hakuro H54 :) Już po pierwszym uzyciu wiedziałam, że będzie niezastapiony :D

Genialnie rozprowadza podkład, nie robiąc przy tym smug ani plam. Podkład stapia się z cerą i utrzymuje dużo dłużej.

Zauważyłam też, że dzięki pedzlowi każdy podkład ma większe krycie :)

Polecam ;p

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971204].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Majsterszyk.

Pędzla używam głównie do nakładania bronzera bądź różu, jednak idealnie sprawdził się do rozprowadzenia podkładu w sytuacji awaryjnej. Precyzyjnie nakłada produkt, dobrze go rozciera, nie pozostawia plam. Pędzel posiada miękkie i zbite włosie, łatwy do czyszczenia, szybko schnie. Tani, dobrze wykonany i łatwo dostępny. Nie posiada minusów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970106].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 152

Wielofunkcyjny.

Jeśli ktoś szuka pędzla do twarzy o szerokim wachlarzu zastosowań, oto jest produkt idealny.
Miękki, dobrze leży w dłoni. Nie za duży, nie za mały. Bardzo dobrze wykonany. Nie gubi włosia, schnie dość szybko jak na tak gęsty pędzel. Nie odkształca się po praniu. Nie pije produktów.
Nałożysz nim bez problemu podkład w płynie, musie czy mineralny. Przypudrujesz zarówno omiatając buzię, jak i wciskając puder w skórę. Całą jak i precyzyjne miejsca, typu skrzydełka nosa, powieki czy korektor pod oczami. Do tego nałożysz co tam sobie chcesz - brązer, róż, rozświetlacz. Ładnie rozmyjesz, wtopisz. Zero plam, piękny efekt. Prawdziwy Inspektor Gadżet wśród pędzli ;-)
Polecam z całego serca. Mając 3 pędzle Hakuro do twarzy na 100% zaopatrzę się w kolejne sztuki - bo jakość jest nieprawdopodobna, a cena śmiesznie niska.

Ilość zużytych opakowań: Posiadam 1 sztukę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[951325].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

idealny

Używam tego pędzla od roku i jestem z niego bardzo zadowolona. Nakładam nim przeważnie produkty sypkie, prasowane i w tym celu sprawdza się idealnie. Radzi sobie idealnie w przypadku nałożenia zbyt dużej ilości produktu. Jest pędzlem wielofunkcyjnym, i na pewno przyda się każdej osobie, wykonującej makijaż.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[944808].usefull || 0 }}% pomocna.