Pędzel do podkładu H54

Pędzel do podkładu H54

Cena już od 32,31 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Pędzel typu `kulka`, służy do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Może być stosowany do nakładania kosmetyków brązujących lub różów.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Kocham ten pędzel!

Zdecydowanie mój ulubieniec. Bardzo miękki, wygodny, niedrogi. Uwielbiam z niego korzystać. Posiadam też 2 pędzle "flat top" z Hakuro, jednak moim zdaniem ten jest dużo lepszy. Dużo lepszy do minerałów, bo co do podkładu to jeszcze zależy jaki mam kaprys. Obawiałam się z początku trochę jego kształtu i tego, jak się będzie z nim pracować, jednak niepotrzebnie.
Całym sercem polecam. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445401].usefull || 0 }}% pomocna.

Do podkładu - NIE. Do pudru - TAK !

Właśnie z takim zamiarem go kupiłam - aby nakładać nim puder. Kompletnie nie wyobrażam sobie go w połączeniu w podkładem. Włosie jest dość długie, ładnie zaokrąglony kształt zapewnia miłe uczucie podczas użytkowania. Nie jest bardzo zbite, ale też nie bardzo luźne i to właśnie w moim przypadku zapewnia świetny efekt po nałożeniu pudru. Pozwala wpracować go w skórę, ale nie daje płaskiego matu, tak jak puszki. Sprawdza się również przy wpadkach z różem lub bronzerem - można ładne rozetrzeć produkt na granicach albo rozjaśnić go pudrem. Rączka jest typowo matowa, dość gruba i dobrze leży w dłoni. Napisy od początku naszej znajomości (prawie 3 lat) ani troszkę się nie zmazały. Nie wypadł mi także ani jeden włos. Jasne włosie bezproblemowo domywa się olejkiem z Isany. To jeden z ciekawszych pędzli w mojej kolekcji :)
(PS. Nie kupie go ponownie, bo nie ma takiej potrzeby - te pędzle służą długimi latami :) )

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405576].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem na tak :))

Myślę, że nic nie przebije efektu jaki daje Beauty Blender, ale ten pędzel stoi zaraz za nim, jest świetny:)

+ cena
+ porządna rączka
+ dobrze leży w dłoni
+ włosie nie wypada
+ dobrze się czyści
+ nie odkształca się
+ bardzo dobrze rozprowadza podkład, nie tworzy smug, efektu maski

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383951].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - kolorowy french

Jest starszy niż mój dyplom.

Bardzo lubię ten pędzel. Jest wielofunkcyjny. W zasadzie wystarczyłby mi tylko on.
Cechy:
- porządne wykonanie
- wygodnie leży w dłoni
- delikatne, syntetyczne włosie, bardzo milutkie
- włosie jest zbite
- główka zaokrąglona
- używam go do nakładania podkładu, aby nie pochłaniał go zbyt wiele najlepiej wylać odrobinę na dłoń i dobierać niczym malarz farbę z palety
- dobrze rozciera, dobrze wklepuje
- świetny także do nakładania różu i konturowania twarzy brązerem
- mam już go wiele lat i nadal jest w stanie idealnym, ze skuwki starł siętylko napis
Reasumując, to naprawdę godny polecenia produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334046].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Czasem używam go do podkładu, a czasem do pudru.
Włosie po myciu wraca do formy.
Dość długo schnie.
Starł się napis z rączki.
Nie rozkleił się.
Dobrze nakłada podkład jak i puder.
Nie robi plam na twarzy.
Nawet dobrze się domywa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313506].usefull || 0 }}% pomocna.

genialny

plusy: nie pozostawia smug, gęsty, miękki, zachowuje swój kształt po umyciu, chyba jeszcze ani jeden włosek nie wypadł
minusy: jak dla mnie cena, choć jest jej wart

Ilość zużytych opakowań: całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1071331].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny pod każdym względem

Od tego pędzla zaczęła się moja wielka miłość do tej marki! Używam go do nakładania podkładu.

Plusy:
- nie zostawia smug
- nie pochłania dużo podkładu
- zachowuje swój kształt po myciu
- jest łatwy do umycia
- nie gubi włosia
- jest miękki

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031620].usefull || 0 }}% pomocna.

Extra!

Świetny pędzel ja go używam do bronzera,uwielbiam takie okrągłe zbite włosie do bronzerów.Miękkie włosie,elegancko się prezentuje.Mam około 3 lata i włosie nadal jest mięciutkie i nie wyleciało ani 1 włosek :) Cena ok.35 zł -Warto!

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022538].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny i ulubiony

Używam go od dłuższego czasu do nakladania podkładu i nie zamieniłabym go na żaden inny.

Plusy:
-brak efektu maski po nałożeniu podkładu;
-nie robi smug;
-nie wchłania zbyt duzo podkładu;
-miękki i delikatny dla twarzy;
-po roku uzywania nie jest zniszczony oraz nie traci włosków;

Minusów nie zauwazyłam ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982028].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam go

Wielofunkcyjne cudo!
Można nim nałożyć róż, bronzer, puder, podkład... i wszystko wygląda bardzo dobrze :)
O ile do podkładów wolę płaskie pędzle (H51), to jednak róż nakłada się nim świetnie i bardzo ładnie wygląda, tak samo jest z bronzerem i pudrem.

Plusy:
Włoski nie wypadają
Jest poręczny
Wart swojej ceny
Wygodny

Minusy:
Brak

Do podkładu to on jest średni, ale jak kto lubi ;)

* Musiałam edytować opinię, bo pomyliłam numerki pędzli

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976480].usefull || 0 }}% pomocna.