Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Cena już od 26,60 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobry na początek

Nie mam zbyt wielkiego porównania jeżeli chodzi o pędzle do podkładu. Sporadycznie używałam innych u mojej przyjaciółki - wizażystki, a sobie kupiłam ten - na dobry początek.

Plusy:
+ mały rozmiar - pozwala dotrzeć w najbardziej problematyczne miejsca
+ miękki w dotyku i delikatny, nie podrażnia skóry
+ nie wchłania zbyt dużo podkładu
+ pomaga rozprowadzić dobrze różne podkłady - zarówno płynne jak i mineralne
+ łatwy do umycia

Minusy:
- po roku zaczęły wypadać włoski
- przy niektórych podkładać powstają smugi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436206].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry pędzel

Pędzel gwarantuje jednolite pokrycie całej twarzy równą warstwa podkładu, nie robi smug przyjemny w dotyku. Mój ma jeden mankament - po niedługim używaniu odpadł pędzel od rączki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433021].usefull || 0 }}% pomocna.

może być

Zalety:
+ świetnie się sprawdza przy rozprowadzaniu pudrów sypkich
+ bardzo miękkie, przyjemne włosy
+ bardzo dobrze współpracuje z kosmetykami
+ jest estetycznie wykonane
+ bardzo dobrze się go czyści

Wady:
- nie za bardzo lubię go stosować przy podkładać. Trzeba dużo czasu i energii na rozprowadzenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1412116].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Produkt, który zmienił moje podejście do makijażu

Zanim zdecydowałam się na wypróbowanie pędzla Hakuro, do nakładania podkładu używałam jedynie gąbek. Nasz początki były trudne, gdyż musiałam nabrać wprawy w nakładaniu podkładu pędzlem. Hakuro H50S sprawdził się bardzo dobrze. Podkład nakłada się przyjemnie, dość równomiernie, chociaż trzeba uważać, bo przy niektórych podkładach potrafi tworzyć smugi. Mam go około 5 lat, skuwka trzyma się bez żadnych zarzutów, nic mi się nie odkleja, jeżeli chodzi o włoski to przez te 5 lat codziennego używania zgubił może kilka pojedynczych. Poza tym odnoszę wrażenie, że w ogóle nie zmienił się od nowości. Cena około 35 zł – warto w niego zainwestować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408521].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy pędzel do podkładu

Kiedyś nie wyobrażałam sobie bez niego życia - zawsze nakładałam nim podkład. Nie wypija za dużo podkładu, dobrze go rozprowadza i nie zostawia śladów włosia. Przy umiejętnym stosowaniu można nałożyć produkt szybko i dokładnie. Łatwo się go myje i żadne włosie nie wypada. Świetnie wklepuje się nim puder ! Ma idealny rozmiar - można nim dotrzeć do skrzydełek nosa, ale nie trzeba bardzo machać podczas aplikacji. Włosie jest miękkie, nie drapie, ale jest dość zbite i ładnie wtapia podkład w skórę. Ma ładny i solidny trzonek, z którego nic się nie ściera i wygląda świetnie nawet po kilku latach. A czuję, że będzie mi służył jeszcze bardzo długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405401].usefull || 0 }}% pomocna.

Mniejszy brat ale tak samo dobry :)

Pędzel bardzo fajny ja często używam go do roztarcia korektora na niedoskonałościach i u mnie do tego sprawdza się idealnie :) Jeden z moich ulubionych. Porządnie wykonany, włoski nie wypadają podczas mycia i nie odkształcają się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400846].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo porządny produkt.

Pędzel świetnie sprawdza się nie tylko do podkładu, ale również pudru mineralnego. Niestety trzeba uważać bo jeśli go nie wyczujemy może zostawiać smugi na twarzy. Pędzel mam już około 2 lat, myję go bardzo często i używam prawie codziennie, ale jeszcze ani jeden włosek nie wypadł. Skuwka porządnie trzyma włosie i nie ma odkształceń. Napis się nie zdarł. Natomiast trzonek jak dla mnie jest trochę za długi, ale to już kwestia gustu. Włosie mięciutkie, nie drapie twarzy. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399506].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyny łysiejący pedzel jaki mam

Ten pedzel to największe moje rozczarowanie pędzlowe. Mam H50, H 55 i są super. Ten zakupiłam, ponieważ jest nieco większy od H50 i miał ułatwić mi życie. I co? Mogę tylko pomruczec miau miau... Po miesiącu zaczął gubić włoski. Przyklejały się do twarzy z podkładem . Myślałam, ze to jakieś pojedyncze igliwie wypada, ale było co raz gorzej. Mam go ok 4 mc i każde używanie, każde mycie to ok 15-20 włosków mniej. Oceniam, ze jego żywot dobiegnie końca za jakieś 2-3 mc. Gdybym używała go każdego dnia 3 mc i po nim :( Jako dowód zdjęcia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396741].usefull || 0 }}% pomocna.

Szybko się rozpada

Mimo ostrożnego mycia po kilku miesiącach włoski wychodzą, stają się twarde, a na rączce odchodzi farba.
Plusy:
+trwalszy makijaż
+równomiernie rozprowadza podkład

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384081].usefull || 0 }}% pomocna.

Lata mijają, a on nadal w świetnym stanie

Używam tego pędzelka chyba już 4 lata, jak nie więcej, nawet nie pamiętam. Nic się z nim nie dzieje, włosie nie wypada, trzonek nie pęka a skuwka się trzyma i ani razu go nie sklejałam. Jest świetny, ładnie nakłada podkład i łatwo się go myje. Nie robi smug na buzi. Kolejny chyba będzie Hakuro H50 bo jednak wolę trochę większe, ale póki ten jest jeszcze cały i mi służy to używam z przyjemnością.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379111].usefull || 0 }}% pomocna.