Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Cena już od 26,60 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel idealny do bardzo dokładnego nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Polecamy stosować pędzle H50 oraz H50S jednocześnie. Większym pędzlem o numerze H50 nałożyć podkład na całą twarz, natomiast mniejszym pędzlem o numerze H50S `wykończyć` makijaż, nakładając podkład w trudno dostępne obszary twarzy (np. skrzydełka nosa, okolice oczu).
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

pędzle
do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 1

Świetny!

Mam ten pędzel już bardzo długo i dalej sprawuje się idealnie :) Nie gubi żadnych włosków, jest mięciutki, wykonany jest bardzo solidnie. Nie mam problemów z jego domyciem. Dobrze rozprowadza podkład, dzięki możliwości "stemplowania" tym pędzlem możemy uzyskać większe krycie.
Jednym słowem dobrze mi się z nim pracuje :) Bardzo polecam zakup tego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228918].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 118

Mała sierotka

Gdyby był to mój pierwszy pędzel do podkładu pewnie byłabym zachwycona, ale nie jest, więc i zachwytu brak...

Na plus:
+ miękkie włosie, które nie wypada przy myciu
+ daje ładny, bardzo delikatny efekt
+ dość dobrze radzi sobie z korektorem mineralnym
+ ładnie rozprowadza podkład przy linii włosów, nie brudzi ich

Minusy:
- nie da się go domyć - w przeciwieństwie do H18, czym bym go nie myła - kolor podkładu utrzymuje się na włosiu
- zjada duuużo podkładu - tu też porównam go do H18, ten flat top po prostu żłopie podkład (dla niedowiarków polecam delikatnie przyłożyć go do wody w łyżeczce, wciągnie ją błyskawicznie i całkowicie)
- odkształca się po jakimś czasie, zaczyna się skręcać, chociaż nie jest to bardzo uciążliwe
- nie nadaje się do podkładów mineralnych, robi plamy
- ciężko nim dokładnie nałożyć podkład w okolicach nosa czy oczu, nie jest precyzyjny
- i nawet jak na mały pędzel, to to jest naprawdę mikrus...

H50s na pewno daje delikatniejszy efekt niż H18 - dobry na co dzień. Niestety mam wrażenie, że podkłady nim nałożone tracą trochę na kryciu i trwałości (Revlon Colorstay schodzi po kilku godzinach, a po aplikacji H18 jest nie do zdarcia...).

To niezły pędzel, ale nie zachwycający. Używam go od czasu do czasu do makijażu dziennego albo do mineralnego korektora, ale więcej go nie kupię, szczególnie, że po kilku tygodniach jest tragicznie odbarwiony...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224311].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

Trudno go domyć

Oddałam ten pędzel koleżance. Kupiłam go razem z większym bratem H50 jako pędzel do miejsc trudniej dostępnych. Okazało się, że był to zakup nie potrzebny, bo większy brat dobrze sobie radzi z każdym zakamarkiem na twarzy. Poza tym okazało się, że przez zbite włosie w H50s trudno jest go doczyścić. Włosie było tak samo miękkie jak w przypadku H50. Oddałam bez żalu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222578].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - pastelowe paski

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 17

Mój niezbędny pomocnik

Po przekopaniu się przez setki opinii na temat pędzli do podkładu postanowiłam postawić na właśnie ten konkretny pędzel z serii Hakuro. Zastanawiałam się nad jego większym bratem, ale przekonała mnie wielozadaniowość mniejszego odpowiednika :) Jest idealnie mięciutki i solidnie wykonany, nie wypadł z niego jeszcze ani jeden włos, a drewniana rączka jest idealnego rozmiaru i długości. Świetnie sprawdza się także do nakładania korektora, choć używam go jednak głównie do podkładu. Jak każdy pędzel pije troszkę podkład, ale ja przed użyciem spryskuję go wodą i to zdaje egzamin :) Dzięki temu, że ma nie za dużą główkę, ładnie radzi sobie we wszelkich załamaniach i zagłębieniach twarzy (nos, okolice oczu), ale chętnie wypróbuję także H50, żeby porównać szybkość nakładania. Gorąco polecam!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190148].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Nie polecam

Czytałam i słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat tego pędzla, postanowiłam go przetestować ale niestety bardzo się zawiodłam. Przez pierwsze trzy może cztery miesiące sprawował się ok, całkiem dobrze rozprowadzał podkład ale jednak bez większego szału. Minusem od początku użytkowania było pochłanianie przez pędzel sporych ilości podkładu oraz duża trudność z dokładnym jego umyciem. NAJWIĘKSZYM minusem jest wypadanie włosia. Nie są to pojedyncze włoski ale całe ich kępki... Z płaskiego, fajnie wyglądającego pędzla zrobiło się coś okropnego (załączam zdjęcie). Podczas używania włosie pozostaje na twarzy w sporych ilościach. Generalnie w obecnej chwili nie nadaje się on już do niczego. Szczerze go nie polecam i radzę dołożyć trochę więcej pieniędzy i kupić coś porządnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189203].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

gubi włosie

Jestem bardzo zawiedziona tym pędzlem, bardzo szybko zaczął gubić włosie, które wychodziło dosłownie całymi kępkami. Fakt ten uniemożliwiał wykonanie makijażu, bo zostawiał pełno włosów przyklejonych do twarzy. Nadmienię, że myłam go i suszyłam zgodnie z instrukcjami (umycie pędzla to też było nie lada wyzwaniem). Od prawie roku leży nieużywany, chociaż już dawno powinien trafić do kosza. Może trafiłam na felerny okaz, może popełnilam jakiś błąd przy jego użytkowaniu- nie wiem- ale na pewno nie zaryzykuje wyrzucenia po raz kolejny pieniędzy w błoto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174413].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 282

Ujdzie w tłumie

Był to mój pierwszy pędzel do twarzy typu flat top.
Jednak nie przypadł mi do gustu, a na pewno nie dorównuje oryginalnemu beauty blenderze.
Nie jest poręczny,
Po każdym umyciu rozczapierza sie, i włosie ucieka na boki, a na środku powstaje gniazdo.( mimo mycia odpowiednimi środkami , delikatnemu czyszczeniu włosiem w dół i odpowiedniemu osuszaniu na kawałku papieru włosem do domu.)
Zostawia smugi i nie wbija podkładu w pory.
Makijaż zrobiony tym pędzlem szybko się warzy i efekt maski na twarzy uzyskać jest bardzo łatwo.
Nie współgra z podkładami zastygającymi, bardzo szybko robi smugi, ściera podklad z jednego miejsca, w drugie nakłada go nie precyzyjnie.
Jest za twardy, a gniazdo na środku po pierwszym muśnięciu pedzla z podkładem uniemożliwa nałożenie czegokolwiek..

Zostawie go sobie do maseczek, choc pewnie nalozenie maski tym czymś też będzie graniczyło z cudem.

+dobrze wymywa się z niego podkład, i nie gubi wlosia
+cena

Zeby nie byc gołosłowną, dołączam zdjęcie pedzla po dwóch ruchach z podkładem typu BB.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169461].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Cudeńko

Mam go od kilku miesięcy i bardzo go lubię.
Jest wygodniejszy od większego brata H50.
Precyzyjnie nakłada podkład, nie robi smóg, jest wygodny i poręczny.
Łatwo go myć, nic z niego nie wypada i się nie odkształca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169116].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Cudeńko!

Pędzle Hakuro były moimi pierwszymi i bardzo się polubiliśmy!
Wykonanie jest bardzo solidne, nie ma tutaj jakiegoś "taniego plastiku", wygląda profesjonalnie. Włosie jest godne polecenia, nie wypada (póki co) i wytrzymuje nawet najbardziej "męczące" zabiegi myjące, którego wymaga np. podkład Revlon ColorStay. Bardzo fajnie rozprowadza się nim podkład, nawet niewprawionej ręce. Mi udało się już przy pierwszym podejściu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165631].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Niby w porządku...

Tak jak tytuł mówi sam za siebie, pędzel jest w porządku: nie pozostawia smug, ładnie rozprowadza podkład , ma delikatne włosie, ale... No właśnie i to ale jest dość znaczące, bo do pierwszego mycia wszystko było super, milutki i w ogóle, ale po umyciu go delikatnym mydłem (delikatnymi ruchami) włosie zaczęło wypadać, no i leci dalej ;( włosie stało się sztywne - na szczęście choć w tej kwestii udało mi się go uratować (polecam stosowanie delikatnego szamponu - najlepiej dla dzieci).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163536].usefull || 0 }}% pomocna.