Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Pojemność 1 szt

Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

nie!

To był mój pierwszy i ostatni pędzel z hakuro. Nie rozsmarowuje dobrze żadnego podkładu, myślałam że za tą cenę będzie naprawdę dobry. Ale niestety nie! Zostają smugi...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1611931].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak.

Nie jest to na pewno produkt wysokiej jakości chociaż wykonanie na początku wydaje się być bardzo dobre. Włosie po jakimś czasie zaczyna wypadać, a po kilku myciach kształt zaczyna się deformować. Z plusów mogę wymienić fakt, że wygodnie nakłada się nim produkty a włosie jest miękkie co sprawia, że podczas używania nie mamy poczucia kłucia twarzy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1585051].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozpada się

Mam ten pędzel już ok. 2 lata. Podkład (Revlon) rozprowadza bardzo ładnie, jednak przy kremach BB robi smugi. Minus jest taki, że mimo tego, że czyszczę go delikatnymi środkami, nie moczę go całego, schnie włosiem do dołu, to i tak po jakimś czasie włoski zaczęły wypadać. ale nadal jest w dobrym stanie i miękki. Na pewno lepiej mi się go używa niż gąbki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562791].usefull || 0 }}% pomocna.
Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Pierwszy "profesjonalny"

Kupiłam go 4 lata temu, na początku było okej, nie robił smug,fajne krycie.. Jednak ostatnio chciałam go użyć ponownie, bo przez kolejne 2 lata używałam BB. To co robił na mojej twarzy to jakiś koszmar, smugi, fluid (nie jeden a kilka) nie łapał się twarzy, co machnęłam to było tylko gorzej. Włoski po tym zaczęły mnie kłuć.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561891].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadzieja

Mój pierwszy i ostatni pędzel z Hakuro. Może do podkładów mineralnych się sprawdza, do moich nie. Ani z Astorem, ani z Rimmelem, ani z Lorealem nie mogę nim pracować. Włosie jest zbyt gęste i zbite, kuje mnie w twarz, ale co najważniejsze..ROBI STRASZNE SMUGI. I przy gęstych i przy lejących podkładach. Czy próbuję rozprowadzić,czy wklepać.. Nie da rady, podkład wygląda tragicznie, muszę go dodatkowo wklepywać palcami i gąbeczką. Im bardziej próbuję go wklepać lub rozprowadzić- tym gorzej to wygląda. Pędzel z Golden Rose zdecydowanie lepiej się sprawdza. Dziwi mnie, że dziewczyny piszą tutaj o praktycznie zerowych śladach użytkowania. Myłam pędzelek bardzo delikatnie w szamponach bez sls żeby nie niszczyć włosia.. Używam go od trzech miesięcy i już wypadają z niego włoski. Jest zafarbowany od podkładu, nie da się już tego domyć. Dodatkowo włosie zrobiło się jeszcze twardsze i bardziej nieprzyjemne niż wcześniej. Żałuję wydanych pieniędzy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561871].usefull || 0 }}% pomocna.

Pędzel do zadań specjalnych

Pędzel mam od kilku lat i w ogóle nie nosi śladów użytkowania oprócz startych napisów. Pędzel idealnie sprawdza się do nakładania podkładu jak i pudru. Ten mniejszy rozmiar idealnie sprawdza się do mniejszej skóry.
Cena jest dość wysoka, ale naprawdę warto.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507911].usefull || 0 }}% pomocna.

hmmmm...

Gdy trzy lata temu zaczynałam poznawać tajniki makijażu wszystkie vlogerki aplikowały podkład pędzlem... więc i ja chciałam bo paluchy to beee :)
Długo byłam zadowolona z efektów, ale prawdą jest że teraz na przemiennie używam - to gąbki, to pędzla. choć pędzel odszedł w odstawkę.

Sam pędzel jest całkiem dobry, choć ciężko go z podkłądu domyć (ratuje gorąca woda i płyn do naczyń :D)... włosie bardzo zbite. aplikacja dobra, nie kłuje włosie w twarz. jednakże ja pędzle "markowe" kupiłam tylko i wyłącznie dlatego że były na promocji.
teraz mam gombeczkę z chin za połowe przecenionej ceny tego pędzla i jestem bardziej zadowolona.

Choć swego czasu nie widziałam makijażu bez tego pędzla, a teraz mam wrażenie że zostawia mi smugi

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506616].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniały

Bardzo przyjemnie się nim pracuje. Spokojnie można zrobić nim całą twarz, nie zajmie to dużo więcej czau niż H50, a mam wrażenie, że dokładniej wpracujemy eską podkład. Używam go także do pudowania na mokro, konturowania i nakładania różu. Wszechstronny, poręczny, niedrogi- polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501506].usefull || 0 }}% pomocna.

Sprawdza się

To mój pierwszy pędzel do podkładu i nie mogę powiedzieć, że się zawiodłam ;) Pędzel, jak to Hakuro, solidnie wykonany, włosie jest mięciutkie. Fajnie rozprowadza podkład, jak na moje potrzeby wystarczająco, chociaż muszę przyznać, że nie do końca mam do czego go porównać. Łatwo się myje, przez co jest bardzo higieniczny ;) Na plus!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499921].usefull || 0 }}% pomocna.

i tak i nie

Dostałam ten pędzel w prezencie. Nie jestem jednak fanką nakładania podkładu pędzlem. Zdecydowanie wolę gąbeczkę czy po prostu swoje palce. :) Pędzel jest solidnie wykonany, starczy naprawdę na lata przy codziennym używaniu. Nie ma prawa się zepsuć. Jest długi, wygodnie się go trzyma, włosie jest mięciutkie, ma fajny kształt do nakładania kosmetyków. Moim zdaniem jednak, ,,zjada" dużo podkładu, przez co musimy go szybciej kupować. Lubię markę Hakuro, ale po prostu nie lubię nakładać podkładu pędzlem, bo dużo go wchodzi do środka chyba bez względu na markę pędzla.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497466].usefull || 0 }}% pomocna.