Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Pojemność 1 szt

Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Mistrz za dobrą cenę

Nasłuchałam się o tym niepozornym pędzlu wszystkiego, i muszę zgodzić się z zachwytami :)

Pędzel jest miękki
Ładnie rozprowadza podkład
Szybko się myje
Nie wypadają mu włoski
Nie "zużywa się"
Tani
Dostępny

Polecam - już nie wklepuję podkładu palcami i makijaż trzyma się cały dzień :)

Super:-)

Pędzel do podkładu sprawdza się w 100 procentach. Wcześniej używałam rąk do rozprowadzenia podkładu i wydawało mi się, że jest to najlepszy sposób, ale się myliłam. Pędzel Hakuro jest naprawdę godny polecenia. Jest mięciutki i świetnie rozprowadza fluid. Nie wiem jak będzie z jego trwałością, ponieważ użytkuję go od trzech -czterech tygodni. Na razie jestem bardzo zadowolona.

SUper

Wysoka jakoś pędzla! Za tą cenę byłabym zszokowana gdy było inaczej. Pędzel świetnie rozkłada podkład i go nie zjada. Nie robi również smug i nie ściąga produktu z twarzy. Miły w dotyku i łatwy do mycia i utrzymania w czystości.

Manicure - kolorowy french

Nie nie i jeszcze raz nie

Jestem troche zaskoczona tyloma pozytywnymi opiniami. Uwazam ze ten pedzel jest ciezki do nakladania podkladu , naprawde zle mi sie nim pracowalo w porownaniu do gabeczki czy tez innych pedzli do podkladu. Efekt mi sie nie podoba zostawia duzo smug . Jedyny plus to chyba taki ze nie wylecial mi z tego pedzla ani jeden wlosek ale to chyba dlatego ze prawie go nie uzywam.

Nie sprawdził sie

Niewiem czy to wina pędzla czy tego że nie umiem to używać. Jednak do nakładania podkładu ten pędzel zdecydowanie mi się nie sprawdził. Zdecydowanie lepiej nakłada mi się podkład gąbeczką. Po użyciu tego pędzla mam wrażenie że na twarzy zamiast mieć delikatna warstwę makijażu mam obrzydliwa markę. Obecnie używam go jedynie do nałożenie korektora. Kolejnym minusem jest to że nie mogę to nigdy dokładnie doczyscic. Wszystkie inne pędzle hakuro które mam domywaja się bez problemu. Ten, chociaż niewiadomo ile czasu poświęcam żeby to domu zawsze jest niedomyty

cudo

cudowny pędzel do podkładu, dotychczas nakładałam podkład na twarz palcami gąbeczka jednak gdy dostałam w prezencie owy pędzel zakochałam sie w nim
świetnie nakłada podkład, równomiernie tym samym niewiele podkładu zostaje na pędzlu co w przypadku gąbeczki jest odwrotne.
myślałam ze to pędzel za milion monet jednak kwota jest naprawdę niska jak za taka jakość

Przyjemny produkt

Bardzo fajny pędzel, nie gubi włosia, nie zostawia smug. Mam małe problemy z myciem bo przez to że jest tak zbity ciężko mi go dokładnie domyć z podkładu.

świetny

Posiadam ten pędzel od kilku miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolona. Pędzel ułatwia mi nakładanie podkładu każdego dnia. Ma delikatne włosie, które na twarzy jest bardzo miłe w dotyku. Pędzel jest solidnie wykonany, nie gubi włosia. Wydaje mi się że warto zainwestować w niego, jednakże mimo to produkt nie jest zbyt drogi i na pewno będzie nam służył przez długi czas.

Ideał

Posiadam ten pędzel od kilku lat i był to jeden z trafniejszych zakupów kosmetycznych jaki dokonałam w swoim życiu.
Mam cerę mieszaną i użycie pędzla do nałożenia podkładu sprawia, że podkład dłużej trzyma się na mojej buzi i co najważniejsze trochę ogranicza świecenie.

Totalne rozczarowanie

Jestem w szoku, ze tylu osobom służy ten podziel, a mi nie.
W internecie czytałam masę porad jak go używać. Za pierwszym razem wyglądałam jak ciastko. Smugi, plamy, ogólnie tragedia. Na domiar złego, moja twarz została zmasakrowana przez włosie (wydawałoby sie, ze takie miękkie, ale noe dla wrażliwców). Stwierdziłam: " ok, pewnie ja cos zle zrobiłam", dlatego dałam mu druga szansę. Mimo innej techniki, podkład wyglądał tak samo zle. Próbowałam jeszcze kilka razy użyć tego pędzla, ale za każdym razem kończyło sie tak samo.
Jedynym plusem jest to, ze nie rozczapierza sie po myciu

ok

Jest to mniejsza wersja pędzla hakuro 50 . Chciałam zamowic wiekszy ale jakos nie zwrocilam uwagi i zamowilam mniejszy ale jestem z niego zadowolona. Ma bardzo fajne włosie syntetyczne, które nie podraznia mi skóry. Pedzel ten pozwala dotrzeć w mniej dostępne miejsca twarzy. Nie zostawia smug, pozwala budować krycie i sprawi, że podkład dłużej utrzyma się na twarzy

+cena
+włosie syntetyczne
+nie zostawia smug

pędzle

Kupiłam pędzle na promocji w hebe. Jestem zadowolona ponieważ zawsze nakładałam podkład ręką a teraz mam o wiele mniej roboty. Pędzel jest bardzo dobry i nie wypada mu włosie. Super rozprowadza podkład i nie wchłania go w siebie. Super produkt. Polecam