Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Pojemność 1 szt

Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Na tak !

Pędzel jest wart swojej ceny. Włosów jest odpowiednio gęste i nie przyjeżdża się na boki przy malowaniu. Rzadko kiedy zdarzyło mi się aby zostały jakieś smugi po rozprowadzonym podkladzie.

Czasem lepszy niż beauty blender

Pędzel do podkładu towarzyszył mi przez wiele miesięcy zanim pojawiły się gąbki do makijażu i z sentymentu czasem do niego wracam. Mam jeden pędzel od wieków, nic z nim się nie dzieje, wygląda praktycznie jak nowy. Jakość sama w sobie. Gąbki są świetne ale pędzel nie zjada mi aż tyle podkładu i czasem nawet daje lepszy efekt przy cięższych bardziej kryjących produtach. Dla mnie Hakuro to KWC i prawdziwy hit

Niezastąpiony nawet w erze gąbek do makijażu!

uwielbiam ten pędzel mimo że najczęściej sięgam po gąbkę do makijażu. Mam hakuro od bardzo długiego czasu, żaden włosek z niego nie wyszedł, myje się idealnie, nie zdzewieje i zawsze sie sprawdza! To jest coś co trzeba mieć nawet jeżeli się nigdy nie używało pędzla. Mimo że lubię mojego beauty blendera to o dziwo często sięgam po ten pędzel, który idealnie sprawdza się przy kryjących podkładach. hakuro to jakość sama w sobie, dla mnie hit!

Super

Używam tego pędzla już od dawna i jestem z niego bardzo zadowolona. Pędzel pomimo częstego używania nadal jest w takim samym stanie jak przed zakupem. Dobrze rozprowadza podkład, włosie jest miekkie i nie wypada.

Mój ukochany pędzel

Nie lubię nakładać pudru gąbeczką, wiec długo szukałam idealnego pędzla. Zestaw podstawowoy z Hakuro dostałam w prezencie i się zakochałam.
Przede wszystkim po 8 miesiącach użytkowania nie widać, żeby cokolwiek z tym pędzlem złego się działo. Nie traci włosia. Wygodnie się go trzyma w dłoni. Jest niesamowicie miękki i super rozprowadza podkład na twarzy. Dzięki niemu mogę nałożyć mniej produktu, bo on idealnie go "rozłoży".

W kategorii pędzli do makijażu to mój zdecydowany faworyt

Kiedy zaczęłam swoją przygodę z makijażem nakładałam podkłady wyłącznie palcami - ten sposób wydawał mi się jedyny i niezastąpiony.
Z czasem gdy zaczęłam bardziej interesować się modą i wizażem dowiedziałam się również o innych sposobach szybszych i bardziej higienicznych.
Aż wstyd się przyznać ale swój pierwszy pędzel kupiłam za ok. 6 zł w jakiejś osiedlowej drogerii. Nijak nie potrafiłam wtedy się nim posługiwać i miałam tylko same zacieki i plamy na twarzy co sprawiło, że szybko odstawiłam go w kąt.

Po kolejne pędzle sięgnęłam dopiero po kilku latach i właśnie jednym z nich był pędzel Hakuro - był wtedy bardzo popularny, wszyscy go zachwalali i pojawiał się niemal w każdej recenzji jako ten najlepszy.
Stwierdziłam że skoro jest taki wspaniały i ja muszę się przekonać o jego zaletach i odżałowałam te trzydzieści parę złoty.
Rzeczywiście już po pierwszym użyciu zauważyłam różnicę pomiędzy tym pędzlem a innymi używanymi przeze mnie wcześniej.
Włosie było zupełnie inne - miękkie, wysokiej jakości, gęsto i równo osadzone.
Żadne włoski nie wypadały z niego a cały pędzel nie stracił kształtu mimo że mam go już kilka lat.

Oczywiście stopniowo musiałam nauczyć się jego właściwej obsługi i sprawnego nakładania makijażu ale okazało się to dziecinnie proste i kiedy już nabrałam wprawy wykonywałam makijaż ekspresowo przy jego pomocy.
Największe problemy zawsze sprawiało mi dokładne wyczyszczenie tego pędzla. Nie czyści się go tak łatwo jak pędzli płaskich czy tych typu kabuki.
Tutaj włosie jest zbite i dużo podkładu dostaje się właśnie pomiędzy te włoski - no ale trzeba się pomęczyć i o niego zadbać by pędzel mógł nam służyć przez wiele lat.
Obecnie rzadziej z niego korzystam, a to za sprawą pojawienia się beauty blenderów, które teraz są moimi niezastąpionymi akcesoriami przy wykonywaniu codziennego makijażu.

Ciężko powiedzieć...

Zakupiłam pędzel około 2-3 lata temu, gdy było na niego wielkie BUM! Początkowo byłam zachwycona, choć pędzel zdecydowanie lepiej sprawdza się w przypadku gęstych podkładów. Na co dzień noszę kremy BB lub delikatne podkłady, które nie obciążają nadmiernie skóry. Więc pędzel odszedł w odstawkę. Pędzel po tylu latach użytkowania nadal wygląda jak po zakupieniu. Delikatnie zmył się z niego napis. Czasem wyleci z niego jakiś włosek. Mimo wszystko wydaje mi się że jest w porządku. Często do niego wracam.

Hit

Pędzel mam już od długiego czasu a nadal jest w świetnym stanie. Włosie nie wypada. Nadal jest miękkie i przyjemne. Wielkość pędzla jest jak najbardziej na plus. Bardzo dobrze rozprowadza podkład. Jednak zauważyłam, że w przypadku niektórych może pozostawiać smugi, lecz i tak jest moim niezastąpionym ulubieńcem.

Najlepsze !

Cenie w pędzelkach precyzje i dokładność póki co Hakuro podbija serce !
Sposób wykonania i trwałość produktu sprawia, że staje sie on naszym towarzyszem na wiele lat.

Bardzo dobry

Jest to mój pierwszy pędzel do podkładu i od razu się w nim zakochałam. Pędzel jest bardzo dobrej jakości, włosie nie wypada, łatwo się czyści a nakładanie nim podkładu to czysta przyjemność. Mam go już od ponad 2 lat i nie zauważyłam żeby się jakoś odkształcił, czy ubyło w nim włosia. Jest bardzo przyjemny w dotyku, taki mięciutki, przez co nie podrażnia nam skóry.

Dobry pierwszak

Jest to naprawdę niezły pędzel przy początku zabawy z akcesoriami do makijażu. Włosie jest miękkie, łatwo stempluje się nim podkład. Jest bardzo poręczny i w niezłej cenie. Bardzo łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji. Warto się nim zainteresować przy wyborze pędzla do podkładu.

Już na zawsze razem...

Pędzel zakupiłam kilka dni temu i zastanawiam się czemu tak póżno...Zawsze nakładałam podkład palcami i nie byłam za bardzo zadowolona z efektu i wiecznie brudnych ręczników.... A po nałożeniu pędzlem-efekt zachwycający, choć nie mam jakichś wielkich zdolności manualnych...W zupełności wystarcza by rozprowadzić podkład po całej twarzy łącznie z nosemPrzyjemne i miłe w dotyku włosie to dodatkowy atut pędzla. Nie pobiera dużo podkładu- wystarczy wcześniej pędzel spryskać niewielką ilością wody. Polecam!