Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Cena już od 26,55 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Sprawdza się

To mój pierwszy pędzel do podkładu i nie mogę powiedzieć, że się zawiodłam ;) Pędzel, jak to Hakuro, solidnie wykonany, włosie jest mięciutkie. Fajnie rozprowadza podkład, jak na moje potrzeby wystarczająco, chociaż muszę przyznać, że nie do końca mam do czego go porównać. Łatwo się myje, przez co jest bardzo higieniczny ;) Na plus!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499921].usefull || 0 }}% pomocna.

i tak i nie

Dostałam ten pędzel w prezencie. Nie jestem jednak fanką nakładania podkładu pędzlem. Zdecydowanie wolę gąbeczkę czy po prostu swoje palce. :) Pędzel jest solidnie wykonany, starczy naprawdę na lata przy codziennym używaniu. Nie ma prawa się zepsuć. Jest długi, wygodnie się go trzyma, włosie jest mięciutkie, ma fajny kształt do nakładania kosmetyków. Moim zdaniem jednak, ,,zjada" dużo podkładu, przez co musimy go szybciej kupować. Lubię markę Hakuro, ale po prostu nie lubię nakładać podkładu pędzlem, bo dużo go wchodzi do środka chyba bez względu na markę pędzla.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497466].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Pędzel ten jest rewelacyjny!
Fakt jest taki, że mam go od grudnia, ale używam go prawie codziennie i nic się z nim nie dzieje.
Bardzo dobrze wklepuje mineralne podkłady oraz pudry transparentne.
Polecam również nowe pędzle Hebe professional są bardzo podobne do hakuro i można je kupić w każdej drogerii Hebe. Dodatkowo jeśli ktoś ma kartę Hebe ma -10% rabatu na każdy pędzel.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497151].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - glitter nails

Bardzo dobry

Mniejszy odpowiednik H50, który w moim przypadku lepiej się sprawuje ze względu na to że mam małą buzie.
Doskonały do metody stęplowania podkładu i pudru sypkiego. Po takim nałożeniu produktów utrzymują się ona bardzo długo.
Ostatnio odeszłam trochę od pędzla do nakładania podkładu, wolę BB bo baje naturalniejszy efekt ale puder nadal nakładam pędzlem.
Jakość tego modelu jest bardzo dobra.
Przyjemne, miękkie włoski które nie wypadają mimo częstego mycia i trzonek który trzyma się na miejscu.
Cena bardzo przystępna biorąc pod uwagę jakość produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497051].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych pędzli do podkładu

Bardzo długo szukałam idealnego pędzla do podkładu dla mnie. Dobrze rozprowadza produkt. Bardzo sprawnie się nim operuje. Moim zdaniem nadaje się zarówno dla osoby profesjonalnie zajmującej się makijaże ale też osoby dopiero zaczynającej przygodę z pędzlami do makijażu.
Jedyny minus to to jak szybko się on brudzi i ciężki jest do mycia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491421].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój codzienny towrzysz

Pędzel zakupiłam razem z próbką podkładu Pixie, kiedy zaczynałam swoją przygodę z kosmetykami mineralnymi. Podkłady były różne, a pędzel ciągle ten sam.

Plusy:
+ miękki w dotyku, ale wystarczająco sztywny, by wstęplować kosmetyk
+ włosie nie wypada
+ łatwo się myje i szybko schnie
+ ładnie wygląda

Minusy:
- nie zaobserwowałam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477926].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Mój numer jeden!

Nie wyobrażam sobie makijażu bez tego pędzla.
+Mięciutki,
+ przyjemny
+ funkcjonalny
+łatwy w użytku
+ łatwość w utrzymaniu czystości
+ trwałość
Nakładanie nim podkładu to czysta przyjemność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470117].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyny i niezawodny

Ten pedzel to moj HIT!

Uzywam go do nakladania podkladow mineralnych (uzywam glownie Annabelle Minerals, kryjacych) i spisuje sie swietnie!

Jest superwygodny, solidnie wykonany. Latwo sie go czysci.

Jedyny minus jaki zauwazylam to to, ze czasami wychodzi z niego wlosie, ale chyba to dlatego, ze uzywam go praktycznie codziennie od ponad roku.

Mimo to pedzel to moj numer 1 i polecam go kazdej z was!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470052].usefull || 0 }}% pomocna.

pierwszy

Jestem zadowolona z tego pędzla. Wytrzymały, trwały. Wypadło mu kilka włosków. Niestety, trochę za drobny do wykorzystania na całej twarzy.

Używam do nakładania podkładu mineralnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466132].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry na początek

Nie mam zbyt wielkiego porównania jeżeli chodzi o pędzle do podkładu. Sporadycznie używałam innych u mojej przyjaciółki - wizażystki, a sobie kupiłam ten - na dobry początek.

Plusy:
+ mały rozmiar - pozwala dotrzeć w najbardziej problematyczne miejsca
+ miękki w dotyku i delikatny, nie podrażnia skóry
+ nie wchłania zbyt dużo podkładu
+ pomaga rozprowadzić dobrze różne podkłady - zarówno płynne jak i mineralne
+ łatwy do umycia

Minusy:
- po roku zaczęły wypadać włoski
- przy niektórych podkładać powstają smugi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436206].usefull || 0 }}% pomocna.