Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Pojemność 1 szt

Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobry

Jest to mój pierwszy pędzel do podkładu i od razu się w nim zakochałam. Pędzel jest bardzo dobrej jakości, włosie nie wypada, łatwo się czyści a nakładanie nim podkładu to czysta przyjemność. Mam go już od ponad 2 lat i nie zauważyłam żeby się jakoś odkształcił, czy ubyło w nim włosia. Jest bardzo przyjemny w dotyku, taki mięciutki, przez co nie podrażnia nam skóry.

Dobry pierwszak

Jest to naprawdę niezły pędzel przy początku zabawy z akcesoriami do makijażu. Włosie jest miękkie, łatwo stempluje się nim podkład. Jest bardzo poręczny i w niezłej cenie. Bardzo łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji. Warto się nim zainteresować przy wyborze pędzla do podkładu.

Już na zawsze razem...

Pędzel zakupiłam kilka dni temu i zastanawiam się czemu tak póżno...Zawsze nakładałam podkład palcami i nie byłam za bardzo zadowolona z efektu i wiecznie brudnych ręczników.... A po nałożeniu pędzlem-efekt zachwycający, choć nie mam jakichś wielkich zdolności manualnych...W zupełności wystarcza by rozprowadzić podkład po całej twarzy łącznie z nosemPrzyjemne i miłe w dotyku włosie to dodatkowy atut pędzla. Nie pobiera dużo podkładu- wystarczy wcześniej pędzel spryskać niewielką ilością wody. Polecam!

Najlepszy

Kilka lat temu, dostałam w prezencie zestaw pedzli Hakuro, w tym byl tez H50s. Wczesniej nakladalam podklad palcami, wiec ten pedzel okazal sie byc wybawieniem. Bardzo ladnie, bez smug rozprowadzal produkt na twarzy, przy tym nie pochlaniajac jego duzej ilosci. Wlosie mimo, ze sztuczne, to bardzo miekkie. Co najwazniejsze- nie wypada i nie przykleja sie do twarzy. Jest solidny. Bardzo latwy do czyszczenia. Rewelacyjny :)

Jedyna konkurencja dla Beauty Blendera

Dopóki gąbeczki do makijażu nie pokazały się na rynku kosmetycznym to Hakuro było najlepszym pędzlem do podkładu jaki miałam. Nawet teraz zdarza mi się z niego korzystać bo po czasem niektóre podkłady wyglądają lepiej nałożone nim niż gąbką. Po mimo intensywnego używania i mycia pędzel wygląda jak nowy, bez utraty nawet jednego włoska. Swietny produkt

Był moim hitem

Obecnie podkład zawsze nakładam gąbeczką, ale zanim pojawiły się w moim niezbędniku sięgałam tylko po ten pędzel. Początkowo miałam z nim problem. Wydawało się, że zostawia smugi. Jednak, kiedy już doszłam do wprawy bardzo się sprawdzał. Jeśli ktoś woli pędzle od gąbek to polecam, szczególnie, że cena też jest przystępna. Poza tym te pędzle są po prostu piękne i dobrej jakości.

na równi z beauty blenderem

Zanim pojawiły się gąbki Beauty blender, ten pędzel był niezastąpiony. Teraz też czasem go używam bo niektóre podkłady lepiej rozsmarowują się pędzlem niż gąbką, co zawsze mnie dziwi :) Hakuro to gwarancja dobrego wykonania, wysokiej jakości i tego że pędzel dobrze traktowany będzie nam słuzył bardzo długo.

Świetny!

Mój pierwszy pędzelek do podkładu i wielki sentyment. Kupiłam go już jakieś 7/8 lat temu i nadal świetnie się sprawdza. Włosie jest miękkie i przyjemne. W przeciągu tylu lat, włosków wypadło dosłownie kilka. Kształt i wielkość na plus. Podczas mycia trzeba dokładnie rozprowadzić olejek i bardzo dobrze wypłukać włosie, ponieważ pędzelek jest zbity. Skuwka świetnie się trzyma, jedynie napis troszkę się starł. Obecnie preferuje zaokrąglone pędzelki do podkładu, ale tego nadal regularnie używam. Przy niektórych podkładach pozostawia smugi.

Rewelacja ! :)

Pędzel wart każdej ceny! :) Mój totalny ulubieniec :) Idealnie nakłada się nimi podkłady. Łatwy w utrzymaniu czystości. Wygodny w użytkowaniu :) Czego chcieć więcej :)

ideał wśród pędzli do makijazu

Za namową koleżanki kupiłam rok temu pierwszy pedzel hakuro. Okazał sie świetnym pedzlem do podkladu, w kąt wurzucilam gąbki i zapomniałam o tłustych palcach od podkładu. Kolejnie dokupułam pędzel to bronzera i pudru, w planach mam kolejne.

Bardzo dobry, ale gąbki nie przebije

Do momentu, kiedy nie spróbowałam gąbeczki do makijażu po raz pierwszy, był on moim faworytem jeśli chodzi o aplikację podkładu. Teraz jednak mając porównanie - wypada średnio. Aplikacja podkładu sama w sobie dużo bardziej czasochłonna, z większą skłonnością do powstawania smug. Poza tym jakość pędzla wspaniała, jak to Hakuro. Za taką cenę- najlepszy pędzel do podkładu na rynku.

Żałuję, że go kupiłam

Nie polubiłam się z aplikacją podkładu za pomocą tego pędzla. Jest to mój pierwszy i jedyny pędzel tego typu i zarazem ostatni.
Narzędzie prezentuje się przepięknie. Ma minimalistyczny styl, który bardzo do mnie przemawia. Mam go już dość długo i nie zauważyłam ścierania się napisów czy rysowania skuwki. Jest bardzo dobrze wykonany.
Nie ma problemów z jego myciem, które jest bardzo szybkie, proste i co najważniejsze- pędzel nie gubi włosków. Ani jednego.
Natomiast praca z nim to istny koszmar. Mam wrażenie, że przy tej samej ilości podkładu, gąbeczka radzi sobie lepiej i pochłania mniej produktu. O dziwo.
Pędzel robi smugi, niedostatecznie dobrze rozprowadza podkład, w którym robi nawet dziury. Skóra prześwituje, podkład traci krycie. Widać, że zamiast stopić się ze skórą, on na niej zwyczajnie "siedzi". Tworzy się efekt maski.
Próbowałam go z wieloma podkładami i ciągle ten sam nienaturalny efekt.
Włosie przyjemne w dotyku, aczkolwiek stemplowanie twarzy nie jest komfortowe. Czuję wtedy kłucie i podrażnienie skóry.
Zdecydowanie ten pędzel zniechęcił mnie do makijażu za pomocą pędzli. Chyba trzeba samemu przetestować czy woli się gąbeczkę czy pędzel, dlatego nie chciała bym od razu pisać, że nie polecam bo komuś się sprawdzi ;)