Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Pojemność 1 szt

Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

ideał wśród pędzli do makijazu

Za namową koleżanki kupiłam rok temu pierwszy pedzel hakuro. Okazał sie świetnym pedzlem do podkladu, w kąt wurzucilam gąbki i zapomniałam o tłustych palcach od podkładu. Kolejnie dokupułam pędzel to bronzera i pudru, w planach mam kolejne.

Bardzo dobry, ale gąbki nie przebije

Do momentu, kiedy nie spróbowałam gąbeczki do makijażu po raz pierwszy, był on moim faworytem jeśli chodzi o aplikację podkładu. Teraz jednak mając porównanie - wypada średnio. Aplikacja podkładu sama w sobie dużo bardziej czasochłonna, z większą skłonnością do powstawania smug. Poza tym jakość pędzla wspaniała, jak to Hakuro. Za taką cenę- najlepszy pędzel do podkładu na rynku.

Żałuję, że go kupiłam

Nie polubiłam się z aplikacją podkładu za pomocą tego pędzla. Jest to mój pierwszy i jedyny pędzel tego typu i zarazem ostatni.
Narzędzie prezentuje się przepięknie. Ma minimalistyczny styl, który bardzo do mnie przemawia. Mam go już dość długo i nie zauważyłam ścierania się napisów czy rysowania skuwki. Jest bardzo dobrze wykonany.
Nie ma problemów z jego myciem, które jest bardzo szybkie, proste i co najważniejsze- pędzel nie gubi włosków. Ani jednego.
Natomiast praca z nim to istny koszmar. Mam wrażenie, że przy tej samej ilości podkładu, gąbeczka radzi sobie lepiej i pochłania mniej produktu. O dziwo.
Pędzel robi smugi, niedostatecznie dobrze rozprowadza podkład, w którym robi nawet dziury. Skóra prześwituje, podkład traci krycie. Widać, że zamiast stopić się ze skórą, on na niej zwyczajnie "siedzi". Tworzy się efekt maski.
Próbowałam go z wieloma podkładami i ciągle ten sam nienaturalny efekt.
Włosie przyjemne w dotyku, aczkolwiek stemplowanie twarzy nie jest komfortowe. Czuję wtedy kłucie i podrażnienie skóry.
Zdecydowanie ten pędzel zniechęcił mnie do makijażu za pomocą pędzli. Chyba trzeba samemu przetestować czy woli się gąbeczkę czy pędzel, dlatego nie chciała bym od razu pisać, że nie polecam bo komuś się sprawdzi ;)

Batida trufle

Świetny!

Świetnie rozprowadza podklad , można dokładać większą ilość produktu i nie pozostaną smugi , nie tworzy się efekt maski. Pędzelek miękki w dotyku , dobrze zbity i nie wylatuja pojedyncze włoski. Aktualnie przezucilam sie na bb, ale startowalam wlasnie z tym pedzlem. Polecam

Bardzo go lubię

W odróżnieniu od modelu H78 tej samej firmy, ten bardzo przypadł mi do gustu. Bardzo dobrze rozprowadza podkład, nie robi smug, daje dość naturalny (jak na pędzel) efekt. Używam go na mokro, wtedy tak nie ''pije'' podkładu. Dobrze też wprasowuje się nim puder w problematyczne miejsca. Używałam go też do rozświetlacza (delikatnego i na sucho) i w tej kwestii też mnie nie zawiódł. Bardzo polecam :)
Nie zużył się mimo kilku lat regularnego użytkowania, jeszcze długo mi posłuży.

Jeden z ulubionych!

Mój pędzel kupiłam ładnych parę lat temu i ciągle wygląda jak nowy.
Jest jednym z ulubionych, ponieważ mam kilka podkładów, jeden z nich lepiej się nakłada pędzlem, inny gąbeczką, a jeszcze inny palcami :)

Mięciutki i precyzyjny

Pędzel jest bardzo estetycznie wykonany. Drewniany trzonek odpowiedniej długości malowany jest na czarno przez co sprawia on wrażenie produktu eleganckiego. Znajduje się na nim biały napis z marką produktu oraz oznaczenie pędzla. Każdy bowiem ma swój numer, dzięki czemu z łatwością odróżnimy jeden od drugiego. Pędzel wykonany jest z włosia syntetycznego, które jest gęste, mocno zbite i bardzo miękkie. Pędzel jest miły w dotyku. Łatwo się myje, nie odkształca się. Nie pochłania produktów. Rozcieranie nim podkładu na twarzy to sama przyjemność. Dzięki odpowiedniej wielkości z łatwością można dotrzeć w trudnej dostępne miejsca na twarzy takie jak załamania nosa, okolice oczu czy powiek. Nie pozostawia smug. Pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt makijażu. Pędzel sprawdza się także podczas nakładania korektora. Od kiedy go używam wykonanie makijażu zajmuje mi znacznie mniej czasu, niż w przypadku kiedy podkład nakładałam palcami czy gąbeczką.

Dobra jakość, dobra cena

Mam go bardzo długo, kilka lat i nadal jest jak nowy. Pędzel mięciutki, tani, nie niszczy się a włosie nie wypada. Ładnie, szybko i bez smug rozprowadza podkład. Co ważne to też"nie zjada" podkładu.

Moje cudo!

Uwielbiam ten pędzel. Za nie duże pieniądze a naprawdę jest porządny!

Zalety:
- nie „pije” produktu,
- łatwo się go myje,
- nie wylatują włoski,
- dobrze rozprowadza podkład i nie zostawia smug,
- dobra cena,
- łatwo dostępny,
- fajny wizualnie.

Wad:
Brak!

Polecam z całego serca! :)

Mistrz za dobrą cenę

Nasłuchałam się o tym niepozornym pędzlu wszystkiego, i muszę zgodzić się z zachwytami :)

Pędzel jest miękki
Ładnie rozprowadza podkład
Szybko się myje
Nie wypadają mu włoski
Nie "zużywa się"
Tani
Dostępny

Polecam - już nie wklepuję podkładu palcami i makijaż trzyma się cały dzień :)

Super:-)

Pędzel do podkładu sprawdza się w 100 procentach. Wcześniej używałam rąk do rozprowadzenia podkładu i wydawało mi się, że jest to najlepszy sposób, ale się myliłam. Pędzel Hakuro jest naprawdę godny polecenia. Jest mięciutki i świetnie rozprowadza fluid. Nie wiem jak będzie z jego trwałością, ponieważ użytkuję go od trzech -czterech tygodni. Na razie jestem bardzo zadowolona.

SUper

Wysoka jakoś pędzla! Za tą cenę byłabym zszokowana gdy było inaczej. Pędzel świetnie rozkłada podkład i go nie zjada. Nie robi również smug i nie ściąga produktu z twarzy. Miły w dotyku i łatwy do mycia i utrzymania w czystości.