Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Pojemność 1 szt

Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ideał

Posiadam ten pędzel od kilku lat i był to jeden z trafniejszych zakupów kosmetycznych jaki dokonałam w swoim życiu.
Mam cerę mieszaną i użycie pędzla do nałożenia podkładu sprawia, że podkład dłużej trzyma się na mojej buzi i co najważniejsze trochę ogranicza świecenie.

Totalne rozczarowanie

Jestem w szoku, ze tylu osobom służy ten podziel, a mi nie.
W internecie czytałam masę porad jak go używać. Za pierwszym razem wyglądałam jak ciastko. Smugi, plamy, ogólnie tragedia. Na domiar złego, moja twarz została zmasakrowana przez włosie (wydawałoby sie, ze takie miękkie, ale noe dla wrażliwców). Stwierdziłam: " ok, pewnie ja cos zle zrobiłam", dlatego dałam mu druga szansę. Mimo innej techniki, podkład wyglądał tak samo zle. Próbowałam jeszcze kilka razy użyć tego pędzla, ale za każdym razem kończyło sie tak samo.
Jedynym plusem jest to, ze nie rozczapierza sie po myciu

ok

Jest to mniejsza wersja pędzla hakuro 50 . Chciałam zamowic wiekszy ale jakos nie zwrocilam uwagi i zamowilam mniejszy ale jestem z niego zadowolona. Ma bardzo fajne włosie syntetyczne, które nie podraznia mi skóry. Pedzel ten pozwala dotrzeć w mniej dostępne miejsca twarzy. Nie zostawia smug, pozwala budować krycie i sprawi, że podkład dłużej utrzyma się na twarzy

+cena
+włosie syntetyczne
+nie zostawia smug

Batida trufle

pędzle

Kupiłam pędzle na promocji w hebe. Jestem zadowolona ponieważ zawsze nakładałam podkład ręką a teraz mam o wiele mniej roboty. Pędzel jest bardzo dobry i nie wypada mu włosie. Super rozprowadza podkład i nie wchłania go w siebie. Super produkt. Polecam

Najlepszy

Jest to klasyka FLAT TOPow ;) Bardzo trwale i mocne wykonanie, pieknie blenduje i wtlacza podklad, wygodnie lezy w dloni, nie zostawia sladow. Moj egzemplarz mam juz 5 lat i nie stracil ksztaltu!

ekstra

moim zdaniem najlepsza marka pędzli w przystępnej cenie! Mam ten pędzel już bardzo długo i jestem z niego na maksa zadowolona! Nigdy nie wypadł zadeń włosek, bardzo szybko się myją, idealnie rozprowadzają podkład, nie zostawiają smug, same plusy jak dla mnie! polecam! w dodatku cena jest idealna <3

Sredni

Pedzel jak dla mnie srednio spelnia oczekiwania. Wlosie syntetyczne miekkie dobrze sie rozprowadza produkt. Po praniu wloknia nie,wylatuja dobrze sie czysci. Nie pozostaja odbarwienia a pwlosie wraca do swoich rozmiarow. Jedyny mankament tego produktu to to ze jest za maly. Trzeba sie nim niezle napracowac aby pokryc cala twarz. Swietnie sprawdzi sie pod oczy i skrzydelka nosa. Ale na twarz zdecydowanie nie.

Mam ale często nie używam

Był to pierwszy mój pędzel do podkładu i na początku go lubiłam. Jednak kiedy na rynku pojawiły się gąbeczki, do nakładania podkładu używam już tylko gąbeczek.
Nakładanie podkładu gąbeczkami może jest bardziej czasochłonne, jednak dla mnie o wiele wygodniejsze niż pędzlami, których umycie jest trudniejsze.
Pędzel ten nie dociera do wszystkich miejsc a w zależności od podkładu potrafi tworzyć smugi. Mam też wrażenie, że delikatnie drapie i nie jest zbyt miękki jeśli chodzi o włosie. Używam go naprawdę w chwilach awaryjnych, kiedy potrzebuję szybko nałożyć podkład. Dla mnie nie najgorszy, jednak mógłby być zdecydowanie lepszy.

nie!

To był mój pierwszy i ostatni pędzel z hakuro. Nie rozsmarowuje dobrze żadnego podkładu, myślałam że za tą cenę będzie naprawdę dobry. Ale niestety nie! Zostają smugi...

Średniak.

Nie jest to na pewno produkt wysokiej jakości chociaż wykonanie na początku wydaje się być bardzo dobre. Włosie po jakimś czasie zaczyna wypadać, a po kilku myciach kształt zaczyna się deformować. Z plusów mogę wymienić fakt, że wygodnie nakłada się nim produkty a włosie jest miękkie co sprawia, że podczas używania nie mamy poczucia kłucia twarzy.

Rozpada się

Mam ten pędzel już ok. 2 lata. Podkład (Revlon) rozprowadza bardzo ładnie, jednak przy kremach BB robi smugi. Minus jest taki, że mimo tego, że czyszczę go delikatnymi środkami, nie moczę go całego, schnie włosiem do dołu, to i tak po jakimś czasie włoski zaczęły wypadać. ale nadal jest w dobrym stanie i miękki. Na pewno lepiej mi się go używa niż gąbki.

Pierwszy "profesjonalny"

Kupiłam go 4 lata temu, na początku było okej, nie robił smug,fajne krycie.. Jednak ostatnio chciałam go użyć ponownie, bo przez kolejne 2 lata używałam BB. To co robił na mojej twarzy to jakiś koszmar, smugi, fluid (nie jeden a kilka) nie łapał się twarzy, co machnęłam to było tylko gorzej. Włoski po tym zaczęły mnie kłuć.