Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Hakuro, Pędzel do podkładu H50S

Cena już od 26,60 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

zbędny wydatek

Pędzel kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Niestety był to błąd.
Pędzel jest zbyt mały aby nałożyć podkład na całą twarz. Zabierze to dwa razy więcej czasu niż użycie pędzla normalnego rozmiaru. Osoba malująca tylko siebie nie znajdzie dla niego wielu zastosowań. W moim przypadku jest to kurzołap i będzie to zbędny wydatek dla osoby nie zajmującej się zawodowo makijażem.
Plusem jest na pewno jakość wykonania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361686].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam go

Jest miękki, super rozprowadza podkład. Po myciu jest jak nowy. Mam go od kilku lat, a nie wypadł z niego ani jeden włosek. Rozprowadzanie podkładu nim to wręcz masaż dla mojej twarzy. Lepiej jednak pracuje się nim na ciężkich podkładach (typu Revlon CS). Lekkie podkłady 'smuży' i robi się to uciążliwe. Ale za taką cenę warto go mieć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1359176].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry.

Mam wiele pędzli tej marki. Przez kilka lat udało mi się zebrać całkiem sporą kolekcję.
Z większości jestem bardzo zadowolona.

Przeznaczenie H50S:
- do nakładania podkładu, FLAT-TOP czyli wklepywanie i stemplowanie, ale może też służyć do rozcierania
- aplikacji produktów kremowych róży, brązerów
- przypudrowania mniejszych obszarów twarzy

Jest:
- mały
- ścięty na prosto
- z syntetycznym włosiem

Uwagi:
- raczej nie nada się dla osób o dużej twarzy- z uwagi na małą główkę
- używam prawie codziennie od dwóch lat i wciąż jest jak nowy
- włosie nie wypada, nie łamie się, skuwka nie odpada.
- nie rozczapierza się po myciu
- jest miękki i przyjemny.

Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333946].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - pastelowe paski

cena stosunkowo niska co do jakosci, uwielbiam nim nakladac podklad i nie wyobrazam sobie go zamienic na cos innego, wloski nie wypadaja, nie rozkleja sie, latwy w czyszczeniu, idealnie rozprowadza podklad, bardzo precyzyjny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1322611].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Testowałam go ponad rok i jest całkiem w porządku.

+ ładnie nakłada podkład
+ nie pije dużo produktu
+ ładnie się domywa
+ nie gubi włosów

- długo schnie
- zszedł napis z rączki
- rozkleił się, ale skleiłam klejem sekundowym i jest ok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313431].usefull || 0 }}% pomocna.

Szkoda kasy

Pędzel mam ponad rok. To był mój pierwszy pędzel tej firmy.
Pędzel leżał rok w koszyku, ostatnio polubiłam nakładanie podkładu pędzlem i używam go tylko wtedy gdy inne są brudne a zapomniałam je umyć(czyli to jest taki pędzel rezerwowy), myłam go 3 RAZY odkąd go mam, wiem jak się posługiwać pędzlami i wiem jak je myć i o nie dbać by przeżyły długo.

Plusy:
-skuwka się nie rozkleiła
-miękkie włosie

Minusy:
-pije podkład jak szalony, więcej niż BB
-zjada krycie
-pozostawia smugi
-z gęstszymi podkładami sobie nie radzi
-daje maskę z każdym podkładem, nieważne ile go nałożę
-włosie się odkształca, przekręca
-gubi włosie, BARDZO DUŻĄ ILOŚĆ
-mimo tego że jest mały nie dociera wszędzie
-mimo tego, że ma miękkie włosie jest tak zbity że podczas aplikacji biję się po twarzy

Myślę, że to jest już mój ostatni pędzel do podkładu tej firmy.
Wolę dać kilkanaście złotych więcej na jakiś inny pędzel, lepszej jakości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303736].usefull || 0 }}% pomocna.

Absolutny ulubieniec do nakładania podkładu!

Pędzel ten dostałam już prawie dwa lata temu w prezencie mikołajkowym od mojej przyjaciółki. Do tej pory nakładając podkład polegałam raczej na wprawie własnych palców i z początku nie byłam do końca przekonana do fenomenu pędzli, czy też gąbeczek.

Bardzo szybko jednak polubiłam ten pędzel, bo efekt po nałożeniu nim podkładu bardzo mi się podoba. Nie robi smug, rozprowadza produkt równomiernie, makijaż wygląda naturalnie.

Stosunkowo szybko brudzi się jego włosie i od pewnego czasu zauważam, że mam na środku małą plamkę, której nijak nie mogę się pozbyć. Niemniej jednak przez dwa lata użytkowania i mycia nie wypadło mi nawet pojedyncze włosie, trzonek - mimo kontaktu z wodą - się trzyma. Napisy na nim się nie starły, dzięki czemu ładnie się prezentuje.

Póki co to mój jedyny pędzel marki Hakuro, ale z wielką przyjemnością - gdy tylko uda mi się trochę zaoszczędzić - zaopatrzę się w kolejne. To zdecydowanie zakup na lata.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1289831].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy w swojej kategorii

To mój najlepszy pędzel do podkładu, jako jedyny współpracuje z KAŻDYM produktem, czy do konturowania czy do bazy, podkładu a nawet rozświetlacza :) Jego niewątpliwą zaletą jest cena, zawrotnie niska jak na takiej jakości pędzel. Nie zauważyłam żeby gubił włosie , jest bardzo miły i przyjemny w użytku więc śmiało może konkurować z pędzlami ZOEVA, :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264466].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny pędzel

Pędzla używam do różnych podkładów w płynie i spisuje się rewelacyjnie. Nie pozostawia smug, ładnie rozprowadza podkład w trudnych miejscach. Jest dobrze wykonany, mimo wielu myć wygląda jak nowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263083].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest w porządku, choć ma małe wady

Używam tego pędzla do nakładania różnych podkładów w płynie. Jest bardzo dobry, przeważnie nie pozostawia smug, ze względu na swoją wielkość doskonale radzi sobie z "trudnymi" miejscami na twarzy, typu płatki nosa.

Napisałam, że przeważnie nie pozostawia smug, ponieważ zauważyłam, że gdy używam naprawdę rzadkiego podkładu (takim jest np. healthy mix z bourjois), to czasem robi smugi. To samo tyczy się gęstszych podkładów, jeśli przesadzimy z kremem nawilżającym bądź bazą pod podkład.

Po bardzo krótkim czasie użytkowania (ok. pół roku), odpadł trzonek w moim pędzlu, ale po sklejeniu kropelką trzyma się bardzo dobrze. Być może odpadnięcie trzonka ma coś wspólnego z dostaniem się tam wody, ponieważ pędzel bardzo trudno się pierze, ze względu na gęstość i zbicie włosia.
Nie są to jakieś karygodne wady, ale ja za to odejmuję jedną gwiazdkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245456].usefull || 0 }}% pomocna.