Pędzel do podkładu H50S

Pędzel do podkładu H50S

Cena już od 26,60 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Pędzel H50S to mała wersja pędzla H50. Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji, różów w kremie. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu.
Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie `mocząc` pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 18

Jest w porządku, choć ma małe wady

Używam tego pędzla do nakładania różnych podkładów w płynie. Jest bardzo dobry, przeważnie nie pozostawia smug, ze względu na swoją wielkość doskonale radzi sobie z "trudnymi" miejscami na twarzy, typu płatki nosa.

Napisałam, że przeważnie nie pozostawia smug, ponieważ zauważyłam, że gdy używam naprawdę rzadkiego podkładu (takim jest np. healthy mix z bourjois), to czasem robi smugi. To samo tyczy się gęstszych podkładów, jeśli przesadzimy z kremem nawilżającym bądź bazą pod podkład.

Po bardzo krótkim czasie użytkowania (ok. pół roku), odpadł trzonek w moim pędzlu, ale po sklejeniu kropelką trzyma się bardzo dobrze. Być może odpadnięcie trzonka ma coś wspólnego z dostaniem się tam wody, ponieważ pędzel bardzo trudno się pierze, ze względu na gęstość i zbicie włosia.
Nie są to jakieś karygodne wady, ale ja za to odejmuję jedną gwiazdkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245456].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Zdecydowanie wolę H52!

Na początku przygody z pędzlami Hakuro zakupiłam kilka, w tym H50S, flat top, mały, dość zbity ale nie tak dobry jak H52, który zakupiłam przy kolejnych zakupach. H50S zaczyna mi gubić włosie, troche jakby się zmechacił na końcówkach włosia. Jeśli szukacie dobrego pędzla do podkładu płynnego, to zdecydowanie bardziej polecam H52, mocno zbity, nie wypija tak podkładu, łatwiej się dopiera, nie gubi włosia i pięknie kryje. H50S...hm....dobry ale nie najlepszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245411].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 48

Wspaniale narzędzie

Posiadam 11 pędzli firmy Hakuro. Ogólnie oceniam je bardzo dobrze, choć oczywiście są wśród nich lepsze i gorsze.

Zanim przetestowałam pędzel H50s, podkład nakładałam bardziej zaokrąglonym pędzlem do podkładu Sephory nr 56 oraz, jeszcze wcześniej, pędzlem Real Techniques expert face brush. Nakładanie pędzlem Hakuro uważam za znacznie skuteczniejsze i przyjemniejsze od powyższych.

Atuty pędzla H50s:
Bardzo równomierna aplikacja podkładu. Kiedy człowiek "załapie" jak używać pędzla typu flat top, doceni jak jedwabiste, nieskazitelne rozdarcie zapewnia pędzel Hakuro.
Trwałość. Mam łagodny trądzik różowaty, dlatego myję pędzel codziennie, a mimo to od przeszło roku zachowuje swoj kształt i nie traci włosia. Myję łagodnym szamponem z kroplą oliwy z oliwek, suszę w osłonce włosiem skierowanym w dół lub poziomo na brzegu blatu. Nie zanurzam w wodzie rączki, aby woda nie odkleiła metalowej części jedynie przecieram ją wilgotnym ręcznikiem.
Rozmiar. Włosie ma idealna długość, szerokość i gęstość, łatwo manewruje sie pędzlem i dociera we wszystkie zakamarki. Zużycie podkładu jest porównywalne z innymi pędzlami, można je zmniejszyć lekko spryskując pędzel wodą przed aplikacja podkładu.
Cena. Uważam, ze stosunek jakości do ceny jest świetny. Wypada zdecydowanie na korzyść konsumenta.
Syntetyczne włosie dobrej jakości cruelty free.

Wady:
Dostępność i niemożność obejrzenia pędzla "na żywo". Zakup w ciemno.

Cechy ogólne:
Rączka jest dosyć gruba, choc pędzel jest dobrze wyważony. Napis lekko się wyciera, choc zauważyłam, że nowsze serie nie mają tego problemu.

Zdecydowanie polecam zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245003].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - marynarskie paski

Napisanych recenzji: 60

Raczej nie

Przy pierwszym zastosowaniu tego pędzla... nie poradził sobie kompletnie. Drugim razem użyłam innego podkładu, było nieco lepiej, ale nadal czegoś brakuje. Jak za tę cenę, nie wiem czy kupię ponownie. Jest dość mały, dzięki temu precyzyjny. Miły w dotyku, nie gubi włosia. Jednak ciężko się go domywa (szczególnie po Revlonie, masakra), trzeba się napracować aby podkład był dobrze nałożony.
Pozostaję przy gąbeczce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244648].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Świetny!

Mam ten pędzel już bardzo długo i dalej sprawuje się idealnie :) Nie gubi żadnych włosków, jest mięciutki, wykonany jest bardzo solidnie. Nie mam problemów z jego domyciem. Dobrze rozprowadza podkład, dzięki możliwości "stemplowania" tym pędzlem możemy uzyskać większe krycie.
Jednym słowem dobrze mi się z nim pracuje :) Bardzo polecam zakup tego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228918].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 119

Mała sierotka

Gdyby był to mój pierwszy pędzel do podkładu pewnie byłabym zachwycona, ale nie jest, więc i zachwytu brak...

Na plus:
+ miękkie włosie, które nie wypada przy myciu
+ daje ładny, bardzo delikatny efekt
+ dość dobrze radzi sobie z korektorem mineralnym
+ ładnie rozprowadza podkład przy linii włosów, nie brudzi ich

Minusy:
- nie da się go domyć - w przeciwieństwie do H18, czym bym go nie myła - kolor podkładu utrzymuje się na włosiu
- zjada duuużo podkładu - tu też porównam go do H18, ten flat top po prostu żłopie podkład (dla niedowiarków polecam delikatnie przyłożyć go do wody w łyżeczce, wciągnie ją błyskawicznie i całkowicie)
- odkształca się po jakimś czasie, zaczyna się skręcać, chociaż nie jest to bardzo uciążliwe
- nie nadaje się do podkładów mineralnych, robi plamy
- ciężko nim dokładnie nałożyć podkład w okolicach nosa czy oczu, nie jest precyzyjny
- i nawet jak na mały pędzel, to to jest naprawdę mikrus...

H50s na pewno daje delikatniejszy efekt niż H18 - dobry na co dzień. Niestety mam wrażenie, że podkłady nim nałożone tracą trochę na kryciu i trwałości (Revlon Colorstay schodzi po kilku godzinach, a po aplikacji H18 jest nie do zdarcia...).

To niezły pędzel, ale nie zachwycający. Używam go od czasu do czasu do makijażu dziennego albo do mineralnego korektora, ale więcej go nie kupię, szczególnie, że po kilku tygodniach jest tragicznie odbarwiony...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224311].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

Trudno go domyć

Oddałam ten pędzel koleżance. Kupiłam go razem z większym bratem H50 jako pędzel do miejsc trudniej dostępnych. Okazało się, że był to zakup nie potrzebny, bo większy brat dobrze sobie radzi z każdym zakamarkiem na twarzy. Poza tym okazało się, że przez zbite włosie w H50s trudno jest go doczyścić. Włosie było tak samo miękkie jak w przypadku H50. Oddałam bez żalu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222578].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 17

Mój niezbędny pomocnik

Po przekopaniu się przez setki opinii na temat pędzli do podkładu postanowiłam postawić na właśnie ten konkretny pędzel z serii Hakuro. Zastanawiałam się nad jego większym bratem, ale przekonała mnie wielozadaniowość mniejszego odpowiednika :) Jest idealnie mięciutki i solidnie wykonany, nie wypadł z niego jeszcze ani jeden włos, a drewniana rączka jest idealnego rozmiaru i długości. Świetnie sprawdza się także do nakładania korektora, choć używam go jednak głównie do podkładu. Jak każdy pędzel pije troszkę podkład, ale ja przed użyciem spryskuję go wodą i to zdaje egzamin :) Dzięki temu, że ma nie za dużą główkę, ładnie radzi sobie we wszelkich załamaniach i zagłębieniach twarzy (nos, okolice oczu), ale chętnie wypróbuję także H50, żeby porównać szybkość nakładania. Gorąco polecam!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190148].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Nie polecam

Czytałam i słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat tego pędzla, postanowiłam go przetestować ale niestety bardzo się zawiodłam. Przez pierwsze trzy może cztery miesiące sprawował się ok, całkiem dobrze rozprowadzał podkład ale jednak bez większego szału. Minusem od początku użytkowania było pochłanianie przez pędzel sporych ilości podkładu oraz duża trudność z dokładnym jego umyciem. NAJWIĘKSZYM minusem jest wypadanie włosia. Nie są to pojedyncze włoski ale całe ich kępki... Z płaskiego, fajnie wyglądającego pędzla zrobiło się coś okropnego (załączam zdjęcie). Podczas używania włosie pozostaje na twarzy w sporych ilościach. Generalnie w obecnej chwili nie nadaje się on już do niczego. Szczerze go nie polecam i radzę dołożyć trochę więcej pieniędzy i kupić coś porządnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189203].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

gubi włosie

Jestem bardzo zawiedziona tym pędzlem, bardzo szybko zaczął gubić włosie, które wychodziło dosłownie całymi kępkami. Fakt ten uniemożliwiał wykonanie makijażu, bo zostawiał pełno włosów przyklejonych do twarzy. Nadmienię, że myłam go i suszyłam zgodnie z instrukcjami (umycie pędzla to też było nie lada wyzwaniem). Od prawie roku leży nieużywany, chociaż już dawno powinien trafić do kosza. Może trafiłam na felerny okaz, może popełnilam jakiś błąd przy jego użytkowaniu- nie wiem- ale na pewno nie zaryzykuje wyrzucenia po raz kolejny pieniędzy w błoto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174413].usefull || 0 }}% pomocna.