Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Hean, Stay On, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Hean, Stay On, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Utrwalająca i wygładzajaca baza pod cienie prasowane i sypkie. Wzmacnia intensywność koloru, utrwala cienie i ułatwia ich aplikację. Nie pozostawia tłustego filmu.

Nie lubię jej , jest dla mnie za twarda

Wiem,że wszyscy się tą bazą zachwycają..Też myślałam ,że u mnie się sprawdzi,ale może ja trafiłam jakiś stary egzemplarz..?:( Baza jest po prostu twarda. Ciezko mi ją rozsamrowac na ręce , a co dopiero na delikatnej przecież powiece. Maże się jak klej , nie trzyma się , nie wchłania, przypomina mi klej , który ciężko rozsmarować..:( No cos okropnego. Zapch też ma straszny..przypomina mi pastę do butów albo do podłogi...:( Kolor ma dziwnie siny . Ja tej bazie mówie nie ..i już. Opakowanie tzn słoiczek i wygrzebywanie tego smarowidła czy cóś palcem też jest nieestetyczne. Czemi nie pójdziemy z czasem i nei zrobimy bazy w tubeczce albo z pedzelkiem jak pomadkę? Do kosza wyrzucam

Ona jest niezbędna

Odkryłam ją dopiero pół roku temu. Wcześniej mimo posiadania wielu cieni pojedynczych jak i wielu paletek rezygnowałam z cieni. Powód był jeden- po godzinie wyglądałam jak upiór. Plamy pod oczami jak chora na anemie. Tłusta cera + 3 dzieci która lubi przytulasy efekt był jeden każdy cień wytrzymywał góra godzinę. Ta baza to jest coś co powinna mieć każda z nas w kosmetyczce. Każdy cień wygląda na niej wspaniale. Kolory nabierają hmmm ostrości? A trwałość ? Wracam wieczorem do domu a cienie są na miejscu. Od kiedy jestem jej szczęśliwą posiadaczką nie zerkam co chwila w lusterko i znów maluje się cieniami. Szczerze polecam !!!!

Swietna i tania

Do niedawna nie używałam żadnej bazy ale znajome polecały mi wypróbować wpierw bazę z bell a potem skusiłam się na bazę z Hean
Po pierwsze zachęciło mnie do tego opakowanie. Słoiczek jest szeroki więc nie ma problemu z aplikacją a wydobycie bazy nie stanowi problemu.
Baza ma kolor pudrowego różu z dodatkiem drobinek. Jednakże po nałożeniu na powieki matowieje.
Konsystencja bazy jest raczej zbita, ale dobrze się aplikuje i rozprowadza. Nie miałam z tym większych problemów robiąc to zarówno palcem jak i gąbeczką.
Baza dobrze trzyma się na powiekach jednocześnie przedłużając trwałość cieni. Baza się nie roluje i uwidacznia kolor cieni na powiece.
Baza jest tania, a jakość jej bardzo dobra.

Max Factor 3

Bardzo dobra

BYła to moja druga baza pod cienie jaką zakupiłam. Wcześniej używałam chyba bazy z Avonu, z resztą było to tak dawno, ze już sama nie pamietam. Jednak ta pierwsza baza nie spodobała mi się i szukałam czegoś lepszego. Z opinii w internecie wyczytałam ze tamtego czasu własnie ta baza z Hean stała na podium więc postanowiłam ją kupić. Zamówiłam ją na allegro za jakies kilkanascie zł.

Opakowanie poręczne, plastikowe, raczej nie do zniszczenia, wytrzymałe. Wolę opakowania plastikowe niż szklane, które są przez to cięższe.
Konsystencja bazy trochę jak krem do twarzy, przyjemna i kremowa w mlecznym kolorze. Zapach delikatny, ale nie przeszkadza.

Z bazą się dobrze współpracowało. Nie rolowała się, wystarczyło lekko musnąc palcem bazę, aby ją nabrać na opuszek palca i pokryć powiekę, tak że baza bardzo wydajna. Nie zostawiała też uczucia tłustej powieki. Używałam jej codziennie, cienie się bardzo dobrze na niej trzymały, podbijała również ich kolor. Trwałość mogę ocenić na prawie do wieczora jeśli nałozymy ją rano. Pewnie trzyma się dłuzej, ale z racji mojej mieszanej cery cięzko utrzymac nawet cienie na powiece bo zaraz się przetłuszcza.

Mnie baza przy codziennym używaniu wystarczyła na pewno na pół roku uzywania. Nie zasycha i nie zastyga z racji kremowej konsystencji za co wielki plus, ponieważ tego typu produktom się to zdarza. Z tą bazą nie musimy się tego obawiać

Zużyłam tylko jedno opakowanie tej bazy, kiedyś do niej wrócę, na razie poszukuję jakiejś innej z racji tego, że lubię testowac nowosci :)

Super 10/10

Uważam, że jest super, wydajna, przedłuża trwałość cieni, fajnie matuje powiekę, ułatwia rozprowadzanie i blendowanie cieni. Kupiłam ją całkiem przypadkiem

Dla mnie strzał w 10

Kupilam ją w drogerii internetowej, gdy jeszcze nie byla taka popularna. Bylam sceptycznie nastawiona gdyż nigdy o niej nie slyszalam. Mialam okazje testować różne baze jednak zostalam przy Hean.
Baza zamknieta jest w dużym, praktycznym, zakrecanym słoiczku.
Ma przyjemna, lekko kremowa konsystencję, posiada drobne drobinki ktorych jednak nie widać gdy nalozymy cień. Baza sama w sobie nie ma zadnego koloru na oczach. Jezeli chodzi o trwałość, to po prostu nie znalazlam jeszcze dla niej konkurentki, jest po prostu cudowna. Mialam 18h na powiekach i śmiało moge kazdej z was polecić. Cienie byly w niensruszonym stanie, nie zrolowały sie.

Świetna

Baza jest rewelacyjna, jak za takie pieniądze. Zamowialam ja w drogerii internetowej za 12 zł. Uzywalam innych baz, bardziej kremowych, konsystencją przypominających podkład, ta natomiast jest satynowa i to jest to. Bardzo dobrze wspolpracuje z cieniami, dzieki niej lepiej się rozcierają. Ciezko ocenic mi czy przedluza trwalośc cieni, bo moje nawet bez niej wytrzymują na powiece od rana do wieczora .
Polecam !!

REWELACJA

Kupiłąm na próbę w osiedlowej drogerii po zachętach przez Panią ekspedientkę i na prawdę nie żałuję, po mimo iż podchodziłam bardzo sceptycznie!!!!! Przede wszytskim super konsystencja, łatwo się rozprowadza ( nawet palcem) super uwydatnia kolor cieni oraz przedłuża ich trwałość. Ładnie pachnie, super zaletą jest również to , że po nałożeniu na oko można zostawić bez nakładania cienia ze względu na bardzo małe drobinki które swietnie rozświetlają oko. Jestem zdecydowanie na tak !!!!

Dla mnie bomba

Kupiłam w hebe w promocji za naprawdę malutkie pieniądze i bardzo miło się zaskoczyłam :-) Jak dla mnie wszystko jest na plus: konsystencja - przyjemnie i szybko się rozprowadza, wydajność - mam ją już kilka miesięcy a zużyłam około połowy opakowania, trwałość - dopóki nie zmyję makijażu mam pomalowane oczka :-) Opakowanie też jest fajnie - małe, zakręcane pudełeczko. Wcześniej miałam Bell Hypoalergiczną i to była porażka, oddałam koleżance (jest zadowolona).

przeciętna

Producent zapewnia utrwalenie cieni na powiece, z czym nie do końca mogę się zgodzić. Cienie są utrwalone przez ok. 5-6 h. Później zauważam, że delikatnie rolują się w załamaniach powieki. Uważam również, że nie wpływają na intensywność koloru cieni.
Mimo to, cienie dobrze się rozprowadzają na powiece, którą baza delikatnie wygładza. Dodatkowym atutem jest to, że nie uczula i nie wysusza powieki.
Ogólnie nie jest to baza najwyższych lotów, ale najgorsza też nie jest.

Najlepsza baza na rynku

Po wcześniejszych niefajnych doświadczeniach starałam się unikać tego typu produktów, jednak skuszona promocją w HEBE dorwałam bazę za 5 zł. Super konsystencja i mega wydajność to największe atuty. Makijaż oka po kilku a nawet kilkunastu godzinach jest nienaruszony. Nic się nie zbija i nie ściera. Ja jestem zachwycona.

ideał

Kupiłam z ciekawości, a także faktu że musiałam mieć bazę na szybko.
+ cena śmiesznie niska jak za taką pojemność
+ jest dużo produktu co sprawia, że starczy nam na długi czas
+ dobrze się trzymają na niej cienie
+ nie roluje się
+ dostępna na stronach drogerii internetowych
- jedynym minusem dla mnie jest to, że zawsze najpierw robię makijaż twarzy, później oczy. Niestety jeśli na powiece będzie trochę podkładu/pudru to baza rozmaże to