Hean, Stay On, Professional Eyeshadow Base (Profesjonalna baza pod cienie)

Hean, Stay On, Professional Eyeshadow Base (Profesjonalna baza pod cienie)

Średnia ocena: 3.64/5

Utrwalająca i wygładzajaca baza pod cienie prasowane i sypkie. Wzmacnia intensywność koloru, utrwala cienie i ułatwia ich aplikację. Nie pozostawia tłustego filmu.

wygładzające, przedłużające trwałość makijażu
bazy pod cienie
w słoiczku

Druga najlepsza

Dobra baza ,tuż za bazą Artdeco.
Kolor bazy to jasny róż ale w niczym on nie przeszkadza. Jest niezwykle wydajna, wystarczy naprawdę niewielka warstwa, a cienie pięknie się trzymają . Co do trwałości, to oczywiście przedłuża świeżość makijażu na długo, ale nie sprawia, że jest niezniszczalny. Baza lekko podbija kolory, łatwo się na niej cieniuje.
Co do minusów to trzeba chwilę odczekać aż baza wtopi się w skórę. Czasami również pod koniec dnia zdarza się cieniom lekko zebrać w załamaniach. Dodatkowo dostępność tej bazy jest ograniczona.

Oj Nie

Przykro mi ale ta baza nie spełnia mojego oczekiwania. Baza pod cienie powinna trzymać cienie na swoim miejscu. Pomóc w niwelowaniu tłuszczenia się powieki i spływania cieni. Niestety ale nie spełnia swojego zadania absolutnie. Niczego nie zmienia po nałożeniu.
Jedynym plusem który ma ta baza to zapach. Pachnie męskimi perfumami.

Małe, ale cieszy!

Od kiedy zaczęłam eksperymentować z makijażem, potrzebowałam czegoś pod cienie.
Po śledztwie przeprowadzonym na wizażu, wybór padł właśnie na Hean. Cena ok, opinie jeszcze lepsze to czemu by nie.
I tak w sumie to się nie mam do czego przyczepić, ale nie jestem pewna czy to jest ta jedyna. Muszę w tym celu przeprowadzić dogłębniejsze śledztwo.
Ogólnie jestem zadowolona, robi co ma robić. Kładę go pod cienie. Cienie pięknie pracują, bardzo ładnie się rozcierają. Wystarczy dotknąć pędzelkiem, a cień czy nawet brokat pięknie przykleja się do powieki.
Baza nie jest lepka, ma aksamitną konsystencję. Nie podrażnia i nie uczula oka. Umieszczona jest w malutkim, szklanym słoiczku. Korzystanie z niej nie jest jednak łatwe. Najlepiej aplikuje mi się ją palcem, bo już na ciepłym palcu się rozgrzewa i lepiej nakłada, ale mam problem, żeby ją palcem wydobyć. Próbowałam małym pędzelkiem, ale wtedy źle się nakłada. Ktoś w opiniach nakłada patyczkiem higienicznym, spróbuje :)
Za to właśnie odejmę jedną gwiazdkę, bo nie byłaby szczera dając 5 gwiazdek. Tą gwiazdkę odejmuję też za to, ze baza nakładana na przypudrowane powieki zostawia takie brzydkie nieroztarte ślady.
Raczej nie kupię ponownie, będę szukać dalej lepszej bazy.

Warta polecenia

Świetna baza, kremowa, półprzeźroczysta. Po wchłonięciu pozostawia jedwabistą, nawilżoną i odżywioną powiekę. Dla tych, którzy mają szorstkie, suche i nadwrażliwe okolice oczu. Cień utrzymuje się wzorowo, a tusz nie odbija na powiece.

Przedłuża trwałość cieni

Bazę kupiłam zupełnie przypadkowo, moja poprzednia po prostu wyschła, a potrzebowałam czegoś na już. Mój wybór padł właśnie na bazę Hean.
Zamknięta w pudełeczku szklanym, ma kolor lekko fioletowy, jednak nie pozostaje on na powiekach. Nakładam ją małą ilość, więc wydajność jest bardzo na plus. Minusem tego produktu jest właśnie opakowanie. Żeby higienicznie wydobyć kosmetyk, robię to patyczkiem kosmetycznym, a nie palcem.
Baza faktycznie przedłuża żywotność cieni na powiecie, jak i również podbija kolory. Cienie nie rozpuszczają się na niej, mimo lekkiej konsystencji bazy. Posłużyła mi w makijażu, który wykonywałam na wesele w upalny dzień. Powieki pozostały nienaruszone w idealnym stanie całą imprezę. Dostępność jest dobra, cena przystępna. Czego chcieć więcej :) zdecydowanie polecam.

Niezbędna w codziennym makijażu!

Bazy tej używam już od chyba kilku lat i spełnia moje oczekiwania w 100 %. Moim problemem przed stosowaniem bazy był brak trwałości cieni, ich ścieranie się, osypywanie itd. - co w dużej mierze z pewnością wiązało się z lekko opadającymi powiekami. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że baza pod cienie może rozwiązać ten problem, a tu takie zaskoczenie! Od kiedy używam tej bazy wszystko trzyma się doskonale cały dzień i nie muszę w ogóle martwić się tym, że coś mogło mi się rozmazać lub zetrzeć. :)

Jest w porządku

Baza pod cienie nadaje się do kilku rzeczy. Po 1, pod cienie jako baza. Po 2, działa trochę jak Mixing medium i przy rozmieszaniu na paletce z cieniami sypkimi tworzy cienie "mokre", sprawiające wrażenie wilgotnej powieki. Z cieniami suchymi w kamieniu udało mi się uzyskać efekt eyelinera. Generalnie dobry jest też jako klej do pigmentów. Moge polecić. To tani, uniwersalny i wydajny produkt. Jako baza rownież przedłuża działanie cieni i je utrwala.

Polecam!

Bazę otrzymujemy w kartonowym pudełeczku, a w nim znajduje się okrągły słoiczek z zawartością. Na pudełku możemy znaleźć najpotrzebniejsze informacje na temat produktu, m.in. skład, właściwości oraz informację o aplikacji w języku angielskim.
Baza ma konsystencję bardzo kremową. W łatwy sposób możemy nałożyć ją na powiekę, ponieważ nie ma efektu ekspresowego wysychania. Nie tworzą się grudki. Produkt świetnie się nakłada i rozprowadza.
Baza jest w kolorze białym, pół transparentnym z mieniącymi drobinkami, które nie wpływają w żaden sposób na kolor oraz rodzaj cieni.
Bazy używam kilka miesięcy. Konsystencja nie zmieniła się, w dalszym ciągu bardzo dobrze rozprowadza się po powiece. Jest kremowa, niezwykle miękka. Po kilku chwilach wysycha, a oko przygotowane jest na przyjęcie cieni.
Cienie na tym produkcie są intensywniejsze, szybciej się nakładają.
Następnym czynnikiem, który przemawia za tym produktem jest trwałość. Czasami zapominam nałożyć tej bazy i cienie po godzinie się już rolują i zmywają. Gdy nałożę ją przed aplikacją cieni nie ma tego problemu. Są trwałe i wiem, że makijaż utrzyma mi się bardzo długo. Produkt jest bardzo wydajny, a do tego bardzo tani. Polecam!

Świetny produkt

Długo szukałam produktu, który utrzyma cienie przez wiele godzin. Baza ma kremową, dość gęstą konsystencję. Nie ma zapachu, nadaje się do cieni zarówno matowych jak i brokatowych. Jest bardzo wydajna, starcza na wiele miesięcy. Produkt jest bardzo tani.

Bardzo dobra

Baza zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Jest niedroga, wydajna, skuteczna i ma ogromne opakowanie. Podbija kolor cieni i przedłuża ich trwałość od kilku do kilkunastu godzin. Świetnie współpracuje z cieniami tej samej firmy, z innymi już bywa różnie za to odejmuję pół gwiazdki. Mimo wszystko jest to świetny produkt za niewielkie pieniądze, polecam!

Bardzo fajna

Bazę zakupiłam jako pierwszą po dłuższym czasie. Wcześniej miałam bazę z wibo, która kompletnie mi się nie sprawdziła i zraziła do tego typu produktów, wiec nakładałam cienie na mokry korektor, jednak ta baza definitywnie zmieniła mój makijaż oka. Bardzo ładnie podbija cienie, z jednym mocnym różem z mojej kolekcji miałam problem, gdyż lekko farbowal mi powiekę i po zmyciu nadal była różowa, przy tej bazie problem zniknął - cień calutki schodzi z powieki. Słyszałam, że się roluje - w momencie gdy makijaz wykonałam o 20, przy 30 stopniach na dworze, o godzinie 3 w nocy był tylko lekko zrolowany w jednym miejscu na jednym oku - z daleka zupełnie niewidoczne. Zdecydowanie jestem na tak.

Świetna na różnego rodzaju pigmenty i oporne cienie

Ta baza od kilku dobrych lat jest ze mną. Z nią zaczynałam swoją przygodę z makijażem , gdy dostępne cienie nie były jeszcze dobrej jakości i nakładało się je na oczy metoda prób i błędów. Do tej pory jest moim hitem gdy nakładam błyski lub brokatowe cienie na oko. Jej przeźroczysta i masełkowata formuła świetnie przykleja różnego rodzaju cienie do powieki, sprawiając ze utrzyma je przez długie godziny, bez rollowania się. Jest moim ponadczasowym hitem.