Remington, Lokówka Pearl Wand Ci95

Kategoria

Powłoka Advanced Ceramic Ultimate z prawdziwymi perłami:
o 8 x gładsza powierzchnia
o 5 x trwalsza
- Stożkowy kształt końcówki umożliwiający uzyskanie pięknych loków.
-Cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją 150 stopni C do 235 stopni C
- Szybkie nagrzewanie - gotowa do użycia w 30 sekund
- Automatyczne wyłączenie po 60 sekundach
- Blokada temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem
- Nie nagrzewająca się końcówka
- Uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie
- 3 m obrotowy przewód
- Etui odporne na wysokie temperatury
- Wymiary (mm): 13Ox368x66

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

• Łatwość obsługi: 5

Nie jest to mój must have.

Jak to czasem bywa - gdy się ma proste włosy to chce się je od czasu do czasu zakręcić.
W sklepie nie było jakiegoś mega wyboru, więc padło na ten egzemplarz. Kosztowała wtedy - jakieś 3 lata temu - niecałe 200 zł.

Moje włosy to typowe niskopory, odporne na stylizację. Dodatkowo mam dwie lewe ręce, żeby bawić się w robienie fryzur na własnej głowie, wolę ćwiczyć na kimś :P

Ale to nie miejsce na ocenę moich umiejętności.
Sama lokówka ładnie wygląda i dobrze działa. Szybko się nagrzewa i szybko stygnie po zakończeniu pracy, ma malutkie nóżki, żeby można było ją odłożyć na płaskiej powierzchni i długi, skrętny kabel, który nie przeszkadza w użytkowaniu. Jest lekka, łatwo się ją trzyma. Była do niej dołączona rękawiczka, która kilka razy mi się przydała, choć mimo wszystko i tak zdarza mi się poparzyć - wtedy, gdy ćwiczę na sobie.
Nie zauważyłam żadnych zniszczeń moich włosów, ale jednak używam jej bardzo rzadko

Natomiast kręcąc włosy innym kobietom nie mam jakichś specjalnych problemów technicznych. Najpierw nakładam kosmetyki stylizujące, a później tworzę całkiem ładne loki, grubsze czy chudsze. Utrwalam i fryzura trzyma się nieźle, a ja nie jestem poparzona i nie mam żadnych zastrzeżeń do sprzętu.

Podsumowując, samo urządzenie jest okej. Nie mam porównania z innymi lokówkami, bo nawet fryzjerki kręcą mi włosy prostownicą.
Mimo wszystko nie kupiłabym jej ponownie.
Teraz, z perspektywy czasu, wybrałabym coś innego, np. falownicę.

• Łatwość obsługi: 5

Dużo lepiej niż się spodziewałam!

Lokówkę Remington kupiłam zachęcona promocją na polskim Amazonie. Kosztowała 55 zł.
Jestem osobą która raczej słabo się orientuje we fryzjerstwie i jest kiepska w skomplikowanej stylizacji włosów ale okazało się, że użycie tej lokówki jest niezwykle proste i przyjemne!
Jedyną początkową trudnością było odpowiednie ułożenie rąk przy stylizacji, ale nauczenie się tego zajęło krótki czas i nie było męczące.
Dla mnie dużym plusem jest że lokówka jest naprawdę lekka.
Do tego jest ładnie wykonana.
Bardzo szybko skręca moje włosy, wygląda bardzo ładnie.
Wszystko na plus, za taką cenę tylko brać!

10/10

Muszę przyznać, że jestem zachwycona. Moje włosy są z natury proste i bardzo oporne na jakąkolwiek stylizację. Przy pierwszym podejściu w uzyskałam taaaki skręt jakiego jeszcze nigdy u siebie nie miałam raptem w 10 minut. Przy kolejnych udało mi się uzyskać wymarzony efekt delikatnych fal. Utrzymywał się on kilkanaście godzin. Lokówka Pearl Wand posiada powłokę ceramiczną dzięki czemu ciepło rozprowadzane jest równomiernie po całej jej powłoce (nie pali włosów!). Jestem zachwycona tą lokówką .

Lokówka

Moim zdaniem lokówka jest perfekcyjna! Idealnie i bardzo szybko kręci włosy. Loki są takię jakie chciakam mieć. Lokówka szybko się grzeje, co jest dodatkowy plusem . Polecam

polecam

Nagrzewa się w pól minuty i ... można działać :) Loczki robią się momentalnie a rękawica w zestawie, niesamowicie ułatwia pracę. zrobienie grubych loków zajęło mi 10 min z nagrzaniem :D Loczki są niesamowicie błyszczące i magicznie trzymają się bardzo długo... :D Cudowny design i niewygórowana cena czynią ten produkt moim ulubionym. Kliknęłam że nie wiem czy kupię ponieważ mam nadzieję że będzie mi długo służyć ;)

Genialna lokówka!

Najlepsza lokówka, z jaką miałam przyjemność się zetknąć. Nie pali włosów, a moje są niezbyt podatne na kręcenie i muszę przytrzymać lokówkę trochę dłużej. Świetna jest rękawiczka załączona w zestawie - ułatwia modelowanie włosów bez poparzeń, chociaż przez nieuwagę się przed tym nie ustrzegłem ;)

Jest ok

Lubię zmieniać fryzury, często prostuje i kręce włosy. Do czasu radziłam sobie z tym i tym prostownicą. Ale jakiś czas temu dostałam w prezencie tą lokówkę. Jest mega spoko, daje radę. Ładnie można nią włosy zakręcić. Jeden minus to mała średnica, mała jak dla mnie. Fajnie że jest stożkowa bo loki wyglądają dzięki temu bardzo naturalnie. Ma długi kabel dzięki czemu wygodnie się z nią pracuje. Jest też bardzo solidnie wykonana.

Przydatna

Lubię od czasu do czasu zakręcić sobie loczki a ta lokówka jak najbardziej się do tego nadaje bardzo fajna, zgrabna nie pali włosów, szybciutko się nagrzewa, można regulować temperaturę na co zawsze zwracam uwagę przy zakupie poręczna i trwała bo posiadam ją już sporo czasu polecam.

Ulubiona!

Od kiedy mam tą lokówkę nie używam żadnej innej :)

URZĄDZENIE: Wygodne i poręczne, szybko się nagrzewa i ma możliwość kontroli temperatury. Dodatkowo ładnie wygląda. W zestawie otrzymujemy rękawiczkę, która ma nas chronić przed poparzeniem się co jest ogromnym plusem.
DZIAŁANIE: Daje możliwość tworzenia zarówno drobnych jak i dużych loków.

Ogromnie polecam, bo cena w stosunku do jakości także jest korzystna :)

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 3

Piękne loki jak z żurnala

Lokówka jest rewelacyjna.Efekt jest długotrwały,bardzo profesjonalny.Loki są jak z okładek gazet.Jednak wymaga wprawy.Łatwo nią sie poparzyc.Jest dołączona czarna rękawiczka.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 4

Ok

Bardzo lubię tę lokówkę, pozwala na szybkie i trwałe loki. Szybko się nagrzewa, nie pali włosów. Wyświetlacz jest przydatny i cenię sobie regulację temperatury. Ogólnie produkt na plus.

godny polecenia produkt

Bardzo dobra lokówka, która pozwala na uzyskanie drobnych, jak i większych loczków. Po pierwsze, zwrócimy uwagę na ładny wygląd, design oraz stożkową budowę. Dalej, zauważymy takie atuty jak: poręczność, regulacja temperatury, łatwość obsługi. Loki są naprawdę ładne, trwałe i szybkie do wykonania. Dodatkowym atutem jest to, że ja w zestawie zastałam etui oraz rękawiczkę chroniącą przed wysoką temperaturą. Produkt godny polecenia.