Emotion

Emotion

Zapach stworzony dla rozbudzenia ducha romantyzmu. Dla kobiety podążającej za głosem swojego serca i pozwalającej kwitnąć swoim uczuciom każdego dnia. EMOTION to uświęcenie miłości obwieszczającej: słuchaj swego serca i żyj emocjami. To dzięki nim przekraczamy granice codzienności, żyjemy naprawdę.
Pełen elegancji i kobiecości flakon ma kształt serca, ponieważ tak jak serce również skrywa emocje.
Opakowanie to manifest wolności, pociągnięte pędzlem impresjonisty przedstawia cudowny zachód słońca w Toskanii.
NUTA GŁOWY - świeża i owocowa: mango, porzeczka, kwiat bawełny, gałka muszkatołowa.
NUTA SERCA - kremowo - kwiatowa: kosaciec, arum, ylang-ylang.
NUTA GŁĘBI - zmysłowa - drzewna: drzewo sandałowe, wetiwer, piżmo.

Cena: ok. 160 zł / 30 ml EDP

Anemiczny puderek

Bardzo, bardzo nijaki zapach. Pudrowy i delikatniuśki, żadnej charakterystycznej, wybijającej się nuty, pozostaje wyczuwalny tylko i wyłącznie przy samej skórze, nie czuję żadnych wymienionych w składzie owoców czy kwiatów. Trwałość dobra :ehem:
Buteleczka brzydka

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:próbka

kusiciel...;)

Kiedy nosiłam te pefumy na sobie uwiodłam nie jednego faceta, a kazdy znich mówił, że pięknie suptelnie i kobieco pachnę :)
Prefumy są romantyczne i lekkie- lubie zmieniać perfumy ale do nich na pewno jeszcze kiedyś wrócę :D

Używam tego produktu od: rok uzywane

sentyment ;)

Nie potrafię ocenić tego zapachu obiektywnie, bo kojarzy mi się z cudownymi wakacjami wieeele lat temu, zakochałam się wtedy chyba w jakimś chłopcu, miałam 12 czy 13 lat i to był wiek, w którym zaczęłam się interesować perfumami, te testowałam akurat w tym okresie, dlatego zawsze jak je wącham to się rozpływam ;) już nawet nie pamiętam co to był za chłopiec i gdzie spędzałam wakacje, ale Emotion do dzisiaj kojarzy mi się ze słońcem i szczęściem :)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: jedna mała 30-stka

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

szkoda pieniedzy!

Ten zapach to pomylka. Mam wode perfumowana, a zapach jest tak nikly, ze ledwo wyczuwalny. Ma trwalosc i kompozycje zapachowa jak mgielka do ciala - szybko wietrzeje, zapach nikly, delikatny, ledwo-ledwo... Butelka nie wiem, w ktorym miejscu przypomina serce; mnie przypomina niezbyt ladny niski i splaszczony flakon.

Bardzo byle jakie perfumy, jestem rozczarowana i zaluje zakupu!

na letnie dni

a ja lubie ten zapach....lubie rozne owocowki, ale na ogol nie moge ich nosic na sobie, bo sa dla mnie za slodkie i mdlace; z 'emotion' tak nie mam, jak dla mnie jest delikatny i nienachalny...najpierw mocno owocowy, ale nie slodki ulepek, potem robi sie miekki i cieply. moze nie jest to zapach bardzo ambitny, drapiezny czy seksowny, ale na codzien, na lato, do sukienki i opalenizny ;) w sam raz.
taki sympatyczny, moze nie na miare wielkich emocji, ale nie czepiajmy sie nazwy :P :D
opakowanie srednie, troche nieporeczne, ale moze byc (i tak flakoniki chowam po szufladach zeby nie narazac perfum na promienie sloneczne ;) )
no i trwaly

Romantyczny

Trochę mnie dziwią nasycone negatywnymi emocjami oceny, bo ten zapach jest milutki, słodziutki i uroczo głupiutki podobnie jak wiele innych zapachów, które spotykają się przecież z entuzjastycznym przyjęciem.Fakt - nie jest to może arcydzieło, ale swój czar ma. Kiedy go czuję, widzę delikatne, romantyczne dziewczę w zwiewnej sukience, które w upalne popołudnie mknie na wymarzoną randkę. Serio. Nie mogę się uwolnić od tego sielskiego obrazka. Zapach jest cieplutki, słodko-owocowy, taki wiosenno-letni.Flakonik brzydki, nazwa też nie w pełni oddaje naturę zapachu. Jakoś ze słowem "emocje" kojarzą mi się uczucia znacznie silniejsze niż te, które wywołują perfumy Biagotti.

mieszane uczucia

Kiedy po raz pierwszy zetknelam sie z tym zapachem, bylam nim szczerze zachwycona - bardzo spodobala mi sie pierwsza, musujaca, owocowa i uderzajaca do glowy nuta. Krecilam sie wokol nich jak wariatka przez kilka tygodni. I po ktorejs wizycie w perfumerii i dwoch godzinach chodzenia z nosem przy nadgarstku stwierdzilam, ze to nie dla mnie. Niestety po jakims czasie ten zapach wywoluje we mnie nieprzyjemne, mdle poczucie. W pierwszej chwili bardzo mi przypomina zolte les belles, jest jednak od nich ciezszy, taki bez fantazji i polotu, raczej uparty. Przyznaje mu jednak 3 gwiazdki, bo nie jest sztampowy i charakteru tez nie moge mu odmowic.

nijaki

Hmm....kolejny raz nazwa zupełnie nie przystaje do moich odczuć zwiazanych z zapachem. Emocje? Wolne żarty! Ten zapaszek jest absolutnie nijaki i tu także, niestety, znalazłam potwierdzenie dla mojej niechęci do pachnidełek Laury Biagiotti.

nijaki

Mam sentyment do Laury Biagiotti ze wzglęgu na używane kilka lat temu Fiori Bianchi-wycofane:( Niestety żadna z jej innych propozycji nie przypadła mi do gustu. Emotion absolutnie na zasługuje, moim zdaniem, na miano zapachu selektywnego.Zapach jest bez wyrazu. Ani kwiatowy, ani orientalny.I mało trwały.Dałam mu szansę parę razy testując i nie rozwijał się a znikał. Nie znam osoby ,której by się spodobał więc pewnie podzieli los perfum Venezia, Venezia Pastello,Sotto Voce i (chyba) Tempore Donna.Wszystkie te perfumy LB to efemerydy jednego sezonu.

Na pewno dla pań?

Generalnie wszystko na swoim miejscu, a jednak nie mogę oprzeć się wrażeniu, iż to zapach dla mężczyzny i to takiego zupełnie nie w moim typie:) Nie, zdecydowanie ich nie polubię, choć pewnie na innych by mi nie przeszkadzały. Nie dorównują używanej dawno dawno temu Laurze. No i miłość, zwłaszcza tę gorącą szaloną, w moim odczuciu ilustruje zupełnie inny zapach.Poprzestałam na etapie zaawansowanych testów.