Avon Colour, Fruity Juice Lip Gloss (błyszczyk do ust Tutti-Frutti)

Avon Colour, Fruity Juice Lip Gloss (błyszczyk do ust Tutti-Frutti)

Błyszczyk miękki i gładki jak aksamitne skórki skrywających się w nim owoców. Kusi smakiem i zachwyca zapachem mango, melona i winogron. Usta, napojone owocowym ponczem będą pociągająco i soczyście lśnić

Cena: 22,90 zł / 15 ml

taki sobie...

Pamiętam, że kupiłam wszystkie kolory bo bardzo mi się spodobały lecz teraz żałuje zakupu. Błyszczyki miały niedobry smak i pachniały dość chemicznie.

Jest OK

Błyszyk porzyczyłam od koleżanki jak szłam na dyskotekę. Myślę że jest on bardzo dobry. Ślicznie błyszczy i ma cudowny zapach melona. Dość długo utrzymuje się na ustach. Jednak ta cena...Mógłby być tańszy...ale w sumie to oki:)

Taki sobie

Od jakiegos czasu mam blyszczyk o smaku melonowym. Zapach super, kolor rowniez - pieknie blyszczy na ustach. Niestety jest nietrwaly i kleisty. Ogolnie - nie polecam!

Avon Mark - relacja

obleci

Mam wersję o zapachu melonowym i trzeba przyznać że zapaszek jest ładny ;) Smak też niczego sobie :D Błyszczyk na ustach prezentuje się bardzo ładnie, ślicznie połyskuje, ale efektem takim można się nacieszyć może z pół godziny, bo kosmetyk jest bardzo nietrwały, szybko się zmazuje, a to co zostaje na ustach potrafi się odłożyć w postaci nieestetycznej białej kreski .. Poza tym jest go trochę ciężko zaaplikować, bo kulka lubi się zaciąć i uprzednio trzeba trochę się pomęczyć z wyciskaniem, żeby wszystko działało jak trzeba. Mimo wszystko uważam, że można się na niego pokusić, bo w promocji kosztuje kilkanaście złotych i ma bardzo dużą pojemność, więc na długo starcza.

Zaskakujący!!!

Cacko! Choć opakowanie badziewne (za opieszałą kulkę odejmuję *) w srodku istne cudo! Mam kolor Ripe Melon - jest cielisto-różowy ze złotymi mikro drobinkami i pachnie melonem. Na ustach wygląda jak lśniąca tafla z małymi diamencikami, przy tym dobrze pasuje do twarzy opalonej ale i bladej buźki. Jest bardzo wydajny ma 15ml i choć ciagle go używam chyba nigdy się nie skończy. Nie jest zbyt lepki ani gęsty i to mi sie w nim podoba, przez to włosy lepią się minimalnie. Równomiernie znika, choć móglby robic to wolniej. Jest to cudowne zaskoczenie Avonu i teraz kupię sobie nastepny kolorek. Polecam, wyjątkowy efekt!!!