Solutions, Moisturizing Alcohol-Free Toner (Bezalkoholowy tonik nawilżający)

Solutions, Moisturizing Alcohol-Free Toner (Bezalkoholowy tonik nawilżający)

Tonizuje, nawilża i nawadnia skórę, przywracając jej właściwe pH. Zawiera antyutleniacze (wit. A, C, E, beta-karoten), łagodzące wyciągi z nagietka i morwy oraz ekstrakt czarnego bzu.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Imidiazolidinyl, Urea, Polysorbate 20, Calendula Officianlis, Sodium Citrate, Disodium EDTA, Methylparaben, Xanthan Gum, Propylene Glycol Isoceteth-3 Acetate, Parfum, Citric Acid, Benzophenone-4, Butylene Glycol, Lecithin, Sambucus Nigra, C12-15 Alkyl Benzoate, Morus Alba, Quaternium-15, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Beta-Carotene, Helianthus Annuus, CI 47005, CI 14700.

Cena: 19,90zł / 200ml

ZERO NAWILŻENIA

Wręcz wysusza. Mam bardzo suchą cerę i niestety nie spełnia on swojego zadania. Ciężko będzie go zmęczyć. Liczyłam na więcej. Plus za poręczne opakowanie, ale nic więcej.

Bardzo dobry

Ponieważ moja cera nie ma jakiś specjalnych wymagań, dla mnie ten tonik jest idealny.

Przede wszystkim dobrze nawilża, nie ma po nim uczucia suchości i ściągania, co notorycznie odczuwałam po wielu rodzajach innych toników, szczególnie Garnier.

+ nie podrażnia
+ bardzo przyjemna konsystencja
+ idealnie zmywa resztki makijażu i mleczka

Choć na początku jego stosowania miałam lekko tłustawa cerę, to chyba właśnie dzięki zaprzestaniu jej wysuszania wróciła do normy i teraz mam cerę normalną, miejscami mieszaną.

Nie jest gorszy od toników Avene, Vichy czy Clinique a jest znacznie tańszy, także jestem mu wierna od lat i pomimo licznych testów innych toników zawsze do niego wracam.

Polecam :)

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:10 i więcej

-nawilża
-dodrze zmywa resztki makijażu
-nie podrażnia
-nie uczula
-nie kupie bo już go nie ma
-przystępna cena

Używam tego produktu od:używałam jak był

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Rewelacja :D

Plusy:
+nawilża!!Zdecydowanie działa :) Już w czasie nakładania go wacikime czuję,że jest taki "miękki",nawilżający i przyjemny w użyciu :)
+oczyszcza skórę
+usuwa resztki makijażu
+nie podrażnia ani skóry twarzy,ani oczu :)
+bardzo ładnie pachnie
+strasznie wydajny-wystarczy naprawdę kilka "kropel" na całą buzię i szyję :)
+opakowanie jest ok,cena w promocji bardzo korzystna :)

Minusów nie stwierdziłam,na pewno będę go kupowała :)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

bardzo dobry, ale nie dla mnie

Zapach bardzo delikatny i przyjemny. Opakowanie praktyczne. Doskonale tonizuje i odświeża skórę. Niestety nie jest dla mnie ponieważ mam cerę tłustą - niewłaściwy zakup - ale dla osób z cerą normalna i sucha będzie idealny. Używam tego produktu od: 4 lat

Tak! tak! tak!

Wspaniały! :D
+ Nawilża
+Wygodne opakowanie
+Doskonale oczyszcza twarz
+Wydajny
nic dodać nic ująć Polecam!
Mam cere mieszaną tonik doskonale sie spisuje suche partie nawilża a tłuste doskonale oczyszcza.

Używam tego produktu od:1roku

super

Wystarcza na długo, jest bardzo ekonomiczny. Super nakrętka, nic nie wypływa w czasie przewożenia.
Moja skóra jest po nim nawilżona, bardzo dobrze oczyszczona.
Nie uczula, jeszcze nigdy nie miałam żadnych problemów z wypryskami po użyciu tego specyfiku. :D

Bezproblemowy, polecam gorąco ;)

Używam tego produktu od 1,5 roku

Mój ;]

Mam cerę mieszaną i zależało mi na tym aby jej nie wysuszyć. Ten tonik nie ma w składzie alkoholu co jest ważną dla mnie rzeczą. Zapach ma przyjemny ale bez rewelacji jednak. Działanie jest w porządku - nie szkodzi mojej cerze, nie sprawia że świecą się tłuste partie ani nie łuszczą się suche. Pozwala utrzymac prawidłowe nawilżenie skóry. Nie podrażnił ani nie uczulił. Kupię na pewno jego nowszą wersję :) Aha, spora butla :)

Używam tego produktu od:3 mce
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

dla mnie idealny

Plusy:
wygodna aplikacja
przyjemny zapach
dobrze nawilza
nie sciaga
skora jest napieta i ujedrniona
widocznie poprawia stan skory
wydajny bardzo

Minusy:
brzydkie opakowanie ;)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

b. dobry

zapach przyjemny. Nie wysusza skóry i nie powoduje ściągnięcia. Oczyszcza dobrze skórę z pozostałości mleczka, dobrze sprawdza się także w stosowani bez uprzedniego użycia mleczka. Jest bardzo wydajny, opakowanie starcza na jakieś 2 miesiące podwójnego dziennego stosowania. Produkt za przyjemna cene i sprawdza się. Doskonale nadaje się na lato- doskonale odświeza.

Używam tego produktu od:co jakiś czas od ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Całkiem całkiem

Fajny. Miły w rozprowadzaniu, nie przeszkadza zapach, skóra jest po nim ładnie napięta. Jednak jakiegośc zniewalającego uczucia nawilżenia nie czuję. A miałam kiedys tonik prawdziwie nawilżający, tak że nie potrzebowałam potem nawet kremu. Ale go wycofali ze sprzedaży. :(
Dobrze, że jest bezalkoholowy, jest wydajny. Ja osobiście nie rozprowadzam go wacikeim,a le nalewam odrobine na dłonie, ogrzewam i przykładam je do twarzy. Efekt jest całkiem dobry. Nadaje się świetnie pod krem - skóra jakby lepiej przyjmuje dalsze kosmetyki.

Nie wiem jednak czy kupię powtórnie - jesli mnie coś najdzie, to kupie inny. ;)

Używam tego produktu od: około 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: odrobina pierwszego

super

jak dla mnie ten tonik jets wpsanialy:)super nawilza i wygladza skóre:) mam cere sucha także wymagam od kosmetyku nawilżenia a ten sprawdza sie w 100% naprawde godny polecenia:)

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:...