Maestro, Pędzel do cieniowania nr 430

Maestro, Pędzel do cieniowania nr 430

Informacje szczegółowe o pędzlu:
- pędzel typu `kulka`,
- kształt włosia owalny,
- wykonany z syntetycznego włosia - złoty nylon,
- skuwka okrągła.
W ofercie pędzle o rozmiarach:
- R 6 średnica 5mm, dł. włosia 7mm,
- R 8 średnica 5.4mm, dł. włosia 8mm,
- R 10 średnica 6.5mm, dł. włosia 9mm.

pędzle

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Bez wad

Bardzo długo męczyłam się z nakładaniem cieni jakimiś przypadkowymi pędzlami i myślałam, że po prostu nie umiem ich używać. Niedawno zainwestowałam w pędzle Maestro i problemu z cieniami nie ma.

Tego pędzla używam do tego, do czego głównie ma on służyć, a więc do podkreślania dolnej powieki i niewielkich akcentów na górnej powiece. Jest bardzo miękki i świetnie rozprowadza cienie. Bardzo solidnie wykonany i łatwy w czyszczeniu. Włosy nie wypadają i nic się nie odkształca z powodu mycia.

Mam średni rozmiar, czyli 8, chyba najbardziej uniwersalny. Bardzo polecam tę firmę, bo masa rzekomo ekskluzywnych marek wciska klientom chińskie pędzle za horrendalne pieniądze (których w życiu bym nie kupiła), a tutaj mamy produkt polski w bardzo atrakcyjnej cenie.

OK!

Mała zgrabna kuleczka nada się do nakładania punktowo korektora jak i precyzyjnego nakładania cieni.
Włosie jest syntetyczne, miękki i sprężyste. Nie odkształca się ani nie odbarwia podczas czyszczenia. Pędzel solidnie wykonany. Do tego jest tani, mogę śmiało polecić.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Świetny :)

Mam pędzel w rozmiarze 10.

PLUSY:
- estetyczne wykonanie
- włosie jest dobrej jakości, miękkie, nie wypada, nie zmienia kształtu, szybko schnie po myciu
- sprawdza się przy nakładaniu oraz rozcieraniu cieni

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

używam do rozświetlania kącika

Pędzelek wygrałam w konkursie. Mam rozmiar 6.

Używam go do nakładania rozświetlającego cienia w wewnętrzny kącik. Bardzo go lubię.
Jest z włosia syntetycznego, za to plus.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Świetny

Posiadam najmniejszy rozmiar i jest trochę za malutki, jak już kupować to R10. Poza tym pędzelek ma same zalety. Jest mięciutki i nie drapie. Włosie elastyczne, nie zauważyłam wypadania. Solidna i estetyczna rączka, może ciutkę długa, ale mnie to na dłuższą metę nie przeszkadza.

Polecam pędzle Maestro !

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek

Polecam !!!

Posiadam rozmiar 10 idealny do nakładania cienia w załamaniu powieki na dolna jest za duży, i niestety nie nadaje się do rozcierania cieni ale to nie główne zadanie kuleczki ;) ( za to 4 a nie 5 gwiazdek)

+ świetnie się go myje
+ nie gubi włosia
+ miękki, nie drapie
+ po myciu nie zmienia kształtu

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: jeden

firma godna polecenia !

Jestem posiadaczką kilku pędzli z firmy maestro w tym właśnie tego w rozm 8. Ten pędzel jak i pozostałe są po prostu świetne, choć obawia mnie wypadanie (w sumie wychodzenie..) włosów z pędzla do pudru. Nie wiem czy to mi się trafił taki feler czy komuś też, ale na pewno zakupię jeszcze pędzelki tej firmy, są mięciutkie, puchate, idealnie cieniują był to trafiony zakup!

Używam tego produktu od: 6 mies.
Ilość zużytych opakowań: 8 pędzelków mam w posiadaniu :D

Całkiem całkiem;)

Posiadam rozmiary 6,8,10 i uważam, że to są przesłodkie pędzle ;) 6 i 8 Nadaja się do załamania, dolnej powieki oraz kącikow a 10 do tego wszystkiego oprócz dolnej powieki;) według mnie są zbyt sprężyste i sztywne, co nie znaczy, że kłują, o dziwo są przemilutkie i miękkie. Nie nadają się zbytnio do rozcierania;) warto mieć chociaż jeden w kolekcji;)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 sztuk równocześnie, zapowiadają się długożywotnie