Avon Solutions, Gentle Cream Cleanser (Oczyszczające mleczko nawilżające)

Avon Solutions, Gentle Cream Cleanser (Oczyszczające mleczko nawilżające)

Łagodny preparat w kremie do oczyszczania twarzy i szyi. Zmywa makijaż i usuwa wszelkie zanieczyszczenia jednocześnie nawilżając skórę. Zawiera wyciągi z malwy, nagietka i morwy, które działają przeciwzapalnie.

Skład: Aqua, Polydecene, Dioctyl Maleate, Glycerin, Peg-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Alcohol, Methyl Glucose Sesquistearate, Carbomer, Petrolatum, Benzyl Alkohol, Methylparaben, Lauramidopropyl Betaine, Parfum, Disudium EDTA, Sodium Hydroxide, Calendula Officinalis, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Benzophenone-4, Phosphoric Acid, Butylene Glycol, Lecithin, C12-15 Alkyl Benzoate, Malva Sylvestris, Morus Alba, Quaternium-15, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Beta-Carotene, Helianthus Annus, CI 47005, CI 14700

Cena: 19,90 zł / 200 ml

Super

Nie wysusza, ładnie nawilża, skóra jest świeża czysta. Nie podrażnia. bardzo dobry produkt. Avon bardzo się postarał. Szkoda tylko że został on wycofany.
Kupie jesli bedzie dostepny w jakiejś ofercie wyprzedażowej

Używam tego produktu od: od lipca

zdecydowanie tak!

Bardzo dobry kosmetyk. Lekka konsystencja, poręczne opakowanie. Można stosować na mokro spłukując twarz wodą (bardzo to sobie cenię), lub używać jak mleczka za pomąocą wacika.
Dobrze usuwa makijaż i inne zanieczyszczenia. Nawilża. Zapach miły, ale nie drażniący. Cena przystępna.
Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: co najmniej kilka

Ten kosmetyk jest jednym z lepszychz Avonu. Ma ładny, delikatny zapach, naprawdę nawilża i dobrze oczyszcza skórę no i do tego jest wydajny . Czego można chcieć więcej?

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe i pół drugiego

Avon Mark - relacja

2 w 1

Oczyszczanie i pielęgnacja jednocześnie.Bardzo dobrze zmywa makijaż, nie wysusza, wręcz nawilża.Nie szczypie w oczy.Z wydajnością jest różnie.Generalnie wystarcza na dosyć długo.Zdecydowanie warto go kupić.

B.dobre mleczko

Mleczko jest delikatne i bardzo wydajne ,użyma je już około pół roku. Doskonale oczyszcza buzię i zmywa makijaż. Minusem jest nieporęczne opakowanie.

po prostu dobre

Jestem posiadaczką cery mieszanej, z dużą tendencją do swiecenia w strefie T. W wyniku stosowania agresywnych środków do oczyszczania doprowadzilam swoją buźkę do przesuszenia:( Właśnie wtedy sięgnełam po to mleczko. Z zaskoczeniem stwierdziałam, że nieźle sprawdziło się w przywracaniu mojej skory do "normalnosci". Podrażnienia i przesuszenia zaczeły stopniowo ustępować(i za to przyznaje czwartą *).
Mleczko jest delikatne, kremowe, niezwykle wydajne i prawie bezzapachowe,a po zastosowaniu nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Ponieważ nie posiada właściwości antytradzikowych przerzuciłam się teraz na delikatną piankę erisa(mam nadzieje ze z dobrym skutkiem).
PS: Nie stosowałam go do demakijazu oczu, takze w kwestii ewentualnego szczypania nie moge się wypowiadać.

kiepskie

NIe lubię tego mleczka. Przede wszystkim mleczko ma za leistą konsystencję. IN eodpowiada mi również forma aplikacji - zdecydowanie wolę nakładać mleczko na wacik i masować nim buzię podczas demakijażu. Pomysł z wodą mi nie odpowiada. Próbowałam używać go w tradycyjny sposób, jednak niestety skończyło się to klapą - kosmetyk jest za rzadki, nie jest w stanie "utrzymać " się na waciku. Poza tym szczypie w oczy :( I na dodatek je skleja :( Cena normalna (19,90) jest zdecydowanie za wysoka - znam o wiele lepsze i o połowę tańsze :) Jednym słowem - niezbyt udany produkt.

Delikatne

Delikatne mleczko, o delikatnym i milusim zapachu. Jest leciutkie, ładnie zmywa twarz, niestety nie radzi sobie ze wszystkimi tuszami, jedne zmywa doskonale, inne rozmazuje i za nic nie moża ich zmyć (i wcale nie mam na myśli tuszu wodoodpornego). Opakowanie jest duże (200 ml) i wydajne. Dla mnie ważne było to, że nie powodował ściągania skóry ani pieczenia. Jest naprawdę delikatne, nie wysusza, wręcz utrzymuje poziom nawilżenia. Skóra jest mięcitka, nie upomina się o krem, czy tonik, przez co można o nich zapomnieć (zdarzyło mi się) :) Polecam!

Rewelacja

Dla mnie to mleczko jest rewelacyjne! Bardzo dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia powiek i nie "szczypie" w oczy. Czasami myje nim twarz. Ma delikatny zapaszek. To jest najlepsze mleczko, jakie kiedykolwiek miałam! Poza tym ma aż 200 ml i cena jest przystępna! Gorąco polecam!!!!

dobre

nawilża tak jak trzeba,zmywa makijaz.napewno nie nadaje sie do cery normalnej,tylko do suchej ,wrazliwej.starcza na dosc dlugo,uzywam go codziennie przez 7 miesiecy,i jeszcze dosc duzo mi pozostalo(ok 1/3 tubki)...

nie dla mnie

Zużyłam pierwsze opakowanie i wszystko było ok. Gdy zaczęłam stosować drugie mleczko podczas demakijażu oczu strasznie szczypały mnie powieki. Podobne spostrzeżenia miała moja kumpela. Poza tym nienajlepiej sobie radzi z trwalszymi tuszami, a już nie daj Boże wodoodpornymi... Muszę zakupić jakiś dwuwarstwowy preparat do demakijażu i czym prędzej pozbyć się tego mleczka (albo dam mamie, zużyje na twarz, bo nieźle nawilża).

miłe zaskoczenie!

Uważam, że kosmetyki avonu są beznadziejne. nie lubię ich i nie kupuję, a jeżeli już coś mam to są to wyłącznie "dary" od innych, głównie niezadowolonych koleżanek. Dlatego do tego mleczka podeszłam z rezerwą.. A TU TAKIE MIŁE ZASKOCZENIE!!! Jest delikatne, przyjemnie pachnie, doskonale oczyszcza i nie powoduje okropnego ściągnięcia skóry! Jest dobre! I jaka duża pojemność! :)