Adidas, for Women, Full Balance Shower Gel (Relaksujący żel pod prysznic)

Adidas, for Women, Full Balance Shower Gel (Relaksujący żel pod prysznic)

Relaksujący żel pod prysznic opracowany z udziałem sportowców. Wzbogacony wyciągiem z kwiatu lotosu, relaksujący zapach daje poczucie komfortu, delikatna formuła pozwala utrzymać naturalną równowagę skóry. Nie zawiera mydła, przetestowany dermatologicznie.

najlepszy!

Bardzo przyjemny zapach, a to chyba podstawa w żelach pod prysznic. Nie pieni się aż tak bardzo, co jest dla mnie kolejnym plusem. Wygodne opakowanie, które jest przystosowane do trzymania w ręku i uniemożliwia wylanie się produktu. Jak dla mnie nie ma żadnych minusów. Co do ceny to nie orientuję się, bo dostałam go w prezencie, ale produkty Adidasa nie są zbyt drogie, więc to pewnie też nie. :)

Używam tego produktu od: 2 lata temu

bardzo dobry

Ten żel pod prysznic jest bardzo fajny, kończy mi się niestety, ale może kupię znowu. Podoba mi się w nim to, że ma całkiem ładny zapach i za tym zapachem kryje się również działanie - bowiem ten produkt działa :D.
po treningu sprawdza się znakomicie i zapobiega poceniu się przez ok. pół dnia albo dobę, jeśli się nie za bardzo ruszam. szkoda tylko, że nie ma jakichś drobinek peelingowych, jak ja to nazywam :D, bo to byłoby naprawdę bardzo miłe :D
może kupię znowu, ale nie jestem pewna, bo chciałabym jeszcze wypróbować inne produkty adidasa.

Bardzo fajny : )

Żel bardzo fajny . Nawilża i wygładza skórę . Ładnie pachnie . Idealny pod prysznic po ciężkim dniu lub treningu . Wystarcza na bardzo długo i można go zabrać wszędzie . Dzięki małym kropeczkom na opakowaniu nie wysuwa się z mokrej ręki . Jestem z niego bardzo zadowolona : )

Używam tego produktu od: ok . 1 miesiąca

Fajnie się go używa

Starcza na długo, ma taki... rozpoznawalny, Ładny zapach, fajne opakowanie, które dobrze się trzyma w ręce i zatyczkę też ma taką, jakiej inne nie mają,... ogólnie go polecam

Używam tego produktu od: 3 miesiącę(bo brat mi pół wylał)
Ilość zużytych opakowań: 1x250 ml