Solutions, Sweet Finish Sugar Scrub (Peeling do twarzy z brązowym cukrem)

Solutions, Sweet Finish Sugar Scrub (Peeling do twarzy z brązowym cukrem)

Preparat oczyszczający w postaci przyjemnie pachnęcego kremu. Zawiera drobinki naturalnego brązowego cukru i sproszkowane łupinki orzecha włoskiego. Pozostawia skórę idealnie czystą, świeżą i wygładzoną. Do stosowania 2 razy
w tygodniu.

Skład: Aqua, Hydrogenated Vegetable Oil, Hydrogenated Polydecene, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Alcohol Denat., Glycerin, Cera Alba, PEG-40 Stearate, C12-15 Pareth-12, Polyethylene, Cetyl Alcohol, Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Methylparaben, Parfum, Sodium Hydroxide, Butylene Glycol, Cellulose Gum, Sucrose, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Cena: 29,90zł / 75ml

Dziwne...

Jestem zaskoczona tyloma negatywnymi recenzjami tego peelingu. Używalam go wiele lat temu, dawno już zostal wycofany z produkcji, a na jego miejsce wprowadzono inny, nafaszerowany chemią badziew. Jak na Avon, to ten peeling mial jeden z lepszych skladów. Pamiętam go do dzis, bo pamietam, że go lubilam. Za czasów jego stosowania mialam jeszcze trądzik, a po tym kosmetyku niedoskonalości znikaly, nie byly rozdrapane, bo drobinki nie tarly skóry, tylko lekko ja masowaly. Peeling nie byl jednak zbyt lagodny, gdyż usuwal suche skórki, cera byla gladka po nim i glęboko oczyszczona. Mialam od zawsze problem z odwodnioną skórą, a ten preparat nie pogarszal sytuacji, nie wysuszal, lecz lekko natluszczal. Pachnial migdalowo. Ja go polecam, być moze jeszcze kiedyś wróci w tym skladzie.

Używam tego produktu od: przez 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 x 75 ml

Bleee!!

Z przyjemnością zgodzę się z większością opinii tutaj zamieszczonych :D:D:D Po pierwsze...

-zapach całkiem fajny, choć mi na przykład przestał odpowiadać przy 3/4 użyciu
-peeling ciężko wydobywa się z tubki
-po jego użyciu na skórze zostaje tłusta powłoka, która nie wiadomo czy jest skutkiem ubocznym czy dodatkowym bonusem <LOL>
-mało drobinek, a dużo kremowej konsystencji, która niewiele z peelingiem ma niewiele wspólnego
-ogólnie NIE POLECAM, szczególnie dla cery tłustej i mieszanej!

normalny

Hmmm tak się zastanawiam no nie zaszkodził ale też nie zwariowałam na jego punkcie
Plusy:
- zapach całkiem, całkiem jak kto lubi, mi akurat nie przeszkadza
- skóra robi się gładka
Minusy:
- mało drobinek
- jak się go wydusza z tubki to robi się taka twarda klucha
-ciężko go rozsmarować
I tyle nic więcej nie mogę o nim powiedzieć bo jakoś tak leży w tej łazience i się do niego nie mogę przekonać

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Tylko zapach fajny!

Powiem tak:Peelingu to w ogóle nie przypomina!
Konsystencja jest przeokropna,ciężka do określenie,bardzo trudno "wypchnąć" kosmetyk z tubki.Jak już się to uda,to samo jego rozprowadzenie na twarzy to nie lada wyzwanie!!
Konsystencja,albo jej brak to totalna porażka,jak cały ten produkt!Na prawdę nie wart uwagi,tym bardziej pieniędzy!

Używam tego produktu od:Jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:Trochę 1 opakowania

Hmmm..czy to na pewno peeling?

"Peeling" ma gęstą konsystencję, jednak peelingujących drobinek jest tyle co kot napłakał. Nie jestem przekonana co do zapachu (przypomina mi jakiś słodki alkohol typu likier) Jest bardzo tłusty co odpowiada mojej suchej cerze- po umyciu jest mięciutka i nawilżona. Niestety nie jest wart swojej ceny. Gdybym mogła, dałabym 2, 5 gwiazdki, ale daje trzy ze względu na to ze nie wysusza.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 saszetki

zapach i tyle

miałam go z rok temu, jeszcze w starym opakowaniu
-przede wszystkim jest drogi, można lepszy kupić taniej a w tej cenie to już w ogóle
-tłusty, ciężko sie zmywa (nadaje się do suchej skóry)
-mało ścierający, taki efekt jak po mocnym wytarciu twarzy ręcznikiem, cerze mozno zanieczyszczonej nie pomoże

+zapach - rzeczywiście cukrowo-orzechowy
+wydajność, która była dla mnie przekleństwem - miałam go dość

Używam tego produktu od: jakiś rok temu

średni, wręcz słabiutki

Szczerze mówiąc myślałam, że będzie lepszy.
Plusy:
- ładny zapach
- dobra konsystencja ( choć dla niektórych może być on za tłusty)
- nie podrażnia

Minusem - jest bardzo marny efekt peelingujący, jak dla mnie jest to za słaby peeling.
Prawie wcale nie czułam abym używała peelingu, chociaż cera może była odrobinę gładsza...

tłusty

Ten peeling bardzo ladnie pachnie, tak słodko, ale niestety ma tłustą konsystencję i po użyciu go na twarzy pozostaje tłusta warstewka, ktorą mozna zmyc niestety tylko tonikiem z alkoholem.
Jedyny plus takiej konsystencji jest taki, ze skora po jego użyciu nie jest wysuszona ale z drugiej strony konieczne jest uzycie mocnego toniku wiec na jedno wychodzi...
Generalnie peeling ma kremową, puchatą konsystencję, dobrze się rozprowadza ale ma raczej mało drobinek i oczyszcza średnio.
Sa lepsze peelingi.

Używam tego produktu od: ponad roku

dobry

Uzywam tego peelingu od jakiegos czasu i uzwazam, ze jest dobry do cer mieszanych i ze sklonnoscia do wypryskow, jest za mocno do ser suchych i wrazliwych.
Krolem peelingu nie jest natomiast jest dobry jak na ta cene, srednio kosztuje kolo 20 nw zaleznosci czy jest na niego promocja czy nie.
Konsystencja jest fajna, chociaz jak ktos nie lubi gestych peelingow to nie bedzie sie podobal, pachnie delikatnie i zarazem dosc przyjemnie.
Ale z tym ze 2 razy w tygodniu ktos peeling robi to jest zdecydowanie za czesto. Peeling tego typu mozna robic raz na 2 tygodnie.

Ilość zużytych opakowań: 5-6

delikatny

peeling ma bardzo brzydki zapach
jest bardzo gesty
ma mało bardzo delikatnych drobinek
w porównaniu do st ives ten jest bez szans jest tak delikatny ze aż nie zauważa się efektów (o ile takie są)
można lepiej zainwestować pieniądze niż na niepeelingujący peeling

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

bez rezultatów

zwyczajny peeling.
może lekko zmiękczał skórę i to wszystko.
nie powoduje żadnych efektów ale też nie podrażnia i nie wysusza. skóra praktycznie bez różnicy przd i po zastosowaniu.

raczej nie polecam, szkoda pieniędzy

Używam tego produktu od:2 m-c

ejże...

Po pierwsze, ten peeling jest za drogi! Nie wart swojej ceny. Jak już wcześniej dziewczyny zauważyły, jest jakby tłusty, przy spłukiwaniu skóra robi się jakby tępa i to samo jak już wyschnie. A więc nic przyjemnego. Zapach taki plastikowy, kojarzy mi się z jakimś kosmetykiem dla Kena, którym bawiłam się dawno dawno temu :D A samo działanie jako peelingu... kiepskie. Drobinki są strasznie drapiące a efekty marne.

Używam tego produktu od:pół roku i nie sposób go skończyć
Ilość zużytych opakowań:j.w