Ubarwiony balsam do ust

Ubarwiony balsam do ust

Pojemność 4,2 g

Chroni usta, wygładza je i lekko zabarwia na delikatny kolor. Właściwości nawilżające zawdzięcza witaminie E.

Cena: 9,90zł / 4,2g

jestem na tak!

jeśli byłby dostępny kupiłabym bez wahania! do dzisiaj pamiętam zapach tego różowego. zostawiał trochę tandetny kolor na ustach,ale wtedy był dla mnie jedyny!

Używam tego produktu od: z 6 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 3 całę

Ukochany!

Mam do balsamikow ogromny sentyment! Pieknie pachniały, lekko nawilżały usta i były w dobrej, niskiej cenie. Piekne kolorki (miałam oba), które lekko połyskiwaly w słoncu. Ładne opakowanie, sztyft sie nie zacinal. Jedynym minusem jest to, ze balsam po jakims czasie wałkował sie na ustach i sie z nich nierówno ścierał.

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań2:

Kocham!!!

Ostatnio był w katalogu i znowu sobie zamówiłam:) Ślicznie pachnie, jak dla mnie nawilża całkiem przyzwoicie, usta sa pięknie błyszczące, mają uroczy kolorek ja mam kolor tart czy jakoś tak się nazywa, szmineczka wysuwa się bardzo dobrze, jest wydajna, szkoda że ją wycofali:(

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

tragedia

Kupilam go jakieś dwa lata temu i przez ten okres czasu męczyłam jedno opakowanie. Nie spełnia żadnych funkcji ochronnych. Poza tym kolor jest tak tandetny, że malowałam się nią jedynie w domu ://

a ja tam lubię...

Mam kolor jaśniejszy. Lubię smak i zapach tej pomadeczki, balsam ten co prawda nie posiada jakichś szczególnych właściwości pielęgnacyjnych, a w zasadzie nie posiada ich wcale, ale ładnie prezentuje sie na ustach. Szczególnie mi się podoba brokat zawarty w pomadce. Ogólnie nie mam nic przeciwko temu produktowi, jednak raczej więcej bym go już nie kupiła, gdyż lubię czuć, że moje usta są przynajmniej trochę natłuszczone, a tu nic :p:

przeciętny

Taki sobie ten balsam. Troche nawilza usta, lecz ma zdecydowanie za mocny kolor i swieci sie tez za bardzo, no ale przynajmniej zapach jest przyjemny :-) , cena tez moze byc. Raczej dla pan troche starszych.Dałam mamie.

Pomyłka kategorii. :/

Bardziej nazwałabym Go błyszczykiem w dwóch ładnych odcieniach niż środkiem do pielęgnacji ust bo preferencji co do tego raczej w efektach nie widać. Za to kolorki ładne, miałam ciemniejszy brąz. :) Zapach też słodziusi. Tylko to opakowanie... :/ Przez nie już nigdy nie zamówię błyszczyków / środków pielęgnacyjnych do ust z Avonu... :/ strasznie niepraktyczne! Dwie gwiazdki za to, że jest w tej kategorii. Gdyby był błyszczykiem, miałby cztery.

taki sobie:/

Pierwsze wrazenie jakie na mnie zrobil bylo nieprzyjemne... Ten zapach:( Uhhh... Fuj... Z nakaldaniem nie bylo problemu, a drobinki bardzo ladnie igraja w sloncu... Tyle, ze balsam, tak? A wiec powinien nawilzac... ale coz... nie spelnia tego zadania. Poza tym, robi sie taki slodki na ustach, ze zjadam go;) To moze plus, ale moje usta potzrebuja nawilzania, a lizania:P

Hmm

Mam ten ciemniejszy kolor, który bardzo ładnie się prezentuje na ustach. Zapach jest bardzo ładny, ale tylko przy wąchaniu z opkakowania, bo na ustach robi sie po prostu mdły, aż chce się usunąć ten balsam. Drobinki ślicznie się błyszczą w słońcu. Sam balsam sprawia wrażenie nawilżania tylko przy nakładaniu, potem po prostu wysusza. Przy tym nie sprawia wrażenie ciężkości. Ogólnie jest w porządku.

mozna kupic

nic nadzwyczajnego, ale ładnie pachnie i wyglada na ustach, ale ochrania nie za bardzo, powinien byc w kategorii blyszczyki bo na pielegnacyjna to zbytnio sie nie nadaje, ale przyjemny jest

uJDZIE W TŁOQ

TAKI SOBIE :p NIE WYDAJE MI SIE ZEBY PIELEGNOWALUSTA BO JE WYSUSZA !!! ZA MOCNY KOLOR !!!! UZYWAM GO TYLKO CZASAMI W DOMU ! NIE POLECAM !!!!

ma cos w sobie

Hmmmm Nie wiem jak ocenic te pomadke, bo to na pewno nie jest balsam do ust - wlasciwosci pielegnacyjnych nie zauwazylam :( Musze powiedziec natomiast, ze bardzo podoba mi sie kolor i ten brokat (mam jasniejszy odcien) Wcale nie jest taka jasna jak na zdjeciu, wlasciwie to jest to idealny odcien moich ust :) lekko nablyszcza usta, nadaje im jednolita barwe no i te drobinki fajnie sie blyszcza. Ogromna wada jest duszacy smak i zapach :( Nie utrzymuje sie on dlugo na ustach, ale pierwsze wrazenie jest nieprzyjemne. Sama nie wiem czy kupie sobie to jeszcze raz... Jesli bedzie kosztowalo 7 zl, bo za tyle kupilam to po raz pierwszy, to raczej tak :)