Yves Rocher, Patch System

Yves Rocher, Patch System

Zgłaszająca osoba: Kamila

Jest to żel o lekkiej konsystencji, który nakłada się na skórę szpatułką. Wchłania się bardzo szybko, zostawiajac białą matową warstwę na skórze. Już po 3 dniach dniach skóra jest widocznie wygładzona, po tygodniu obwód w udzie zmniejszył się o centymetr. Przy systematycznym stosowaniu obwód może się zmniejszyć o 3 centymetry. Ostatnio w kobiecym czasopiśmie (niestety nie pamietam jakim) w rankingu takich preparatów zostal najwyżej oceniony przez kosmetyczki i czytelniczki. Po prostu hit. Cena to ok 70 zł za opakowanie. Chociaż w firmie wysyłkowej Yves Rocher można go nabyć przy okazji różnych promocji nawet za polowe ceny. Stosowałam już wiele kosmetykow przeciw cellulitowi i stwierdzam, że ten jest najlepszy. Po prostu kosmetyk godny polecenia.

Zgłoszony przez Beatę (drugie zgłoszenie):

Do konkursu "kosmetyk wszechczasów" proponuję żel wyszczuplający Yves Rocher - PATCH SYSTEM. Jest rewelacyjny. Cena około 70 zł za butelkę chyba 100 ml.

dla naiwnych

Moim zdaniem jest (a w zasadzie był) to kosmetyk po prostu dla naiwnych osób i chyba dlatego już go nie sprzedają. Nie widzę sensu kupowania tego typu kosmetyków. Dostałam go od koleżanki już dosyć dawno temu, ale pamiętam doskonale jego „działanie”. Nie zdziałał w ogóle, nie widziałam różnicy. Nie mam celulitu, ani nadwagi, dużo ćwiczę, więc nie wierzę w to, by kosmetyk działał odchudzająco, nawet tego nie potrzebuję. A jednak liczyłam na efekt uealastycznienia chociażby samej skóry i regeneracji, poprawy wyglądu, wygładzenia, a niestety ten kosmetyk nawet tego nie robił. Używanie tego żelu jest przede wszystkim drogie. 70 zł za 100 ml to jakiś żart. Pieniądze wyrzucone w błoto;

przeciętny

Kupowałam go w promocji, kiedy jeszcze wierzyłam w kosmetyki odchudzające. Niestety - mimo częstego i dokładnego wmasowywania - nie zauważyłąm efektów. Dość szybko wsiąkał, był dość wydajny...Przeciętniaczek - a to za mało jak na taką cenę!

nie dziala!

po prostu nie dziala

Uzywalam juz chyba kilkunastu roznych preparatow ujedrniajacych, wyszczyplajacych, antycellulitowych... ale to byl jedyny ktory nie dal absolutnie zadnego efektu! Ani nie ujedrnil , ani nie wygladzil- o wyszczupleniu czy zlikwidowaniu pomaranczowej skorki juz nawet nie wspominajac! Zostawia biala warstwe na skorze, ktora potem sie sciera (w poscieli lub ubraniu). Jedynie zapach ma ladny :)
Nie polecam!

ilość zużytych opakowań: 2 (bo kupilam 2 w cenie 1)

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Mały efekt, duzy wysiłek

Nie działa, po prostu, a w dodatku zostawia koszmarną, białą powłokę, która wygląda, jakby się człowiek nie mył...
Co prawda nie mam cellulitu, ale chciałam pojędrnić skórę i - może, jakimś cudem - nieco wyszczuplić. Efekty były, jednak tak mizerne, że nie opłaca się to ani z powodu wątpliwej wygody stosowania, ani wygórowanej ceny. Uzywałam go na części ud, i nie zauważyłam różnicy pomiędzy tym odcinkiem a resztą.
Aha, do szału doprowadzało mnie czekanie, aż żel się wchłonie - inaczej lepił się do ubrań, bleh.

dziala

ja rowniez zauwazylam poprawe wygladu skory i zmniejszenie obwodu, jednak zel tani nie jest, opakowanie male, wiec na dluzsza mete wychodzi na prawde drogo,i faktycznie zostawia miale slady na skorze trzeba po nalozeniu poczekac az sie wchlonie i nie ma mowy o krotkich spodenkach ;)
jednak uwazam ze spelnia swoja funkcje dlatego polecam :)

Świetnie ujędrnia

Jedyny produkt antylellulitowy, który sobie naprawdę chwalę. Bardzo dobrze wygładza i ujędrnia skórę, cellulit rzeczywiście stał się jakby mniej wyraźny, ale podejrzewam, że miało to raczej związek ze zintensyfikowaniem treningów...;) Wiadomo przecież, że to tylko chwyt marketingowy...
W każdym razie skóra jest jakby bardziej zwarta, zdecydowanie napięta.

Używam sztyftu (wada: niewydajny i za drogi w stosunku do pojemności) , teraz kupiłam żel, zobaczymy jak się spisze.

Kiepski

Wysusza skórę, nie mogę się nim smarować latem bo pozostawia na skórze białe ślady (biały nalot), a ja chodzę w krótkich spodenkach. Po zastosowaniu pojawiły się pryszcze na nogach, dokładnie przy pośladkach, ustąpiły po zaprzestaniu stosowania, choć poczekałam na to ok. miesiąc. Opakowanie za małe, co to jest 100 ml.Nie polecam...

bzdura za 70 zeta

Na szczescie kupilam w promocji za polowe ceny. Ten zel nie robi nic a nic w kierunku wyszczuplania. Osadza sie tylko na skorze w postaci jakiejs bialawej blony, potwornie wysusza skore. Tak kiepskiego produktu juz dawno nie uzywalam.

świetny

Używałam żelu chłodzącego "Ice Impact" z tej serii w ubiegłe wakacje, kupiłam w promocji.Mimo,że nie specjalnie lubię efekt chłodzący to ten jakoś mi nie przeszkadzał.Zapach odpowiadał mi również.Skóra po jego użyciu jest napięta,jędrna.Ja po użyciu dwóch opakowań żelu zauważyłam efekty w postaci napięcia skóry, ujędrnienia i zmniejszenia pomarańczowej skórki.Jestem bardzo z niego zadowolona.Jedyny minus to niestety wydajność inaczej zwana pojemnością :( Jedno opakowanie starczyło mi na niecałe dwa tygodnie :( Ale mimo to będę polowała na niego w jakiejś promocji :)

nie daje efektów

Smarowałam regularnie dwa razy dziennie same fałdki. Nic się nie zmieniło. Zero jakiegokolwiek efektu wyszczuplenia. W dodatku po posmarowaniu tworzył taką dziwną powłoczkę na skórze (czułam się jakby to nie była moja skóra). Szkoda pieniedzy.Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Nie widze efektu

Kupiłam zachęcona opiniami - od razu dwa - sztyf i żel. Smarowałam w sumie 4 tygodnie (na poczatku dwa razy dziennie). Początkowo wydawało mi sie ze kuracja cos daje (efekt placebo?) Niestety, podobnie jak inne tego typu kosmetyki, nie podziałał w żaden widoczny sposob ( dalej ulubione dzinsy sa zbyt opięte na udach). Oprocz tego przesuszył mi skóre. Mam specyficzny nieusuwalny rodzaj tłuszczu? Dodam jeszcze ze moje wysiłki w celu pozbycia się tłuszczu nie konczyły sie na smarowaniu rzeczonym specyfikiem. Chodziłam na basen dwa razy w tygodniu.

bardzo dobry

Od zawsze miałam problemy z wystajacym brzuchem. Nie pomagały diety, ćwiczenia. Stawał sie twardszy, ale nie mniejszy. Dzi eki temu kosmetykowi,diecie i ruchowi udaje mi się powoli likwidować ten problem.