Dermo-Expertise, Delikatny dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust

Dermo-Expertise, Delikatny dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust

Delikatny płyn do demakijażu oczu i ust, usuwa wodoodporny i trwały makijaż. Składa się z dwóch warstw ciemna (olejki pielęgnacyjne) i jasna (odświeżający tonik) Polecany dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Skład: Aqua, Cyclopentalsiloxane, Isohexadecane, Isopropyl Palmitate, Sodium Chloride, Dipotassium Phosphate, Panthenol, Polyaminopropyl Biguanide, CI 61565. (FIL B 4885/1)

Cena: 18-20zł / 125ml

Słaby

Jedna gwiazdka za to, że płyn jest faktycznie delikatny i nie podrażnia, bo poza tym nie ma żadnych plusów. Jest bardzo rzadki, wylewa się z opakowania ciągle w za dużej ilości, warstwy błyskawicznie oddzielają się od siebie przez co trzeba go ciągle mieszać. Absolutnie nie radzi sobie ze zmywaniem makijażu oczu, nawet zwykłego tuszu.

Używam tego produktu od: używałam około dwóch miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961301].usefull || 0 }}% pomocna.

Odradzam.

Mówiąc krótko: po co mi ten płyn, skoro muszę zużyć 10 płatków, aby zmyć NIEWODOODPORNY tusz (a rano i tak mam czarne plamy pod oczami), a na wodoodporny to już w ogóle nie działa ten płyn...

W porządku: jest delikatny dla oczu i nie ściąga wrażliwej skóry. Ale to absolutny KONIEC jego zalet...

Opakowanie niewygodne, mimo że stoi stabilnie, to wiecznie jest tłuste, naprawdę nie wiem, jak to się dzieje, bo nigdy wcześniej z żadnym płynem nie miałam takiego problemu, a używałam dwufazówek! Wydaje mi się, że otwór jest nieprzemyślany, a wieczko bardzo nieszczelne.
Na pewno nie odważyłabym się zabrać ten płyn do walizki, albo torebki!

Nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: drugi miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917927].usefull || 0 }}% pomocna.

super produkt!

Jak dla mnie produkt posiada same zalety. Bardzo dokładnie a jednocześnie delikatnie usuwa makijaż, nawet wodoodporny tusz do rzęs. Nie pozostawia tłutego śladu. Jest bezzapachowy i nie podrażnia oczu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[844225].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja rąk

Jeden z lepszych

Jeden z lepszych płynów do demakijażu, jakie do tej pory stosowałam, a było ich wiele.

+ Delikatny, nie szczypie w oczy, nie podrażnia
+ Zmywa skutecznie, bez potrzeby pocierania powieki nawet mocny makijaż
+ Obydwie warstwy dobrze się ze sobą łączą
+ Ładne, estetyczne opakowanie
+ Śliczny, niebieski kolorek płynu

+/- Nie wysusza, ale z kolei zostawia tłustą warstewkę

- Niestety dla mnie cena jest za wysoka i za to odejmuję gwiazdkę. Nie chodzi już o to, że zapłaciłam 23 złote, ale o to że miałam o 10 złotych tańszy płyn Lirene, który w niczym temu nie ustępował. Dlatego mam wrażenie, że tutaj tą dyszkę wywaliłam po prostu na samą markę, a nie o to tutaj chodzi. Gdyby płyn kosztował 12-14 złotych byłby idealny.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[764124].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych

Był to mój pierwszy preparat do demakijażu, a zarazem jeden z najlepszych

Plusy:
-dobrze zmywa (nawet najtrwalsze kosmetyki)
-nie podrażnia
-nie wysusza
-wydajny
-praktyczne opakowanie

Minusy:
-zostawia tłusta warstwę
-ma swojego odpowiednika 3x tańszego

Osobiście lubię się nim bawić: mieszać i obserwować jak wraca do pierwotnego stanu >.<

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[753201].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Zdecydowanie najlepszy płyn do demakijażu jaki miałam. Świetnie sobie radzi z usuwaniem makijażu oczu, jak i ust. Nie wysusza, nie podrażnia. Mogę go spokojnie używać, nawet bez wcześniejszego zdjęcia soczewek. Jest to jeden z niewielu płynów, który nie wywołują u mnie alergii.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: 8 całych

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[731943].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Jak dotąd wszystkie płyny do demakijażu oczu bardzo rozmazywały pozostałość tuszu. Ten jednak jest bez zarzutu. Nie pozostawia rónież tłustego filmu na skórze. Wg mnie jest naprawdę delikatny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[731773].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry, ale...

+ dobrze usuwa wodoodporny makijaż
+ nie podrażnia
+ nie zostawia tłustej warstwy
+ nie wysusza
+ bardzo wygodne i estetyczne opakowanie
+ dosyć wydajny

-/+ cena, zależy dla kogo, bo dla niektórych jest tani a dla niektórych drogi

Płyn spełnia prawie wszystkie moje wymagania, niestety zaliczam się do tej części osób dla których jest on za drogi.
Tym, którzy nie patrzą na cenę jak najbardziej polecam :-)

Używam tego produktu od: ok. 2-3 miesiące

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[712146].usefull || 0 }}% pomocna.

PRAWIE KWC

Produkt absolutnie spełnia swoje zadanie, szybko bez &quot;tarcia&quot; i użyciem niewielkiej ilości zmywa makijaż, ma tłustawą konsystencję która pozostawia film na skórze, jednak mnie, suchoskórej, absolutnie pasuje. Nie szczypie, jest bardzo delikatny, polecam wrażliwcom. Niestety wydaje mi się, że 23 zł to trochę za dużo, szukam czegoś tańszego. Poza tym jednym acz znaczącym szczegółem - genialny

Używam tego produktu od: używałam 3mc.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[694777].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny !

Dostałam w prezencie,nie wiem czy sama bym sie na niego zdecydowała bo cena jest jaka jest, a znam tansze , jednak jestem nim zachwycona ! spełnia wszystkie moje wymagania!
Zawsze wszystkie płyny, czy mleczka do demakijażu tworzyły na moich oczach taką białą mgłe, juz myslalam, ze robie coś zle, ale przeciez zamykałam oczy i starałam się żeby nic się nie dostało, przez to czasem nawet wolałam nie używać tylko zmyc normalnie makijaż z buzią, strasznie było to męczace,znosić potem pare minut tą mgłe :( Teraz ten problem zniknął,oboejtnie czy tylko przykładam do oka płyn, czy pocieram , nawet nie musze dokladnie zamykać oczu, NIC NIE SZCZYPIE, NIGDY NIE MA TEJ OKROPNEJ MGŁY, jestem w nim zakochana, szkoda tylko, ze ta cena , ale nie jest tez az jakos strasznie wygórowana:) POLECAM, WARTO jak nigdy :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[694724].usefull || 0 }}% pomocna.