Vichy, 48h Intensive Anti-Perspirant Deodorant (Kuracja przeciw nadmiernemu poceniu)

Cena już od 22,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zawiera substancje czynne - mikronizowane sole aluminium, działające bezpośrednio na ujścia gruczołów potowych. Przeciwdziała nadmiernemu poceniu oraz brzydkiemu zapachowi. Hipoalergiczny. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Bez alkoholu.

Nie wiem co myśleć

Jako antyperspirant całkiem ok, ale nie radzi sobie w bardziej intensywny dzień. Może pojawić się mokra pacha i nieprzyjemny zapach. Mogę go porównać do dezodorantu z Rexony.

Plusy:
+ wydajność
+ dobrze chroni w zwykłych warunkach

Minusy:
- cena
- słaba dostępność
- nie radzi sobie w chwilach bardziej intensywnych (w obecną pogodę, gdy niby na słoneczku jest ciepło, ale czasami zawieje chłodem; pod grubszymi ubraniami; w dzień gdy trzeba sporo się nabiegać)
- bardzo długo schnie na skórze, a trzeba tego dopilnować przed założeniem ubrań, bo nie chroni wtedy dobrze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1156586].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę działa!

Jestem mu wierna od lat. Zawsze, gdy kupię dezodorant z innej firmy, to szybko wracam do Vichy z "podkulonym ogonem". Rewelacyjny produkt. Polecam każdemu

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1134446].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajniutki

Szukając go na kwc odkryłam jego nową wersję (pewnie dlatego ten jest w zapomnianych).
Nie przepadam za kulkami (zimnooo pod pachą), ale jako łowca promocji skusiłam sie na niego.
Jest bardzo wydajny - mam go od kilku miesięcy, ale jest ważny 12mies. Ładnie, świeżutko pachnie, ale zapach nie jest wyczuwalny po aplikacji (to dobrze).
Nie mam potrzeby aplikowania go codziennie, ale spełnia swoje zadanie (nie pocę się nadmiernie, więc nie jestem też wyzwaniem dla niego). Nie wiem czy skusze się na nową wersję, bo zazwyczaj ulepszanie powoduje pogarszanie:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1133956].usefull || 0 }}% pomocna.

Max Factor 3

Spełnia swoje zadanie

Antyperspirant Vichy jest moim najczęstszym wyborem podczas zakupów. Idealnie sprawdza się do stosowania na co dzień, ponieważ nie podrażnia i nie powoduje problemów ze skórą.

Nie do końca rozumiem dlaczego miałby chronić przez 48 godzin, skoro myjemy się codziennie, ale ten aspekt pominę :D

Przede wszystkim - nie muszę się martwić o plamy na ubraniach - czy to mokre, czy odbarwienia od kosmetyku. Czasem niestety zdarza się, że odczuwam przykry zapach, zwłaszcza podczas treningu, dlatego odejmuję Vichy pół gwiazdki i nadal szukam swojego ideału.

Po dłuższym stosowaniu Vichy zauważyłam, że moja skóra nie jest już podrażniona i szorstka, dlatego nie wrócę już nigdy do standardowych, kolorowych antyperspirantów drogeryjnych. Odpowiada mi również jego delikatny zapach, który nie gryzie się z moimi perfumami.

Vichy kupuję tylko w promocji w Superpharm, ponieważ jest dość drogi.

Plusy:
+ ochrona na cały dzień
+ brak podrażnień
+ dostępność

Minusy:
- możliwy przykry zapach
- cena
- stosunek ceny do jakości

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Pięć opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1047166].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy jaki próbowałam!

Zdecydowanie polecam. Daje radę w normalny dzień, ale także na trening, siłownie, itd. Rewelacja! :)

Plusy:
+ naprawdę chroni przed poceniem!
+ przyjemny zapach, taki unisex,
+ nie brudzi ubrań!!!! Co jak dla mnie jest bardzo ważne,
+ wydajny,
+ długo działa, cały dzień spokojnie,

Minusy:
- mogę się "przyczepić" chyba tylko do tego, że dość długo się wchłania. Ale można sobie z tym poradzić. I jak wspominałam, nie brudzi ubrań, więc nawet jak zdarza mi się ubrać zanim całkowicie zaschnie to w sumie nic się nie dzieje.
- Drugim minusem może być cena. Jednak dla studentki 40 zł to dużo, a tyle kosztuje bez przeceny. Ale można go "złapać" za 28, tak ja go kupiłam.

Naprawdę polecam!!!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1046006].usefull || 0 }}% pomocna.

Geniusz :D

Najlepszy antyperspirant, nie ma lepszego.

+ pot już nie istnieje w naszym życiu ;)
+ przyjemny zapach produktu
+ nie zostawia śladów na ubraniach
+ wydajny
+ nie podrażnia skóry (nawet aplikowany od razu po goleniu)

Minusów brak. :)

Ilość zużytych opakowań: ok. 13

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023854].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowny

Jedyny w swoim rodzaju, najlepszy, wyjątkowy! Problemy z potliwością zniknęły już po tygodniu stosowania. Cały dzień, nawet przy upale albo intensywna sesja na siłowni, a na pachach dalej czuć zapach antyperspirantu i co ważniejsze - są suche! Sam zapach też jest świetny - nie narzuca się, taki przyjemny unisex.

Plusy:
+ wydajność - opakowanie spokojnie starczy na 1.5-2 miesiące
+ naprawdę działa - zero potu!!!
+ zapach
+ cena - spokojnie można kupić za 20 zł, jak dla mnie za taką jakość, cena jest śmieszna!

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 5-6

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020995].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZY!!!!!

Po przetestowaniu przez ostatnie jakies 15 lat wszystkich dezodorantow kulek sztyftow takich jak secret, dove, nivea, garnier, reksona (byla calkiem ok..) lady speed stick, oj duzo ich było, w koncu trafilam na swojego faworyta!
Tak Tak Tak! nie musi pachniec - wole jak jest bezzapachowy, bo lubie psiknac sie perfum, a nie lubie jak zapachy sie mieszaja, wiec plus za to, nawet jak sie troszke ostatnio spocilam to troche mialam mokra pache, ale zero przykrego zapachu! nie zostawia zadnych plam na ubraniach, czasem w pospiechu sie ubieram i nie zdazylo sie zeby gdzies zostawial biale smugi.
- cena? warto.
-wydajny!
jestem bardzo zadowolna i polecam, mialam wersje niebieska i zielona

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale, drugie w uzyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019943].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt

Jak dla mnie strzał w 10. Problemy z przykrym zapachem i potliwością zniknęły. Produkt działa bardzo dobrze, nie pozostawia śladów na ubraniu. Ma przyjemny nieuporczywy zapach, konsystencja mogłaby być mniej lejąca.
Dużą zaletą jest brak podrażnień nawet na świeżo wydepilowanej skórze pach.
Cena niestety jest jaka jest, ale wydaje mi się że warto ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010547].usefull || 0 }}% pomocna.

Masakra, i tyle.

- cena
- nie chroni, po chwili już mam mokre pachy
- męski zapach

Po tej firmie spodziewałam się czegoś lepszego, za taką cene produkt powinien spełniać oczekiwania. Jestem rozczarowana , wydałam 40 zl na marne, nie polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008689].usefull || 0 }}% pomocna.