Garnier, Neril, Rewitalizujący szampon do włosów wypadających

Garnier, Neril, Rewitalizujący szampon do włosów wypadających

Wspomaga procesy przeciwdziałające wypadaniu włosów w przypadku: podrażnienia skóry głowy, nieuwarunkowanego chorobowo zaburzenia procesu odżywiania włosów, silnego łupieżu, niedrożności kanalików włosowych.

używaj jesli chcesz wyłysiec

Używałam go 3 lata temu jakoś,ale nie zapomnę go nigdy.Brak słów,gdybym mogła pozwałabym producenta o odszkodowanie.Używałam razem z tonikiem,wypadła mi po nim 1/3 moich biednych włosków:(Moja wina,mogłam odstawic szybciej,ale wierzyłam naiwnie ze wypadanie bedzie chwilowe a potem ustanie,jak pisalo na opakowaniu.Odradzam jeśli wam włosy miłe

Używam tego produktu od: używałam dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 albo 2

IDealny dla osób z ŁZS

Świetny, wydajny szampon, który świetnie radzi sobie z wypadającymi włosami. Zaczęłam go używać 1,5 roku temu ze względu na problem ze skórą głowy (ŁZS). Muszę przyznać, że dzięki niemu tak naprawdę nadal mam włosy, gdyż miałam już spore prześwity, jednak wszytsko wróciło do normy. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego.

Plusy:
+naprawdę pomaga i stymuluje włosy do odrastania
+ dobrze się rozprowadza
+jest bardzo wydajny pod warunkiem, że opanuje się sztukę "wylewania go z butelki"

Stosuję szampon na drugie mycie, najpierw oczyszczam włosy randomowym szamponem. Wmasowuję Neril w skórę głowy ok 5 minut, jak zaleca producent.

Zapach - dla mnie jest przyjemny, nieco ziołowy.

Szampon może wysuszać włosy - w moim przypadku to plus, bo mam łojotokowe zapalenie skóry.
Pozostawia włosy sypkie, nawet na drugi dzień.

Używam tego produktu od: 1,5
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Świetny szampon

Plusy:

+ Wielokrotnie pomógł mi na problem z wypadającymi włosami
+ Świetnie radził sobie z łupieżem
+ jak na dermokosmetyk nie był drogi

jedynym minusem jest to, że już go nie ma w sprzedaży, bardzo polubiłam ten szampon

Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań

Eris film 1

Można spróbować

Używałam tego produktu tylko dlatego, że był w zestawie z zakupionymi kosmetykami. Nie mam problemów z wypadającymi włosami. Jedyne co mi dokucza w tej materii jest silne przetłuszczanie i nawracający łupież. Według producenta szampon miał sobie również tym radzić. Pomyślałam: wypróbuję.

Myłam włosy tak jak zaleca producent: dwukrotne namydlenie, trzy razy w tygodniu.

Pierwsze, na co zawsze zwracam uwagę to zapach. Ten był mocno chemiczny, średnio przyjemny. I jak, na złość utrzymywał się na włosach pół dnia. Swoją drogą jak to jest, że tak długo czujemy TE brzydkie zapachy. Do woni można przywyknąć.

Czupryna tuż po umyciu jest w fatalnym stanie: szorstka, nie do rozczesania. Koniecznie trzeba zastosować odżywkę. Efekt jaki zauważyłam mniej więcej po połowie butelki to rzeczywiście mniejszy nieco łojotok. Mogłam spokojnie myć włosy co drugi dzień, a nie jak zwykle codzień. Natomiast nasilił się łupież i skóra głowy zaczęła okrutnie swędzieć. Włosy pozostały w podobnej ilości przed i po zastosowaniu szamponu.

Zmordowałam ten szampon i raczej do niego nie wrócę. Spektakularnych efektów nie było

Używam tego produktu od: kilka tygodni

bardzo pomocny

Szampon bardziej leczniczy niż pielęgnujacy strukturę włosa. Stosowałam go systematycznie wiele razy . Wracałam zasze gdy zaczęły się problemy z wypadaniem. Zapach bardzo apteczny ale spokojnie da się wytrzymać a z czasem przyzwyczaić . Podczas systematycznego stosowania ( tak około 3 razy w tygodniu ) zauważa się na poczatku nadmierne wypadnięcie już tych najbardziej osłabionych włosów a potem znaczną poprawę . Pokazują się nowe włoski tak po około 2 miesąca stosowania. Ja dodatkowo w komplecie posiadam tonik do wcierania ale już z tym to nie jestem systematyczna. Nie wiem czemu ale od dłuższego czasu nie mogę kupić tego szamponu w aptekach , wciąż są braki . W jednej z aptek powiedzieli mi że wycofali już go. Dla mnie to trochę przykre bo naprawdę jeden z najbardziej pomocnych szamponów na wypadające włosy. Koleżanka stosuje go jako szampon leczniczy na łupież ( z jej relacji wiem że też pomaga zwalczyć uciążliwy łupież , czy stan zapalny skóry głowy )
Gwiazdkę odejmuję za to , że nie mogę bez odzywki rozczesać włosów ( a są do ramion ) ,trochę wysusza strukturę włosa.
poza jedym minusem serdecznie polecam do nadmiernie wypadających włosów. Pomaga zatrzymać wypadanie. Oczywiscie jeżeli jest stosowany regularnie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 7

Straszny...

Nie będę się za wiele rozpisywać o tym szamponie... Niestety ale dla mnie to kompletny niewypał...

-strasznie przesusza włosy, są okropne w dotyku pomimo używania odżywki,
-nie hamuje wypadanie, wręcz przeciwnie, włosy podczas jego stosowania leciały na potęgę! Wiem że na opakowaniu mamy informację że w początkowej fazie stosowania może pojawić się nasilone wypadanie, ale u mnie było tak przez 2 miesiące! Czekałam, czekałam i nic - było coraz gorzej...
-nie przyspiesza wzrostu, gromadki baby hair też się nie doczekałam...

Jest to najgorzej wspominany przeze mnie szampon, jaki kiedykolwiek miałam okazję stosować...

NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie zauwazyłam rezultatów

Niestety, po tym szamponie nie zauważyłam spektakularnej różnicy w stanie moich włosów. Pomimo, iż stosowałam go ponad dwa miesiące, co drugie mycie, trzymałam na włosach ok.3 minuty, zanim spłukałam, mój stan włosów nie polepszył się. Nadal lecą garściami.

Są szampomy, dzięki którym widać efekty po ok.miesiącu, niestety są one o wiele droższe. Neril nie spełnił sowjej roli.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zgodnie z ulotką

Bardzo dużo farbuję włosy i kiedy chciałam je zapuścić, miałam z tym duży problem. Włosy owszem, były co raz dłuższe, ale jednocześnie co raz cieńsze. Produkt poleciła mi sąsiadka, która chciała zapuścić włosy do ślubu. Naszczęście uprzedziła mnie, żebym stosowała przy nim odżywkę , bo będą problemy z rozczesaniem. Początkowo przeraziłam się tym, że po umyciu garść włosów zostawała w ręce, ale już po 3 tygodniach używania(2 razy w tygodniu) zauważyłam że przy skórze mam na prawdę dużo malutkich włosków. :)

straszny wysuszacz

tak jak poprzedniczka stwierdzam, że strasznie wysusza włosy... niestety jest to ogromny minus i powód dla którego przestałam go używać
przesusza/wysusza włosy niemiłosiernie- stają sie sianowate, chropowate, trudne do ułożenia
nie wiem czy działa ponieważ przestałam go używać
z minusów dodam jeszcze trudną w dozowaniu butelkę- zawsze wylatuje za dużo szamponu
słabo się pieni
zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

okropny

Szampon wysuszył mi włosy, bez odżywki nie było możliwości ich rozczesania. Miałam nadzieje, że pomoże mi na wypadające włosy, niestety pogorszył ich stan, zaczeło wypadać ich 2x więcej i nie przez pierwsze tygodnie stosowania, ale przez całą kuracje ok 6 miesięcy. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakwania

Włosy nie wypadają!

Rewelacja! Przy początkowym stosowaniu nastąpiło co prawda zwiększone wypadanie włosów, ale później... Przestaływypadać z dnia na dzień! Zapach do przyzwyczajenia, zresztą mi się bardzo spodobał. Minus to nieporęczna butelka i trudność w dozowaniu. Polecam!

Używam tego produktu od: styczeń 2012r.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3 opakowania

nie pomogl na wypadanie, ale ulagodzil moja skore glowy..

mam dosc zniszczone wlosy ciaglym rozjasnianiem farba i rozjasniaczem przez ponad 2 lata.. przzez to na mojej glowie pozostala tylko 1\\\\3 wlosow co mialam kiedys..
ratowalam sie wszytskim co tylko widzialam z etykietka
\\\'na wypadanie wlosow\\\'

mam wlosy sredniej dlugosci, uzywalam produktu dwa razy w tygodniu trzymajac go na glowie conajmniej 15 minut..
czulam mrowienie, choc dzialania nie zauwazylam.

niestety nie pomoglo- wlosy wypadaly caly czas, ale moja sucha skora glowy zamienila sie w normalny choc delikatny skalp.

minusy:
- okropna butelka, zle sie wyciaga z niej produkt. jest niepraktyczna
- zapach nieciekawy.. przy uzywaniu nie ma raczej domwoego spa..:\\\\

nie kupie ponownie,