Kiehl's, Creamy Eye Treatment (Kremowa odżywka pod oczy z awokado)

Kiehl's, Creamy Eye Treatment (Kremowa odżywka pod oczy z awokado)

notino.pl
172644 opinie
notino.pl
Średnia ocena: 3.69/5

Kiehl`s, Creamy Eye Treatment - kremowa odżywka zawiera olejek z awokado, który nawilża skórę pod okiem. Struktura kremu sprawia, ze Creamy Eye Treatment maki Kiehl`s rozprowadza się łatwo i nawilża skórę na cały dzień.

kremy pod oczy
nawilżające
w słoiczku

Mieszane uczucia w stronę pozytywnych

Kremu pod oczy z Kiehl's używam regularnie od kilku miesięcy więc to dobry moment aby podsumować moje odczucia.

Krem otrzymujemy w słoiczku 15 ml. Osobiście preferuję opakowania airless lub tubki, szczególnie w przypadku kremów pod oczy - jest to zarówno wygodniejsze jak i bardziej higieniczne. Krem ma konsystencję masła, jest dosyć gęsty jednak pod wpływem ciepła łatwo się rozprowadza i rozsmarowuje na skórze. Warto go rozgrzać między palcami a następnie wklepać. Zapach jest prawie niewyczuwalny, co dla mnie jest dużym plusem - nie przepadam za mocno perfumowanymi kosmetykami.

Tak jak wyżej wspomniałam, krem ma bardzo gęstą i bogatą konsystencję. Po rozprowadzeniu zostawia na skórze wyczuwalną, tłustą warstwę która się nie wchłania a zostaje i pełni funkcję okluzji. Z tego również względu warto pod niego nałożyć serum pod oczy - krem wzmocni jego działanie dzięki wcześniej wspomnianej okluzji, a sam dodatkowo odżywi skórę. Dodatkowo, dzięki tak gęstej i bogatej konsystencji krem jest bardzo wydajny - tak naprawdę niewielka ilość wystarcza na pokrycie całej powierzchni pod oczami oraz powiek górnych. Przy codziennym używaniu zauważyłam widoczne polepszenie jakości skóry pod oczami - jest przede wszystkim bardziej nawilżona i odżywiona. Obecne walczę z delikatnymi zmarszczkami mimicznymi pod oczami, które są zdecydowanie mniej widoczne przy głębokim odżywieniu skóry.

Dlaczego mam mieszane uczucia? Według mnie krem zadziała na zmarszczki pod oczami, jedynie gdy wynikają one z przesuszenia tej okolicy twarzy. W przypadku głębszych zmarszczek oraz braku jędrności skóry pod oczami może sobie nie poradzić, a może być jedynie fajnym dodatkiem do składników aktywnych celowanych w redukcję zmarszczek.

Czy kupię ponownie? Nie wiem - będę obserwować moją skórę pod oczami i poziom jej odżywienia oraz nawilżenia. Za taką cenę oczekiwałabym więcej od kremu pod oczy.

masło z awokado

Kupiłam zestaw kosmetyków pod oczy z Kiehl's. Ten krem oraz serum z witaminą C i muszę przyznać, że jest to całkiem udany duet.

-bardzo wydajny kosmetyk
-dobrze łączy się z serum z tej samej firmy
-szybko się wchłania
-bogata formuła
-zostawia rozświetloną skórę
-nawilża i odżywia

Jestem w drużynie „za”

Długo czekałam, aby napisać recenzję tego kremu. Widzę że ludzkość jest podzielona w jego przypadku, ale ja wybieram team „jestem na tak”. Lubię go za to że jest taki treściwy, skóra pod oczami rano wygląda dobrze, a teraz jako ze mam 2 miesięczne dziecko, potrzebuje tego bardzo mocno :) miałam dwa opakowania i zużyję trzecie, a dodam że krem starcza na bardzo długo (używam miniatur 7 ml). Naprawdę wart swojej ceny, zważywszy na to, że jest i jest i skończyć się nie może.

zwykły krem

Krem ma gęstą konsystencję która pod wpływem ciepła rozsmarowywany w palcach zmienia konsystencję na bardziej wodną, co mnie osobiście irytuje. Mały słoiczek i ciężko nabrać krem na palec. Jak za tę cenę to krem nie za wiele robi, nie zauważyłam poprawy kondycji skóry pod oczami.

Uratował moją skórę pod oczami

Jak w tytule - krem uratował moją skórę pod oczami! Z powodu coraz częstszego stosowania korektora pod oczy, delikatna skóra pod oczami stała się niezwykle wysuszona. Żaden inny krem z drogerii nie pomagał wystarczająco, więc zdecydowałam się na zakup kremu z awokado. Słoiczek jest mały, 15 ml, ale wystarcza na 2-3 miesiące regularnego stosowania. Produkt natychmiast przyniósł ulgę mojej skórze pod oczami i idealnie ją nawilżył. Żaden inny krem później przeze mnie używany nie dawał takiego efektu.

Nawilża i nie uczula

Uwielbiam ten krem! Jako osoba o bardzo wrażliwej skórze szczególnie pod oczami, muszę powiedzieć, że to jeden z niewielu kremów, które mogę stosować bez obaw. Świetny krem o gęstej konsystencji, który napina skórę wokół oczu, zmniejsza opuchliznę i nadaje fajny efekt glow. Bardzo polecam w połączeniu z serią midnight od Kiehl's na noc - wtedy mamy całościowy efekt i możemy zapomnieć o zmęczonym wyglądzie :)

Kupiony w: Drogeria Jasmin

To już moje kolejne opakowanie

To już moje kolejne opakowanie. Lekki krem pod oczy, dobrze nawilża, skóra pod oczami wygląda lepiej. Nie podrażnia. Cena jest wysoka ale skład sprawia, ze naprawdę warto jest kupić.

zawsze do niego wracam

bardzo go lubię :) jest mega wydajny i turbo łagodny dla moich wrażliwych okolic pod oczami :) konsystencja bajka, chociaż wolę nakładać go na noc :) na dzien wole cos lzejszego. Mimo to- polecam!

Wykorzystała: kilka próbek

sredni

Mam wymagajaca strefe pod oczami, i on sie dobrze sprawdza nawilza, natluszcza,jest bez zapachowy, kolor pistacjowy, ale bardzo ciezka konsystencja, ciezko sie rozmarowuje.
Bardziej nadaje sie jako krem na noc.

Znakomicie nawilża i odżywia

Zabrałam ten krem do walizki ,jadąc na wakacje. Potrzebowałam czegoś, co wesprze moją skórę w upalne lato, po ekspozycji słonecznej.
Sprawdził się znakomicie.
To, co niektóre wizażanki uważają za wadę, czyli gęsta konsystencja zupełnie mi nie przeszkadza. Owszem, trudno go rozprowadzić, ale za to pozostawia na skórze mocno nawilżający, odżywiający i natłuszczający film- w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Mam wrażliwą skórę i ochronił ją przed słońcem , wysuszeniem, utratą jędrności w sposób bezkompromisowy.
Do tego nie pachnie i ma ładny kolor awokado.
Nie dziwię się, że jest to najlepiej sprzedający się kosmetyk marki Kiehl's, bo jest też bardzo wydajny.
Pożyczyłam go na wakacjach koledze i też był bardzo zadowolony.

Cudo

Świetnie natłuszcza delikatną skórę wokół oczu. Idealny także do wrażliwej skóry.
Łagodzi podrażnienia, przynosi ulgę w przypadku przesuszonej po makijazu oczu skórze. To już mój trzeci słoiczek. Nie wiem czy spłyca/usuwa zmarszczki, ale samo natłuszczenie sprawia już, że skóra lepiej wygląda, jest miękka i elastyczna, a zmarszczki mniej widoczne.

Ok

Produkt ma gęstą konsystencję w kolorze pistacjowym. Pozbawiony jest zapachu. Z powodu bogatej konsystencji trudno go rozsmarować. Bardzo dobrze dba o skórę oczu, nawilża ją i natłuszcza. Dodatkowo ma piękne, kultowe opakowanie. Cena jest dosyć wysoka, ale kosmetyk jest bardzo wydajny.