Kiehl`s, Creamy Eye Treatment (Kremowa odżywka pod oczy z awokado)

Kiehl`s, Creamy Eye Treatment (Kremowa odżywka pod oczy z awokado)

Kiehl`s, Creamy Eye Treatment - kremowa odżywka zawiera olejek z awokado, który nawilża skórę pod okiem. Struktura kremu sprawia, ze Creamy Eye Treatment maki Kiehl`s rozprowadza się łatwo i nawilża skórę na cały dzień.

nawilżające
w słoiczku
krem
10 – 50ml

ok, ale nie zachwycil

Krem jest calkiem ok. Mysle, ze sprawdzi sie fajnie dla mlodej skory pod oczami. Dobrze nawilzy, fajnie wypielegnuje. Utrzyma skore pod czami w dobrej kondycji. Raczej na nic wiecej liczyc nie mozna. Lubie go i moze wroce do niego za jakis czas. Natomiast na ta chwile moja skora potrzebuje czegos wiecej. Silniejszego odzywiania i mocniejszego nawilzenia. Zatem do zobaczenia Kiehls!

Jestem rozczarowana.

Po wielu zachwytach nad tym kremem długo borykałam się z myślą, czy go zakupić. Wszak małe pudełeczko kosztuje około 100zł, więc portfel boli.
Krem jest bardzo tępy. Nie można go rozprowadzić, potem robi się wodnisty i ślizga po twarzy, tak więc pozostaje tylko i wyłącznie wklepywanie. Nie zauważyłam żadnej poprawy/ nawilżenia okolic oczu. Mam wrażenie, że je nawet przesusza.
To był bardzo nietrafiony zakup.

Genialny

O tym kremie myślałam już od bardzo dawna i kiedy dostałam go na urodziny byłam przeszczęśliwa, że go mam. Jest to mój pierwszy krem pod oczy z wyższej półki i jak dotąd nic go nie pobiło. Krem świetnie się nakłada, jest bardzo wydajny, nadaje się pod makijaż, mocno nawilża moją cienką i wrażliwą skórę pod oczami. Nie mam żadnych uwag. Delikatnie pachnie i nie podrażnia oczu.

najlepszy pod oczy

Cudowna kremowa gęsta konsystencja, łagodny zapach (dla niektórych może być mdły, mnie odpowiada, jest delikatny).
Wklepywany pod oczy tworzy nawilżającą warstwę, która szybko się wchłania.
Bardzo dobrze nawilża, pielęgnuje, nie podrażnia oczu.
Wystarczy bardzo mała ilość (stosuję ilość odpowiadającą ziarenku ryżu na skórę okół całego oka).
Bardzo wydajny jak na tak małe opakowanie (stosuję codziennie rano i wieczorem od ok 7mcy i jeszcze nie skończyłam najmniejszego słoiczka, świetny stosunek ceny do jakości).
Mocne, wytrzymałe i szczelne opakowanie.

Jak dla mnie - przereklamowany

Zachęcona opiniami sięgnęłam po duze opakowanie. Bardzo ale to bardzo przeciętny krem, a spodzie walam sie szalu w kwestii nawilżenia, bo na tym mi zależało. Jak za te cene dziala słabiutko :/ Jest wiele tańszych, lepiej działających kremów. Niestety - jak dla mnie - niewypał..

KWC !

Od kilku miesięcy zaczęłam się zamagać z cieniami pod oczami, próbowałam dużo kremów drogich i tanich. Kiehl kupiłam pod wpływem recenzji, już po pierwszym użyciu efekt WOW, cienie zniknęły, skóra pod oczami jest rozświetlona. Używam od miesiąca rano krem wklepuję opuszkami palców. Jestem w trakcie pierwszego opakowania. Krem jest w miarę wydajny, po miesiącu zyżucie minimalne (słoiczek 28 g).

Dobry!

Kupiłam jakiś czas temu, zachęcona opiniami innych. I nie żałuję. Krem na prawdę dobry, nawilża skórę wokół oczu. Od lat zmagam się z winami wokół oczu, ale ten krem na prawdę działa. Nie jest za ciężki, fajnie się wchłania. Kupiłam większą wersję, używam już 2 miesiąc 2x dziennie i w słoiczku jest to jeszcze bardzo dużo. Zdecydowanie polecam.

Rewelacyjny krem zapobiegawczy! Kupię kolejny i będę zachęcała inny by spróbowali.

Pomimo skrajności opinii (od bardzo dobrych po niekorzystne) postanowiłam spróbować, zdecydowanie warto! Najbardziej niesłuszne są te opinie, które atakują krem za to, że nie wygładza on zmarszczek, nie spłyca ich, ależ ten krem nie jest od tego i nawet producent nie obiecuje takich cudów! Jest to świetny krem zapobiegawczy. A efekty naprawdę są widoczne gdy stosuje się go regularnie. Skóra jest napięta, nawilżona, miękka; z każdym tygodniem można zauważyć poprawę. Cena jak ja jakość produktu nie jest wygórowana. Na pewno kupię kolejny i będę zachęcała inne osoby by go spróbowały .

Kupiłam i żałuję zakupu

Mimo bardzo średniego składu kremu, zdecydowałam się na zakup po namowie koleżanki. Na szczęście kupiłam małe opakowanie tego kremu. W moim odczuciu krem daje jedynie nawilżenie, nie działa na zmarszczki. Podczas nakładania robi się pod wpływem ciepła dłoni jak woda. Nadaje się pod makijaż, nie roluje się. Ma lekki zapach, więc mi nie przeszkadzał. Krem jest wydajny i w zależności, czy się z nim polubimy, może to być jego zaleta lub wada. W każdym razie nie rozumiem tych ochów i achów na jego temat. Takie pieniądze można lepiej wydać.

Niezły

To jest niezły krem.
Ma masełkowatą konsystencję, która przy nakładaniu na skórę robi się jakby mokra. Ładny, pistacjowy kolor, raczej bez zapachu, ok skład. Nie podrażnia moich super wrażliwych oczu, nałożony w niewielkiej ilości nadaje się pod makijaż, w większej może robić za natłuszczającą maseczkę. I w sumie tyle. Nudny, poprawny. Mimo 22 lat, moja skóra wymęczona zbyt ekspresyjną mimiką i pracą przy kompie wymaga już więcej.
Przy jego używaniu za każdym razem widziałam poprawę w rzęsach i brwiach.

RE WE LA C

Zalety:
-działa!! widać różnicę po jego regularnym stosowaniu since czy opuchlizna znika

Wady:
-cena
- aplikacja (to ze przed nalozeniem trzeba go dodatkowo rozpuszczac w palcach)

Ulubieniec ! Uzależnia

Mój pierwszy produkt tej marki jaki kupiłam, właśnie używam już drugie opakowanie. Krem ma bardzo gęsta konsystencje, która ciepłem naszych palcy doprowadzamy do postaci olejku i wklepujemy pod oczy! Doskonale nawilżenie , krem nie ma silnych właściwości przeciw zmarszczkowych ale sprawia ze skóra jest napięta i błyszcząca.
Plusy:
+ delikatny zapach
+ przyjemna konsystencja
+ super nawilżenie
+ ogromna wydajność , najmniejsze opakowanie starcza na Ok 3 miesiące