Kiehl's, Creamy Eye Treatment (Kremowa odżywka pod oczy z awokado)

Kiehl's, Creamy Eye Treatment (Kremowa odżywka pod oczy z awokado)

Kiehl`s, Creamy Eye Treatment - kremowa odżywka zawiera olejek z awokado, który nawilża skórę pod okiem. Struktura kremu sprawia, ze Creamy Eye Treatment maki Kiehl`s rozprowadza się łatwo i nawilża skórę na cały dzień.

nawilżające
w słoiczku
krem
10 – 50ml

KWC !

Od kilku miesięcy zaczęłam się zamagać z cieniami pod oczami, próbowałam dużo kremów drogich i tanich. Kiehl kupiłam pod wpływem recenzji, już po pierwszym użyciu efekt WOW, cienie zniknęły, skóra pod oczami jest rozświetlona. Używam od miesiąca rano krem wklepuję opuszkami palców. Jestem w trakcie pierwszego opakowania. Krem jest w miarę wydajny, po miesiącu zyżucie minimalne (słoiczek 28 g).

Dobry!

Kupiłam jakiś czas temu, zachęcona opiniami innych. I nie żałuję. Krem na prawdę dobry, nawilża skórę wokół oczu. Od lat zmagam się z winami wokół oczu, ale ten krem na prawdę działa. Nie jest za ciężki, fajnie się wchłania. Kupiłam większą wersję, używam już 2 miesiąc 2x dziennie i w słoiczku jest to jeszcze bardzo dużo. Zdecydowanie polecam.

Rewelacyjny krem zapobiegawczy! Kupię kolejny i będę zachęcała inny by spróbowali.

Pomimo skrajności opinii (od bardzo dobrych po niekorzystne) postanowiłam spróbować, zdecydowanie warto! Najbardziej niesłuszne są te opinie, które atakują krem za to, że nie wygładza on zmarszczek, nie spłyca ich, ależ ten krem nie jest od tego i nawet producent nie obiecuje takich cudów! Jest to świetny krem zapobiegawczy. A efekty naprawdę są widoczne gdy stosuje się go regularnie. Skóra jest napięta, nawilżona, miękka; z każdym tygodniem można zauważyć poprawę. Cena jak ja jakość produktu nie jest wygórowana. Na pewno kupię kolejny i będę zachęcała inne osoby by go spróbowały .

Kupiłam i żałuję zakupu

Mimo bardzo średniego składu kremu, zdecydowałam się na zakup po namowie koleżanki. Na szczęście kupiłam małe opakowanie tego kremu. W moim odczuciu krem daje jedynie nawilżenie, nie działa na zmarszczki. Podczas nakładania robi się pod wpływem ciepła dłoni jak woda. Nadaje się pod makijaż, nie roluje się. Ma lekki zapach, więc mi nie przeszkadzał. Krem jest wydajny i w zależności, czy się z nim polubimy, może to być jego zaleta lub wada. W każdym razie nie rozumiem tych ochów i achów na jego temat. Takie pieniądze można lepiej wydać.

Niezły

To jest niezły krem.
Ma masełkowatą konsystencję, która przy nakładaniu na skórę robi się jakby mokra. Ładny, pistacjowy kolor, raczej bez zapachu, ok skład. Nie podrażnia moich super wrażliwych oczu, nałożony w niewielkiej ilości nadaje się pod makijaż, w większej może robić za natłuszczającą maseczkę. I w sumie tyle. Nudny, poprawny. Mimo 22 lat, moja skóra wymęczona zbyt ekspresyjną mimiką i pracą przy kompie wymaga już więcej.
Przy jego używaniu za każdym razem widziałam poprawę w rzęsach i brwiach.

RE WE LA C

Zalety:
-działa!! widać różnicę po jego regularnym stosowaniu since czy opuchlizna znika

Wady:
-cena
- aplikacja (to ze przed nalozeniem trzeba go dodatkowo rozpuszczac w palcach)

Ulubieniec ! Uzależnia

Mój pierwszy produkt tej marki jaki kupiłam, właśnie używam już drugie opakowanie. Krem ma bardzo gęsta konsystencje, która ciepłem naszych palcy doprowadzamy do postaci olejku i wklepujemy pod oczy! Doskonale nawilżenie , krem nie ma silnych właściwości przeciw zmarszczkowych ale sprawia ze skóra jest napięta i błyszcząca.
Plusy:
+ delikatny zapach
+ przyjemna konsystencja
+ super nawilżenie
+ ogromna wydajność , najmniejsze opakowanie starcza na Ok 3 miesiące

Mój ulubieniec

Uwielbiam ten krem. Jeden z dwóch moich ulubionych kremów pod oczy. Słoiczek jest bardzo wydajny. Krem ma ciekawą żółto-zielony kolor, niektórym może nie pasować brak szpatułki do nakładania kremu. Krem należy wklepywać pod okiem, a nie wcierać, ponieważ przy wcieraniu tworzy się jakby woda, którą trudno rozetrzeć. Krem bardzo dobrze nawilża, skóra pod oczami jest odżywiona, nawilżona.

Kompletnie nie rozumiem zachwytów

Kupiłam sobie na szczęscie mniejszy słoiczek tego specyfiku, bo tylko 14g. Jest jeszcze wersja 28g. Ale chciałam na początek spróbować i zobaczyć, czym to tak się internety zachwycają.
Produkt ptrzychodzi do nas w małym plastikowym prostym słoiczku. Nic specjalnego, słoiczek może z 3 zlote warty. Wewnątrz jest krem koloru żółtawego, zupełnie niezachęcająco wygląda, ale ok.
Konsystencja jest okropna, na początku jest przyjemna, a na skórze zmienia się w jakąś wodę, czy coś podobnego, bez tarcia okolicy podocznej nie da się tego dobrze rozprowadzić Niby wydaje sie gęsta jak ją nabieramy, ale po chwili pod wpływem ciepła w palcach, czy już pod okiem robi się wodnista. Po nałożeniu miałam wrażenie, że sobie nakładałam jakąś wodę pod oko, a nie krem.
Nawilżenie może i jakieś tam jest, ale nic spektakularnego, podejrzewam, że jakbym się posmarowała kremem nivea, to by było takie samo.
Ten krem to po prostu taki przeciętniak, że ja w ogóle nie rozumiem, skąd się wziął taki szał na niego, bo on ani się dobrze nie nakłada, ani nic nie robi specjalnie, nawet nie nawilża jakoś super, nie mówiąc już o innych jakichś dobroczynnych właściwościach.
Dla mnie zupełnie nie wart zachodu i żałuję, że w ogole się na niego skusiłam, bo był jak takie jedno wielkie nic, a mogłam dołozyć i sobie kupić mój ukochany shiseido benefiance, który jest jakieś 100 klas wyżej jeśli chodzi o dzialanie i efekty na skórze.

Nic specjalnego

Krem kupiłam po wielkich zachwytach w internecie. I oczywiście już na wstępie wyczytałam, że formuła jest ciężka do nałożenia, więc byłam na to przygotowana. Jednak byłam również przygotowana na super nawilżenie skóry pod oczami, ale to nie nastąpiło. Krem nawilżał ale nie było to jakieś super nawilżenie, po nałożeniu korektora było widać, że skóra jest przesuszona. Tak więc kosmetyk naprawdę nie powala, dodatkowo za taką cenę spodziewałabym się naprawdę świetnego kosmetyku, jednak ten do takich nie należy.

Kocham <3

Najlepszy krem pod oczy jakiego używałam. Czasami "zdradzam" go z innymi ale zawsze do niego wracam.
Krem zapakowany jest niewielki słoiczek (dla osób z długimi paznokciami wydobywanie produktu może być nieco kłopotliwe). Występuje w dwóch pojemnościach: jedna zawiera 14g produktu a druga aż 28g.
Ma kolor miąższu awokado (w końcu to krem z tegoż owocu) i delikatny, nie drażniący zapach. Konsystencja jest nieco gęsta i tępa ale w pod wpływem ciepła palców staje się lekka i wodnista. Szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy. Nie roluje się i nadaje pod makijaż. Wspaniale nawilża delikatną skórę pod oczami, nie powoduje podrażnień, zaczerwień czy łzawienia. Jest dosyć drogi ale bardzo wydajny. Polecam

z pewnym ale

Kupiłam go po rekomendacjach blogerki Olfaktorii.

Generalnie nie żałuję bo jednak przy tej wydajności i komforcie stosowania jest w porzo, ale może mam mniejsze zmarszczki niż Olfa i dlatego jestem mniej happy.

Konsystencja cudo, przypomina mi masełko antigravity.
Zapach ok.
Nie migruje a noszę kontaktówki, dobrze nawilża, ale czy jakoś spektakulranie działa? no niestety nie..