Colgate, Herbal White (Ziołowa pasta wybielająca)

Colgate, Herbal White (Ziołowa pasta wybielająca)

Ziołowa pasta wybielająca. Łagodne działanie naturalnych składników, ekstraktu z melisy, mięty, eukaliptusa oraz ekstraktu z cytryny o własnościach wybielających łączy z nowoczesnymi środkami czyszczącymi.

z fluorem
>100ml

Dobra

Bardzo lubię produkty ziołowe.Dobrze jeżeli są one naturalne czyli bez fluoru np. Pasta ma wspanialy smak,świetnie odświeża oddech i dobrze czyści zęby z osadów.Z tym wybielaniem bajer.Nie ma aż takiego stężenia.

Zioła, zioła, zioła...

Po pierwsze, to nigdy, przenigdy nie wpadłabym na to, że to pasta wybielająca, gdyby nie napis na opakowaniu. Po drugie, to: dobrze się pieni, dobrze oczyszcza, jest w miarę wydajna. A po trzecie: zapach i smak... nie dla mnie. Wolę czystą miętę niż połączenie ziół z odświeżeniem.
Ktoś musi po prostu polubić ten smak.
Ja tam nie lubię.
Jakoś ją przemęczyłam.

Fajny

Dobry jakościowo produkt, jednak czy faktycznie jest to pasta wybielająca? Nie zauważyłam różnicy w tej kategorii. Ogólnie przyjemna pasta - napewno nikomu nie zaszkodzi

O botoksie mity

Przeciętna

Pasta niczym się nie wyróżnia z pośród innych past ziołowych. Łagodna dla zębów, dobrze się pieni i oczyszcza zęby. Jak na taką cenę - produkt może być.

Zwykła pasta

Nie zauważyłam w tej paście nic nadzwyczajnego, by zwróciła moją uwagę. Ot zwykła pasta z cytrusowo-ziołowym zapachem.

Produkt zamknięty jest w klasycznej tubce z której pod koniec opakowania jest ciężko wycisnąć wszystko do końca, ale tak naprawdę ten problem jest w każdej paście na wykończeniu. Zaletą tej tubki jest to, że zamknięcie nie jest odkręcane tylko spokojnie można otworzyć ją kciukiem. Z tubki wydobywa się kremowa konsystencja, która bardzo dobrze pieni się oraz nie osiada się na zębach, że trzeba długo płukać usta. Zapach jest jak już wyżej wspomniałam taki cytrusowo-ziołowy i jest to zapach adekwatny do rysunku na opakowaniu z cytrynami i ziołami. Nie uważam, żeby był on nieprzyjemny, ale pod tym kątem każdy ma swoje upodobanie. Jeśli chodzi o samo oczyszczanie to nie zauważyłam tutaj niczego specjalnego - oczyszcza jak każda inna pasta, którą zabierzemy z półki sklepowej. Nic więcej, nic mniej. Żadnych wad i żadnych nadzwyczajnych zalet. Dla mnie to było w zupełności wystarczające. Nie podrażnia dziąseł oraz nie powoduje nieprzyjemnego pieczenia języka. Przyznam szczerze, że wolałabym o wiele silniejsze uderzenie mięty, bo dopiero wtedy jestem pewna, że wszystko jest dobrze oczyszczone, ale to moje widzimisię (bo i tak zawsze przed wyjściem zabieram gumy do żucia). Nie zauważyłam żadnego wybielania zębów, ale ja jestem takim niedowiarkiem jeśli chodzi o wybielanie samą pastą bez pomocy dentysty lub domowych sposobów z czasów naszych babć. Wydajność jest prawidłowa jak przy każdej innej paście, z dostępnością nie ma najmniejszego problemu, a cena na każdą kieszeń.

Jeśli komuś niespecjalnie zależy na wybielaniu, a szuka ot zwykłej pasty i nie przeszkadza mu zapach ziołowy to śmiało może zakupić ten produkt. Ja jestem z niej zadowolona, bo nie doszukiwałam się w niej cudów - jedyne co chciałam to żeby dobrze oczyszczała i to sprawdziło się w 100%.

Ok

Pasta dobrze myje i odświeża oddech. Jest dosyć tania i ma wygodne opakowanie. Robi to co ma robić pasta. Jest wydajna a smak ma neutralny. Nie podrażnia dziąseł. Plusem jest również to, że często jest sprzedawana w trójpaku w Biedronce i zakup wtedy wychodzi bardzo tanio ;)

Zwyczajna pasta.

Zwyczajna pasta na co dzień. Niczym szczególnym się nie wyróżnia, ale jest w porządku. Jest niedroga, wydajna, ma kremową konsystencję, miętowo-ziołowy smak i zapach, dobrze się pieni wypłukuje. Odświeża oddech, czyści zęby, nie podrażnia dziąseł. Nie wybiela.
Jest ok, ale bez szaleństw.

Średnia

Pasty Colgate to moi ulubieńce, ale wolę te "zwykłe", a nie Herbal, bo w Herbal denerwuje mnie właśnie ten ziołowo-apteczny posmak. Na plus zaliczam jak zawsze u Colgate dostępność i cenę.

Natomiast stosując Herbal White nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu wybielenia (ale ja w ogóle uważam, że nie da się wybielić zębów pastą do zębów), ale mam przynajmniej uczucie, że Colgate super dokładnie czyści zęby.

Ma przyjemną kremową konsystencję, dobrze się pieni, ma wygodne zamknięcie typu "klik". Łatwo wycisnąć pastę do samego końca.

Plusy:
+cena
+dostępność
+wygodne opakowanie

Minusy:
-nie wybiela
-ziołowy smak

średnio

Produkt jest dobry, ale na nim przekonałam się, że odpowiednie dla mnie są tylko pasty z mikrokryształkami. Po takiej zwykłej mam wrażenie, że w ogóle nie umyłam zębów. Jeśli zależy wam na dobrej,delikatnej paście to możecie ją sobie kupić, ale nie wtedy kiedy liczycie na mocną świeżość, która może i czasami palić w buzkę. :)
Cena około 9zł za 125ml razem w zestawie ze szczoteczkę gratis.

Ilość zużytych opakowań: troszkę pierwszego

Pasta idealna dla mnie i mojej rodziny

Pasta nie podrażnia i to główna zaleta - właśnie dlatego kupuję ją regularnie i nie wybieram żadnej innej.
Przejdę do zalet i wad.

Plusy:
+ Nie podrażnia
+ Ma bardzo ciekawy skład
+ Zęby są zdrowe i z czasem rzeczywiście bielsze
+ Cena
+ Wydajność

Minusy:
- Słabo się pieni

Smaku nie zaliczę ani do plusów, ani do minusów, bo jest raczej..typowy. Mimo wszystko pasta jest świetna i nigdy nie miałam lepszej. Używa jej cała rodzina :)

Używam tego produktu od: Od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: Mnóstwo

Moja naprawdę ulubiona pasta ;-)

Ta pasta robi wszystko to co opisuje producent. Nic tu nie jest przekłamane. Efekt wybielenia widoczny jest już po kilku tygodniach używania. Dodatkowo jak żadna inna wybielająca nie podrażnia moich wrażliwych dziąseł. Oczyszcza dokładnie zęby, pozostawia je bez osadu, wypolerowane, błyszczące.Zapach i smak przyjemny, naturalny, na pewno nie chemiczny jak to bywa w przypadku innych past.Dla mnie mój ulubiony produkt.Często do niej wracam, gdyż uważam, że nie ma lepszej póki co na rynku.Polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka pełnowymiarowych opakowań

Gorąco polecam !

Najlepsza z dostępnych na rynku.
Specjalnie co jakiś czas kupuję inną, ale tym innym zawsze czegoś brakuje.
Ta doskonale czyści i na bardzo długo pozostawia efekt świeżości.

Używam tego produktu od: Lat
Ilość zużytych opakowań: xxx