Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Isana Hair, Intensiv-Pflege Spülung (Odżywka intensywnie pielegnująca)

Isana Hair, Intensiv-Pflege Spülung (Odżywka intensywnie pielegnująca)

Odżywka intensywnie pielęgnująca. Intensywna pielęgnacja i jeszcze więcej połysku dla zmęczonych, zniszczonych włosów. Odżywki z serii ISANA zawierają doskonale dobrane substancje wysokiej jakości, gwarantujące włosom pielęgnację, jakiej potrzebują. Cenne składniki, takie jak pantenol oraz witamina B3, wnikają głęboko w strukturę włosa wzmacniając go. Formuła pielęgnacyjna wysokiej jakości, z kompleksem intensywnie pielęgnującym, dba o prawidłową gospodarkę wodną i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Dzięki szczególnie intensywnej pielęgnacji włosy nabierają olśniewającego połysku, stają się jedwabiście miękkie i bardzo łatwo się rozczesują.
Łagodny dla skóry:
- produkt przetestowany dermatologicznie,
- przeznaczony do codziennego mycia włosów.
Zastosowanie: Po każdym umyciu włosów delikatnie wmasować w wilgotne włosy, pozostawić na kilka minut, a następnie dokładnie spłukać .

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Propylene Glycol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Quaternium-87, Panthenol, Niacinamide, Glutamic Acid, Parfum, Alpha-Isomethyl ionone, Phenoxyethanol, Citric Acid, CI 15985.

/s/

może być, ale bez długotrwałych efektów

Odżywka jest w porządku, wystarcza w zupełności, żeby pokrywać włosy po myciu szamponem. Nie robi szkód, ale też nie pomaga włosom w długim okresie.

+ułatwia rozczesywanie
+ładnie pachnie (zostawia zapach na włosach)
+wydajna
+niska cena
+dostępność

- nawilża, ale na bardzo krótko
- stan włosów i skóry głowy nie poprawia się (nie regeneruje, nie odżywia)

Używam tego produktu od: marca 2015
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009603].usefull || 0 }}% pomocna.

nijaka ale odżywka...

Niczym sie nie wyróżnia
+ pomaga przy rozczesywaniu
+ ciut dyscuplinuje włosy
+ Tania

- nie regeneruje, ani specjalnie nie pielęgnuje włosów

Używam jej jak okaze się że moja sie skończy stoi sobie na półce. Czsem używam do moczenia rąk.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996591].usefull || 0 }}% pomocna.

tania i bez silikonów :)

Plusy:
+ cena
+ dostępność (w moim małym mieście są dwa Ross)
+ bez silikonów (mam wrażliwą skórę głowy, więc używam delikatnych szamponów, które nie zmywają silikonów)
+ dobrze działa (jak odżywka)

Niektórzy piszą, że włosy suche po nałożeniu Isany dalej są suche albo matowe, ale ja tego nie rozumiem, bo to jest odżywka bez silikonów i nie będzie tak kondycjonować jak ta z silikonami.
Silikony tworzą ochronny film na włosie, przez co jest błyszczący i miękki.

Tej odżywki używam również do pielęgnicy i działa świetnie :) : http://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci-kosmetyczne/Pielegnica-Fale-Loki-Koki

z pewnością będę jej używać :)

Używam tego produktu od: ok 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987822].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy

Taka sobie

Odżywka z włosami tak właściwie nie robi nic oprócz lekkiego nawilżania.
Nie nadaje włosom połysku, nie odżywia... ale też nie obciąża, nie przesusza, nie podrażnia, nie plącze.

Odżywka jest bardzo fajna do mycia włosów czy to techniką omo, czy samym produktem.
Jest też tania, wydajna i nie pachnie brzydko.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983917].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętniaczek

Odżywkę kupiłam pod wpływem impulsu ot tak buszując po Rosie. Tania więc myślę co mi szkodzi spróbować. Niestety z moimi włosami nie robiła zupełnie nic. Męczył mnie też jej zapach z początku niby fajny ale z dłuższym użytkowaniem przeszkadzał. Męczyłam ją bardzo długo. Opakowanie całkiem spoko, fajnie że odżywka stoi \'\'na głowie\'\' co daje możliwość ściekania produktu. Konsystencja też ok, gęsta dobrze rozrowadzająca się po włosach. Niestety nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983436].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny produkt

PLUSY:
- cena
- dostępność
- zapach
- konsystencja
- przyzwoity skład
- włosy po jej użyciu rozczesują się idealnie
- włosy są miękkie, gładkie, nie puszą się

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982130].usefull || 0 }}% pomocna.

Masakra, której się nie spodziewałam.

Zazwyczaj nie używam odżywek, tylko masek, bo mam bardzo suche rozjaśniane włosy. Jednak kiedy trafiłam na nią w promocji w Rossmannie, to wzięłam ją. Szczerze, to cudów się po niej nie spodziewałam.
Totalnie nic nie robi z włosami, czy trzymam ją na włosach chwilę, czy dłużej.
Włosy po jej użyciu są szorstkie, tępe w dotyku, nie można ich rozczesać, a końcówki wyglądają jak suche wióry.
Użyta przed myciem też za wiele nie pomaga, a jako baza do innych mieszanek rewelacji również nie robi.
Jest mało wydajna, mogę nakładać nie wiadomo jaką ilość efekt cały czas ten sam.
Zapach chemiczny, ale nie drażni jakoś specjalnie.
Pół gwiazdki daję za niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981374].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie swietna

Mimo wielu negatywnych komantarzy postanowilam jednak skusic sie na ta odzywke. Brak silikonow i fajny sklad, 300 ml wiec dosc duzo, a za taka cene to juz wgl nie ma o czym mowic :) Mam wlosy wysoko/srednio porowate, nie wymagam jakis cudow od odzywki w przeciwienstwie do masek. Ta okazala sie dla mnie idealna.

-ladnie nawilza
-delikatnie obciaza wlosy, nie pusza sie
-sa wygladzone
-ladnie sie rozczesuja
-przepiekny zapach
-fajna gesta konsystencja

Dlugo nie moglam znalesc dobrej odzywki, zawsze cos bylo nie tak, a ta jest idealna. polecam dla wlosow wysokoporowatych.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981331].usefull || 0 }}% pomocna.

beznadziejna

Kosztowała w promocji 2,99 stwierdziłam, że zaryzykuję.
I to był błąd. Włosy mam po niej koszmarne! Ogólnie mam włosy z tendencją do przesuszania, a ona to elegancko uwydatnia. Nie da się po niej rozczesać włosów, są tępe i brzydkie.
Za pierwszym razem użyłam po myciu włosów szamponem. Nałożyłam na kilku minut -> katastrofa.
Dałam jej jednak drugą szansę. Po umyciu włosów, dodałam jako bazę do półproduktów. I choć jest lepiej, to włosy i tak wyglądały dużo gorzej niż z jakąkolwiek testowaną przeze mnie bazę. Więc niestety, ale prawie nowa odżywka trafia do kosza. Nie chcę jej więcej widzieć w pobliżu moich włosów.

Używam tego produktu od: 2 razów.
Ilość zużytych opakowań: 1/10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966766].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez zachwytu

Producent zapewnia nas, ze po używaniu tej odżywki nasze włosy będą och o ach. wiadomo, że jeśli odżywka kosztuje 5 zł to nie odbuduje nam włosów, ale myślałam, ze chociaż cokolwiek zrobi
zalety :
-gęsta konsystencja
-zapach
-wydajność
-cena
-duża pojemność, normalna odżywka ma zazwyczaj 200ml
... trochę za mało jak na odżywkę do włosów, która jak widać nie robi nic
wady :
- nic nie robi- nie nawilża, nie odżywia
-włosy nie są po niej miękkie
- nie ma różnicy czy jej użyjemy czy nie, bo wlosy są takie same
-nie pomaga rozczesywać włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963695].usefull || 0 }}% pomocna.