Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz-Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`)

Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz-Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`)

Isana - odżywka połysk jedwabiu do włosów suchych i zniszczonych.
- z wysokowartościowymi proteinami pszenicy
- z pantenolem i witaminą B3
- produkt przebadany dermatologicznie
- przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów.
Zastosowanie: po każdym myciu włosów wmasować w wilgotne włosy, pozostawić na krótko i starannie spłukać.

Do codziennego stosowania

Co tu mówić - lekka odżywka emolientowa mająca za zadanie ułatwić rozczesywanie. Może być bazą do domowej maski, można nią umyć włosy (w przypadku suchej skóry głowy).
Nie spowoduje przetłuszczania, łupieżu. Jest delikatna i używam jej kiedy nie mam czasu i ochoty na żadne dłuższe zabiegi pielęgnacyjne na kilka minut po myciu włosów. Cudów nie zdziała, krzywdy nie zrobi. Jednak zawsze będzie w moim włosowym arsenale ze względu na cenę, niezłe działanie i przyjemność stosowania.

Ilość zużytych opakowań: 5 normalnych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1127231].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Fajna odżyweczka w fajnej cenie :)

Spełnia swoją role
włosy się łatwo rozczesują nie obciąża włosów i są po niej błyszczące

+ włosy się miękkie i błyszczace
+ cena
+ łatwo się rozczesują

minusów nie zauważyłam
jedynie jeden , pod koniec odżywki ciężko ją wycisnąc z opakowania

Ilość zużytych opakowań: 2 200ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041681].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepsko.

Po raz kolejny zadaję sobie pytanie: jak to możliwe że tyle dziewczyn chwali sobie tą odżywkę a na moich włosach wypada bardzo źle?
Ponownie dałam się złapać na wizażowy chwyt: wysokie oceny = dużo zadowolonych wizażanek = dobrze działa. Więc musi zadziałać i na mnie! Potruchtałam do najbliższego Rossmanna w poszukiwaniu tego różowego cudeńka i tego samego dnia zaczęłam ją stosować.
No cóż, nieważne w jaki sposób jej używałam - a próbowałam naprawdę wszystkiego, również łączenia dwóch i więcej produktów - sprawiała że moje włosy wręcz przerażająco się puszyły, plątały, elektryzowały, były strasznie suche i szorstkie. Wyglądałam jak mop do podłogi. Nie chce mi się wierzyć że ta odżywka sprawiała Wam takie cuda na włosach. Mnie zrobiła totalną masakrę piłą mechaniczną.
Pod innymi względami wcale nie było lepiej. Twarde opakowanie utrudniało wydobywanie kosmetyku, który i tak miał zbyt rzadką konsystencję. Zapach jak dla mnie za bardzo chemiczny - nie mogłam się do niego przyzwyczaić, drażnił mnie, przeszkadzał na włosach. Jedynym plusem była cena.
Podsumowując:
Zalety:
- cena
- dostępność
- wydajność
Wady:
- plącze
- elektryzuje
- wysusza
- puszy
- twarde, niefunkcjonalne opakowanie
- zapach
Zużyłam pół opakowania, nie mam siły dalej z nią walczyć - z największą przyjemnością oddam tą odżywkę koleżance. Jestem rozczarowana, liczyłam na coś zupełnie innego. Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: Ok pół roku.
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987577].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

Srednia , tylko jako pierwsza odzywka w met.OMO

SREDNIO ;)
Zapach - na poczatku nie podobal mi sie wogole jednak z czasem polubilam ten rozany zapaszek ;)
Jako odzywka "proteinowa" (ze SLADOWA iloscia protein owsa) wogole ale to wogole nie odbudowuje struktury wlosa. Jak dla mnie bardzo slaba , ale tez nie szkodzi. Wykorzystuje ja jako pierwsze O w met. OMO i tu sprawdza sie fajnie , nadaje miekkosc i poslizg a takze lepsze rozczesywanie wlosow. Jest w porzadku jednak za slaba zeby mozna bylo sie nia zachwycac

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979634].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie bardzo

Kupiłam razem z szamponem tej samej serii i używam ich razem.

Niestety, szmapon tak plącze włosy, że nawet ta odżywka nie jest w stanie pomóc w ich rozczesywaniu.

:( - nie nawilża
:( - nie wygładza
:( - nie nabłyszcza
:( - nie pomaga rozczesać włosów

:) + cena
:) + wygodne i praktyczne opakowanie

Ten produkt w ogóle nie sprawdza się jako odżywka do włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963793].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie bardzo,bardzo dobra

Odżywkę kupiłam na szybko,nie zdążyłam nawet powąchać,może i dobrze bo bym ją odłożyła :D
śmierdziuch z niej to fakt,jednak po spłukaniu zapach na włosach nie zostaję.
Mam kręcone włosy i bałam się obciążenia,to że sobie nie poradzi myliłam się!
To jedna z lepszych odżywek jakie miałam.
świetnie nawilża kręciołki.
Jak dla mnie to bardzo dobra odżywka, której zapach idzie jakoś przeżyć.
Polecam!:)

Ilość zużytych opakowań: 2duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959863].usefull || 0 }}% pomocna.

nie jest zła, ale nie zdziała cudów

plusy:

+ ułatwia rozczesywanie,
+ nie obciąża moich cienkich włosów
+ tania
+ wydajna
+ dość przyjemny zapach

minusy:

- nie działa cudów. jeśli ktoś ma bardzo zniszczone włosy to ta odżywka mu nie pomoże.

podsumowując jest to raczej przyjemna odżywka do codziennej pielęgnacji. nie pomoże osobom z porozdwajanymi, mocno przesuszonymi kosmykami. ale jeśli ktoś nie ma bardzo zniszczonych włosów i szuka czegoś lekkiego i taniego do pielęgnacji na co dzień to myślę, że to dobry pomysł ;)

sama stosowałam ją w tygodniu, ale w weekendy nakładałam na włosy bardziej odżywcze maski. parę dni temu wymieniłam tę odżywkę na odżywkę z Alterry (tak żeby spróbować czegoś innego) i jestem w fazie testowania ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958726].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak!

Odżywkę nakładam pod czepek,przynajmniej na pół godziny. Włosy po niej są wygładzone,nie puszące się i w moim przypadku bardziej proste.Używam jej zawsze gdy chce mieć pewnośc,że na drugi dzień beda fajnie wyglądały. Kolejny plus-cena!
Jedyne co mi się nie podoba to zapach-różany.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[955979].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropna

Włosy po tej odżywce strasznie się puszą, mam cienkie wysokoporowate włosy. Nie ma szans żeby je jakkolwiek wygładzić. Dawałam jej szansę, zużyłam 1/3 opakowania, jednak włosy były w coraz gorszej kondycji. Pół gwiazdki daję tylko za zapach a cała reszta jest do niczego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[955282].usefull || 0 }}% pomocna.

dla niewymagających

Obecnie moje włosy są w dobrym stanie.Od odżywki oczekuję,że trochę je wygładzi,by się nie puszyły. Kiedyś,gdy miałam bardzo suche,zniszczone włosy,to odżywki z Isany były dla mnie za słabe.Tą pewnie te zoceniłabym niżej mając zniszczone,suche włosy,bo dla takich się ona nie nadaje.
Jest dosyć gesta.Ma delikatny zapach.Nie spływa z włosów,ale muszę jej dużo nałożyć,by czuć,że nawilżyła lekko włosy i wygładziła je.
Łatwo się spłukuje. Włosy sa po niej trochę bardziej miękkie,sliskie (chociaż bez odżywki też są miękkie),no i nie puszą się.
Produkt nie obciąża włosów.
Dla mnie trochę mało wydajna,no i opakowanie nie do końca mi pasuje.Mogłaby to być zykła miękka tuba,którą łatwo przeciąć.Tutaj w połowie ciężko wycisnąć odżywkę i trzeba ją przeciąć,co jest trudne.
Kosztuje jakoś chyba ok.8 zł,ja ją kupiłam na promocji za niecałe 4 zł.

Używam tego produktu od: mies.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[951843].usefull || 0 }}% pomocna.