Soul, Eau de Toilette (woda toaletowa)

Soul, Eau de Toilette (woda toaletowa)

Kompozycja czystej bergomotki i bazylii, wzmocniona aromatycznym akordem kolendry, rozmarynu i tymianku. Połączenia drzewa sandałowego z paczulą i ambrą odkrywa niespodziewane podkłady ciepła ukryte we wnętrzu silnej osobowości.

Cena: 83 zł / 100 ml

Świeżak.

Od jakiegoś czasu testuję na swoim mężczyźnie różne zapachy, szukając czegoś bardziej męskiego, cieplejszego i z większą głębią, niż Acqua di Gio.
Soul jest typowym świeżakiem, jest podobny do wielu znanych mi już męskich zapachów z nutami zielonymi, niczym się nie wyróżnia. Nie oznacza to bynajmniej, że jest brzydki,o nie. Po prostu nie tego szukam.
Nie jest zbyt trwały.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbki i testy

totalna nijakość

No cóż, zapach jest boleśnie nijaki, bez polotu, niczym nie zaskakuje, niczym nie przyciąga. Jest raczej dla spokojnych facetów, którzy niczym nie chcą się wyróżniać. Mase mu podobnych można kupić w kioskach. Do tego bardzo kiepska butelka, wysoka cena i słaba trwałość.

Używam tego produktu od: z tydzień
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Magiczny

Kupiłam (w promocji, bo cena regularna przesadzona) jako niespodziankę dla mojego TŻ, jednak chętnie używam sama - gdy np. spędzam samotne popołudnie w domu i chcę się otulić czymś ciepłym, przyjemnym, korzennym. Użycie go, to jak zapalenie kadzidła. PLUSY: ten zapach jest bardzo męski, raczej klasyczny, ale wcale nie ciężki, czy nudny. Ma w sobie magię, ciepło, jest wielowymiarowy. Prosty flakon podoba się TŻ (mi mniej), a to najważniejsze. MINUSY: inna nakrętka i możliwe, że flakon prezentował by się dużo lepiej. Trwałość - nie jest źle, ale bywało lepiej w przypadku wielu innych wód toaletowych, które miał TŻ - powiedzmy, że średnia. PODSUMOWUJĄC: po prostu polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Piękny- ziołowy

Muszę przyznać, że jestem absolutnie nim oczarowana. A to zwyczajny klasyczny męski zapach po którym nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego.
Przede wszystkim jest szalenie ziołowy, mocny, pełen goryczy, a przy tym świeży. Bardzo trwały.Wielopoziomowy.
Wyczuwam tymianek szczególnie na początku. Bardzo podobają mi się jego wszystkie nuty zapachowe i składniki.
Mam zastrzeżenia tylko do butelki jest po prostu tania i pasuje tylko do tanich kioskowych perfum. Szkoda. Bo zapach jaki zawiera w swej prostocie zachwyca. Jeśli nadarzy się okazja z przyjemnością kupię go mojemu narzeczonemu.
Ocenę zaniża butelka której dałam 2 gwiazdki choć zasługuje na 1, zapach 5

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:test ze 100 ml butli znajomego.

taaak...

To zapach Mojego Mężczyzny. Juz teraz zawsze będzie mi sie kojarzyc z Miłymi Chwilami. Kiedyś w katalogu przy tym zapachu bylo napisane: "Ciepły. Czuły. Zmysłowy." - długo nie mogłam sie nadziwić skąd wiedzieli, że mój Ptyniu taki właśnie jest:)

Używam tego produktu od:~