L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, Extra Black Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Tusz pokrywa rzęsy od nasady po końce, nadając im objętość i długość. Zawarte w mascarze czarne pigmenty nadają rzęsom nasycony odcień czerni. Dzięki szczoteczce "milionizer" rzęsy nie sklejają się, są rozdzielone, oraz wydają się gęstsze i dłuższe.
Aplikacja bez zbędnego obciążania rzęs:
- Szczoteczka "milionizer" - gęsta, elastomerowa szczoteczka dla efektu miliona rzęs. Wszystkie rzęsy są rozdzielone, a ich objętość zwiększona.
- Precyzyjny dozownik - optymalna ilość tuszu, bez nadmiaru, bez grudek, dla zapewnienia objętości rzęs.

Dobry tusz

Volume Million Lashes to dobry tusz nadający objętości. Tak bym nazwała jego funkcjonalność. Dzięki gęstej szczoteczce z dużą ilością sylikonowych włosków dokładnie pokrywa każdą rzęsę niejednoczenie separując je od siebie. Delikatnie wydłuża rzęsy i nadaje im intensywny czarny kolor. Efektem maskary jest wachlarz ciemnych rzęs. Efektu sztucznych rzęs nie ma. Raczej pięknie uwydatnione rzęsy naturalne.

raczej nie

Kupiłam go tylko dlatego, że mój ulubiony tusz nie był dostępny. Ponoć miał nadawać objętość, otóż żadnej objętości nie zauważyłam. Wydłużenie a i owszem. Od pierwszego użycia nie miałam problemu z aplikacją gdyż szczoteczka nabiera tyle tuszu ile trzeba. Po paru godzinach zaczyna się niestety kruszyć i wpadać do oka, co nie jest zbyt przyjemne. Co do ceny. Standardowo koło 50zł, natomiast w drogeriach internetowych połowę mniej. Za ten tusz nie dałabym więcej niż 20zł. Raczej nie kupię go ponownie gdyż okrutnie mi podrażnił oko krusząc się wczoraj po 2 godzinach...

Ocena tuszu do rzęs

Witam. Kupiłam tusz na promocji w Rossmanie -55 %.
Głęboka czerń. Nie skleja rzęs. Dobrze się nim maluję rzęsy.
Wady osypuję pod koniec dnia, szybko się kończy :(

Super tusz dla mało wymagających

Kolejny tusz z Loreal, który mnie nie zawiódł. Bardziej się sprawdzi dla osób, które nie narzekają na swoje naturalne rzęsy a mianowicie jeśli są długie i bez problemu można je podkręcić to jak najbardziej ten tusz się sprawdzi. Szczoteczka silikonowa, dosyć mała ale gruba. Szczoteczka nabiera tuszu w odpowiedniej ilości, nie skleja rzęs i nie tworzy niechcianych grudek. Rozdziela i podkręca ale efektu pogrubienia nie widze. Tusz w ciągu dnia sprawdza się znakomicie, nic się nieosypuje czy rozmazuje. Tusz zaliczam bardziej do taki Hmm No fajny tusz ale nie zachwyca tak, że oh i ah ;) Całkiem możliwe, że kiedyś go zakupie ponownie ale jest jeszcze tyle tuszy do sprawdzenia...

Cudeńko

Tusz, który zawsze mam w kosmetyczce. Używam go na większe wyjścia bo nigdy mnie nie zawodzi. Przepięknie wydłuża moje rzęsy że aż dotyka brwi (mam sama z siebie długie rzęsy a on sprawia że moje wyglądają na stuczne), delikatnie pogrubia. Jak się za dużo warstw da to może sklejać. Aczkolwiek jest bardzo wydajny. Dopiero po pół roku zaczyna się kruszyć!! Bardzo go lubię :) koleżanka mi go poleciła ;)

Przez pewien czas mój ulubiony

Był jedną z tych zdobyczy w Rossmanie, z którym nie rozstawałam się, aż do następnej promocji. Odkryty około półtora roku temu, więc zdążyłam zużyć 2 opakowania. I o ile pierwszym byłam zachwycona, już w drugim coś mi nie spasowało. Być może miałam pecha i trafiłam na zły model, ale wydawał się lekko przeschnięty. Ale potrafię sobie radzić w takich sytuacjach więc po odpowiednim zabiegu, znów dawał mi poczucie długich i pogrubionych rzęs ( z mocnym akcentem na długich :) ). Niezbędnik codziennego makijażu. Natomiast myślę, że można znaleźć produkty o podobnych działaniu, ale w niższych przedziałach cenowych.

Dobry

Tusza kupiłam zachęcona dobrymi opiniami i jestem z niego całkiem zadowolona.

Tusz ma estetyczne opakowanie i prostą silikonową szczoteczkę. Bardzo ładnie wydłuża rzęsy i dobrze je rozdziela - powstaje dosłownie wachlarz rzęs, wydają się bardziej gęste.
Spektakularnego pogrubienia nie zauważyłam, ale nigdy mi na nim nie zależało, więc jak dla mnie jest okey. Rzęsy są rzeczywiście intensywnie czarne. Plusem jest też, to, że nie ma tu problemu zbyt dużej ilości produktu na szczoteczce.

Jak trochę przyschnie i zaczyna zostawiać grudki, wystarczy dać kropelkę duraline i jest jak nowy.

Jest to bardzo fajny produkt, ma dobrą silikonową szczoteczkę, która świetnie się dopasowuje do linii rzęs i świetnie jest rozdziela i wydłuża. Na pewno do niego wrócę i przetestuję pozostałe wersje.

Bez rewelacji

Za tę cenę oczekiwałam czegoś lepszego. Według mnie tusz wcale nie jest pogrubiający. Podoba mi się w nim sylikonowa i gęsta szczoteczka, która ładnie rozdziela rzęsy, ale efekt jest zbyt delitakny jak dla mnie

Tragiczny

Tusz zostawia grudki, w dodatku ma tak beznadziejna szczoteczkę, przez co ciężko nanieść go na rzęsy. Nie polecam go nikomu. Strata czasu i pieniędzy.

Bardzo dobry tusz, do którego chętnie wracam

Nie zdołałam jeszcze przetestować wszystkich tuszów do rzęs marki L'Oreal Paris, ale mam kilka w planach i na pewno sięgnę po nie, kiedy obecne tusze mi się pokończą. Volume Million Lashes jest jednak typem mascary, której zużyłam już kilka opakowań i lubię do niej co jakiś czas wracać, aby przypomnieć sobie dlaczego tak ją lubię - a takich mascar nie jest zbyt wiele na mojej liście :)

Tusz zamknięty jest w eleganckim, czarno-złotym opakowaniu, które jest dodatkowo polakierowane i to dodatkowo podbija efekt elegancji. Szczoteczka jest silikonowa a więc już na początku u mnie plusuje, bo ja właśnie w takich gustuję. Pięknie rozdziela rzęsy bez efektu sklejania i dwie cienkie warstwy tuszu są już dla mnie wystarczające. Dla podkręcenia rzęs lubię wspomagać się zalotką, bo wydłużenie zapewnia mi już sama szczoteczka. Warto wspomnieć, że rzęsy nie opadają w trakcie dnia, tylko tusz twardo trzyma je w ryzach (a nie znoszę kiedy po podkręceniu rzęs zalotką po kilku godzinach mi się prostują, tu nie mam tego problemu).

Nie zauważyłam, aby tusz osypywał mi się pod oczami, choć dużo zależy od tego co robimy w trakcie dnia. Jeśli pójdziemy na siłownię z umalowanymi rzęsami to jest prawdopodobieństwo, że tusz rozmaże się lub osypie (ale czy to ten czy inny tusz - ryzyko zawsze istnieje, chyba że użyje się wodoodpornego a ja za nimi za bardzo nie przepadam). W normalnych, codziennych czynnościach tusz nie rusza się z miejsca do samego demakijażu. Nie mogę także przyczepić się do wydajności, ponieważ jedno opakowanie służy mi około 3 miesiące i w mojej opinii jest to dobry wynik. O ile tuszu nie kupię w cenie regularnej to śmiało uznaję go za wartego swojej ceny, bo w Rossmannie kosztuje około 55zł, ale w drogeriach internetowych można go kupić niemal połowę taniej - nietrudno więc zgadnąć jaką drogą chętniej go nabywam. Przy okazji zakupów internetowych warto dorzucić go do koszyka i sprawdzić na własnych rzęsach jak się sprawdzi, ja ze swojej strony polecam :)

Trochę problematyczny.

Jeden z tych tuszy, który potrafi dać fajny efekt, ale nie zawsze można to z niego wykrzesać bez trudu.

Opakowanie / szczoteczka - Standardowe, z bardzo ładnym designem. Napisy się nie ścierają, są trwałe.
Szczoteczka niewielkich rozmiarów, ale nie na tyle mała, żeby dawała dużo pracy, jest w sam raz, zwyczajnie jestem przyzwyczajona raczej do dużych szczot. :D Z rzęsami radzi sobie różnie, nie mam pojęcia od czego to zależy, raz je ładnie rozczesuje, innym razem dosyć mocno je skleja.. W każdym razie pracuje się z nią nawet przyjemnie.

Efekty - rzęsy są pięknie i naturalnie wydłużone, szczególnie świetny efekt można osiągnąć mają naturalnie długie, ale na krótkich tez daje rade. Bardzo ładnie je podkreśla i optycznie wydłuża, mniej widzę efekt pogrubienia.

Trwałość - niby okej, ale lubi nabrudzić - jeśli tylko nałożymy go trochę więcej to wszystko się później kruszy i brzydko osypuje.

Beznadzieja

Od kilku lat używam jednego tuszu, który mnie nie zawiódł, ale zachciało mi się zmian... Tusz Paradise był super, ale ten to masakra. Produkty L'oreal bardzo lubię, jednak ten kultowy tusz się nie sprawdził. Mam dość długie i gęste rzęsy wiec myślałam, że ten tusz jeszcze bardziej je podkreśli. Kolor ładny mocno czarny, ale mocno się rozmazuje.. Nie kupię ponownie