Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, Extra Black Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Tusz pokrywa rzęsy od nasady po końce, nadając im objętość i długość. Zawarte w mascarze czarne pigmenty nadają rzęsom nasycony odcień czerni. Dzięki szczoteczce "milionizer" rzęsy nie sklejają się, są rozdzielone, oraz wydają się gęstsze i dłuższe.
Aplikacja bez zbędnego obciążania rzęs:
- Szczoteczka "milionizer" - gęsta, elastomerowa szczoteczka dla efektu miliona rzęs. Wszystkie rzęsy są rozdzielone, a ich objętość zwiększona.
- Precyzyjny dozownik - optymalna ilość tuszu, bez nadmiaru, bez grudek, dla zapewnienia objętości rzęs.

Pół na pół

Zgodzę się z tym, że tusz pogrubia rzęsy. Zdecydowanie są bardziej wyraziste, grube i czarne jak węgiel. Jednak co do wydłużenia... dyskutowałabym. W tym wypadku wypadł średnio. Poza tym nie skleja rzęs i się nie kruszy. Taki ... grzeczny, nie rzucający się w oczy tusz. Użyć i zapomnieć. Kocham ich produkty, jednak ten bez rewelacji.

Opinia

Kupiłam tusz na promocji w Rosmannie -49 % to jest pierwszy tusz z którego jestem zadowolona nie wylewa się tak jak inne tusze bardzo ładnie podkręca i nadaje ładną czerń

porazka

moje wrazenia po uzytkowaniu tego produktu sa zle. nie polecam tego produktu, tusz doslownie splywa mi z oczu,powodujac czarne cienie pod oczami. u mnie sie nie sprawdzil.

Jak nakładać podkład?

świetny

Tusz jest po prostu boski. Intensywnie czarny, właściwie nie trzeba nakładać kilku warstw, ponieważ już po pierwszym nałożeniu rzęsy są pięknie podkreślone. Co najważniejsze nie kruszy się, jest bardzo wydajny. Ma bardzo wygodną i praktyczną szczoteczkę. Jestem naprawdę zadowolona i na dzień dzisiejszy nie znam lepszego tuszu do rzęs.

na chwilę obecną nie znam lepszego

Od kilku lat stosuję L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, Extra Black i jestem z niego bardzo zadowolona. Kiedy tylko znajdę jakąś dobrą promkę kupuję na zapas 2 :) Nie skleja rzęs, efekt użycia jest spektakularny, a przede wszystkim się nie obsypuje i nie skleja rzęs.

Dobry

Ten tusz jest po prostu dobry.
Robi to czego od niego oczekuję, tak jak podstawowa wersja Volume Million Lashes. Czy jest bardziej czarny?
Tego nie zauważyłam,bo już złoty radzi sobie z tym świetnie - czerń w obu przypadkach jest intensywna.

Szczoteczka również dobra, trwałość i jakość produktu podobna jak u klasycznego Volume Million Lashes.
Nie osypuje się, nie reaguje na wilgoć, nie kruszy i wytrzymuje na rzęsach cały dzień. Efekt po pierwszej warstwie jest ładny i naturalny - a o to właśnie mi chodzi. Długie, rozdzielone, pogrubione delikatnie rzęsy.

Najlepszy !

Utrzymuję się bez problemu cały dzień. Opakowanie starcza na długo. Używam od kilku lat, próbowałam innych zawsze wracam do tego. Wystarczy dwa razy machnąć, tylko starannie :)

Ulubiony, dopóki nie odkryłam tańszego i lepszego z Maybelline

Aktualnie używam już trzeciego opakowania tuszu. Jak dla mnie najlepszy z całej serii - miałam okazję używać wszystkich.
Moje naturalne rzęsy są ciemne i dość długie, dlatego lubię kiedy tusz rozdziela, wydłuża i delikatnie pogrubia rzęsy.
I rzeczywiście daje takie efekt. Nie skleja rzęs, wyglądają całkowicie naturalnie.
Używa go na co dzień na uczelnie, na wyjście wolę Maybelline Lash Sensational (wszystkie z serii).
Podsumowując: 60zł bym za niego nie zapłaciła, 30zł już tak.

Bubel

Zacznę od tego, że uwielbiam efekt sztucznych rzęs. Długie gęste rzęsy to dla mnie najważniejsze w makijażu.

Wadą tej mascary jest jej szczoteczka - mała , z małymi ząbkami. Maskara nie rozczesuje rzęs, nie rozdziela ich, a na pewno nie daje efektu miliona rzęs.

Tusz ma odcień głębokiej czerni,

Moje rzęsy nie polubiły tego tuszu - po użyciu są sklejone, proste jak druty. Efekt jest znikomy.

Maskara jak dla mnie nie jest dobra, nie zagęszcza, nie rozdziela ani nie daje efektu miliona rzęs, jak opisuje producent.

Kruszy się w ciągu dnia, ale za to łatwo ją zmywać.
Nie potrafię zauważyć w niej pozytywów używam jej jedynie do dolnych rzęs,
Niestety, nie polecam tej maskary nikomu.
Produkt oceniam na 1 gwiazdkę, przez ilość wad jaką zdążyłam zauważyć w tym produkcie

Jeden z lepszych tuszów

Produkt jest bardzo fajny. Wydłuża i podkręca rzęsy, ale ich nie skleja. Minimalistycznie je pogrubia. Całość wygląda bardzo naturalnie. Nie osypuje się ani nie zostawia grudek. Szczoteczka jest idealna. Łatwo się z nią pracuje oraz po wyjęciu na niej znajduje się odpowiednia ilość tuszu
Minusem jest cena oraz opakowanie, z którego dość szybko ścierają się napisy. Moje również delikatnie pękło.

Stały bywalec mojej kosmetyczki

Obok mascary od Yves Rocher jest to jeden z moich ulubionych kosmetyków do rzęs. Zacznę od tego, iż nigdy nie lubiłam "efektu sztucznych rzęs" - gdybym takowego pragnęła, poszłabym do kosmetyczki.

Najważniejszą zaletą tej mascary jest jej szczoteczka - mała i dobrze wyprofilowana, dzięki czemu możemy dotrzeć do każdej rzęski. Świetnie rozczesuje włoski, oddzielając je od siebie. Ilekroć jej użyję, odkrywam, ile tak naprawdę posiadam rzęs ;)

Czy jest to Extra Black? No cóż, to zawsze mnie zastanawia w obietnicach producenta, gdyż czerń jest odcieniem, który się nie stopniuje. Nie istnieje coś takiego, jak czerniejsza czerń. Czerń to czerń i tyle w temacie. Gdy jest jaśniejsza, wówczas mówimy o stopniach szarości. Ale to takie moje drobne filozofowanie - zapewniam, że ten tusz jest jak najbardziej czarny.

Moje rzęsy współpracują z nim bardzo grzecznie - po użyciu są wyraźnie wydłużone i lekko pogrubione. Efekt jest subtelny, nienachalny, taki, jaki lubię. Przy użyciu tego tuszu nie uzyskamy estradowego looku, jednak będzie on idealny do codziennego makijażu.

Mascara jest niezwykle wydajna, posiadam ją od roku i wciąż się nie skończyła, co z kolei czyni jej cenę nieco bardziej znośną (zwłaszcza w promocji, sama kupiłam ją za 29,99,-).

To, co dla mnie istotne, to fakt, iż nie kruszy się w ciągu dnia, ale za to bardzo łatwo ją zmyć nawet przy użyciu najdelikatniejszego żelu do twarzy (nie lubię się z mleczkami do demakijażu oczu).

Polecam ją tym osobom, które nie oczekują wachlarza rodem z salonu kosmetycznego, zależy im jednak na naturalnym podkreśleniu spojrzenia, które nie będzie wyglądało sztucznie. W tej roli sprawdza się doskonale.

Nic specjalnego

Mam to szczęście, że posiadam naturalnie długie, gęste i czarne rzęsy. Od tuszu nie wymagam jakoś wiele. Ten mi się jednak nie sprawdził . Może i wydłuża i pogrubia, ale też skleja. Powiem krótko, jak za taką cenę nie robi nic specjalnego.