L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, Extra Black Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Tusz pokrywa rzęsy od nasady po końce, nadając im objętość i długość. Zawarte w mascarze czarne pigmenty nadają rzęsom nasycony odcień czerni. Dzięki szczoteczce "milionizer" rzęsy nie sklejają się, są rozdzielone, oraz wydają się gęstsze i dłuższe.
Aplikacja bez zbędnego obciążania rzęs:
- Szczoteczka "milionizer" - gęsta, elastomerowa szczoteczka dla efektu miliona rzęs. Wszystkie rzęsy są rozdzielone, a ich objętość zwiększona.
- Precyzyjny dozownik - optymalna ilość tuszu, bez nadmiaru, bez grudek, dla zapewnienia objętości rzęs.

Przez pewien czas mój ulubiony

Był jedną z tych zdobyczy w Rossmanie, z którym nie rozstawałam się, aż do następnej promocji. Odkryty około półtora roku temu, więc zdążyłam zużyć 2 opakowania. I o ile pierwszym byłam zachwycona, już w drugim coś mi nie spasowało. Być może miałam pecha i trafiłam na zły model, ale wydawał się lekko przeschnięty. Ale potrafię sobie radzić w takich sytuacjach więc po odpowiednim zabiegu, znów dawał mi poczucie długich i pogrubionych rzęs ( z mocnym akcentem na długich :) ). Niezbędnik codziennego makijażu. Natomiast myślę, że można znaleźć produkty o podobnych działaniu, ale w niższych przedziałach cenowych.

Dobry

Tusza kupiłam zachęcona dobrymi opiniami i jestem z niego całkiem zadowolona.

Tusz ma estetyczne opakowanie i prostą silikonową szczoteczkę. Bardzo ładnie wydłuża rzęsy i dobrze je rozdziela - powstaje dosłownie wachlarz rzęs, wydają się bardziej gęste.
Spektakularnego pogrubienia nie zauważyłam, ale nigdy mi na nim nie zależało, więc jak dla mnie jest okey. Rzęsy są rzeczywiście intensywnie czarne. Plusem jest też, to, że nie ma tu problemu zbyt dużej ilości produktu na szczoteczce.

Jak trochę przyschnie i zaczyna zostawiać grudki, wystarczy dać kropelkę duraline i jest jak nowy.

Jest to bardzo fajny produkt, ma dobrą silikonową szczoteczkę, która świetnie się dopasowuje do linii rzęs i świetnie jest rozdziela i wydłuża. Na pewno do niego wrócę i przetestuję pozostałe wersje.

Bez rewelacji

Za tę cenę oczekiwałam czegoś lepszego. Według mnie tusz wcale nie jest pogrubiający. Podoba mi się w nim sylikonowa i gęsta szczoteczka, która ładnie rozdziela rzęsy, ale efekt jest zbyt delitakny jak dla mnie

Tragiczny

Tusz zostawia grudki, w dodatku ma tak beznadziejna szczoteczkę, przez co ciężko nanieść go na rzęsy. Nie polecam go nikomu. Strata czasu i pieniędzy.

Bardzo dobry tusz, do którego chętnie wracam

Nie zdołałam jeszcze przetestować wszystkich tuszów do rzęs marki L'Oreal Paris, ale mam kilka w planach i na pewno sięgnę po nie, kiedy obecne tusze mi się pokończą. Volume Million Lashes jest jednak typem mascary, której zużyłam już kilka opakowań i lubię do niej co jakiś czas wracać, aby przypomnieć sobie dlaczego tak ją lubię - a takich mascar nie jest zbyt wiele na mojej liście :)

Tusz zamknięty jest w eleganckim, czarno-złotym opakowaniu, które jest dodatkowo polakierowane i to dodatkowo podbija efekt elegancji. Szczoteczka jest silikonowa a więc już na początku u mnie plusuje, bo ja właśnie w takich gustuję. Pięknie rozdziela rzęsy bez efektu sklejania i dwie cienkie warstwy tuszu są już dla mnie wystarczające. Dla podkręcenia rzęs lubię wspomagać się zalotką, bo wydłużenie zapewnia mi już sama szczoteczka. Warto wspomnieć, że rzęsy nie opadają w trakcie dnia, tylko tusz twardo trzyma je w ryzach (a nie znoszę kiedy po podkręceniu rzęs zalotką po kilku godzinach mi się prostują, tu nie mam tego problemu).

Nie zauważyłam, aby tusz osypywał mi się pod oczami, choć dużo zależy od tego co robimy w trakcie dnia. Jeśli pójdziemy na siłownię z umalowanymi rzęsami to jest prawdopodobieństwo, że tusz rozmaże się lub osypie (ale czy to ten czy inny tusz - ryzyko zawsze istnieje, chyba że użyje się wodoodpornego a ja za nimi za bardzo nie przepadam). W normalnych, codziennych czynnościach tusz nie rusza się z miejsca do samego demakijażu. Nie mogę także przyczepić się do wydajności, ponieważ jedno opakowanie służy mi około 3 miesiące i w mojej opinii jest to dobry wynik. O ile tuszu nie kupię w cenie regularnej to śmiało uznaję go za wartego swojej ceny, bo w Rossmannie kosztuje około 55zł, ale w drogeriach internetowych można go kupić niemal połowę taniej - nietrudno więc zgadnąć jaką drogą chętniej go nabywam. Przy okazji zakupów internetowych warto dorzucić go do koszyka i sprawdzić na własnych rzęsach jak się sprawdzi, ja ze swojej strony polecam :)

Trochę problematyczny.

Jeden z tych tuszy, który potrafi dać fajny efekt, ale nie zawsze można to z niego wykrzesać bez trudu.

Opakowanie / szczoteczka - Standardowe, z bardzo ładnym designem. Napisy się nie ścierają, są trwałe.
Szczoteczka niewielkich rozmiarów, ale nie na tyle mała, żeby dawała dużo pracy, jest w sam raz, zwyczajnie jestem przyzwyczajona raczej do dużych szczot. :D Z rzęsami radzi sobie różnie, nie mam pojęcia od czego to zależy, raz je ładnie rozczesuje, innym razem dosyć mocno je skleja.. W każdym razie pracuje się z nią nawet przyjemnie.

Efekty - rzęsy są pięknie i naturalnie wydłużone, szczególnie świetny efekt można osiągnąć mają naturalnie długie, ale na krótkich tez daje rade. Bardzo ładnie je podkreśla i optycznie wydłuża, mniej widzę efekt pogrubienia.

Trwałość - niby okej, ale lubi nabrudzić - jeśli tylko nałożymy go trochę więcej to wszystko się później kruszy i brzydko osypuje.

Beznadzieja

Od kilku lat używam jednego tuszu, który mnie nie zawiódł, ale zachciało mi się zmian... Tusz Paradise był super, ale ten to masakra. Produkty L'oreal bardzo lubię, jednak ten kultowy tusz się nie sprawdził. Mam dość długie i gęste rzęsy wiec myślałam, że ten tusz jeszcze bardziej je podkreśli. Kolor ładny mocno czarny, ale mocno się rozmazuje.. Nie kupię ponownie

Super

Polecam każdej młodej mamie. Tusz świetnie pogrubia rzęsy i ich nie skleja. Opakowanie bardzo ładne i zgrabne jest moim numerem jeden.zawsze mam go w swojej torebce i towarzyszy mi podczas podróży. Mój mąż kocha efekt jaki stwarza na moich rzesach.

Świetny

Uwielbiam tusze do rzęs L'oreal i właściwie kupuję tylko je, za to różne "modele". Co do ceny - moim zdaniem w przypadku wszystkich warto zaczekać na promocję typu -40/-50% lub 2 w cenie 1, inaczej ta zabawa wychodzi drogo.

Z wszystkich tuszy L'oreal ten dla mnie wyróżnia się tym, że jest od razu gotowy. Większość tuszy L'oreal jest dla mnie na początku zbyt rzadka i najlepiej maluje mi się nimi dopiero kilka tygodni (!) od otwarcia. Zazwyczaj kupuję tusz, otwieram na chwilę i odkładam zamknięty na kilkanaście dni zanim zacznę go używać. Tutaj nie muszę robić takich cudów - tusz od razu ma idealną konsystencję.

Dobrze rozprowadza się na rzęsach, nie ma raczej możliwości zrobić nim grudek. Nie skleja rzęs i szybko zasycha. Szczoteczka jest prosta, wygodna i precyzyjna. Tusz ma świetną trwałość, nie osypuje się, nie rozmazuje, stosunkowo łatwo zmywa. Nie uczula, nie podrażnia. Ideał :)

Nie rozumiem tylko tych nazw "Extra black" (L'oreal nie pierwszy to stosuje) - nie uważam, że ten tusz jest bardziej czarny od innych czarnych czy od pozostałych tuszy z serii Million Lashes. Ten akurat uważam, że jest lepszy do codziennego makijażu, na prawdziwy efekt wow od L'oreal bardziej polecę tusze z serii Wings.

nieudany zakup

Tusz ma piękne złoto-czarne opakowanie. Zdecydowanie eleganckie. Szczoteczka jest gruba, nawet powiedziałabym za gruba. Nie ułatwia malowania. Sprawia, że tusz odbija się na górnej powiece - tusz nad linią rzęs. Trzeba dojść do wprawy, aby szczoteczka nie sprawiała problemów. Co do działania. Tusz może i pogrubia rzęsy, ale też skleja. Co do wydłużenia - jest niewielkie. Ogólnie efekt - taki sobie. Osiągałam lepsze rezultaty używając tańszego tuszu. Największa wada to trwałość. Tusz lubi osypywać się i dosłownie schodzić z rzęs. Największa zaleta to faktycznie głęboka czerń.

Super!!

Jako posiadaczka cienkich, Jasnych rzes przetestowałam miliony tuszy.
Kazdy albo sklejał straszliwie rzęsy albo nie dawał żadnego efektu lub mnie uczulal.
Ten tusz jest swietny, idealnie rozdziela nawet cienkie rzęsy, ma bardzo intensywny czarny kolor, jest dość trwały pod koniec dnia nadal mam go na rzęsach. Jedynym minusem jest to, ze odbija sie na górnej powiece, ale ten problem mam z większością tuszy. Jak dla mnie hit :)

Absolutny faworyt.

Najlepszy tusz, jaki miałam. Idealnie rozdziela, wydłuża, pogrubia bez sklejania, utrzymuje się cały dzień, nie obciąża oczu, potrafi nawet przeżyć deszcz, a gdy się poskleja od wilgoci, rzęsy można bez najmniejszego problemu z powrotem rozdzielić. Do tego ma świetną szczoteczkę, do tego stopnia, że gdy zmieniłam tusz na czerwony z tej serii i przemęczyłam się raz z wielką szczotą, wymieniłam ją na tę z tego tuszu. Po prostu rewelacja!