Aromatherapy, Sleeptherapy, Body Lotion (balsam do ciała ułatwiajacy zasypianie)

Zgłoszony przez Julę:

Balsam nawilżający do ciała. Ma cudowny, utrzymujący się bardzo długo na skórze zapach.

Cena: 19,90 z / 250 ml

Lubiłam :)

Używałam go jakieś 8 lat temu.
O ile dobrze pamiętam, dostałam pod choinkę od Mamy :)
Balsam ładnie pachniał, fajnie nawilżał i wygładzał skórę, czy ułatwiał zasypianie? Nie wiem, bo nigdy nie miałam problemów z zaśnięciem ;)
Szkoda, że go wycofali, bo chętnie bym go jeszce kupiła.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu

Jeden z ulubionych balsamów :)

Nie wiem czy go kupię, bo... NIE WIEM CZY JESZCZE KIEDYKOLWIEK GO DOSTANĘ :(
Spisywał się fantastycznie, zapach po prostu fantastyczny ;) I tak jak obiecuje producent - ułatwiał zasypianie :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 6 :)

Tak sobie

Z początku zapach mi się podobał, ale tylko zapach bo co do balsamu mam wątpliwości nie podpasował mi zupełnie!! Następnego opakowania napweno nie kupię!!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Avon Mark - relacja

fajny

Nawet mi się podobał ten balsam. Ładny zapach, szybko się wchłaniał i cena nie wysoka. Chociaż muszę przyznać, że dłuuuuugo stał u mnie na półce. Może to była kwestia "przejedzenia" się zapachu? Nie wiem. Ale ogólnie to polecam.

tylko ładny zapach

Nabyłam 2 takie balsamy w promocji za jakąś śmiesznie niską cenę. Szukałam tańszego odpowiednika serii The Healing Garden na noc. Niestety balsam, oprócz zapachu, nie spełnia moich oczekiwań. Trudno go rozsmarować, ciężko się wchłania ( czasem nawet w ogóle nie chce się wchłonąć L ) Nie zauważyłam, aby nawilżał czy natłuszczał ciało choć w najmniejszym stopniu. Jedynie z zapachu jestem zadowolona – czuję rumianek. Zapach jest dość trwały, ale nie męczący, faktycznie lepiej się przy nim zasypia J Jednak nie zakupię ponownie, za to skuszę się na pokrewny balsam The Healing Garden.

Nic nadzwyczajnego

absolutnie nie zadawala mnie jego nawilżani, co do zapachu to z tym zasypianiem zrobili chwyt reklamowy, mnie ten zapach napoczątku się podobał, ale po kilku tygodniach stosowania zaczął mnie duśić. Spodziewałam się czegoś lepszego.

O.K.

Produkt jest ok, zapach jest naprawde piękny, w sam raz na chłodniejsze dni, kojarzy mi się z czymś słodkim....ciastka lub coś tego typu. Sama konsystencja balsamu jest wg mnie zbyt wodnista, często ścieka mi po nogach i chlapie po dywanie. Nawilżenie jest przeciętne, a szkoda, bo balsamik fajny, opakowanie ładne i estetyczne. Nie wiem czy ułatwia zasypianie czy nie, ale ode mnie ma *** :) te gwiazdki w większości należą się za zapach, opakowanie i jako takie nawilżenie, ale to niestety wszystko.

Tylko zapach

Co prawda dla mnie zapach jak zapach, ale rozumiem, że wielu osobom może się bardzo podobać. Zasypiania raczej nie ułatwia, ja smaruję się nim również na dzień i jakoś egzystuję bez szorowania nosem po klawiaturze :P.

Nawilża gorzej niż przeciętnie, bardzo źle się wchłania nawet w świeżo wypeelingowaną skórę, co akurat jest stałym problemem Avonu.

Za to ma śliczny kolorek - taki metaliczny :).

ilość zużytych opakowań: jedno; zakupu nie powtórzę

boski zapach

Zapach jest naprawdę niesamowity!!!!
Ale na sen on nie działa-nie na mnie :) Hihi bo zamiast spac to ja siebie wącham :)

pokochałam :)

Zakupiałam go pod wpływem recenzji Wizażanek...no i nie żałuję...zakochałam się w nim. Ma bardzo przyjemny zapach, dobrze się wchłania dzięki lekko wodnistej konsystencji, dzięki temu będzie wydajny zapewne, chociaż buteleczka mogłaby być większa ;). Dobrze nawilża a zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze. Kolor też ładny. Hmm...miło zasypia się w takiej lawendowej mgiełce :)

przyjemny

Czy ułatwia zasypianie, to nie wiem, bo smaruję się nim rano, kiedy jestem zawsze śpiąca ! Dość przyjemny balsam, z początku myślałam, że to droższa wersja tych balsamów z Avonu "koszyk lilii", "koszyk borówek" (oczywiście chodzi mi o konsystencję balsamu, a nie jego zapach), ale po pewnym czasie stwierdziłam, że jednak jest inny. Jest nieco wodnisty, przez co czasem chlapie na podłogę, ale ogólnie rozsmarowuje się nieźle, dobrze sie też wchłania. Ma bardzo ładny zapach, który nie jest zbyt trwały na skórze, za to na ubraniach i owszem. Nawilża dość dobrze, aczkolwiek bez zachwytów tutaj. Jest o dziwo dość wydajny.
Ma dość wysoką cenę jeśli nie jest w promocji, więc raczej nie będę go często kupować.

relaks i nawilżanie

Ten balsam jest świetny pod każdym względem; dobra konsystencja i nawilżanie, ładne opakowanie, wydajność, no i przede wszystkim wspaniały, odprężający zapach!!! Czy ułatwia zasypianie? Osobiście, bardzo lubię aromatoterapię, a ten zapach przynosi relaks, który jest potrzebny do dobrego snu... więc...?